@gumaz Tylko Ronaldo czy Messi w wieku 13 lat już pokazywali że będą wielkimi piłkarzami. W zasadzie to pokazywali to już od dziecka. A w jakiej dziedzinie ten 13 latek pokazuje przebłyski wielkości? A co do Youtuberów to właśnie dlatego moje dziecko nie będzie miało dostępu do social mediów bardzo długo albo pod kontrolą. Na YT jest dużo fajnych treści a jest też dużo rakowiska
@TikiTakaEnMiCorazon gdyby tu został do końca albo ostatecznie odszedł sobie do tego MLS zgoda. Pójściem do tego PSG niestety kompletnie zmaścił. Tak wiem że w klubie było bagno ale nigdy nie będzie to dla mnie taka historia miłości do klubu jak Puyola Tottiego czy Scholesa
@July_6_BcN nie no dla mnie oczywiście że nie. Ale lepiej żeby się wyklarowały dwa bloki polityczne jak w systemie anglo-saskim. Jeden bardziej konserwatywny gospodarczo i światopoglądowo a drugi bardziej liberalny/lewicowy gospodarczo i światopoglądowo i tyle. Ciągle szukanie idealnej partii do niczego nie prowadzi. Takie idealne partie jak dla wielu Braun czy Zandberg i tak mają niemal zerową zdolność koalicyjną więc te głosy idą w piach
@July_6_BcN jeśli się zmieni podejście "dwubiegunowe" to będziemy mieli to co przed 2005 rokiem. Czyli ciągle przyspieszone wybory, rządy mniejszościowe i generalnie chaos. Spójrz na sondaże obecne chociażby. Jak byś tu ułożyła rząd?
@Karol145 tej główki nie powtórzył by na treningu jakby nawet próbował 100 razy :D Oczywiście że zachowanie rasowej 9 ale wpadło totalnie przypadkiem :D
@Pawlak1992 jeszcze dwa lata więc wiele się może zdarzyć. Na ten moment wygląda to tak że będziemy mieli znowu okres rządów mniejszościowych albo wyborów co chwilę. Może młodsi zapomnieli ale to była norma w naszym kraju. Na chwilę obecną jedyna szansa na przegłosowanie czegokolwiek przy Sejmie z sondaży to doraźne koalicje KO z Konfą czy Konfy z PiSem przy konkretnych ustawach
@Toretto Zgadzam się. Nie chciałem żeby to "na farcie" zabrzmiało, że nie zasłużył na te bramki. Był tam gdzie powinien! To jest bardzo ważne. Ale np przeciwko Courtois ani karny ani ta druga bramka pewnie by nie wpadły :D A główka to w ogóle strzał jeden na sto. No ale wszystko wpadło więc to się liczy
@Encore no było było ale musiałby Lando walczyć o 1. A tak Max będzie musiał walczyć o 2. Wywalczą maksymalnie to co by na pewno mieli bo nie wierzę że te medy by aż tak klękły przez 16 okrążeń No ale wiadomo że to oni widzą dane
5
@Arden nie mam zamiaru się tu za dużo sprzeczać ale czy podstawą patriotyzmu nie powinno być chociażby przestrzeganie prawa swojej ojczyzny?
7
@tomek8756 jemu pewnie groziło z 15 lat a ona dostała klapsa w potylicę xD
1
@Colon a no niestety nie ma na netflixie, ja sobie kupiłem na prime video. Osobiście uważam że najgorszy ale i tak warto obejrzec
0
@gumaz niestety. Ja widzę po sobie też niestety. Te wszystkie gówniane shortsy tiktoki itp. Tylko się scrolluje bezmyślnie jak jakieś zombie.
2
@gumaz Tylko Ronaldo czy Messi w wieku 13 lat już pokazywali że będą wielkimi piłkarzami. W zasadzie to pokazywali to już od dziecka. A w jakiej dziedzinie ten 13 latek pokazuje przebłyski wielkości? A co do Youtuberów to właśnie dlatego moje dziecko nie będzie miało dostępu do social mediów bardzo długo albo pod kontrolą. Na YT jest dużo fajnych treści a jest też dużo rakowiska
1
@Deviler każdy normalny pracodawca wypłaca w takim wypadku wcześniej zgodnie z obowiązującymi przepisami
0
@Peeck ale społeczeństwo jest głupie i tak tego nie traktuje. Ludzie odliczają dni do emerytury nie zdając sobie sprawy że będą żyli w ubóstwie
0
@Peeck nie powinien. Kobieta która urodzi powiedzmy 3 dzieci i jeszcze pójdzie wcześniej na emeryturę będzie podwójnie w dupie
2
@Peeck Bałkany? :D
3
@TikiTakaEnMiCorazon gdyby tu został do końca albo ostatecznie odszedł sobie do tego MLS zgoda. Pójściem do tego PSG niestety kompletnie zmaścił. Tak wiem że w klubie było bagno ale nigdy nie będzie to dla mnie taka historia miłości do klubu jak Puyola Tottiego czy Scholesa
0
@Cule1234 co oni się tak napinają? xD gramy mecze o pietruszkę
1
@clyde przepraszam sympatycznych Poznaniaków :( no nie lubię maku zbytnio
3
@tomek8756 no niestety. Zjadłem wczoraj pół i nie jest to słodycz dla mnie
0
@Jonyx a kto nam broni robić to samo? Tylko że to piłkarz musi tego chcieć
2
@July_6_BcN nie no dla mnie oczywiście że nie. Ale lepiej żeby się wyklarowały dwa bloki polityczne jak w systemie anglo-saskim. Jeden bardziej konserwatywny gospodarczo i światopoglądowo a drugi bardziej liberalny/lewicowy gospodarczo i światopoglądowo i tyle. Ciągle szukanie idealnej partii do niczego nie prowadzi. Takie idealne partie jak dla wielu Braun czy Zandberg i tak mają niemal zerową zdolność koalicyjną więc te głosy idą w piach
0
@Popitek12 frytki tylko z air fryera
0
@July_6_BcN jeśli się zmieni podejście "dwubiegunowe" to będziemy mieli to co przed 2005 rokiem. Czyli ciągle przyspieszone wybory, rządy mniejszościowe i generalnie chaos. Spójrz na sondaże obecne chociażby. Jak byś tu ułożyła rząd?
0
@Karol145 tej główki nie powtórzył by na treningu jakby nawet próbował 100 razy :D
Oczywiście że zachowanie rasowej 9 ale wpadło totalnie przypadkiem :D
0
@Cule1234 :D czyli zmiana w pierwszej minucie też jest niedozwolona?
3
@gumaz nie no aż tak to bez przesady. Przyznaję że jestem kiepski w gotowaniu ale teraz z idiotoodpornym termomixem nawet ja zrobię jakiś obiad xD
0
@Jonyx to jest najważniejsze. To że wróciło trochę przebojowości z przodu to jedno ale drugie i dla mnie dużo istotniejsze to wróciło zaangażowanie
1
@Pawlak1992 jeszcze dwa lata więc wiele się może zdarzyć. Na ten moment wygląda to tak że będziemy mieli znowu okres rządów mniejszościowych albo wyborów co chwilę. Może młodsi zapomnieli ale to była norma w naszym kraju. Na chwilę obecną jedyna szansa na przegłosowanie czegokolwiek przy Sejmie z sondaży to doraźne koalicje KO z Konfą czy Konfy z PiSem przy konkretnych ustawach
3
@Toretto Zgadzam się. Nie chciałem żeby to "na farcie" zabrzmiało, że nie zasłużył na te bramki. Był tam gdzie powinien! To jest bardzo ważne. Ale np przeciwko Courtois ani karny ani ta druga bramka pewnie by nie wpadły :D A główka to w ogóle strzał jeden na sto. No ale wszystko wpadło więc to się liczy
2
@Nightraider nie chce się absolutnie czepiać bo Lewy nam zrobił mecz ale wczoraj każda bramka na mniejszym lub większym farcie
0
Na pustych bolidach się ciężko wyprzedza. Utrzyma to 2 Kimi chyba
0
@Encore nawet moja 3 letnia córka śmiechła
2
@mekston no będziemy się zastanawiać. Ale i tak niesamowity kolejny wyścig w Brazylii.
1
@mekston dziwna dziwna decyzja. Moim zdaniem mieli pewne 2 ale cholera wie co oni tam widzieli ma tych ekranikach
0
@Encore no było było ale musiałby Lando walczyć o 1. A tak Max będzie musiał walczyć o 2. Wywalczą maksymalnie to co by na pewno mieli bo nie wierzę że te medy by aż tak klękły przez 16 okrążeń
No ale wiadomo że to oni widzą dane
1
@Ilka a może po prostu jest zajebistym kierowcą?