@PatrykBarca nie wiem jak inaczej miałby w tej sytuacji ułożyć ręce żeby nie paść jak kłoda na ziemię :D jeśli takie ręce będą gwizdanie to celem strzałów będzie wyłącznie polowanie na ręce z najbliższej odległości
@Fc112 no tylko 60 do 6 to jest 10x różnica a nie 200 krotna :D Generalnie w całym tym temacie i ogólnie w dyskusjach o podatkach i placach śmieszą mnie wielcy młodzi liberałowie/wolnorynkowy którzy zaciekle bronią multimilionerów i bilionerów w imię "wolności" xD problem w tym że 99%+ tych obrońców nigdy nie znajdzie się w takim położeniu finansowym
@esem91 pomijając historyczne kwestie (w sensie podobne sytuacje z przeszłości) i niechęć do Realu to osobiście uważam że gwizdanie takich fauli to byłby absurd
@maroon fakt że pół litra wódki to jakieś pół dziennego zapotrzebowania takiego średniego faceta bez aktywności fizycznej. Ale skąd pomysł że alkoholicy nie mają nadwagi i nie są otyli? Właśnie bardzo dużo alkoholików ma np wywalony bęben od piwa.
@michal26 no tak tylko jest 2025 rok i ludzie mają w dupie prawdę i weryfikację informacji. O profesor coś mówi więc to na pewno prawda. Co z tego że tytuł sprzed 50 lat z żywienia krów... Dlatego jest ważne żeby dziennikarz chociaż trochę był przygotowany do wywiadu i zadał jakieś konfrontujace pytania. Bo bez tego to nawet płaskoziemca może sobie ładnie mówić przygotowanymi formułkami i brzmieć jakby wiedział o czym mówi. A wystarczy zadać jakieś proste pytanie kontrujące i wychodzi idiotyzm. Tego brakuje u Rymanowskiego bo nastawił się na tanią sensację i kontrowersyjnych gości. Szkoda bo to gówno a nie dziennikarstwo. Mówisz że rolą dziennikarza jest po prostu przeprowadzić wywiad a nie robić sprawdzian wiedzy. Nie da się dobrze przeprowadzić wywiadu nie przygotowując się merytorycznie. Dlaczego wszyscy (łącznie ze mną) tak znienawidzili Lisa czy Olejnik na przykład? Bo z dziennikarzy którzy nie bali się wszystkim zadać trudnych pytań i konfrontować z faktami, stali się właśnie ludźmi z mikrofonem którzy po prostu dają platformę do przygotowanych wypowiedzi. A to nie jest dziennikarstwo
@Stinger_ Stawiam że to w końcu będzie sezon Arsenalu :D Ale w zasadzie można powiedzieć, że City zawsze jest faworytem do mistrza, moim zdaniem po prostu nie są głównym faworytem w tym sezonie, jakoś nie powala ta ich gra
Można się łudzić że gramy tak jak gramy bo to tylko Elche które przeciwko nam jest fatalne. Ale prawda jest taka że jakby tu była choćby troszkę lepsza druzyna to byśmy 3 punktów nie ugrali z taką grą
0
@Colon nie oglądałem. Dzisiaj skończyłem Yellowstone. Naprawdę fajnie się oglądało, będzie brakowało tego klimatu kowbojskiego
0
@Gronek W tamtym sezonie półfinał, o włos od finału. To nie jest znalezienie klucza? :D
1
@rado_Barca ta i Araujo będzie bronił
0
@Hubertusk był był. Ale arcy fart i tak
0
Wojtek na spokojnie jeszcze sobie zdążył fajkę przykurzyć
5
Cudownie jesteśmy :D wystarczy zacząć atak na swojej połowie i się oszukuje całą naszą obronę :D
0
@MesQueUnClub_87 z tą obroną zdecydowanie
1
@CLS63AMG jak Ci nie zależy na czasie. Ale nie wiem czy się doczekasz
1
@PatrykBarca nie wiem jak inaczej miałby w tej sytuacji ułożyć ręce żeby nie paść jak kłoda na ziemię :D jeśli takie ręce będą gwizdanie to celem strzałów będzie wyłącznie polowanie na ręce z najbliższej odległości
6
@Fc112 no tylko 60 do 6 to jest 10x różnica a nie 200 krotna :D
Generalnie w całym tym temacie i ogólnie w dyskusjach o podatkach i placach śmieszą mnie wielcy młodzi liberałowie/wolnorynkowy którzy zaciekle bronią multimilionerów i bilionerów w imię "wolności" xD problem w tym że 99%+ tych obrońców nigdy nie znajdzie się w takim położeniu finansowym
1
@esem91 pomijając historyczne kwestie (w sensie podobne sytuacje z przeszłości) i niechęć do Realu to osobiście uważam że gwizdanie takich fauli to byłby absurd
2
@blakkudium zdecydowanie za blisko, bez sensu. Nie dało się w jakiejś Nowej Zelandii?
4
@don'T.R.I.P.e mamy sekciarzy żywieniowych :D myślisz że dlaczego bracia Rodzeń albo inni inżynierowie Zięba mają się tak dobrze
0
@ShawnC No tak już o sędziach nie chce mi się w sumie dyskutować bo to jest le cabaret. Ale wczoraj Czibo zagrał kosmos
5
Przysięgam jakby ten marny klub miał gorszego bramkarza to by byli deklasowani w LM co drugi mecz :D
1
@Zoker jak starość :D
0
@Karol145 łódzkie
1
@Karol145 ale co ty widzisz? :D normalnie wczoraj dializę miałem nikt nie zbankrutował
1
@Bolton Zapoznaj się z definicją słowa aborcja ;)
3
@fart Ja zdecydowanie mam podobne obserwacje. Świadomość odnośnie żywienia i generalnie zdrowia rośnie wśród praktycznie każdej grupy wiekowej
2
@TR3YWAY też uważam że strasznie szpetne są te kolczyki w nosie
3
@norbi77 niedługo tam powstanie jakiś rząd na uchodźstwie kurde xD
2
@maroon fakt że pół litra wódki to jakieś pół dziennego zapotrzebowania takiego średniego faceta bez aktywności fizycznej. Ale skąd pomysł że alkoholicy nie mają nadwagi i nie są otyli? Właśnie bardzo dużo alkoholików ma np wywalony bęben od piwa.
6
@michal26 no tak tylko jest 2025 rok i ludzie mają w dupie prawdę i weryfikację informacji. O profesor coś mówi więc to na pewno prawda. Co z tego że tytuł sprzed 50 lat z żywienia krów... Dlatego jest ważne żeby dziennikarz chociaż trochę był przygotowany do wywiadu i zadał jakieś konfrontujace pytania. Bo bez tego to nawet płaskoziemca może sobie ładnie mówić przygotowanymi formułkami i brzmieć jakby wiedział o czym mówi. A wystarczy zadać jakieś proste pytanie kontrujące i wychodzi idiotyzm. Tego brakuje u Rymanowskiego bo nastawił się na tanią sensację i kontrowersyjnych gości. Szkoda bo to gówno a nie dziennikarstwo. Mówisz że rolą dziennikarza jest po prostu przeprowadzić wywiad a nie robić sprawdzian wiedzy. Nie da się dobrze przeprowadzić wywiadu nie przygotowując się merytorycznie. Dlaczego wszyscy (łącznie ze mną) tak znienawidzili Lisa czy Olejnik na przykład? Bo z dziennikarzy którzy nie bali się wszystkim zadać trudnych pytań i konfrontować z faktami, stali się właśnie ludźmi z mikrofonem którzy po prostu dają platformę do przygotowanych wypowiedzi. A to nie jest dziennikarstwo
3
@michal26 ja tu tylko zostawię "nie tyje się od kcal tylko od insuliny" xD twój profesor od żywienia xD
1
@Stinger_ Stawiam że to w końcu będzie sezon Arsenalu :D Ale w zasadzie można powiedzieć, że City zawsze jest faworytem do mistrza, moim zdaniem po prostu nie są głównym faworytem w tym sezonie, jakoś nie powala ta ich gra
1
@buglikos jest początek sezonu oczywiście że mają szansę na wszystko. Ale na pewno nie będą faworytami
0
Można się łudzić że gramy tak jak gramy bo to tylko Elche które przeciwko nam jest fatalne. Ale prawda jest taka że jakby tu była choćby troszkę lepsza druzyna to byśmy 3 punktów nie ugrali z taką grą
0
@FCB_dimiC w oszczędzanie sił pewnie. Dobrze że to tylko Elche i dzisiaj kompletnie nie mają wykończenia
0
Ale ten Rashford gra na aferę :D