No i młody z rigczem totalnym. Wzorowanie się na Puyolu to najlepsze co można zrobić, wspaniały przykład dla młodych zawodników. Diagnoza dotycząca Yamala też trafiona. Raczej usłyszana a nie samemu wymyślona ale nadal trafna
@Dankho94isback przełom nadciśnieniowy spowodowany niewykrytą postępująca niewydolnością nerek. A że wtedy byłem dużo grubszy to wszyscy początkowo myśleli że podwyższone ciśnienia są od wagi :D szczęście w nieszczęściu że udar obył się bez trwałych konsekwencji dla zdrowia (kuuuupa szczęścia) i pozwolił mnie prawidłowo zdiagnozować
@Safrani no tak to prawda. Ludzie sobie nie zdają sprawy że jak coś im się stanie to nie muszą się martwić czy ktoś ich uratuje albo czy nie będą mieć długów do końca życia. Po prostu dostają leczenie
@DanielPlainview nie wiem w sumie jak blisko, pewnie obiektywnie niezbyt, ale po podwójnym udarze krwotocznym mózgu i stwierdzeniu poważnej niewydolności nerek spędziłem tydzień na sali 24godzinnego nadzoru pielęgniarskiego. Niewiele z tego tygodnia pamiętam
@heniusss zgadzam się! Cena wpływa dużo mniej na spożycie. A np statystyki z miast gdzie wprowadzono nocny zakaz sprzedaży (chociaż niektórzy w nie nie wierzą) jasno pokazują że ilość zakłóceń porządku publicznego i interwencji policji w tych godzinach zmalała i to znacznie. Więc można zakładać że spożycie też spadło
@heniusss pomijając to że te 90mld VAT wziąłeś oczywiście z dupy bo faktyczna kwota nie jest nawet blisko to ograniczenie w dostępie oczywiście również jest dobrym krokiem. Tyle że również się wtedy pojawia ryk - jak to nie będę mógł kupić wódy na stacji benzynowej!
@BorzyKrzys Dokładnie tak. Nie wiem o co chodzi w tym polskim nastawieniu. Nasz język jest z totalnie innej rodziny językowej, ciężko żeby angielski nam przychodził naturalnie, szczególnie jeśli chodzi o akcentowanie. I może powiem coś kontrowersyjnego, znam angielski dość dobrze, żeby nie powiedzieć że bardzo dobrze, czasami łatwiej mi przychodzi rozumienie takiego prostego angielskiego Tuska niż wysublimowanej wymowy Sikorskiego. Mimo że oczywiście zdaję sobie sprawę, że ten drugi włada angielskim praktycznie jak ojczystym językiem to dla mnie jest to trochę zbyt nadąsane :D
@Roobo xD Andrzej Duda takiej wypowiedzi by nie skleił jakby się nad nią pół dnia zastanawiał. Co ty porownujesz w ogóle. Czepianie się takiej wypowiedzi po angielsku u 70 latka który w szkole uczył się polskiego i rosyjskiego jest żenujące Polacy mają straszny kompleks na punkcie angielskiego. Co najmniej połowa włoskich hiszpańskich czy francuskich polityków nie mówi po angielsku tak dobrze i zrozumiale co Tusk
@AmigoBlancos nie. Dla prawdziwych psycholi i zwyrodnialców to żadna kara. Nie oszczędzi się aż tak dużo jak wszyscy myślą bo już niejednokrotnie rozmawialiśmy o statystykach z USA gdzie proces o karę śmierci kosztuje fortunę. Zaciągnąć tych najgorszych do jakiejś ciężkiej roboty do końca życia i tyle
@Majkel34 nie mam żadnych emocji odnośnie Argentyny ani futbolu reprezentacyjnego. Fajnie że sobie w końcu Messi wygrał ale nie rozumiem zbytnio tej podjarki od rana
@MessiForeverTheBest nie no uważam że poglądy powinny a wręcz muszą być mniej więcej spójne. Teoretycznie pewnie są możliwe związki np turbo liberała z konserwatystką ale ja sobie nie wyobrażam. Jak to wtedy wygląda? Albo się w ogóle o wielu ważnych tematach nie rozmawia albo ciągle kłóci?
@Kgorecki2500 szkoda że nie ma śniegu. Ale ja jak co roku jaram się choinką. Dzisiaj kupiłem za godzinkę ubieramy. Choinka to jest dla mnie świętość. W tym roku musiałem wynieść regał z pokoju żeby się zmieściła ładna duża ale musi być :) co do spotkań rodzinnych to oczywiście super ale odkąd moi dziadkowie nie żyją nie ma już takiej atmosfery jak kiedyś. No ale też życie się zmienia, teraz trzeba dzielić święta między dwie rodziny a dodatkowo nie posiedzi się do północy bo dziecko ;) także klimat oczywiście inny niż kiedyś ale też fajny.
@heniusss jak już pisałem, liczy się percepcja, szczególnie na stanowisku które polega na reprezentowaniu kraju. Niech sobie wyciągnie fajkę i zapali. Na pewno lepiej to będzie wyglądać
@Ojciec5tkidzieci nie no bazujemy na nagraniach z kamer. @heniusss jak tylko picie kawy będzie na tym samym poziomie akceptacji społecznej co wciąganie czegoś ukradkiem do nosa to pewnie, wtedy będę stosował te same standardy. Prezydent to funkcja reprezentacyjna. Nie sądzę żeby wciąganie czegoś do nosa przed kamerą dobrze reprezentowało nasz kraj ale co kto lubi
@Ojciec5tkidzieci pokazał to już wielokrotnie przed kamerami ;) szczerze to mam w nosie jaką on substancje zażywa, jeśli nie umie się powstrzymać przed kamerami przez jej zażywaniem to jest ćpunem
@BorzyKrzys wow. Ja wiem że 12 lat to jeszcze w głowie kisiel zamiast mózgu ale kurde no nie byłbym w stanie umyślnie zabić drugiego człowieka... Może w jakiejś samoobronie ekstremalnej albo przypadkiem kogoś popchnąć i pechowo by wylądował na krawężniku łbem czy coś. Ale dźgnąć kogoś nożem? No nie
@baryn no dobra no to piłka wyznaczała, niech będzie. Dalej, co Ci się tu nie zgadza? Jest to głupie ale takie są przepisy, jego lewa stopa (którą można prawidłowo zdobyć gola) była bliżej bramki
24
No i młody z rigczem totalnym. Wzorowanie się na Puyolu to najlepsze co można zrobić, wspaniały przykład dla młodych zawodników. Diagnoza dotycząca Yamala też trafiona. Raczej usłyszana a nie samemu wymyślona ale nadal trafna
1
@Pawlak1992 oba scenariusze są mi serdecznie obojętne :D
2
@Roobo oj panie premierze.. kielecki King. Winiary się nadaje do robienia fikuśnych wzorków a nie do dodania smaku
3
@PatrychoO wiadomo że po saunie jest odwodniony ale no co trzeba przyznać że mięśni nie brakuje
17
@marcin62 ze temu dziadowi nie wstyd mówić i pisać takie rzeczy
0
@Dankho94isback przełom nadciśnieniowy spowodowany niewykrytą postępująca niewydolnością nerek. A że wtedy byłem dużo grubszy to wszyscy początkowo myśleli że podwyższone ciśnienia są od wagi :D szczęście w nieszczęściu że udar obył się bez trwałych konsekwencji dla zdrowia (kuuuupa szczęścia) i pozwolił mnie prawidłowo zdiagnozować
1
@Safrani no tak to prawda. Ludzie sobie nie zdają sprawy że jak coś im się stanie to nie muszą się martwić czy ktoś ich uratuje albo czy nie będą mieć długów do końca życia. Po prostu dostają leczenie
1
@DanielPlainview nie wiem w sumie jak blisko, pewnie obiektywnie niezbyt, ale po podwójnym udarze krwotocznym mózgu i stwierdzeniu poważnej niewydolności nerek spędziłem tydzień na sali 24godzinnego nadzoru pielęgniarskiego. Niewiele z tego tygodnia pamiętam
2
@heniusss zgadzam się! Cena wpływa dużo mniej na spożycie. A np statystyki z miast gdzie wprowadzono nocny zakaz sprzedaży (chociaż niektórzy w nie nie wierzą) jasno pokazują że ilość zakłóceń porządku publicznego i interwencji policji w tych godzinach zmalała i to znacznie. Więc można zakładać że spożycie też spadło
0
@Dari0G a to nie wiedziałem. Przykro mi że nie ma dostępu do leczenia :(
1
@heniusss pomijając to że te 90mld VAT wziąłeś oczywiście z dupy bo faktyczna kwota nie jest nawet blisko to ograniczenie w dostępie oczywiście również jest dobrym krokiem. Tyle że również się wtedy pojawia ryk - jak to nie będę mógł kupić wódy na stacji benzynowej!
0
@Luciano99 nieprawda. Jeśli masz takie zdanie tzn że nie jesteś poważnie chory :D
1
@BorzyKrzys Dokładnie tak. Nie wiem o co chodzi w tym polskim nastawieniu. Nasz język jest z totalnie innej rodziny językowej, ciężko żeby angielski nam przychodził naturalnie, szczególnie jeśli chodzi o akcentowanie. I może powiem coś kontrowersyjnego, znam angielski dość dobrze, żeby nie powiedzieć że bardzo dobrze, czasami łatwiej mi przychodzi rozumienie takiego prostego angielskiego Tuska niż wysublimowanej wymowy Sikorskiego. Mimo że oczywiście zdaję sobie sprawę, że ten drugi włada angielskim praktycznie jak ojczystym językiem to dla mnie jest to trochę zbyt nadąsane :D
12
@Roobo xD Andrzej Duda takiej wypowiedzi by nie skleił jakby się nad nią pół dnia zastanawiał. Co ty porownujesz w ogóle. Czepianie się takiej wypowiedzi po angielsku u 70 latka który w szkole uczył się polskiego i rosyjskiego jest żenujące
Polacy mają straszny kompleks na punkcie angielskiego. Co najmniej połowa włoskich hiszpańskich czy francuskich polityków nie mówi po angielsku tak dobrze i zrozumiale co Tusk
4
@AmigoBlancos nie. Dla prawdziwych psycholi i zwyrodnialców to żadna kara. Nie oszczędzi się aż tak dużo jak wszyscy myślą bo już niejednokrotnie rozmawialiśmy o statystykach z USA gdzie proces o karę śmierci kosztuje fortunę. Zaciągnąć tych najgorszych do jakiejś ciężkiej roboty do końca życia i tyle
5
@Majkel34 nie mam żadnych emocji odnośnie Argentyny ani futbolu reprezentacyjnego. Fajnie że sobie w końcu Messi wygrał ale nie rozumiem zbytnio tej podjarki od rana
1
@MessiForeverTheBest nie no uważam że poglądy powinny a wręcz muszą być mniej więcej spójne. Teoretycznie pewnie są możliwe związki np turbo liberała z konserwatystką ale ja sobie nie wyobrażam. Jak to wtedy wygląda? Albo się w ogóle o wielu ważnych tematach nie rozmawia albo ciągle kłóci?
1
@Kgorecki2500 szkoda że nie ma śniegu. Ale ja jak co roku jaram się choinką. Dzisiaj kupiłem za godzinkę ubieramy. Choinka to jest dla mnie świętość. W tym roku musiałem wynieść regał z pokoju żeby się zmieściła ładna duża ale musi być :) co do spotkań rodzinnych to oczywiście super ale odkąd moi dziadkowie nie żyją nie ma już takiej atmosfery jak kiedyś. No ale też życie się zmienia, teraz trzeba dzielić święta między dwie rodziny a dodatkowo nie posiedzi się do północy bo dziecko ;) także klimat oczywiście inny niż kiedyś ale też fajny.
3
@urbipl nie znam się na dziarach ale wydaje się bardzo ładnie wykonana. Ja bym się jednak osobiście ograniczył do serduszka :D
0
@heniusss też bym za tym optował ale może jestem nieobiektywny bo nie znoszę kawy :D
0
@heniusss jak już pisałem, liczy się percepcja, szczególnie na stanowisku które polega na reprezentowaniu kraju. Niech sobie wyciągnie fajkę i zapali. Na pewno lepiej to będzie wyglądać
2
@Ojciec5tkidzieci nie no bazujemy na nagraniach z kamer.
@heniusss jak tylko picie kawy będzie na tym samym poziomie akceptacji społecznej co wciąganie czegoś ukradkiem do nosa to pewnie, wtedy będę stosował te same standardy. Prezydent to funkcja reprezentacyjna. Nie sądzę żeby wciąganie czegoś do nosa przed kamerą dobrze reprezentowało nasz kraj ale co kto lubi
8
@Ojciec5tkidzieci pokazał to już wielokrotnie przed kamerami ;) szczerze to mam w nosie jaką on substancje zażywa, jeśli nie umie się powstrzymać przed kamerami przez jej zażywaniem to jest ćpunem
1
@MichuZ44 powiem szczerze że w ogóle nie pamiętam tego GP
0
@BorzyKrzys wow. Ja wiem że 12 lat to jeszcze w głowie kisiel zamiast mózgu ale kurde no nie byłbym w stanie umyślnie zabić drugiego człowieka... Może w jakiejś samoobronie ekstremalnej albo przypadkiem kogoś popchnąć i pechowo by wylądował na krawężniku łbem czy coś. Ale dźgnąć kogoś nożem? No nie
0
@baryn pozycja podającego nie ma żadnego znaczenia przy wyznaczaniu linii spalonego
0
@baryn no dobra no to piłka wyznaczała, niech będzie. Dalej, co Ci się tu nie zgadza? Jest to głupie ale takie są przepisy, jego lewa stopa (którą można prawidłowo zdobyć gola) była bliżej bramki
0
@baryn jak mógł nie być obrońca brany pod uwagę? :D
2
@Popitek12 oczywiście że nie. Bezpieczniej i zdrowiej dla kota i otoczenia
0
@Who_you_mam On chce mieć rozpoznawalną zabawkę a nie 10% do niczego niepotrzebne