2

@clyde W starych dobrych czasach można było mieć normalnie imię wpisane w profilu :D Bartłomiej

0

@Arkon patrz chodzę co drugi dzień na dializy i z powrotem i jakoś nie jestem spocony :D może wystarczy się odpowiednio ubrać a nie zakładać na siebie 18 warstw ubrań. Nie wiem czy słyszałeś ale są tez ludzie którzy jeżdżą na Szpicbergen, Grenlandie czy do Skandynawii :D nie każdy lubi upał

2

@Arkon o tak pot lejący się po plecach i po dupie, uciekanie przed słońcem żeby nie dostać raka. Już nie mogę się doczekać

1

@Bzyczekk a jakze :D

1

Tak czułem że to ostatnie windowanie złota i srebra to jakaś ściema :D oczywiście ceny nadal sa ultra wysokie ale ostatnie 24h przyniosły srogą korektę

3

@Dankho94isback hmm to dziwne że masz aż tak hermetyczne środowisko. Wręcz powiedziałbym że jest to niespotykane. Co prawda z taką całkowitą patologią staram sie nie mieć do czynienia (chociaż bardzo dobrze znam kogoś kto siedział parę lat w więzieniu) znam trochę ludzi którym się powodzi dość kiepsko. Z drugiej strony znam też co najmniej kilku multimilionerów, ba nawet żonę obecnego ministra. A jestem klasą średnią nawet bym powiedział że niską średnią. Także dziwi mnie to co piszesz

0

@Leooo "rozmawiam z Bogiem tak jak wszyscy" xD

8

@BulaKG najlepsza pogoda :) -5/-10 słoneczko i śnieg. Cudowna pogoda

1

@Jakchcesz Żodyn nie wiedzioł :D

2

@Aragorn33 doskonały kierunek. Silne bogate i konkretne kraje. Warto robić z nimi biznes i wzmacniać naszą zbrojeniówkę

3

@Bernard777 już sie wysprzęglił przecież że nie chodzi o żadne bezpieczeństwo tylko o surowce

1

@Barcafan2020 Wiadomo. Istnieje wiele leków na różne nowotwory. Wiele nowotworów kiedyś niemal całkowicie śmiertelnych dzisiaj jest 100% wyleczalnych jeśli są dość wcześnie wykryte (patrz chociażby czerniak). A jednego leku "na raka" nigdy nie będzie bo to nie jest jedna choroba...
@kocuur o uaktywniła się także frakcja religijna sekciarstwa spiskowego. Witamy serdecznie

1

@gumaz o Brauniarze już obecni, witam :D

1

@RafiVeB no patrz a mnie ci źli lekarze i zły system utrzymują przy życiu dzięki dializom i lekom. A 30 lat temu bym już pewnie dawno zdechł. A 50 lat temu to na 100%. Na krajową listę oczekujących na przeszczep też trafiłem bez żadnej łapówki i znajomości. Chyba jakiś błąd w systemie się wkradł że jeszcze mnie nie zabili

10

@MesQueUnClub_87 nie, wszyscy dążą do zysku. Ludzie którzy umrą na raka mając 40 lat nie bardzo przynoszą zyski z leków

19

@Roobo @Fog_W_1899 @ProMILs lol fajne wnioski wyciągacie xD to o czym piszecie nie miałoby żadnego sensu ponieważ firma która opatentuje lek na jakiegoś "popularnego" raka, stanie się jedną z najbogatszych na świecie. Każdy chce tu być pierwszy a nie zabijać naukowców żeby nikt tego nie zrobił xD to jaka kasa idzie na te badania w głowie wam sie nie mieści
Ale luz możecie żyć w świecie teorii spiskowych od Brauna

9

@gumaz mhm :D jak poważny człowiek może wierzyć w coś takiego :D

4

@mekston podobijał jakimś ogórkom :D

2

@Roobo niech nam żyje sto lat. Po pierwsze wygląda na to że już stracił zmysł polityczny a po drugie może go zastąpić ktoś gorszy
Ps byś posłuchał co NA KAŻDEJ (kurnia ile można żeby się nie znudziło) dializie mówi pisowiec z Opoczna o PO xD to są tak sprane umysły po obu stronach że szok

0

@MOLESTA Stadionie Światła* :D

0

@Messiah10 ja nie wiem kto tam jest największym toksykiem. Na oko Vini ale coś czuję że jest tego dużo więcej. Wiadomo że Mbappe jast nie do ruszenia bo jest przekotem ale resztę bym wypalił żelazem :D

1

Na miejscu Marsylii byłbym wkurwiony xD

0

Wiadomo wszyscy skończyli a Real gra dopóki nie wyrówna xD

1

@addept Tak wiem nie musisz mi tego tłumaczyć. Ale w skali prawie 1.5 miliardowego państwa ta nadwyżka 20 mln to nie jest jakiś game changer. U nich tak samo weszła zmiana stylu życia i bogacenie się. A polityka jednego dziecka tylko dołożyła gwóźdź do demograficznej trumny, przez to będą mieli dużo gwałtowniejszy spadek po prostu.
Ja uważam, że wszystko co zrobiłby (lub nie zrobił) rząd miałoby minimalny wpływ na podniesienie dzietności. Popatrz na taką Finlandię chociażby. Socjal o jakim się w Polsce nie śniło, a współczynnik urodzeń 1.25 w 2024 roku.
Żeby zwiększyć dzietność trzeba by zabrać ludziom dostęp do informacji, antykoncepcji i dobrobytu

2

@July_6_BcN Ale czekaj czy Ty serio uważasz, że WSZYSTKIE rządy we WSZYSTKICH krajach "pierwszego świata" dały dupy w sprawie polityki prorodzinnej? Bo to nie tylko w Polsce jest problem ale w każdym rozwiniętym kraju (minus te gdzie jest ogromna imigracja ale zakładam, że nie o taki wzrost dzietności chodzi?). Nawet w Chinach podniosła się stopa życiowa ludzi i zaczął się ten sam demograficzny problem

2

@Bogan I widzisz o ile się zgadzam to np Rutkowski też jest wulgarny ale jakoś tak kurde wydaje się mądrze wulgarny, jeśli tak się da :D Pacześ jest głupkowaty i do tego wulgarny

1

@macio_944 ja wczoraj byłem na Rafale Rutkowskim, program Wehikuł czasu. kozak :D

3

@Dzejkob97 Tylko tego jeziora szkoda

2

@bartulek98 Nie analizowałem ich cen. Ja osobiście jestem bardziej zwolennikiem kupowania sobie fizycznie złota. Ja akurat staram się zbierać na jedno uncjowe monety, ale prawdopodobnie nawet mądrzejszą opcją jest kupowanie mniejszych gramatur. Chociaż w tym momencie cena złota i srebra jest tak porąbana, że nie wiem czy nie lepiej się chwilę wstrzymać. Nie jestem ekspertem ale wydaje mi się, że aż takie wzrosty jakie widzimy ostatnio są trochę nadmuchane i musi przyjść jakaś korekta

2

@Corr Być może, nie czytałem. Według mnie jest dużo spokojniej i jest znacznie mniej afer i zwykłego łamania prawa. NIEMNIEJ, ja osobiście spodziewałem się dużo więcej po obecnej koalicji. Wiem, że w takiej mieszance ciężko się dogadywać, ale mogli zrobić dużo więcej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?