0

@maroon czyli rozumiem że pomoc w egzekwowaniu przestrzegania przepisów ruchu drogowego (które powinien znać każdy kierowca) jest dla ciebie jednoznaczna z prześladowaniem ludzi niezgadzających się z władzą? Aha. Prlowska mentalność ciągle żywa, ktoś zgłasza naruszenie prawa to donosiciel.

4

@SelloutCrowd raki internetowe bo im przeszkadza że ludzie jeżdżą po chodnikach? xD

3

O i taką koszuleczkę to bym sobie kurde kupił

0

@Uven ale chodzi o liczbę meczów z sezonie które kibice danej drużyny mogą zobaczyć u siebie na stadionie. Więc puchar i LM jak najbardziej się liczą. To gdzie jest taki mecz grany nie ma żadnego znaczenia pod względem ostatecznego wyniku w lidze

0

@takisobiektos No ale chyba pomijając liczbę meczy, taka sama sytuacja ma miejsce w NBA ze swoim boiskiem? :D No niby nie ma play off ale masz dodatkowo puchar krajowy, LM.
A no i ja się w zasadzie zgadzam że dużo lepiej żeby liga była cała grana w kraju!

6

@Pomimo27 spóźnianie się gdziekolwiek to zawsze jest i będzie obciach

0

@Coveta czasem lepiej umieć przyznać się do błędu. Jeśli ich rozgrywki są u nas to nie rozumiem o co jest wielka drama żeby nasze mecze były grane u nich

1

@Soetie o no to git to El Clasico w Chicago welcome to :D taka moja znajomości koszykówki. Dla mnie mogą grać nawet na Biegunie Południowym i tak nie jeżdżę na mecze

1

@Destroyer_of_Worlds no to jesteś naprawdę wyjątkiem :D dla większości ludzi nazwy państw to tylko etykietki potrzebne do komunikacji.

5

Debilizm tego komentarza jest ciężki do pojęcia xD czemu NBA nie gra meczów w Europie? Na pewno ich drużyny mają fanów na Starym Kontynencie

1

@blakkudium skromnie xD krytykują po złości bo zazdroszczą a tak w ogóle to na pewno nie oglądali :D

7

@Destroyer_of_Worlds czyś ty oszalał? :D słyszałeś żeby ktoś mówił Republika Federalna Niemiec? Albo Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej?

1

@SeWo77 z Radkiem Sikorskim. Wydaje się ciekawym człowiekiem do rozmowy

4

@Starrk A teraz są lepsi? :D No może o tyle że nie muszą za nic przed sądem odpowiadać ale w kwestii zarządzania klubem to podobny poziom

6

@Ojciec5tkidzieci fajnie xD ludzie mają w beretach nasrane mocno. Ja tam nie twierdzę że to zły wiek na interesowanie się polityką. Fajnie jakby dzieciaki już trochę zaczynały ogarniać, ale po pierwsze nie zaczynać od dram tylko od podstaw ustrojowych itd, a po drugie nie w taki sposób xD

0

@ikar34 a to prawda, obietnice były duże a jest gówno. Co prawda i tak niewiele to da bo prezydent i tak nie pozwoli im iść siedzieć no ale mimo wszystko

1

@Sysia11 Holandia zawsze na papierze ma kadrę top a potem z gry wychodzi flop

2

@Lanosss no i dobra. Miliard euro i nowy profesjonalny zarząd i jest wasz

0

@bartekvisca tak widziałem. Znajdziesz też takie które podają 80zl. Ja bym bezpiecznie założył z 25% więcej. Wiesz kwestia gospodarstwa domowego. U nas z małym dzieckiem sto cykli to są dwa miesiące. 100-150zl do rachunku za prąd to niestety sporawo. Ale jak ktoś mieszka sam albo z partnerem to te 100 cykli się tak rozłoży że nie odczujesz

0

@bartekvisca no właśnie mój główny problem jest z prądem bo te programy na suszenie trwają bardzo długo. Ubrać nie powinny niszczyć

0

@directedbyfcb no jak już to w końcu ukończą za 10 lat to może być różnie

7

@Hosh ale serio tak by trzeba robić. Aktualizować sobie cv pod takie kretyńskie oferty i pisać coś w stylu, przychodzę do pracy codziennie z maksymalnie 15min spóźnienia

0

@mekston fajna liga na ponabijanie sobie statystyk na koniec kariery

3

@draxidox chłop w karierze strzelił ze 200 identycznych bramek xD

1

@kubix05 jajochlebki mhm zgaga murowana

0

@daniel32778 a przepraszam bo ja nie znam kontekstu w ogóle :D

0

@daniel32778 co to za uprzedzenia z czasów komuny? To jakby sąsiad łał żonę to byś tego nie zgłosił żeby nie być 60?

3

@suszini jak można w 2025 roku pisać takie kompletne kretynizmy xD

0

@D10SLEO mam nadzieję że pan Janusz nie je burgerów z kurczakiem ani z szarpaną wieprzowiną

16

Wincej wincej :D jeszcze za mało grają wszyscy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?