7

@Kgorecki2500 karma to straszna rzecz

1

@July_6_BcN Wow to szacun za ogarniętą katechetkę (bo zakładam że to katechetka mówiła o takich rzeczach). No właśnie to jest problem, że wiele osób wierzy w tyle mitów dotyczących współżycia, antykoncepcji itd że trudno uwierzyć żeby wszyscy nauczyciele byli dobrze przygotowani do nauczania tego przedmiotu

1

@Lanosss Jak można się tak zeszmacić? :D

7

@TAN bo mamy mózgi a do tego od lat beznadziejne zarządzanie? :D

1

@Stagiryta no tak to w sumie wiedziałem ale nie śledzę za bardzo kto gdzie gra tylko patrzę godziny ;) błąd

2

0

@Bobo25 co? Jak to

0

Czy ktoś wie czemu ciągle przekładają mecz Igi?

4

@Lanosss żadne mi się nie podoba szczerze. Chyba Messiego ma najwięcej sensu

2

@Safrani dokładnie. Ja raczej zwracam się bezosobowo ale jak już to nie widzę żadnego problemu powiedzieć pani Zosiu :)

1

@Encore przykład Dembele pokazuje że potencjał na sukces był a więc potencjalne uzasadnienie tej kwoty. Trafił po prostu do rozbitego zespołu bez trenera który by go poprowadził odpowiednio

28

@July_6_BcN nie. Zawsze uważałem ten zwyczaj za dość dziwny

0

@Conradxc No mam na myśli to że to był na 99% wypadek spowodowany błędem/brawurą pilota. Przed pokazami mówił, że będzie latane na limicie

10

@maroon no zgadzam się. Oczywiście kierowca który był sprawcą to potencjalny (a nawet nie potencjalny bo ostatecznie zabił 3 osoby) zabójca, ale to nadal tylko głupi dzieciak. Tak samo jak nie cieszę się ze śmierci tego pilota mimo że wszystko wskazuje na to że sam się zabił i naraził wojsko na milionowe straty, tak tutaj nie cieszy mnie śmierć tych dzieciaków

0

@michal26 nie wiem od czego to zależy ale ja nie mam na telefonie adblocka w ogóle i reklamy mi nie przeszkadzają praktycznie nigdy

0

@damian16161212 no pewnie. Jeśli tylko to dalej sprawia przyjemność. Mnie to śmieszą takie teksty żeby sobie znaleźć dorosłe hobby :D

0

@damian16161212 ja mam 35 w tym roku, żona, córka a gram w tibie :D hobby to nic złego

0

@jakub1906 hmm to ja mam właśnie w adblocku fcbarca.com jako wyjątek żeby nie blokować reklam w uznaniu roboty jaką odwalają redaktorzy

0

@ACMaldini3 na to wygląda :D

1

@ACMaldini3 wczoraj mi się na tiktoku wyświetlił typ który robi challenge. Zapuszcza brodę dopóki United nie wygrają 5 meczów z rzędu :D

0

@MichuZ44 masakra. Kiedyś się cieszyłem na deszczowe wyścigi. Teraz nawet to obrzydzili

1

@Ojciec5tkidzieci ton tego wpisu jest nieakceptowalny ale mimo prostactwa pokazuje jakiś tam problem, który jest u nas z tymi pokazami. Bo to już nie pierwszy raz kiedyś coś takiego się dzieje

0

@Recha_0684 Ale co Cię skłoniło do konkluzji że on cokolwiek czyta? :D Czy on Ci wygląda na człowieka który dużo czyta w życiu? xD

3

@Recha_0684 w duchy też wierzysz? xD

8

@Roobo skoro nie wiedział o obozach zagłady to może nie wiedział też o wojnie xD im starsi ci politycy tym głupsi

1

@directedbyfcb spoko ale wolę cytrynowe

0

@Colon 643 uderzenia? :D nie byłbym w stanie tyle razy rakietą machnąć a co dopiero piłkę przebić na drugą stronę :D

0

@priest9999 w obliczu tego co tu zaszło? Tak lepiej było nic nie ruszać

0

@zazaraza nic się za 70 baniek nie ureguluje. Laporta z rodzinką sobie część wciągną bokiem a reszta się rozpłynie

0

@Gaucho nie, po prostu mają normalne zarządy które nie dają idiotycznie wysokich pensji ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?