@spacer czyli rozumiem że twoja ojcowska postawa to byłoby nie sprawdzenie czy z twoimi dziećmi wszystko ok i rzucenie się na chora psychicznie osobę z nożem? Aha
@budel17 faktycznie tak wynika. Problem polega na tym że w następnym sezonie są ogromne zmiany konstrukcyjne. Jak tu wybrać kto będzie miał konkurencyjny bolid?
@Foton xD ale ta praca wyglądała tak że zamiast pod sklepem chlał "w pracy". Zwykle pozory Nie znasz powiedzenia czy się stoi czy się leży dwa tysiące się należy?
Chłop pewnie nie dostanie kary bo pierwsze okrążenie :D ja bardzo doceniam jak kierowcy chcą się ścigać i się wyprzedzać ale nie znoszę głupoty. Ten "atak" to był szczyt głupoty
@kuz kurde mi się to zgadzało z tą zmianą wizerunku, ze zmianą kontentu na całkowicie głupkowaty i dziwaczny. Przez to łatwiej było uwierzyć w to że się odkleił po całości. No cóż niestety jest to kolejny przykład jak łatwo zniszczyć dowolną osobę
@Michael24 ja tu chyba czegoś nie rozumiem :D to jest zapowiedź wywiadu z posłem. Czy w tym poście jest coś bulwersującego? Nie twierdzę że rozmowa nie będzie bulwersująca ale ona się jeszcze nie odbyła?
0
@Alex1995 a z jakiego powodu?
2
@Drozdu7 tak na bank xD
0
@Smrodek czyli w imię tego żeby skrajna prawica nie doszła do władzy chcesz od razu zacząć stosować jej metody? :D doskonały plan
22
@spacer zmienia to bardzo dużo bo trafiła by cię przypadkiem w udo i dzieci nie mają ojca. Ja wiem że przed komputerem to każdy jest Rambo
18
@spacer czyli rozumiem że twoja ojcowska postawa to byłoby nie sprawdzenie czy z twoimi dziećmi wszystko ok i rzucenie się na chora psychicznie osobę z nożem? Aha
1
@Sinirsey jakże cudownie nie stronnicze pytanie, nie sugerujące odpowiedzi xD
1
@budel17 Też bym tak obstawiał. Redbull ma ciężkie czasy przed sobą szczególnie jeśli odejdzie Max. No a Ferrari to Ferrari xD
1
@budel17 faktycznie tak wynika. Problem polega na tym że w następnym sezonie są ogromne zmiany konstrukcyjne. Jak tu wybrać kto będzie miał konkurencyjny bolid?
7
Kto by pomyślał że to będzie historyczny wyścig dzięki Hulkowi :D
1
@Encore następny sezon to może być dopiero szaleństwo
1
@Eklerek podwójne xD szalony wyścig
0
@Values powinien być zadowolony że w tej akcji w której dostał 10sec kary Max w niego nie przyładował
4
Hulk na podium, świat się kończy
0
@Azi nie no żeby powiedzieć że Piastri nie miał z tym nic wspólnego to naprawdę trzeba oglądać F1 od wczoraj...
1
@Foton xD ale ta praca wyglądała tak że zamiast pod sklepem chlał "w pracy". Zwykle pozory
Nie znasz powiedzenia czy się stoi czy się leży dwa tysiące się należy?
1
@mekston bez kitu pojechał przez pole xD
0
@Eklerek Leclerc nie chce walczyć więc wybrał ryzykowną strategię żeby mieć wymówkę :D
2
Śmieszny wyścig na razie a zaraz ma jeszcze padać :D
0
@bari_94 i podejrzewam że klub dostanie z tego max 20%. Myślę że lepiej bilety wejścia do muzeum ;)
8
@Kapitan hawk a to dziś jest zła pogoda? 24 w cieniu ma być. Jak dla mnie normalne lato. Wczoraj to była jakaś abstrakcja. Oby już nie było takich dni
4
@Murazor otóż jest bardzo łatwo. Nepotyzm, bachanalia i afera goniąca aferę
5
@Arden ty byś olał 10mln euro na sezon?
1
@Eklerek jak się u mnie w czwartek sprawdzi 36 w cieniu to zapowiedziałem na dializach że nie przyjdę tego dnia tylko siedzę schowany w domu :D
0
@BorzyKrzys nasza dzielna policja nie ma zbyt dobrej serii :D
2
Chłop pewnie nie dostanie kary bo pierwsze okrążenie :D ja bardzo doceniam jak kierowcy chcą się ścigać i się wyprzedzać ale nie znoszę głupoty. Ten "atak" to był szczyt głupoty
0
@Tridente2015 Widzę, że ciężko przeczytać artykuł :D
1
@kuz kurde mi się to zgadzało z tą zmianą wizerunku, ze zmianą kontentu na całkowicie głupkowaty i dziwaczny. Przez to łatwiej było uwierzyć w to że się odkleił po całości. No cóż niestety jest to kolejny przykład jak łatwo zniszczyć dowolną osobę
1
@Michael24 ja tu chyba czegoś nie rozumiem :D to jest zapowiedź wywiadu z posłem. Czy w tym poście jest coś bulwersującego? Nie twierdzę że rozmowa nie będzie bulwersująca ale ona się jeszcze nie odbyła?
8
@Safrani zabierzcie im już te MŚ... To będzie taka popelina że szok
0
@Recha_0684 tak tak szachy 18D Trumpa xD