0

@Alex1995 a z jakiego powodu?

2

@Drozdu7 tak na bank xD

0

@Smrodek czyli w imię tego żeby skrajna prawica nie doszła do władzy chcesz od razu zacząć stosować jej metody? :D doskonały plan

22

@spacer zmienia to bardzo dużo bo trafiła by cię przypadkiem w udo i dzieci nie mają ojca. Ja wiem że przed komputerem to każdy jest Rambo

18

@spacer czyli rozumiem że twoja ojcowska postawa to byłoby nie sprawdzenie czy z twoimi dziećmi wszystko ok i rzucenie się na chora psychicznie osobę z nożem? Aha

1

@Sinirsey jakże cudownie nie stronnicze pytanie, nie sugerujące odpowiedzi xD

1

@budel17 Też bym tak obstawiał. Redbull ma ciężkie czasy przed sobą szczególnie jeśli odejdzie Max. No a Ferrari to Ferrari xD

1

@budel17 faktycznie tak wynika. Problem polega na tym że w następnym sezonie są ogromne zmiany konstrukcyjne. Jak tu wybrać kto będzie miał konkurencyjny bolid?

7

Kto by pomyślał że to będzie historyczny wyścig dzięki Hulkowi :D

1

@Encore następny sezon to może być dopiero szaleństwo

1

@Eklerek podwójne xD szalony wyścig

0

@Values powinien być zadowolony że w tej akcji w której dostał 10sec kary Max w niego nie przyładował

4

Hulk na podium, świat się kończy

0

@Azi nie no żeby powiedzieć że Piastri nie miał z tym nic wspólnego to naprawdę trzeba oglądać F1 od wczoraj...

1

@Foton xD ale ta praca wyglądała tak że zamiast pod sklepem chlał "w pracy". Zwykle pozory
Nie znasz powiedzenia czy się stoi czy się leży dwa tysiące się należy?

1

@mekston bez kitu pojechał przez pole xD

0

@Eklerek Leclerc nie chce walczyć więc wybrał ryzykowną strategię żeby mieć wymówkę :D

2

Śmieszny wyścig na razie a zaraz ma jeszcze padać :D

0

@bari_94 i podejrzewam że klub dostanie z tego max 20%. Myślę że lepiej bilety wejścia do muzeum ;)

8

@Kapitan hawk a to dziś jest zła pogoda? 24 w cieniu ma być. Jak dla mnie normalne lato. Wczoraj to była jakaś abstrakcja. Oby już nie było takich dni

4

@Murazor otóż jest bardzo łatwo. Nepotyzm, bachanalia i afera goniąca aferę

5

@Arden ty byś olał 10mln euro na sezon?

1

@Eklerek jak się u mnie w czwartek sprawdzi 36 w cieniu to zapowiedziałem na dializach że nie przyjdę tego dnia tylko siedzę schowany w domu :D

0

@BorzyKrzys nasza dzielna policja nie ma zbyt dobrej serii :D

2

Chłop pewnie nie dostanie kary bo pierwsze okrążenie :D ja bardzo doceniam jak kierowcy chcą się ścigać i się wyprzedzać ale nie znoszę głupoty. Ten "atak" to był szczyt głupoty

0

@Tridente2015 Widzę, że ciężko przeczytać artykuł :D

1

@kuz kurde mi się to zgadzało z tą zmianą wizerunku, ze zmianą kontentu na całkowicie głupkowaty i dziwaczny. Przez to łatwiej było uwierzyć w to że się odkleił po całości. No cóż niestety jest to kolejny przykład jak łatwo zniszczyć dowolną osobę

1

@Michael24 ja tu chyba czegoś nie rozumiem :D to jest zapowiedź wywiadu z posłem. Czy w tym poście jest coś bulwersującego? Nie twierdzę że rozmowa nie będzie bulwersująca ale ona się jeszcze nie odbyła?

8

@Safrani zabierzcie im już te MŚ... To będzie taka popelina że szok

0

@Recha_0684 tak tak szachy 18D Trumpa xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?