0

@usztafik bo nie ufają państwu? Wolą sami zarządzać swoimi pieniędzmi

0

@tomek8756 nie i nigdy nie byłem. Chociaż w teorii to darmowe pieniądze

3

@MaziFCB typowy januszeksowy komentarz xD bolca jej na pewno brakuje... Tak na pewno

0

@AbelKabel nie chce umniejszać bo to oczywiście straszna sprawa ale nie zawsze ;) ja miałem farta i się nie zmieniłem no ale "tylko" jeden podwójny za mną

8

@D10SLEO Jejku jakie to jest studium upadku... Nie powiecie mi że Lis był taki zawsze. Kurde no z 20 lat temu to te jego wywiady wyglądały normalnie i rzetelnie... Co to się porobiło w tej głowie

1

@Isso89 @Aragorn33 jest sprawa

0

@xvcWinterSoldier patrząc na poziom wyszkolenia to w ogóle bym im zabrał broń... Kto w ogóle uczy żeby w opony strzelać? Paralizator to max co powinni mieć
@Luciano99 bez kitu. Złapać za klamkę od środka wyciągnąć za fraki i po temacie

0

@lucca87 same rozgrywki prestiżowe nie są ale już mecz Francja Hiszpania w pełnych składach jak najbardziej ;) Śmiesznie to wyglądało jak Hiszpanie na ostatnie 15min się praktycznie położyli i dali Francuzom nadzieję :D

3

@Safrani ma to potencjał memiczny gdyby nie fakt że gość może umrzeć niestety

7

@Criss18Barca jednego dnia kupujesz Wisłę Kraków a drugiego umierasz od zadławienia ziemniakiem. Życie jest przewrotne

12

@turhiay może nie umią ale za to umieją xD

7

@Encore to jest właśnie ich poziom rozumienia internetu :D

0

@BorzyKrzys normalnie walą ostrą amunicją xD

5

@Kgorecki2500 niebezpieczne to jest tylko dlatego że są politycy tak groteskowi że nie wiadomo czy to prawda czy AI. Coś jak z paskami tvp info. Trump ostatnio mówił że zakupy to taka reklamówka w które są wszystkie zakupy (zakupy jako groceries) xD

1

@fc20barca raczej łatwo przegra ;/ ale obym się zaskoczył

5

@Mokaczino essunia :D ale im akcja wyszła pierwsza klasa. Oczywiście już słyszałem że dostaną za to atomówką ale to zwykle bajanie

2

@robsesh w którym miejscu w tym poście widzisz nietolerancję?

32

@directedbyfcb Braun jest cynicznym politykiem który na głupocie ludzi zarabia pieniądze. 6% wyborców na niego głosowało to jest dopiero dramat

4

@Jakchcesz wiara kosztuje xD

0

@Bobo25 xD Trzy dni po wyborach odpalać taką petardę na brata :D

0

@jacobFCB Ja bym na niego zagłosował na pewno :D Może jest trochę za bardzo na lewo ale zaprezentował się w kampanii dużo lepiej niż ta dwójka

2

@Safrani Najlepszym przykładem tego zakłamania jest znana kato influencerka Najka xD Kobiety mają siedzieć w domu, rodzić dzieci a dziewczyna prawie 30 lat samotna, bezdzietna, tylko głupoty potrafi gadać :D
@kondzix2115 W czasach Jana 3 Sobieskiego Polska była najbardziej różnorodnym religijnie i etnicznie krajem w Europie :D

0

@kondzix2115 wartości które przez stulecia budowały Polskę to otwartość, różnorodność i nowoczesność ;)

6

@kondzix2115 w imię tego że nie tylko bialo heteroseksualni katolicy mają prawo do życia...
@nowy2016 daj znać jak naściągamy sobie miliony ludzi z kolonii do pracy jako tania siła robocza xD nawet przyjmując abstrakcyjny scenariusz że UE każe nam przyjąć 50tys uchodźców to z kim oni się zasymilują? Gdzie się wtopią w tłum? Naprawdę nie rozumiesz jak bardzo inne są uwarunkowania zachodnich krajów?

13

@kondzix2115 homofobia ksenofobia mizoginia o tych wartościach mówisz? :D ja wiem że kraje zachodnie robią dużo rzeczy źle ale po pierwsze taka sytuacja w Polsce jest nierealna z wielu względów, a po drugie takie paniczne banie się inności jest wręcz śmieszne.
Jedź sobie do dowolnego dużego miasta, przejdź się ulicą. Biali, czarnoskórzy, Azjaci, chrześcijanie, ateiści, młodzi, starzy, hetero i homoseksualiści chodzą sobie ulicami, zajmują się swoimi sprawami i nikt nikomu nie wadzi, nie wchodzi w drogę. Ludzie jak ty. Nie ma się czego bać

2

@Ojciec5tkidzieci to by była dobra nowina gdyby zmiana następowała na lepsze. A my tymczasem coraz głebiej wchodzimy do szamba

2

@Barcanajlepszyteam a skąd ja mam to wiedzieć? xD dowiedziałbyś się jakby zaczął fikać prezesowi. Ja stawiam na jakiś romansik

8

@July_6_BcN chyba sobie żartujesz :D Kaczyński nigdy nie wystawił by kandydata który NIE miałby nic na sumieniu :D
Tam na kandydata musi być gruba teczka zanim w ogóle go rozważą

1

@Criss18Barca w ogóle bardzo dobre wrażenie zrobił w tym wywiadzie

0

@PatrychoO zapomnieli że Messi przed MŚ zdążył już z kadry odejść i do niej wrócić :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?