2

@piasqnfcb ale żeś wrzucił content xD nie wiem co tam nawymyślał o Trzaskowskim akurat ale ten twórca to jest skończony kretyn powielający teorie spiskowe i nienaukowe bzdury

0

@DeXt3rVeB dokładnie tak. Troszeczkę bardziej w stronę centrum i byłby ideolo. A i tak chyba na niego zagłosuje w pierwszej w ramach protestu przeciwko fatalnej kampanii Trzaskowskiego
@wyrek gówno prawda :D

1

@Wojciech123 najlepszy polski sędzia sędziuje finał. Co w tym dziwnego?

1

Ale meczycho ulala :)

1

@kaamil1910 to na pewno. Pytanie czy znowu nam nie wrzucą jakiś bramek z tyłka :/ ta obrona jest do kitu

1

@KamQiX a no tak. Dobra to remis uczciwy xD

0

@Messi96_96 chyba kpisz :D w życiu autobus Mourinho nie dałbym sobie strzelić 3 bramek
To były prawdziwe autobusu. To to popierdółka

7

3:3 + poprzeczka + spojenie. Dla mnie moralne zwycięstwo xD

0

@JiXSaw ja nie wiem o co się ludzie spinają. którą bramkę niby dzisiaj pokpił Wojtek?

3

Yamal jaki Ronaldinho xD ale trzeba przyznać że Inter te kontry rozklepuje bardzo ładnie

2

@MateS imienia buta Roberta Lewandowskiego* :D

1

@Jakchcesz albo Yamal to nasz Cubarsi ataku ha :D

1

@Xxxbarca4ever witajcie w naszej bajce :D

1

Mecz sezonu :D ale brama ja pierdole

0

Ciekawe czy w Canale+ cieszą się który mecz wybrali xD

1

Dobra panowie remontada będzie tylko bardziej spektakularna xD

0

Ludzie przecież to specjalnie żeby remontade walnąć xD

0

@krzywy no pewnie nie bo to powinno być jak na studiach, każdy sobie wybiera co chce robić na wfie. w granicach rozsądku oczywiście. Jest x nauczycieli ustawiamy x różnych aktywności i niech się zapisują

0

@Slazzy trzeba canal+ na miesiąc wykupić za 6 dych bodajże jeśli chcesz obejrzeć legalnie

0

@Criss18Barca nie wiem o co jest takie oburzenie w komentarzach pod tym postem. Ważne żeby dzieciaki aktywizować. Nie muszą koniecznie uprawiać klasycznych sportów

0

@Rastafarnianin daj spokój... W sensie znam dwie strony tej sytuacji. Moja teściowa pracowała na linii pakowała perfumy, fizycznie mordęga ciężko po 60stce. Ale np moja mama pracuje w urzędzie przed komputerem. Jasne jest to wymagająca praca intelektualnie ale spokojnie jeszcze popracuje parę lat po 60stce.
Niemniej bottom line jest i tak niezmienny, system emerytalny jest nie do utrzymania z takim wiekiem emerytalnym. A to że kobiety przechodzą tak dużo wcześniej jest kompletną patologią dla nich samym

1

@wojopancer mam dwie. Belletti z Arsenalem na 2:1 i Iniestazo. Nigdy nie zapomnę tych emocji

0

@MaziFCB ja nie twierdzę nawet że tam był jakieś ogromne nieprawidłowości w może nawet nie było w ogóle. Chodzi mi o odbiór w środowisku piłkarskim :/

6

@MaziFCB ale on ma rację jako obiektywny kibic całej ligi :D dla postronnego kibica odpały zawodników to odpały zawodników i nic więcej. A jednak płacenie przez klub byłemu szefowi sędziów śmierdzi na całą Europę

0

@Safrani majstersztyk :D ale dla Bombelka dobrze, rozwinął skrzydła ewidentnie

1

@betonito wydaje mi się że to my mieliśmy płacić BVB bonus za ZP nie wiem czy tutaj jest taki zapis

0

@takisobiektos ŻE NA DA ;((

0

Sam jesteś spalony :(( eh :(

0

Dobrze let's go :D

0

@matirix20 hmm na flashscore jest normalnie rozpisana na jutro transmisja w tvp

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?