Zasłużyliśmy na ten wpierdol totalnie. Ja wiem że 4:0 zaliczki, trzeba rotować, wszystko spoko. Nie mam żadnych pretensji do trenera. Ale nie przystoi takim zawodnikom dać się tak zdominować słabej w tym sezonie Borussi...
Szkoda mi serii Wojtuli ale grają cienko jak sik pająka. Obsrani od początku. Na chwilę Pedri uspokoił to znowu wylewy indywidualne. Flashbacki z naszych najgorszych dwumeczów
@Nazio_87 ja troszkę wcześniej ale ze względu na różnice wieku pewnie był to podobny rok :D ja mam mieszane uczucia bo uważam że smartfony bez kontroli są szkodliwe, po prostu. Z drugiej strony ja już 3latkę zaczynam uczyć o zagrożeniach w internecie, trzeba na to stawiać duży nacisk, również w szkole. Nie straszyć technologią tylko uczyć bezpiecznie korzystać
@Starrk kłamstwo, dziadzia na chmurce który wziął się z nikąd uformował to wszystko w 6 dni a potem odpoczął :D Ps bardzo fajna seria ciekawostek :) kosmos jest cudowny przerażający i niewyobrażalny
@Kalipso ja wiem że Rowling jest znaną rasistką i nie-białe postacie to jest w serii o HP żart (jedyna Azjatka nazywa się Cho Chang xD a jedyny czarnoskóry ma na nazwisko SHACKLE bolt xD) ale obsadzanie czarnoskórego akurat w roli Snape'a to jest zwykła aberracja i plucie na książki
@bartekvisca przede wszystkim ten faul był totalnie kretyński... Już nie mówię nawet że mógł się skończyć tragicznie. Środek pola, zero zagrożenia w chłop w niego wjeżdża jak Pepe w "najlepszych" latach
1
@Wojcio no jak go ostatnio chwaliłem tak dziś kompromitacja...
Jak nie ma koło siebie króla Pedriego to nagle to paraliżuje
13
Zasłużyliśmy na ten wpierdol totalnie. Ja wiem że 4:0 zaliczki, trzeba rotować, wszystko spoko. Nie mam żadnych pretensji do trenera. Ale nie przystoi takim zawodnikom dać się tak zdominować słabej w tym sezonie Borussi...
1
Szkoda mi serii Wojtuli ale grają cienko jak sik pająka. Obsrani od początku. Na chwilę Pedri uspokoił to znowu wylewy indywidualne. Flashbacki z naszych najgorszych dwumeczów
1
Czemu Borussię prowadzi Peter Baelish? :D
0
@Borry nabierzcie? xD grał doskonale od początku roku
0
@bart_azz wypadałoby walczyć o króla strzelców :D myślę że i Rapha i Lewy byliby wściekli gdyby nie zagrali
6
@Kgorecki2500 no i bardzo dobrze. Zasadne pytania, czekamy na odpowiedzi
0
@Nazio_87 ja troszkę wcześniej ale ze względu na różnice wieku pewnie był to podobny rok :D ja mam mieszane uczucia bo uważam że smartfony bez kontroli są szkodliwe, po prostu. Z drugiej strony ja już 3latkę zaczynam uczyć o zagrożeniach w internecie, trzeba na to stawiać duży nacisk, również w szkole. Nie straszyć technologią tylko uczyć bezpiecznie korzystać
0
@Nazio_87 trochę się czasy zmieniły dziadku :D
Ps tak ja też nie miałem :D
0
@panczo no tak to prawda. Szymek ewidentnie nie wie że jest tu jedynie kandydatem memem :D pace maker taki ale nieświadomy
1
@panczo oczywiście że tak. Podobną rolę piso-konfa wyznaczyła Stanowiskiemu
1
@Zip każdy kandydat mem ma swoje zadanie. Stanowski ma cisnąć Trzaskowskiego a Hołownia Mentzena
3
@Encore i to jest idea którą warto poprzeć!
0
@Lukasz999 dlatego że to strasznie głupie. Uczestnictwo w who to same plusy i brak jakichkolwiek minusów
2
@macio_944 ja "oglądam" debatę na Rambli wyłącznie :D
2
@Lukasz999 xD nie można wymyślić debilniejszego stwierdzenia przysięgam
0
@Encore zrobi 0/10 bo prezydent gówno może :D
0
@Nazio_87 ej nie dyskryminuj mnie :D nie moja wina że kiedyś nie wiedzieli że zanim się pójdzie do logopedy trzeba podciąć wędzidełko
1
@July_6_BcN bo i tak na niego zagłosujesz to co za różnica jak mu faktycznie idzie :D
0
@turhiay jeśli Tusk to lewicowiec to kto jest centrum w Polsce i jakie to poglądy centrowe :D
1
@JordiAlbion mam podobne odczucia. W tej nędzy kandydatów naprawdę się wybija pozytywnie no tylko jest zdecydowanie za bardzo na lewo
0
@BorzyKrzys to już chyba taka świecka tradycja :D
3
@turhiay może dlatego że Tusk to żaden lewicowiec xD
1
@michal26 odwiń sobie debatę z 2020 roku jeśli twierdzisz że to jest gorsze :D
1
@michal26 gorsze niż pisowskie xD Michał bądźmy poważni
3
@Starrk kłamstwo, dziadzia na chmurce który wziął się z nikąd uformował to wszystko w 6 dni a potem odpoczął :D
Ps bardzo fajna seria ciekawostek :) kosmos jest cudowny przerażający i niewyobrażalny
0
@Foro pewnie że tak bo to świetny aktor. Niestety zostaje wrzucony na minę :/
4
@Kalipso ja wiem że Rowling jest znaną rasistką i nie-białe postacie to jest w serii o HP żart (jedyna Azjatka nazywa się Cho Chang xD a jedyny czarnoskóry ma na nazwisko SHACKLE bolt xD) ale obsadzanie czarnoskórego akurat w roli Snape'a to jest zwykła aberracja i plucie na książki
0
@bartekvisca przede wszystkim ten faul był totalnie kretyński... Już nie mówię nawet że mógł się skończyć tragicznie. Środek pola, zero zagrożenia w chłop w niego wjeżdża jak Pepe w "najlepszych" latach
2
@Safrani już chyba troszkę fajka zmiękła bo ponoć zwiększone cła na Chiny wstrzymane