1

@Wojcio no jak go ostatnio chwaliłem tak dziś kompromitacja...
Jak nie ma koło siebie króla Pedriego to nagle to paraliżuje

13

Zasłużyliśmy na ten wpierdol totalnie. Ja wiem że 4:0 zaliczki, trzeba rotować, wszystko spoko. Nie mam żadnych pretensji do trenera. Ale nie przystoi takim zawodnikom dać się tak zdominować słabej w tym sezonie Borussi...

1

Szkoda mi serii Wojtuli ale grają cienko jak sik pająka. Obsrani od początku. Na chwilę Pedri uspokoił to znowu wylewy indywidualne. Flashbacki z naszych najgorszych dwumeczów

1

Czemu Borussię prowadzi Peter Baelish? :D

0

@Borry nabierzcie? xD grał doskonale od początku roku

0

@bart_azz wypadałoby walczyć o króla strzelców :D myślę że i Rapha i Lewy byliby wściekli gdyby nie zagrali

6

@Kgorecki2500 no i bardzo dobrze. Zasadne pytania, czekamy na odpowiedzi

0

@Nazio_87 ja troszkę wcześniej ale ze względu na różnice wieku pewnie był to podobny rok :D ja mam mieszane uczucia bo uważam że smartfony bez kontroli są szkodliwe, po prostu. Z drugiej strony ja już 3latkę zaczynam uczyć o zagrożeniach w internecie, trzeba na to stawiać duży nacisk, również w szkole. Nie straszyć technologią tylko uczyć bezpiecznie korzystać

0

@Nazio_87 trochę się czasy zmieniły dziadku :D
Ps tak ja też nie miałem :D

0

@panczo no tak to prawda. Szymek ewidentnie nie wie że jest tu jedynie kandydatem memem :D pace maker taki ale nieświadomy

1

@panczo oczywiście że tak. Podobną rolę piso-konfa wyznaczyła Stanowiskiemu

1

@Zip każdy kandydat mem ma swoje zadanie. Stanowski ma cisnąć Trzaskowskiego a Hołownia Mentzena

3

@Encore i to jest idea którą warto poprzeć!

0

@Lukasz999 dlatego że to strasznie głupie. Uczestnictwo w who to same plusy i brak jakichkolwiek minusów

2

@macio_944 ja "oglądam" debatę na Rambli wyłącznie :D

2

@Lukasz999 xD nie można wymyślić debilniejszego stwierdzenia przysięgam

0

@Encore zrobi 0/10 bo prezydent gówno może :D

0

@Nazio_87 ej nie dyskryminuj mnie :D nie moja wina że kiedyś nie wiedzieli że zanim się pójdzie do logopedy trzeba podciąć wędzidełko

1

@July_6_BcN bo i tak na niego zagłosujesz to co za różnica jak mu faktycznie idzie :D

0

@turhiay jeśli Tusk to lewicowiec to kto jest centrum w Polsce i jakie to poglądy centrowe :D

1

@JordiAlbion mam podobne odczucia. W tej nędzy kandydatów naprawdę się wybija pozytywnie no tylko jest zdecydowanie za bardzo na lewo

0

@BorzyKrzys to już chyba taka świecka tradycja :D

3

@turhiay może dlatego że Tusk to żaden lewicowiec xD

1

@michal26 odwiń sobie debatę z 2020 roku jeśli twierdzisz że to jest gorsze :D

1

@michal26 gorsze niż pisowskie xD Michał bądźmy poważni

3

@Starrk kłamstwo, dziadzia na chmurce który wziął się z nikąd uformował to wszystko w 6 dni a potem odpoczął :D
Ps bardzo fajna seria ciekawostek :) kosmos jest cudowny przerażający i niewyobrażalny

0

@Foro pewnie że tak bo to świetny aktor. Niestety zostaje wrzucony na minę :/

4

@Kalipso ja wiem że Rowling jest znaną rasistką i nie-białe postacie to jest w serii o HP żart (jedyna Azjatka nazywa się Cho Chang xD a jedyny czarnoskóry ma na nazwisko SHACKLE bolt xD) ale obsadzanie czarnoskórego akurat w roli Snape'a to jest zwykła aberracja i plucie na książki

0

@bartekvisca przede wszystkim ten faul był totalnie kretyński... Już nie mówię nawet że mógł się skończyć tragicznie. Środek pola, zero zagrożenia w chłop w niego wjeżdża jak Pepe w "najlepszych" latach

2

@Safrani już chyba troszkę fajka zmiękła bo ponoć zwiększone cła na Chiny wstrzymane

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?