3

Bajo jajo Real :D wreszcie odpadniemy później niż oni w LM :D

1

Ale Kane to ładnie zrobił. Jest ten zmysł napastnika, wiedział że wystawi tą girę :D

2

@MrPGG Arsenal stawia autobus? Na razie to mieli więcej okazji niż Real

2

Ale padlina xD dało się gorzej? Otóż nie

1

Hahahaha hahahaha

2

@ProMILs sądzę że jakby AP zyskał takie rzeczy w Polsce to ceny zaraz by skoczyły. Ale na razie można spróbować jak ktoś ma VPNa

0

@Destroyer_of_Worlds i tak to nigdy nie będzie działało w Polsce xD kandydaci zamiast przez centrale partii są wystawiani przez centrale partii w porozumieniu z lokalnymi lobbystami. Jakościowa zmiana faktycznie

1

@Faro ja myślę że Real jest za cienki w defensywie w tym sezonie żeby to odrobić

1

@PatrychoO no Amazon Prime fajnie bo kosztuje 49 zł na rok

2

@barcanawieki ja bym to potraktował jako walkę o piłkę. Lewy też tam trochę machał łapkami :D ale gwizdanie faulu Lewego to jest absurd xD ja bym puścił grę

1

@filipo2002 formę to my mamy świetną. Wczoraj się po prostu zesrali

0

Co ten Donnarumma wczoraj wyprawiał masakra. Szkoda tej Aston Villi

1

@Wojcio no jak go ostatnio chwaliłem tak dziś kompromitacja...
Jak nie ma koło siebie króla Pedriego to nagle to paraliżuje

13

Zasłużyliśmy na ten wpierdol totalnie. Ja wiem że 4:0 zaliczki, trzeba rotować, wszystko spoko. Nie mam żadnych pretensji do trenera. Ale nie przystoi takim zawodnikom dać się tak zdominować słabej w tym sezonie Borussi...

1

Szkoda mi serii Wojtuli ale grają cienko jak sik pająka. Obsrani od początku. Na chwilę Pedri uspokoił to znowu wylewy indywidualne. Flashbacki z naszych najgorszych dwumeczów

1

Czemu Borussię prowadzi Peter Baelish? :D

0

@Borry nabierzcie? xD grał doskonale od początku roku

0

@bart_azz wypadałoby walczyć o króla strzelców :D myślę że i Rapha i Lewy byliby wściekli gdyby nie zagrali

6

@Kgorecki2500 no i bardzo dobrze. Zasadne pytania, czekamy na odpowiedzi

0

@Nazio_87 ja troszkę wcześniej ale ze względu na różnice wieku pewnie był to podobny rok :D ja mam mieszane uczucia bo uważam że smartfony bez kontroli są szkodliwe, po prostu. Z drugiej strony ja już 3latkę zaczynam uczyć o zagrożeniach w internecie, trzeba na to stawiać duży nacisk, również w szkole. Nie straszyć technologią tylko uczyć bezpiecznie korzystać

0

@Nazio_87 trochę się czasy zmieniły dziadku :D
Ps tak ja też nie miałem :D

0

@panczo no tak to prawda. Szymek ewidentnie nie wie że jest tu jedynie kandydatem memem :D pace maker taki ale nieświadomy

1

@panczo oczywiście że tak. Podobną rolę piso-konfa wyznaczyła Stanowiskiemu

1

@Zip każdy kandydat mem ma swoje zadanie. Stanowski ma cisnąć Trzaskowskiego a Hołownia Mentzena

3

@Encore i to jest idea którą warto poprzeć!

0

@Lukasz999 dlatego że to strasznie głupie. Uczestnictwo w who to same plusy i brak jakichkolwiek minusów

2

@macio_944 ja "oglądam" debatę na Rambli wyłącznie :D

2

@Lukasz999 xD nie można wymyślić debilniejszego stwierdzenia przysięgam

0

@Encore zrobi 0/10 bo prezydent gówno może :D

0

@Nazio_87 ej nie dyskryminuj mnie :D nie moja wina że kiedyś nie wiedzieli że zanim się pójdzie do logopedy trzeba podciąć wędzidełko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?