@Destroyer_of_Worlds i tak to nigdy nie będzie działało w Polsce xD kandydaci zamiast przez centrale partii są wystawiani przez centrale partii w porozumieniu z lokalnymi lobbystami. Jakościowa zmiana faktycznie
@barcanawieki ja bym to potraktował jako walkę o piłkę. Lewy też tam trochę machał łapkami :D ale gwizdanie faulu Lewego to jest absurd xD ja bym puścił grę
Zasłużyliśmy na ten wpierdol totalnie. Ja wiem że 4:0 zaliczki, trzeba rotować, wszystko spoko. Nie mam żadnych pretensji do trenera. Ale nie przystoi takim zawodnikom dać się tak zdominować słabej w tym sezonie Borussi...
Szkoda mi serii Wojtuli ale grają cienko jak sik pająka. Obsrani od początku. Na chwilę Pedri uspokoił to znowu wylewy indywidualne. Flashbacki z naszych najgorszych dwumeczów
@Nazio_87 ja troszkę wcześniej ale ze względu na różnice wieku pewnie był to podobny rok :D ja mam mieszane uczucia bo uważam że smartfony bez kontroli są szkodliwe, po prostu. Z drugiej strony ja już 3latkę zaczynam uczyć o zagrożeniach w internecie, trzeba na to stawiać duży nacisk, również w szkole. Nie straszyć technologią tylko uczyć bezpiecznie korzystać
3
Bajo jajo Real :D wreszcie odpadniemy później niż oni w LM :D
1
Ale Kane to ładnie zrobił. Jest ten zmysł napastnika, wiedział że wystawi tą girę :D
2
@MrPGG Arsenal stawia autobus? Na razie to mieli więcej okazji niż Real
2
Ale padlina xD dało się gorzej? Otóż nie
1
Hahahaha hahahaha
2
@ProMILs sądzę że jakby AP zyskał takie rzeczy w Polsce to ceny zaraz by skoczyły. Ale na razie można spróbować jak ktoś ma VPNa
0
@Destroyer_of_Worlds i tak to nigdy nie będzie działało w Polsce xD kandydaci zamiast przez centrale partii są wystawiani przez centrale partii w porozumieniu z lokalnymi lobbystami. Jakościowa zmiana faktycznie
1
@Faro ja myślę że Real jest za cienki w defensywie w tym sezonie żeby to odrobić
1
@PatrychoO no Amazon Prime fajnie bo kosztuje 49 zł na rok
2
@barcanawieki ja bym to potraktował jako walkę o piłkę. Lewy też tam trochę machał łapkami :D ale gwizdanie faulu Lewego to jest absurd xD ja bym puścił grę
1
@filipo2002 formę to my mamy świetną. Wczoraj się po prostu zesrali
0
Co ten Donnarumma wczoraj wyprawiał masakra. Szkoda tej Aston Villi
1
@Wojcio no jak go ostatnio chwaliłem tak dziś kompromitacja...
Jak nie ma koło siebie króla Pedriego to nagle to paraliżuje
13
Zasłużyliśmy na ten wpierdol totalnie. Ja wiem że 4:0 zaliczki, trzeba rotować, wszystko spoko. Nie mam żadnych pretensji do trenera. Ale nie przystoi takim zawodnikom dać się tak zdominować słabej w tym sezonie Borussi...
1
Szkoda mi serii Wojtuli ale grają cienko jak sik pająka. Obsrani od początku. Na chwilę Pedri uspokoił to znowu wylewy indywidualne. Flashbacki z naszych najgorszych dwumeczów
1
Czemu Borussię prowadzi Peter Baelish? :D
0
@Borry nabierzcie? xD grał doskonale od początku roku
0
@bart_azz wypadałoby walczyć o króla strzelców :D myślę że i Rapha i Lewy byliby wściekli gdyby nie zagrali
6
@Kgorecki2500 no i bardzo dobrze. Zasadne pytania, czekamy na odpowiedzi
0
@Nazio_87 ja troszkę wcześniej ale ze względu na różnice wieku pewnie był to podobny rok :D ja mam mieszane uczucia bo uważam że smartfony bez kontroli są szkodliwe, po prostu. Z drugiej strony ja już 3latkę zaczynam uczyć o zagrożeniach w internecie, trzeba na to stawiać duży nacisk, również w szkole. Nie straszyć technologią tylko uczyć bezpiecznie korzystać
0
@Nazio_87 trochę się czasy zmieniły dziadku :D
Ps tak ja też nie miałem :D
0
@panczo no tak to prawda. Szymek ewidentnie nie wie że jest tu jedynie kandydatem memem :D pace maker taki ale nieświadomy
1
@panczo oczywiście że tak. Podobną rolę piso-konfa wyznaczyła Stanowiskiemu
1
@Zip każdy kandydat mem ma swoje zadanie. Stanowski ma cisnąć Trzaskowskiego a Hołownia Mentzena
3
@Encore i to jest idea którą warto poprzeć!
0
@Lukasz999 dlatego że to strasznie głupie. Uczestnictwo w who to same plusy i brak jakichkolwiek minusów
2
@macio_944 ja "oglądam" debatę na Rambli wyłącznie :D
2
@Lukasz999 xD nie można wymyślić debilniejszego stwierdzenia przysięgam
0
@Encore zrobi 0/10 bo prezydent gówno może :D
0
@Nazio_87 ej nie dyskryminuj mnie :D nie moja wina że kiedyś nie wiedzieli że zanim się pójdzie do logopedy trzeba podciąć wędzidełko