@Szakalaka12369 zawsze mnie to śmieszy że dekalogu trzymacie się jak świętości a o innych głupotach ze Starego Testamentu zawsze mówicie że nie można tego brać pod uwagę bo inne czasy i potem wyszedł Nowy Testament i on się liczy :D (liczba mnoga odnosi się oczywiście do ogółu wierzących)
@maroon o i to są fajne pytania :) bo tak naprawdę nikt nie wie. Były teorie że przeludnienie nas wykończy, obecnie chyba na topie jest katastrofa klimatyczna ale też nie jest powiedziane że się sprawdzi. może też się okazać że nasza biologiczna ewolucja nie nadąży za ewolucją technologii i staniemy się bio-botami które nie będą ogarniać co się dzieje na około. Wszystko jest możliwe z mniejszym lub większym prawdopodobieństwem ;) @Bulbazaur17 no może. A ja osobiście uważam że głęboka wiara jedynie w życiu przeszkadza. nie zacząłem wierzyć jak zachorowałem i nie zacznę jak będę umierał
@barcelonaLM a to jest chyba akurat dość proste. Bo łatwo mieć na te tematy jaskrawą opinię bez szczególnej wiedzy. Żeby się kłócić o tematy ekonomiczne trzeba jednak coś kumać z kwestii budżetu państwa itd.
@maroon dla każdego człowieka który "wierzy" w ewolucję odpowiedź jest oczywista. Jajko. Jajko gatunku który powoli ewoluował w kurę. Nikt nie stworzył ani jajka ani kury
@Rhaan a jakbyś był uprzejmy przypomnieć ile z tych lat rządził bez ultra konserwatywnego światopoglądowo PSLu? xD To jest oczywiście jeden powód. Drugi jest taki że pół KO również by głosowało przeciw
@BorzyKrzys Bóg ich karze za głosowanie na Trumpa xD nie no durny żart... Szkoda ludzi. Ja bym spieprzył jak najdalej z takiego miejsca zamiast co x lat odbudowywać wszystko
@MesQueUnClub_87 a ja uważam że póki w lidze jeden mecz może zadecydować o wszystkim to musimy grać chociaż pierwsze połowy ma maksa. Jak wynik zabezpieczony albo Real się potknie to można trochę zluzować. Nie róbmy też z nich jakichś emerytów. Młode chłopaki niech biegają
@Mankind poglądy mieszkaniowe są dla mnie zbyt radykalne. Nie wierzę w hasło mieszkanie prawem a nie towarem. Poza tym mam ten sam problem co z Mentzenem, wiele propozycji brzmi bardzo dobrze jak wsparcie żłobkowe, minimalna jako 2/3 średniej pensji itd ale nie widzę za bardzo możliwości finansowania tych propozycji. Uważam natomiast że byliby dobrym koalicjantem, ubolewam nad tym że Zandberg nie chciał brać udziału w obecnym rządzie. Z jednej strony rozumiem bo nie miałby wiele do powiedzenia a z drugiej może udałoby się przeforsować jakieś mniejsze rzeczy typu jawność płac
@gaucho104 całe twoje rozważania wychodzą z błędnego założenia że jest bardzo źle xD otóż obiektywnie jest bardzo dobrze w naszym kraju. Pewnie mogłoby być lepiej ale na 100% mogłoby być dużo gorzej Patrz chociażby co się stało na Węgrzech Orbana czy w Turcji Erdogana.
@tomek8756 bez kitu jako człowiek stojący niejednokrotnie w kolejkach do lekarzy to jest takie prawdziwe. Prawie każda stara baba "na którą pan ma?" "Na 9:10" "to ja mam na 9:05" xD
@BorzyKrzys wiesz co jak go słucham to mam parę wniosków. Niestety jest niewybieralny dla mnie tak jak Mentzen bo jednak część poglądów ma turbo skrajnych. Uważam że to nie jest kandydat na prezydenta tylko dużo bardziej na premiera/vice. A po trzecie to jest mega inteligentny gość, który bardzo fajnie się wypowiada. Na mnie robi bardzo pozytywne wrażenie (oczywiście dopóki nie odpali się za mocno ideowo)
@Deathwing112 a pomijając moją osobistą sytuację to odpowiedź na twoje pytanie jest banalnie prosta. Większości ludzi w Polsce dobrze się żyje. Jesteśmy bogatym i bezpiecznym krajem, przez ostatnie 30 lat bardzo się zbliżyliśmy poziomem życia do krajów Zachodu a przy tym nie mamy wielu ich problemów. Po co ludzie mają ryzykować?
@Deathwing112 mi NFZ od 8 lat ratuje życie, 350tys refundacji, żyje, leczę się, mam się nieźle i nie zbankrutowałem. Żyje mi się dobrze, przed 8 lat rządów PiS było lepiej no ale co zrobić
@wojopancer w zasadzie to już oglądam bardzo sporadycznie. W tym sezonie i tak wyrabiam ponad normę bo obejrzałem już kilka całych spotkań. Piłka stała się zbyt nudna nawet jak gra Barca. Dalej śledzę wyniki ale żeby wysiedzieć 90min patrząc w tv to ciężko. Ostatecznym ciosem byłoby wykupienie Barcy przez jakiegoś prywatnego inwestora
3
@Szakalaka12369 zawsze mnie to śmieszy że dekalogu trzymacie się jak świętości a o innych głupotach ze Starego Testamentu zawsze mówicie że nie można tego brać pod uwagę bo inne czasy i potem wyszedł Nowy Testament i on się liczy :D (liczba mnoga odnosi się oczywiście do ogółu wierzących)
5
@maroon o i to są fajne pytania :) bo tak naprawdę nikt nie wie. Były teorie że przeludnienie nas wykończy, obecnie chyba na topie jest katastrofa klimatyczna ale też nie jest powiedziane że się sprawdzi. może też się okazać że nasza biologiczna ewolucja nie nadąży za ewolucją technologii i staniemy się bio-botami które nie będą ogarniać co się dzieje na około. Wszystko jest możliwe z mniejszym lub większym prawdopodobieństwem ;)
@Bulbazaur17 no może. A ja osobiście uważam że głęboka wiara jedynie w życiu przeszkadza. nie zacząłem wierzyć jak zachorowałem i nie zacznę jak będę umierał
0
@barcelonaLM a to jest chyba akurat dość proste. Bo łatwo mieć na te tematy jaskrawą opinię bez szczególnej wiedzy. Żeby się kłócić o tematy ekonomiczne trzeba jednak coś kumać z kwestii budżetu państwa itd.
8
@maroon dla każdego człowieka który "wierzy" w ewolucję odpowiedź jest oczywista. Jajko. Jajko gatunku który powoli ewoluował w kurę. Nikt nie stworzył ani jajka ani kury
1
@fart wolna wola ale jednak wciskasz kit że w którymś momencie życia wszystko się poukłada i uwierzymy w twojego Boga hmm
0
@Rhaan a jakbyś był uprzejmy przypomnieć ile z tych lat rządził bez ultra konserwatywnego światopoglądowo PSLu? xD
To jest oczywiście jeden powód. Drugi jest taki że pół KO również by głosowało przeciw
0
@BorzyKrzys Bóg ich karze za głosowanie na Trumpa xD nie no durny żart... Szkoda ludzi. Ja bym spieprzył jak najdalej z takiego miejsca zamiast co x lat odbudowywać wszystko
1
@mekston hmm no zakładając że się zderzą McLareny to ma szansę na rekord odnośnie podium :D
1
@norbi77 też tak uważam i uważałem wczoraj na gorąco. Co za różnica która minuta? To co pierwsze powiedzmy 15 minut obrońcy mogą grać jak rzeźnicy?
0
@MesQueUnClub_87 a ja uważam że póki w lidze jeden mecz może zadecydować o wszystkim to musimy grać chociaż pierwsze połowy ma maksa. Jak wynik zabezpieczony albo Real się potknie to można trochę zluzować. Nie róbmy też z nich jakichś emerytów. Młode chłopaki niech biegają
1
@ProMILs ja długo broniłem Simeone bo chociaż tym gównem osiągał wyniki... Ale to jest przegięcie pały
0
Dobrze że Atletico jest takie beznadziejne... Sędzia próbował wszystkiego żeby nas przekręcić
0
Ale podanko. :) niby proste w genialne. Typowy Yamal
Wykończenie i wyjście na pozycję oczywiście też petarda
0
@MysticCat ten co po wojaku chyba xD atak wyprostowaną nogą od tyłu, czerwona bez żadnych wątpliwości
0
@Mankind poglądy mieszkaniowe są dla mnie zbyt radykalne. Nie wierzę w hasło mieszkanie prawem a nie towarem. Poza tym mam ten sam problem co z Mentzenem, wiele propozycji brzmi bardzo dobrze jak wsparcie żłobkowe, minimalna jako 2/3 średniej pensji itd ale nie widzę za bardzo możliwości finansowania tych propozycji.
Uważam natomiast że byliby dobrym koalicjantem, ubolewam nad tym że Zandberg nie chciał brać udziału w obecnym rządzie. Z jednej strony rozumiem bo nie miałby wiele do powiedzenia a z drugiej może udałoby się przeforsować jakieś mniejsze rzeczy typu jawność płac
4
@gaucho104 bo jesteś młodym i zdrowym człowiekiem. Mnie jako osobę przewlekle chorą która nie bardzo może pracować przerażają wizję Mentzena
0
@D10SLEO tak to na pewno też. Nie skupia się nikt na nim więc go nie grillują za mocno.
4
@gaucho104 całe twoje rozważania wychodzą z błędnego założenia że jest bardzo źle xD otóż obiektywnie jest bardzo dobrze w naszym kraju. Pewnie mogłoby być lepiej ale na 100% mogłoby być dużo gorzej
Patrz chociażby co się stało na Węgrzech Orbana czy w Turcji Erdogana.
1
@tomek8756 bez kitu jako człowiek stojący niejednokrotnie w kolejkach do lekarzy to jest takie prawdziwe. Prawie każda stara baba "na którą pan ma?" "Na 9:10" "to ja mam na 9:05" xD
5
@BorzyKrzys wiesz co jak go słucham to mam parę wniosków. Niestety jest niewybieralny dla mnie tak jak Mentzen bo jednak część poglądów ma turbo skrajnych. Uważam że to nie jest kandydat na prezydenta tylko dużo bardziej na premiera/vice. A po trzecie to jest mega inteligentny gość, który bardzo fajnie się wypowiada. Na mnie robi bardzo pozytywne wrażenie (oczywiście dopóki nie odpali się za mocno ideowo)
0
@TAN ta bo Laporta jest genialny xD
0
@KierownikLucas jemu się jakoś zmieściło :D
0
@Batys u nas w reprezentacji? Nigdy raczej nie będzie takiego za naszego życia :D
0
@Deathwing112 a pomijając moją osobistą sytuację to odpowiedź na twoje pytanie jest banalnie prosta. Większości ludzi w Polsce dobrze się żyje. Jesteśmy bogatym i bezpiecznym krajem, przez ostatnie 30 lat bardzo się zbliżyliśmy poziomem życia do krajów Zachodu a przy tym nie mamy wielu ich problemów. Po co ludzie mają ryzykować?
0
@Deathwing112 mi NFZ od 8 lat ratuje życie, 350tys refundacji, żyje, leczę się, mam się nieźle i nie zbankrutowałem. Żyje mi się dobrze, przed 8 lat rządów PiS było lepiej no ale co zrobić
18
@Mankind dobra tam mówił nie mówił co za różnica, wyrwane z kontekstu xD
0
@FcPortoFan1999 xD kategoria open najwyraźniej
0
@gumaz też bym poprosił o szybki brief. Chwilowo Cocomelon oglądam i nie mogę włączyć Polsat news :D
1
@wojopancer w zasadzie to już oglądam bardzo sporadycznie. W tym sezonie i tak wyrabiam ponad normę bo obejrzałem już kilka całych spotkań. Piłka stała się zbyt nudna nawet jak gra Barca. Dalej śledzę wyniki ale żeby wysiedzieć 90min patrząc w tv to ciężko.
Ostatecznym ciosem byłoby wykupienie Barcy przez jakiegoś prywatnego inwestora
4
@LOPEZ16 nikomu nie będę na siłę zdania zmieniał :) dla mnie jak już przeszedłem na napoje zero to te z cukrem są nie do wypicia