0

@maroon gloryfikowanie wojny takie fajne. Możesz być pewien że losowy żołnierz kiedyś jak i teraz był tak samo w dupie i tak samo nienawidził życia :D

1

@PatrychoO Sasha Grey prowadzi na YouTube bardzo fajny kanał kulinarny :D tzn zmieniła branżę już dość dawno :D

3

@Terroriser tzn tak po pierwsze gra jest beznadziejna i to jest jej największy problem. Po drugie do gry kosztującej 300 zł są wrzucone chamskie mikrotransakcje. I to nie tylko kosmetyki tylko normalne P2W...
Po trzecie jest dwoje głównych bohaterów z czego Yasuke jest akurat tym mniej wyeksponowanym w samej grze. Po czwarte wierz lub nie ale jest to postać historyczna. Oczywiście nie był samurajem ale tutaj też już się zreflektowali i nazywają go po prostu wojownikiem.
Nie mam zamiaru bronić tej gównianej firmy bo zrobili to tylko dlatego żeby kręcić szum wokół swojej gry, ale serio ma ona duuuużo większe problemy niż czarnoskóry bohater

1

@Objectivo uuu scary shit :D

10

@kamiVeB to nara :D
A co ma być po 1 lipca 2026?

2

@Sysia11 też tak uważam. I również uważam że chorób psychicznym nie ma się co wstydzić. Ale długa droga przed nami jeszcze żeby znormalizować leczenie chorób psychicznych

2

@UriBoyka kolegę to chyba mocno matematyka zawiodła :D

3

@Arden nie wiem czy wiesz ale wszystkie uzależnienia to choroby psychiczne :D 3.7 miliona to jest samych alkoholików a gdzie tu mowa o reszcie.

1

@adi7adi8 zgadzam się. Ale i tak uważam że jeśli Ronaldo trenował by jakaś drużynę to nie na topowym poziomie. Mental nie ten :D

0

@Kozinho. Myślisz że sprawa aborcji dotyczy par które świadomie decydują żeby starać się o dziecko? No być może, w moim przypadku by nie dotyczyła

0

@Danny Gaucho Robercik dwie i jesteś tylko za maszyną. #musisz

4

@Criss18Barca nie wiem co jest zaliczane do świadczeń socjalnych. No jeśli wyliczyli 50% to na pewno liczą do tego emerytury na przykład a to żaden socjal.

4

@Kengo całkiem niezły powód żeby na niego zagłosować

0

@michal26 jakie handlowanie podpisami xD
W tych pudełkach które trzymali mieszczą się na oko 2-3 ryzy papieru po 500 kartek. Na każdej kartce nie pamiętam ile było miejsc, 15 albo 20. Przyjmijmy że 15 i przyjmijmy że 2 ryzy, to w każdym pudełku masz 15 tysięcy podpisów. 1.1 miliona podpisów to jest raptem 75 kartonów.

1

@Cvzx ale nikt nie mówi że Pena jest lepszym bramkarzem. W momencie kiedy następowała zamiana na bramce Barcy Pena bronił dobrze a Szczęsny był tragiczny. Tak teraz gra super ale w ogóle moglibyśmy tego nie doświadczyć gdyby w momencie zmiany trener postawił na bramkarza w lepszej formie ;)
Ja uważam że kwestia Szczęsny - Ter Stegen rozstrzygnie się w głowie trenera czy znowu będzie chciał postawić na gracza potencjalnie lepszego czy tym razem zostawi na boisku Wojtka który jest obecnie w na pewno lepszej formie.
Ale oczywiście napiszesz mi że Szczęsny jest ogólnie lepszym bramkarzem niż Ter Stegen więc nie mamy o czym dalej rozmawiać

1

@Andi18 aj :/ no to życzę ci szczerze żebyś mógł sobie jakąś fajną spółeczkę kupić :D

0

@michal26 nie możesz mówić na serio :D zebranie miliona podpisów dla takich molochów to jest kwestia max tygodnia jakby się spięły struktury a zrobili to w 2 miesiące. Oczywiście że zebrał po prostu wy nie rozumiecie jak te podpisy się zbiera. Nikt nie stoi i nie nawołuje do podpisania listy. Członkowie partii biorą sobie po parę list roznoszą po rodzinie i znajomych i tyle

1

@michal26 Stanowski teraz powinien zrobić materiał gdzie liczy że niemozli w jest zebranie 1.3 miliona podpisów :D no ale dobrze wiemy że tego nie zrobi bo to tylko w Rafała przypadku było niemożliwe i na pewno śmierdzi fałszerstwem xD

3

@FCB_dimiC ale przecież on ma rację :D pultacie się tylko dlatego że chodzi o Polaka. Pena bronił doskonale a i tak został zmieniony przez aspekty poza boiskowe raczej.

1

@Andi18 ale po co? To jest jakaś strategiczna spółka? No chyba że osobiście chciałbyś odkupić te szacun :D

6

@bartekvisca skomentuje to tylko prostym xD to jak w tym klubie od zawsze się sra na bramkarzy to jest niepojęte

2

@Patrykl145 a dlaczego miałby nie postawić na naszego pierwszego bramkarza? :D w sensie wiadomo że na ten moment w formie meczowej Wojtka i bez ogrania Marca będzie bronił Polak. Ale sądzę że docelowo Niemiec nadal jest pierwszym bramkarzem

5

@Safrani nowa jakość w polityce :D

0

@kaamil1910 nie no graliśmy przez 70min taktykę tysiąca i jednej wrzutki. Ja wiem że się bronili ale wyglądało to dramatycznie a potem wręcz olewczo w wykonaniu niektórych naszych piłkarzy

2

@noface mamy bardzo różne pojmowanie słów "mecz idealny". Dla mnie wkurzanie się na zespół przez 70min bo grają wrzutki o długie lagi i ziewanie przed telewizorem to nie jest szczyt kibicowskiej uczty. W dodatku tracą dwie identyczne bramki nie wyciągając wniosków.
Końcówka była chaotyczna i śmieszna do oglądania ale dalej nie była to jakaś uczta. No ale wynik spoko

0

Hłe hłe hłe rykoszecik xD

0

Ja naprawdę tego nie kumam. Gramy cudowny mecz z Borussią a w następnym meczu nasza taktyka to laga/wrzutka na Lewego? Co jest xD

1

Noo xD cały mecz zamek hokejowy dwie konterki bo chłopaki nie umieją wrócić i essa

0

Jak raz potencjalnie fajny mecz jest na Eleven to grają totalny piach eh

0

@Pressinho nikt Cię nie zmusza do podpisu. Platforma ma 20 tysięcy członków i setki tysięcy sympatyków. Sam sobie listę podpisałem siedząc w domu, z resztą tak jak cała moja rodzina i sąsiedzi. Każdy członek zbierze 50 podpisów i już masz milion :D dla PiSu PO czy PSLu nawet, zebranie miliona podpisów w prawie 2 miesiące to jest żart xD a ten chłop szuka sensacji, robi jakieś debilne wyliczenia i myśli że znalazł jakąś aferę xD
Jakby się bardzo spięli to by w te 54 dni zebrali 3 miliony podpisów i wcale by mnie to również nie zdziwiło bo na to pracują struktury w całym kraju

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?