@bari_94 no ale to co zabierze mu już to co dał? xD no nie. A nic więcej nie da bo już jasno powiedział że woli trzymać stronę Putina. To Zeleński może go nazywać burą s**ą i to nic nie zmieni
@BezglutenowyPedri czyli dodając do tego rachunki jakiś czynsz wychodzi ci na dwie osoby miesięcznie powyżej 10tys? Trochę ekstrawagancko :D mi na 3 osoby myślę że w taki standardowy dzień wyjdzie z 50-80
@michal26 dla nich 100k podpisów to jest dzień roboty, o to na pewno się nie martwią. Ale kogo tu wystawić? Chyba trzeba się ratować jakimś betonem który zgarnie te standardowe minimum 25-30% żeby nie przegrać ze Sławkiem i zapomnieć o kandydacie który wyciągnie trochę centrum
@ronni37 mają wszystko do powiedzenia bo w każdym momencie mogą powiedzieć nie i wybrać wykrwawienie się :D są nieodległym krajem który sam o sobie stanowi
@MessiSuarezNeymar wystarczy posłuchać ostatniego wystąpienia Sikorskiego na forum ONZ żeby zrozumieć że żaden polski polityk do pięt mu nie dorasta :D
@gumaz kurde ja cały czas jestem na rozdrożu. Jak nie jem pieczywa to widzę że z wagą jest lepiej z drugiej strony ciągnie ciągle... Jako zamiennik jem wafle Sonko
@Huck w domu to raczej Cocomelon i Bing xD oprócz tego tv nie oglądamy. Nikt nie jest lepszym kandydatem od niego ;) ale ani ja nie przekonam ciebie ani ty mnie
0
@Prorokk cenna opinia choć totalnie z dupy xD
1
@tbas tymczasem Musk na spotkaniu gabinetu i w Białym Domu xD
1
@Batys żona czasami coś kupuje na Amazonie więc mam za 49 zł na rok to czasami korzystam. Siadam do oglądania zaraz dzięki za przypomnienie ;)
0
@Batys na Amazonie wrzucili 3 sezon?
2
@bari_94 no ale to co zabierze mu już to co dał? xD no nie. A nic więcej nie da bo już jasno powiedział że woli trzymać stronę Putina. To Zeleński może go nazywać burą s**ą i to nic nie zmieni
3
@BezglutenowyPedri czyli dodając do tego rachunki jakiś czynsz wychodzi ci na dwie osoby miesięcznie powyżej 10tys? Trochę ekstrawagancko :D mi na 3 osoby myślę że w taki standardowy dzień wyjdzie z 50-80
3
@MesQueUnClub96 oj chyba nie :D
0
@Prorokk już sobie wyobrażam tą samą prawdę :D wszystkie chłopaki pod celą tak mówią
3
@MOLESTA no właśnie widać :D
2
@MichuZ44 no mocny się wydaje ten McLaren. Z resztą jaki miał być w sumie po takiej końcówce sezonu. Żeby tylko kierowcom głowy dojechały
0
@D10SLEO ludzie to mają jednak we łbach nasrane :D
0
@Szakalaka12369 nie ale jakby PiS nie wymienił Nawrockiego to może być blisko 2 tury
0
@MrJanKo dlatego że grają w klubach top5 w Europie. Na tym poziomie to nie są jakieś bambiki które ledwo kopią przed siebie :D
0
@michal26 dla nich 100k podpisów to jest dzień roboty, o to na pewno się nie martwią. Ale kogo tu wystawić? Chyba trzeba się ratować jakimś betonem który zgarnie te standardowe minimum 25-30% żeby nie przegrać ze Sławkiem i zapomnieć o kandydacie który wyciągnie trochę centrum
1
@NeroTFP1 oby człowiek dożył :D
0
Śmieszne w sumie że zawsze tak się podniecamy jaką to mamy wspaniała szkółkę a jak Real tylko kupuje a tu psikus :D
0
@Odcinkowy xD chyba ci coś ciężkiego na głowę upadło. Szkoda że nie w kilka godzin :D Ale dobra dyskusja jest daremna.
0
@Odcinkowy no i co to zmienia? Myślisz że nie jestem tego świadomy? Dalej ostatnie słowo należy do nich
0
@Odcinkowy oczywiście że serio. Powiedz mi w jaki sposób USA mogą fizycznie wyegzekwować te postanowienia które sobie ustalą z Ruskimi
0
@ronni37 mają wszystko do powiedzenia bo w każdym momencie mogą powiedzieć nie i wybrać wykrwawienie się :D są nieodległym krajem który sam o sobie stanowi
1
Komentarz usunięty
0
@Isso89 nie napisałeś tego na serio prawda? xD
4
@clyde nawet jakby on miał nam płacić to bym nie chciał :D
1
@michal26 ma wszystko do powiedzenia :D wystarczy że powiedzą "nie" i całe rozmowy szlag trafił :D a nie sądzę żeby zaakceptowali jakiś zgniły rozejm
1
@michal26 no spoko tylko te negocjacje bez Ukrainy nic nie znaczą :D
0
@MessiSuarezNeymar wystarczy posłuchać ostatniego wystąpienia Sikorskiego na forum ONZ żeby zrozumieć że żaden polski polityk do pięt mu nie dorasta :D
17
@Janas11224 jakbym chciał zjeść 10 to bym jadł marketowe. A jak chce kupić jednego sobie i jednego żonie to raczej wolę wybrać coś lepszego. Proste
0
@gumaz kurde ja cały czas jestem na rozdrożu. Jak nie jem pieczywa to widzę że z wagą jest lepiej z drugiej strony ciągnie ciągle... Jako zamiennik jem wafle Sonko
1
@barcelonaLM zgadza się, dokładnie tak. Ja bym go nie wybrał na pewno gdyby był lepszy kandydat typu Sikorski. No ale nie ma więc nie mam wyboru
0
@Huck w domu to raczej Cocomelon i Bing xD oprócz tego tv nie oglądamy. Nikt nie jest lepszym kandydatem od niego ;) ale ani ja nie przekonam ciebie ani ty mnie