@Douglas Przecież Dembele w formie z wczoraj i ogólnie z tego sezonu to by z tych ich śmiesznymi obrońcami zrobił to co Bale z Bartrą :D Jak Liverpool zagra taki mecz z Realem to dostaną z trójkę
O a teraz skrócik Liverpoolu xD co im Alisson uratował mecz to jego. Ale nie kumam jak sędzia może oglądać na powtórce tak perfidny łokieć w plecy i powiedzieć że gramy dalej :D
Obejrzałem skróty ulala. Wojciech Szczezni hohoho. Szkoda że Lewy nie zostawił piłki Yamalowi łatwiej by się grało. Rapha ale strzał po długim o panie. No ogólnie wynik ponad stan :D
@NeroTFP1 hmm no jest to alarmujące mocno. Ale mam wrażenie że to jest jeszcze pokolenie dzieci rodziców którzy nie mieli kontaktu z technologią na co dzień. Ja mam kontakt z internetem codziennie od 11-12 roku życia. Moja córka ma zaraz 3 latka, nie wyobrażam sobie żebym popełnił takie błędy jak danie dziecku sociali w wieku 7-12 albo umożliwienie dostępu do pornografii (co innego u znajomych no bo tego nie da się kontrolować zbytnio) Ale też wiem że jestem chyba wyjątkiem bo np jako jedyny w przedszkolu nie pozwalam na publikację zdjęć dziecka w internecie, ani tym bardziej sam tego nie robię... A niektórzy w moim wieku dokumentują na Facebooku każdy dzień od urodzenia
@KobeFR no pewnie że tak :D jak ktoś wierzy w takie scamy to ewidentnie nie powinien sam decydować o swoich finansach A i btw uważam że twórcy Amber Gold powinni siedzieć a banki jeśli były nieprawidłowości w kredytach frankowych powinny płacić kary... Ale to nie zwalnia ludzi z odpowiedzialności za swoje debilne decyzje. Bo teraz jest sytuacja gdzie uczciwi ludzie są w dupie a cwaniaki dostały od państwa kartę "wychodzę z więzienia"
@lithotripter w niektórych krajach jest tak że jak nie możesz spłacać kredytu to oddajesz nieruchomość do banku i tyle. Ale u nas nie zanosi się na takie rozwiązanie
@fotohobby No ale jak im się w życiu noga podwinie to mogą się przeprowadzić do rodziny na jakiś czas albo zmienić miasto na tańsze. A jak mają kredyt to siup na sznur
@KobeFR Nie :D Ludzie powinni mieć mózgi i brać odpowiedzialność za swoje działania. Ciężko się domyślić, że kredyt w obcej walucie jest podatny na zmiany kursu tej waluty? No wydaje mi się, że dziecko w podstawówce to zrozumie
@stone80 A umiesz czytać? :D pierwszy sondaż w którym więcej Polaków było za budową elektrowni atomowej niż przeciw był w 2012 roku. Od 1990 do 2011 większość, a początkowo przygniatająca większość, była przeciwko
@Cule2013 o nastawienie społeczne i brak poparcia. Kazda władza bała się w ogóle zaczynać ten temat bo większość ludzi była negatywnie nastawiona po Czarnobylu Oczywiście ten strach jest totalnie nieuzasadniony bo nikt nie chciał budować u nas wadliwego radzieckiego reaktora... No ale
@4drian0 naprawdę ktokolwiek jeszcze bierze na poważnie recenzje gier z tych gówno portali? :D przypominam że ostatnio Avowed zostało okrzyknięte najlepszym rpgiem xD
@SzczenaWojtula ale po co Ukrainie taki deal? :D żeby ich teraz Stany jeszcze ograbily a za 2-3 lata powtórka? To już lepiej dalej walczyć i wykrwawiać Rosję sankcjami i przedłużającą się wojną. Rosja w tym konflikcie straciła dużo więcej od Ukrainy. Jasne mają z czego tracić ale ten "pokój" na warunkach Trumpa jest wyłącznie im ma rękę. Będą sobie mogli odetchnąć pewnie część sankcji byłaby zdjęta i za te 2-3 lata już by Ukrainy aż tak nie zlekceważyli.
4
@adi7adi8 no tak ale jest parę problematycznych krajów :D Watykan na przykład (chociaż w sumie xD)
0
@BorzyKrzys no nie mów, jest to całkiem trudny challenge :)
0
@tomcias10 @cules100pro to się uczcie i oddzielajcie :D ja nie muszę swojej męskości udowadniać tarzając się w błocie po lesie
5
@Pedri16Future możliwe. Gardzę tą propozycją. Posrało ich do końca. Też widzę chcą na strachu żerować
1
@michal26 no ja mam grupę niepełnosprawności i się dializuje xD też mam oczywiście A :D średnio się widzę na dializach w lesie na Warmii
2
@Xaviball matko jedyna. Muszę w końcu się przejść do tego WKU zmienić sobie kategorie...
2
@Krzty o szok, tak blisko był maxa dwa razy? :D
1
@Majkmajki sprawdzałem ostatnio statystyki. Był skok jakieś 10 lat temu a teraz są na wysokim poziomie ale stabilnym
0
@Douglas Przecież Dembele w formie z wczoraj i ogólnie z tego sezonu to by z tych ich śmiesznymi obrońcami zrobił to co Bale z Bartrą :D Jak Liverpool zagra taki mecz z Realem to dostaną z trójkę
0
@prokofiew świetnie grał. Ja po skrótach widziałem jedną setkę. Chłop ma kosmiczne statystyki w tym sezonie
2
O a teraz skrócik Liverpoolu xD co im Alisson uratował mecz to jego. Ale nie kumam jak sędzia może oglądać na powtórce tak perfidny łokieć w plecy i powiedzieć że gramy dalej :D
2
Obejrzałem skróty ulala. Wojciech Szczezni hohoho. Szkoda że Lewy nie zostawił piłki Yamalowi łatwiej by się grało. Rapha ale strzał po długim o panie. No ogólnie wynik ponad stan :D
6
@norbi77 tam wystarczyło się nie wpierniczyc Yamalowi. Miałby na lewej idealnie po długim :/ eh
0
@fotohobby no tak może powiedzieć tylko osoba która nigdy nikomu nic nie wynajmowała xD jeśli uważasz że to takie proste
0
@NeroTFP1 hmm no jest to alarmujące mocno. Ale mam wrażenie że to jest jeszcze pokolenie dzieci rodziców którzy nie mieli kontaktu z technologią na co dzień. Ja mam kontakt z internetem codziennie od 11-12 roku życia. Moja córka ma zaraz 3 latka, nie wyobrażam sobie żebym popełnił takie błędy jak danie dziecku sociali w wieku 7-12 albo umożliwienie dostępu do pornografii (co innego u znajomych no bo tego nie da się kontrolować zbytnio)
Ale też wiem że jestem chyba wyjątkiem bo np jako jedyny w przedszkolu nie pozwalam na publikację zdjęć dziecka w internecie, ani tym bardziej sam tego nie robię... A niektórzy w moim wieku dokumentują na Facebooku każdy dzień od urodzenia
3
@KobeFR no pewnie że tak :D jak ktoś wierzy w takie scamy to ewidentnie nie powinien sam decydować o swoich finansach
A i btw uważam że twórcy Amber Gold powinni siedzieć a banki jeśli były nieprawidłowości w kredytach frankowych powinny płacić kary... Ale to nie zwalnia ludzi z odpowiedzialności za swoje debilne decyzje. Bo teraz jest sytuacja gdzie uczciwi ludzie są w dupie a cwaniaki dostały od państwa kartę "wychodzę z więzienia"
5
@CZAJUN_119 wstyd jak wstyd. Próbują ratować oglądalność piłki. Ale to jest akurat głupia amerykanizacja
0
@lithotripter w niektórych krajach jest tak że jak nie możesz spłacać kredytu to oddajesz nieruchomość do banku i tyle. Ale u nas nie zanosi się na takie rozwiązanie
2
@fotohobby No ale jak im się w życiu noga podwinie to mogą się przeprowadzić do rodziny na jakiś czas albo zmienić miasto na tańsze. A jak mają kredyt to siup na sznur
1
@KobeFR Nie :D Ludzie powinni mieć mózgi i brać odpowiedzialność za swoje działania. Ciężko się domyślić, że kredyt w obcej walucie jest podatny na zmiany kursu tej waluty? No wydaje mi się, że dziecko w podstawówce to zrozumie
0
@stone80 A umiesz czytać? :D pierwszy sondaż w którym więcej Polaków było za budową elektrowni atomowej niż przeciw był w 2012 roku. Od 1990 do 2011 większość, a początkowo przygniatająca większość, była przeciwko
5
@Trojanek23 no wiem ale ludzie są głupi :D każdy sondaż po 1990 roku pokazywał minimalne poparcie dla elektrowni jądrowej
4
@Matt_i1992 ah ta pewność siebie :D a dostalibyśmy od nich w pyszczala to by był płacz że się przeczołgali
10
@Cule2013 o nastawienie społeczne i brak poparcia. Kazda władza bała się w ogóle zaczynać ten temat bo większość ludzi była negatywnie nastawiona po Czarnobylu
Oczywiście ten strach jest totalnie nieuzasadniony bo nikt nie chciał budować u nas wadliwego radzieckiego reaktora... No ale
3
@4drian0 naprawdę ktokolwiek jeszcze bierze na poważnie recenzje gier z tych gówno portali? :D przypominam że ostatnio Avowed zostało okrzyknięte najlepszym rpgiem xD
1
@Aragorn33 kto by się spodziewał, niesłychane :D zanim 4 lata miną to ich wywiozą na taczkach ich wyborcy
3
@ProMILs głupie to ale pamiętam że tak sobie śmieszkowaliśmy z kolegami przed komisją :D i że dostaniemy kategorię P "pocisk artyleryjski" xD
34
@MesQueUnClub96 umyj tyłek bo zaglądają czy w razie czego kontrabandę zmieścisz
3
@SzczenaWojtula ale po co Ukrainie taki deal? :D żeby ich teraz Stany jeszcze ograbily a za 2-3 lata powtórka? To już lepiej dalej walczyć i wykrwawiać Rosję sankcjami i przedłużającą się wojną. Rosja w tym konflikcie straciła dużo więcej od Ukrainy. Jasne mają z czego tracić ale ten "pokój" na warunkach Trumpa jest wyłącznie im ma rękę. Będą sobie mogli odetchnąć pewnie część sankcji byłaby zdjęta i za te 2-3 lata już by Ukrainy aż tak nie zlekceważyli.
7
@Roobo a to coś się zmieniło od piątku? xD przecież jechał do Stanów właśnie z zamiarem podpisania umowy tylko Amerykanie chcieli go wyru****ć.