0

@jedrek7000 ja nie mogę uwierzyć że jest 2025 rok a ludzie dalej wierzą w takie rzeczy xD to się w głowie nie mieści. Ale w sumie większość populacji wierzy w jakiegoś boga/bogów więc czego tu się spodziewać

1

@michal26 o nie wiedziałem że będę miał taki zakład pod nosem :D

5

@BulaKG podejrzewasz? Średnia zarobków to jest niecałe pół tego a mediana to w ogóle dużo niższa ;)
A wracając do pytania to nie wiem, niby sporo kasy ale w mojej sytuacji gdzie spodziewane długość życia i tak jest dość niska to trochę mi szkoda. A 200tys aż tak życia nie zmieni

2

@marcin62 ładne mieszkanko a patola jak z najgorszej kamienicy na Pradze Północ...

2

@arasz1819 xD niesamowici oni są

0

@mmaciass no ja się nawet zgadzam. Ale to Konfa powinna iść po rozum do głowy, zgodzić się na to że każdy ma wolny wybór w tej sprawie, opakować to jako kompromis wolnościowy i iść dalej. Ja wiem że oni na skrajnych poglądach społecznych zbudowali swoją podstawową bazę wyborców ale jak chcą być poważną partią to muszą od tego w delikatny sposób odejść

9

@Dzejkob97 to nic nie zmieni. Jak ich to spotka to pierwsi będą w Czechach albo w Niemczech :D

0

@michal26 czyli uważasz że ochrona zdrowia w latach 90-2003 bodajże działała lepiej niż teraz? To jest złoty środek Mentzena na poprawę sytuacji? Powrót do tego co już kiedyś nie działało? To grubo

0

@D10SLEO wolałbym jednak nie bo przez ostatnie dwa lata miałem 300 tysięcy refundacji, nie bardzo mam skąd prywatnie wziąć tą kasę

4

@Encore jeśli może mieć wpływ to tylko pozytywny :D mówi że o nim a to konkurs popularności

0

@Ignareks i to też nie wszystkie bo można obserwować wiele samolotów wojskowych pełniących jakieś funkcje patrolowe ;)

1

@Safrani Zbigniew S. o nazwisku jak pewien robaczek? :D

3

@Kondziubarca zgadzam się. Jak takie sondaże się utrzymają to 3D się rozsypie a PSL sobie jak zwykle luźniutko wejdzie. Lewica Zandberga byłaby mocno skrajna ideologicznie ale za to merytoryczna, zmiana na plus.

0

@zuang1995 no ja to wiem Ty to wiesz ale ludzie wolą wierzyć w czary :D

1

@FcPortoFan1999 permanentnej :D jak Sagrada Familia. Wieczna budowa

0

@PatrychoO no nie wiem. Mnie np obrzydzają budki z mięsem u nas na rynku w mieście. W lecie tam jest ze 40 stopni pod tą blachą i wszędzie muchy. Jakoś ten obraz odrzuca mnie od małych mięsnych
Ale zgadzam się że są dobre mięsne, mój tata ma swój sprawdzony.

2

@MesQueUnClub_87 no w przypadku mięsa mielonego to jeszcze może są jakieś przypadki ale generalnie cały skład masz podany na opakowaniu. Nie mogą napisać 100% wołowina a dać sobie jakieś odpady, zaraz by ich dojechali. Natomiast jeśli faktycznie mielisz sobie mięsa sam albo (ja tak praktykuje czasami) pokazujesz kawałek w mięsnym i prosisz o zmielenie to wydaje się najlepsza opcja

16

@July_6_BcN mnie to zawsze bawi jak ludzie myślą że mięsny ma jakieś drastycznie inne mięso niż w markecie :D to jak wierzyć w świętego mikołaja :D albo że na rynku masz inne warzywa niż w markecie. Spoiler są z tej samej giełdy :D

0

@TR3YWAY zależy w jakim wieku jest początek związku. Jak 30 latek "leci" na nastolatkę to jest patologia. A jak 40 latka spotyka się z 30 latkiem to już bez znaczenia (płeć w przykładach jest dowolna oczywiście w sensie można podstawić ma odwrót)

1

@Encore zgadza się. On jest po prostu zakochany w sobie (i w Robercie) i czasami zbytnio odlatuje :D

0

@lucca87 już myślałem że o reprezentacji piszesz, mówię co on udaru dostał :D

3

@Ojciec5tkidzieci zgadzam się. To jest w zasadzie plus że każde wystąpienie jest w miarę podobne i ma akcenty postawione w tych samych miejscach. Wiadomo można dodać jakiś lokalny akcencik

7

@Antimadridista_WR chłopie 5:0 to ta kadra z Watykanem by nie wygrała

0

@Pawlak1992 nie zebranie 100tys przy jego zasięgach w internecie to byłaby lekka żenada powiem szczerze. No ale i tak nie ma to żadnego znaczenia

0

@Kazragore no ale to nie jest nasza wina że czerpiesz informacje z takich źródeł :D chłop jako źródło podaje "niemieckie media" bez wskazania konkretów. To tak jakbym napisał że Pudelek podaje że Niemcy wprowadzą nakaz strzelania do Polaków. Jakieś gówno newsy pewnie okaże się że finansowane przez Rosję a chłop kręci aferę bo tylko na tym się zna...

0

@Rifek aż dziwne że nie pani Basia

3

Komentarz usunięty

3

@Tridente2015 pogoda&radar aplikacja pokazuje całkiem dokładnie

0

@jakub1906 wyścigów jest raptem 24 więc niecała połowa weekendów ;) nie płakusiaj. Zimą gadają tu ciągle o skokach które #nikogo

3

@Chaoss czym zaskoczą w Japonii przekonamy się już za dwa tygodnie. Może tym razem jakieś DNF

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?