0

@DonCarletto hmm zawsze mi się wydawało, i jestem prawie pewien że tak to wygląda, że ateista to człowiek który nie wierzy w żadnego boga, nie wierzy w boskie pochodzenie Wszechświata. A agnostyk to osoba która wierzy w jakiś byt boski ale nie jest pewna jego formy tzn nie utożsamia się z żadnymi wierzeniami

0

@Rupert_Haubica jakimi faktami można poprzeć coś totalnie subiektywnego czyli "najlepszy kierowca wszechczasów"? :D w żadnej metryce którą da się pokazać liczbowo Max nie jest pierwszy. Więc "obiektywnie" da się udowodnić tylko że nie masz racji ;) co do Lando mniej więcej się zgadzam, chociaż też nazywanie go kierowcą drugiej kategorii to przesada. No ale zależy jak definiujemy te kategorie więc powiedzmy. A co do Lewisa to sorry pomimo całej mojej niechęci do niego to nie do wybronienia jest stwierdzenie że wygrał wszystkie swoje mistrzostwa tylko dzięki samochodowi. To jest zwyczwanie ekstremalnie głupie stwierdzenie. Lewis jest wybitnym kierowcą i mimo że osobiście uważam Maxa za lepszego to różnica jest minimalna

0

@Rupert_Haubica ktoś mierzył w gorące ale F1 cieszy się zbyt małą popularnością żeby kontrowersyjnymi opiniami doczłapać się do gorących :D

2

@Tasde znany sposób i działa to wiadomo że z tego nie zrezygnują :D zatrzymywani są więźniami politycznymi a zmarli męczennikami zaszczutymi przez władze. Stara śpiewka i działa

4

@Prorokk to czemu na tamtych da twarde dowody, nagrania, zeznania świadków a mimo że mieli pełnię władzy przez 8 lat nie mieli praktycznie nic na poprzednie władzę? Co nie chciało im się?

2

@Prorokk ale ja tego nie neguje. Kwestia skali. To że się obsadza stanowiska swoimi to jedno a to że się kradnie w biały dzień nawet tego specjalnie nie ukrywając to drugie

3

@BorzyKrzys przy tej spółce wał na wale wałem pogania ale oczywiście pani Basia była na pewno jedyną świętą w tym towarzystwie. No nie zmienia to faktu że przekrój że zmarła

3

@BorzyKrzys no i widzisz można sobie kraść a zdrowia i tak się nie oszuka

0

@Azi no fajnie że się nie poddał ale kosztował zespół 16 punktów i dał Maxowi 3 darmowe

1

@sevs a u mnie akurat córka zdążyła wstać i już pospane :D

1

Ja bym aż tak mocno nie krytykował młodzieży. Pierwszy poważny wyścig w życiu (no dobra nie dla wszystkich) i to w deszczu w Australii.

0

No ciekawe safety car, szansa dla Ferrari?

0

Aj kłopoty Najmana

1

Ale teraz będą gwiazdy tańczą na lodzie :D

0

O dziad z Oviedo rozbija się w idealnym momencie :D

0

Ale wkurzające że się na bieżąco nie aktualizują różnice czasów między kierowcami

0

Pojadą chociaż ze 2 kółka teraz? Stawiam że nie :D

0

Ja idę spać chyba, opowiecie mi potem :D

0

W pizdu tam. Wyścig się zacznie na dobre za godzinę

0

Kurde Hadjar :D człowiek tu walczy z zamykającymi się oczami a ty tu takie rzeczy

0

Tak teraz sobie patrzę jeszcze na powtórkę tych kwalifikacji, to Mclaren praktycznie całą tą ogromną przewagę miał z jednego sektora (trzeciego)... Niesamowite

1

@AlexDark00 dobra sprostowanie chyba xD to po prostu u mnie to znaczyło coś innego. Nie wiem czy w rodzinie czy w naszej okolicy po prostu. To znaczenie było do kwiecień plecień bo przeplata trochę zimy trochę lata.
W marcu jak w garncu u nas znaczyło że to pierwszy miesiąc w którym się robi gorąco (w sensie odczucia po zimie, marcowe 20 stopni wydaje się upałem) zupełnie jak w garncu :D
Ale już przeczytałem że cała Polska ma dwa to samo znaczące powiedzenia na marzec i kwiecień

0

@Mixtape ale to powiedzenie nie to oznacza :D

1

@mekston zaskakujące te wyniki. W sensie 1-2 McLarena do przewidzenia ale reszta trochę szok

2

@July_6_BcN pewnie tak ale do kurczaka ci zwyrole "ukarali" dziecko wrzucając je do wrzątku a potem sobie patrzyli jak kona... Młodociani pff. To ciężko w ogóle zakwalifikować do kategorii "ludzie" :(

0

@NeroTFP1 haha xD nie no to jest hit. Ja rozumiem jak są widełki jakieś żenujące ale tutaj chyba była możliwa wysoka kara tylko sąd miał zaćmienie

1

@maroon nic ten arsenał jądrowy nie da. Dobrze wiadomo że jest nieużywalny a już na pewno nie przez nas

0

@michal26 hmm tzn tak jest to na pewno dużo lepszy kandydat. Więc że tak powiem dla dobra demokracji lepiej :) nie wiem czy z mojej perspektywy lepiej dla dobra wyniku wyborczego bo uważam że Nawrocki nie ma żadnych szans z Rafałem a Mentzen może i małe ale na pewno dużo większe.

1

@michal26 tak :) bez tego mogłem wchodzić tylko jak ktoś mnie oznaczył albo w gorące :D

1

@michal26 o dzięki ci panie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?