@Patrykl145 a dlaczego miałby nie postawić na naszego pierwszego bramkarza? :D w sensie wiadomo że na ten moment w formie meczowej Wojtka i bez ogrania Marca będzie bronił Polak. Ale sądzę że docelowo Niemiec nadal jest pierwszym bramkarzem
@kaamil1910 nie no graliśmy przez 70min taktykę tysiąca i jednej wrzutki. Ja wiem że się bronili ale wyglądało to dramatycznie a potem wręcz olewczo w wykonaniu niektórych naszych piłkarzy
@noface mamy bardzo różne pojmowanie słów "mecz idealny". Dla mnie wkurzanie się na zespół przez 70min bo grają wrzutki o długie lagi i ziewanie przed telewizorem to nie jest szczyt kibicowskiej uczty. W dodatku tracą dwie identyczne bramki nie wyciągając wniosków. Końcówka była chaotyczna i śmieszna do oglądania ale dalej nie była to jakaś uczta. No ale wynik spoko
@Pressinho nikt Cię nie zmusza do podpisu. Platforma ma 20 tysięcy członków i setki tysięcy sympatyków. Sam sobie listę podpisałem siedząc w domu, z resztą tak jak cała moja rodzina i sąsiedzi. Każdy członek zbierze 50 podpisów i już masz milion :D dla PiSu PO czy PSLu nawet, zebranie miliona podpisów w prawie 2 miesiące to jest żart xD a ten chłop szuka sensacji, robi jakieś debilne wyliczenia i myśli że znalazł jakąś aferę xD Jakby się bardzo spięli to by w te 54 dni zebrali 3 miliony podpisów i wcale by mnie to również nie zdziwiło bo na to pracują struktury w całym kraju
@lithotripter no to ja całe życie żyłem w błędnym przekonaniu :D i w takim razie nie bardzo rozumiem jak według tej definicji ktoś może być ateistą a nie agnostykiem. Nikt nie jest w stanie na 100% udowodnić nie istnienia czegoś
@Pedri16Future to jest chłop który ostatnio "liczył" że to niemożliwe że Trzaskowski w 51 dni zebrał 1.1 miliona podpisów pod swoją kandydaturą xD bo musieliby ludzie stać na mrozie w długich kolejkach. No jak można takiego pajaca brać na poważnie?
@DonCarletto hmm zawsze mi się wydawało, i jestem prawie pewien że tak to wygląda, że ateista to człowiek który nie wierzy w żadnego boga, nie wierzy w boskie pochodzenie Wszechświata. A agnostyk to osoba która wierzy w jakiś byt boski ale nie jest pewna jego formy tzn nie utożsamia się z żadnymi wierzeniami
@Rupert_Haubica jakimi faktami można poprzeć coś totalnie subiektywnego czyli "najlepszy kierowca wszechczasów"? :D w żadnej metryce którą da się pokazać liczbowo Max nie jest pierwszy. Więc "obiektywnie" da się udowodnić tylko że nie masz racji ;) co do Lando mniej więcej się zgadzam, chociaż też nazywanie go kierowcą drugiej kategorii to przesada. No ale zależy jak definiujemy te kategorie więc powiedzmy. A co do Lewisa to sorry pomimo całej mojej niechęci do niego to nie do wybronienia jest stwierdzenie że wygrał wszystkie swoje mistrzostwa tylko dzięki samochodowi. To jest zwyczwanie ekstremalnie głupie stwierdzenie. Lewis jest wybitnym kierowcą i mimo że osobiście uważam Maxa za lepszego to różnica jest minimalna
@Tasde znany sposób i działa to wiadomo że z tego nie zrezygnują :D zatrzymywani są więźniami politycznymi a zmarli męczennikami zaszczutymi przez władze. Stara śpiewka i działa
@Prorokk to czemu na tamtych da twarde dowody, nagrania, zeznania świadków a mimo że mieli pełnię władzy przez 8 lat nie mieli praktycznie nic na poprzednie władzę? Co nie chciało im się?
@Prorokk ale ja tego nie neguje. Kwestia skali. To że się obsadza stanowiska swoimi to jedno a to że się kradnie w biały dzień nawet tego specjalnie nie ukrywając to drugie
@BorzyKrzys przy tej spółce wał na wale wałem pogania ale oczywiście pani Basia była na pewno jedyną świętą w tym towarzystwie. No nie zmienia to faktu że przekrój że zmarła
2
@Patrykl145 a dlaczego miałby nie postawić na naszego pierwszego bramkarza? :D w sensie wiadomo że na ten moment w formie meczowej Wojtka i bez ogrania Marca będzie bronił Polak. Ale sądzę że docelowo Niemiec nadal jest pierwszym bramkarzem
5
@Safrani nowa jakość w polityce :D
0
@kaamil1910 nie no graliśmy przez 70min taktykę tysiąca i jednej wrzutki. Ja wiem że się bronili ale wyglądało to dramatycznie a potem wręcz olewczo w wykonaniu niektórych naszych piłkarzy
2
@noface mamy bardzo różne pojmowanie słów "mecz idealny". Dla mnie wkurzanie się na zespół przez 70min bo grają wrzutki o długie lagi i ziewanie przed telewizorem to nie jest szczyt kibicowskiej uczty. W dodatku tracą dwie identyczne bramki nie wyciągając wniosków.
Końcówka była chaotyczna i śmieszna do oglądania ale dalej nie była to jakaś uczta. No ale wynik spoko
0
Hłe hłe hłe rykoszecik xD
0
Ja naprawdę tego nie kumam. Gramy cudowny mecz z Borussią a w następnym meczu nasza taktyka to laga/wrzutka na Lewego? Co jest xD
1
Noo xD cały mecz zamek hokejowy dwie konterki bo chłopaki nie umieją wrócić i essa
0
Jak raz potencjalnie fajny mecz jest na Eleven to grają totalny piach eh
0
@Pressinho nikt Cię nie zmusza do podpisu. Platforma ma 20 tysięcy członków i setki tysięcy sympatyków. Sam sobie listę podpisałem siedząc w domu, z resztą tak jak cała moja rodzina i sąsiedzi. Każdy członek zbierze 50 podpisów i już masz milion :D dla PiSu PO czy PSLu nawet, zebranie miliona podpisów w prawie 2 miesiące to jest żart xD a ten chłop szuka sensacji, robi jakieś debilne wyliczenia i myśli że znalazł jakąś aferę xD
Jakby się bardzo spięli to by w te 54 dni zebrali 3 miliony podpisów i wcale by mnie to również nie zdziwiło bo na to pracują struktury w całym kraju
0
@lithotripter no to ja całe życie żyłem w błędnym przekonaniu :D i w takim razie nie bardzo rozumiem jak według tej definicji ktoś może być ateistą a nie agnostykiem. Nikt nie jest w stanie na 100% udowodnić nie istnienia czegoś
1
@Pedri16Future to jest chłop który ostatnio "liczył" że to niemożliwe że Trzaskowski w 51 dni zebrał 1.1 miliona podpisów pod swoją kandydaturą xD bo musieliby ludzie stać na mrozie w długich kolejkach. No jak można takiego pajaca brać na poważnie?
0
@DonCarletto hmm zawsze mi się wydawało, i jestem prawie pewien że tak to wygląda, że ateista to człowiek który nie wierzy w żadnego boga, nie wierzy w boskie pochodzenie Wszechświata. A agnostyk to osoba która wierzy w jakiś byt boski ale nie jest pewna jego formy tzn nie utożsamia się z żadnymi wierzeniami
0
@Rupert_Haubica jakimi faktami można poprzeć coś totalnie subiektywnego czyli "najlepszy kierowca wszechczasów"? :D w żadnej metryce którą da się pokazać liczbowo Max nie jest pierwszy. Więc "obiektywnie" da się udowodnić tylko że nie masz racji ;) co do Lando mniej więcej się zgadzam, chociaż też nazywanie go kierowcą drugiej kategorii to przesada. No ale zależy jak definiujemy te kategorie więc powiedzmy. A co do Lewisa to sorry pomimo całej mojej niechęci do niego to nie do wybronienia jest stwierdzenie że wygrał wszystkie swoje mistrzostwa tylko dzięki samochodowi. To jest zwyczwanie ekstremalnie głupie stwierdzenie. Lewis jest wybitnym kierowcą i mimo że osobiście uważam Maxa za lepszego to różnica jest minimalna
0
@Rupert_Haubica ktoś mierzył w gorące ale F1 cieszy się zbyt małą popularnością żeby kontrowersyjnymi opiniami doczłapać się do gorących :D
2
@Tasde znany sposób i działa to wiadomo że z tego nie zrezygnują :D zatrzymywani są więźniami politycznymi a zmarli męczennikami zaszczutymi przez władze. Stara śpiewka i działa
4
@Prorokk to czemu na tamtych da twarde dowody, nagrania, zeznania świadków a mimo że mieli pełnię władzy przez 8 lat nie mieli praktycznie nic na poprzednie władzę? Co nie chciało im się?
2
@Prorokk ale ja tego nie neguje. Kwestia skali. To że się obsadza stanowiska swoimi to jedno a to że się kradnie w biały dzień nawet tego specjalnie nie ukrywając to drugie
3
@BorzyKrzys przy tej spółce wał na wale wałem pogania ale oczywiście pani Basia była na pewno jedyną świętą w tym towarzystwie. No nie zmienia to faktu że przekrój że zmarła
3
@BorzyKrzys no i widzisz można sobie kraść a zdrowia i tak się nie oszuka
0
@Azi no fajnie że się nie poddał ale kosztował zespół 16 punktów i dał Maxowi 3 darmowe
1
@sevs a u mnie akurat córka zdążyła wstać i już pospane :D
1
Ja bym aż tak mocno nie krytykował młodzieży. Pierwszy poważny wyścig w życiu (no dobra nie dla wszystkich) i to w deszczu w Australii.
0
No ciekawe safety car, szansa dla Ferrari?
0
Aj kłopoty Najmana
1
Ale teraz będą gwiazdy tańczą na lodzie :D
0
O dziad z Oviedo rozbija się w idealnym momencie :D
0
Ale wkurzające że się na bieżąco nie aktualizują różnice czasów między kierowcami
0
Pojadą chociaż ze 2 kółka teraz? Stawiam że nie :D
0
Ja idę spać chyba, opowiecie mi potem :D
0
W pizdu tam. Wyścig się zacznie na dobre za godzinę