@wyrek nie no chłop trochę odleciał z tą ich siłą składu. Ale prawda jest taka że mają bardzo mocną ekipę ale złożona z zawodników bez motywacji. Snują się po tym boisku jak smród po gaciach
@Cochise dobra przyjmijmy nawet że faktycznie tak jest. Ja tylko napisałem że dla Ukrainy byłoby to lepsze rozwiązanie z punktu widzenia ich państwowości. Nie twierdzę że taka oferta się pojawi
@Cochise dość dziwne pytanie. Po co mieć więcej? Po co jeszcze wzmocnić swoją dominację na rynku metali ziem rzadkich? Po co wzmocnić swoją pozycję w Europie? No nie wiem, choć się domyślam
@AlexDark00 to jest akurat dość proste pytanie :D bo zawsze propozycje Konfy są duuużo bardziej kosztowne niż wszystkich innych komitetów razem wziętych xD @HarveySpecter to tylko pokazuje jak ludzie są piramidalnie głupi xD już nie mówię nawet że głosowanie na Mentzena jest głupie ale przerzucenie się z PiSu na niego? xD full socjal, odwrócenie reformy wieku emerytalnego, centralizacja władzy vs zero socjalu, rozwalenie systemu emerytalnego i totalna decentralizacja władzy :D fajnie im się w głowach przestawiła wajcha xD A nie czekaj, pewnie w ogóle o tym nie myślą (jak wyborcy Trumpa) tylko podoba im się szczucie na Ukraińców (jak wyborcom Trumpa szczucie na imigrantów)
@clyde sądzę że jest takie że nie oddadzą 1/5 kraju za darmo ;) sądzę że już raz zrobili ten błąd pozwalając na Donbas w 2014 i nic dobrego to nie przyniosło. Drugi raz się nie dadzą nabrać
@Recha_0684 no tak ale to nie jest tak że europejska zbrojeniówka będzie startować od zera. Mamy w Europie wielkie koncerny produkujące najnowocześniejszy sprzęt wojskowy
@clyde gadasz zwykle głupoty. Wojna skończy się tylko w jednym momencie, kiedy Ukraińcy przestaną chcieć walczyć. A raczej po nastrojach nie prędko się na to zanosi. Mają teraz masę sprzętu, kasy i wsparcia. Mogą tą wojnę ciągnąć jeszcze bardzo długo w taki sposób a potem mniej konwencjonalnymi metodami walki.
1
Ja bym dał chyba żółtą ale z drugiej strony wydaje mi się że przepisy dają dość jasną podstawę do czerwonej
1
@Azazel_Pazuzu no na razie nie mogę się doczekać ale nie tracę nadziei
9
@Kgorecki2500 miesiany. Chyba że wiem że ostry nie jest przegięty to sam ostry
6
@D10SLEO a kiedy on mówił coś odwrotnego? Podeślesz link?
9
@Aragorn33 a jak Mentzen powie to samo to się zachwyci nad jego geniuszem xD
0
@VamoSBarca88 wiesz co niby to irracjonalne ale odpaliłem, zobaczyłem że siedzi w tej masce i wyłączyłem bo miałem ciarki żenady :D
2
@ngif ciężko ale fakt że rekord jest w ogóle w zasięgu jest już niesamowity
1
@adi7adi8 siedziałem z rodzinką na obiedzie i patrzyłem jednym okiem :D
1
@wyrek nie no chłop trochę odleciał z tą ich siłą składu. Ale prawda jest taka że mają bardzo mocną ekipę ale złożona z zawodników bez motywacji. Snują się po tym boisku jak smród po gaciach
0
@macio_944 a to sam na sam z pierwszej połowy?
Spalony tam był ostatecznie?
2
@Sebolinho układy z policjo i prokuraturom trzeba mieć
1
@FcPortoFan1999 wiesz co nie wiem jak jest teraz ale kiedyś to mi się wydawało że niektóre te głupie akcje są ustawione pod tv :D
4
@Cvzx kurde kumam ten brak jedzenia ale żeby nie pić cały dzień? Ostro
0
@D10SLEO dlatego na kapitana wybiera się kogoś kto ma pojęcie o czymkolwiek xD
1
@Arden zdania ekspertów podzielone jak zwykle :D
1
@partymaker no chance :D prędzej zrobią że będą podjeżdżać podłączać się do ładowarek elektrycznych i ścigać się jedno kółko na rowerach :D
0
@Cochise dobra przyjmijmy nawet że faktycznie tak jest. Ja tylko napisałem że dla Ukrainy byłoby to lepsze rozwiązanie z punktu widzenia ich państwowości. Nie twierdzę że taka oferta się pojawi
8
@Cochise dość dziwne pytanie. Po co mieć więcej? Po co jeszcze wzmocnić swoją dominację na rynku metali ziem rzadkich? Po co wzmocnić swoją pozycję w Europie? No nie wiem, choć się domyślam
6
@parpe już lepiej by Ukraina wyszła na oddaniu tych surowców Chinom bo oni chociaż realnie mogą wpłynąć na Putina.
1
@Kgorecki2500 to jest lipa jednak, jesteś sobie starszym dziadkiem i cały świat komentuje że zwymiotowałeś
2
@Coutinho007 o to to :D nie narobił mi tym zdjęciem apetytu powiem szczerze :D
1
@Arcybiskup a więc to to się wczoraj wydarzyło? xD dzięki już teraz będę wiedział xD
1
@MessiSuarezNeymar zakładam że młodzież powiedziała by to samo o tym czego my słuchaliśmy za dzieciaka :D
6
@AlexDark00 to jest akurat dość proste pytanie :D bo zawsze propozycje Konfy są duuużo bardziej kosztowne niż wszystkich innych komitetów razem wziętych xD
@HarveySpecter to tylko pokazuje jak ludzie są piramidalnie głupi xD już nie mówię nawet że głosowanie na Mentzena jest głupie ale przerzucenie się z PiSu na niego? xD full socjal, odwrócenie reformy wieku emerytalnego, centralizacja władzy vs zero socjalu, rozwalenie systemu emerytalnego i totalna decentralizacja władzy :D fajnie im się w głowach przestawiła wajcha xD A nie czekaj, pewnie w ogóle o tym nie myślą (jak wyborcy Trumpa) tylko podoba im się szczucie na Ukraińców (jak wyborcom Trumpa szczucie na imigrantów)
0
@stone80 no walczyli i fajnie :D trochę sobie nie wyobrażam dializować się w okopie albo w krzakach ale może jest to jakaś opcja xD
16
@Mario96w wolę się czuć jak pizda żywy z żoną i córką niż jak bohaterski trup w krzakach xD
1
@clyde sądzę że jest takie że nie oddadzą 1/5 kraju za darmo ;) sądzę że już raz zrobili ten błąd pozwalając na Donbas w 2014 i nic dobrego to nie przyniosło. Drugi raz się nie dadzą nabrać
1
@clyde ale oni się nie poddadzą xD
0
@Recha_0684 no tak ale to nie jest tak że europejska zbrojeniówka będzie startować od zera. Mamy w Europie wielkie koncerny produkujące najnowocześniejszy sprzęt wojskowy
1
@clyde gadasz zwykle głupoty. Wojna skończy się tylko w jednym momencie, kiedy Ukraińcy przestaną chcieć walczyć. A raczej po nastrojach nie prędko się na to zanosi. Mają teraz masę sprzętu, kasy i wsparcia. Mogą tą wojnę ciągnąć jeszcze bardzo długo w taki sposób a potem mniej konwencjonalnymi metodami walki.