2

@MichuZ44 no mocny się wydaje ten McLaren. Z resztą jaki miał być w sumie po takiej końcówce sezonu. Żeby tylko kierowcom głowy dojechały

0

@D10SLEO ludzie to mają jednak we łbach nasrane :D

0

@Szakalaka12369 nie ale jakby PiS nie wymienił Nawrockiego to może być blisko 2 tury

0

@MrJanKo dlatego że grają w klubach top5 w Europie. Na tym poziomie to nie są jakieś bambiki które ledwo kopią przed siebie :D

0

@michal26 dla nich 100k podpisów to jest dzień roboty, o to na pewno się nie martwią. Ale kogo tu wystawić? Chyba trzeba się ratować jakimś betonem który zgarnie te standardowe minimum 25-30% żeby nie przegrać ze Sławkiem i zapomnieć o kandydacie który wyciągnie trochę centrum

1

@NeroTFP1 oby człowiek dożył :D

0

Śmieszne w sumie że zawsze tak się podniecamy jaką to mamy wspaniała szkółkę a jak Real tylko kupuje a tu psikus :D

0

@Odcinkowy xD chyba ci coś ciężkiego na głowę upadło. Szkoda że nie w kilka godzin :D Ale dobra dyskusja jest daremna.

0

@Odcinkowy no i co to zmienia? Myślisz że nie jestem tego świadomy? Dalej ostatnie słowo należy do nich

0

@Odcinkowy oczywiście że serio. Powiedz mi w jaki sposób USA mogą fizycznie wyegzekwować te postanowienia które sobie ustalą z Ruskimi

0

@ronni37 mają wszystko do powiedzenia bo w każdym momencie mogą powiedzieć nie i wybrać wykrwawienie się :D są nieodległym krajem który sam o sobie stanowi

1

Komentarz usunięty

0

@Isso89 nie napisałeś tego na serio prawda? xD

4

@clyde nawet jakby on miał nam płacić to bym nie chciał :D

1

@michal26 ma wszystko do powiedzenia :D wystarczy że powiedzą "nie" i całe rozmowy szlag trafił :D a nie sądzę żeby zaakceptowali jakiś zgniły rozejm

1

@michal26 no spoko tylko te negocjacje bez Ukrainy nic nie znaczą :D

0

@MessiSuarezNeymar wystarczy posłuchać ostatniego wystąpienia Sikorskiego na forum ONZ żeby zrozumieć że żaden polski polityk do pięt mu nie dorasta :D

17

@Janas11224 jakbym chciał zjeść 10 to bym jadł marketowe. A jak chce kupić jednego sobie i jednego żonie to raczej wolę wybrać coś lepszego. Proste

0

@gumaz kurde ja cały czas jestem na rozdrożu. Jak nie jem pieczywa to widzę że z wagą jest lepiej z drugiej strony ciągnie ciągle... Jako zamiennik jem wafle Sonko

1

@barcelonaLM zgadza się, dokładnie tak. Ja bym go nie wybrał na pewno gdyby był lepszy kandydat typu Sikorski. No ale nie ma więc nie mam wyboru

0

@Huck w domu to raczej Cocomelon i Bing xD oprócz tego tv nie oglądamy. Nikt nie jest lepszym kandydatem od niego ;) ale ani ja nie przekonam ciebie ani ty mnie

0

@MessiSuarezNeymar to fajnych masz znajomych xD co z tego że nawet ktoś go nie lubi jak nie ma innego kandydata do zagłosowania

0

@MesQueUnClub96 wolę atrakcyjny dla oka mecz :D jakbym oglądał piłkę (rzadko już przyznaje) tylko dla wyników to bym kibicował Realowi

1

Ja nie wiem o co to narzekanie potworne od rana. Bardzo fajny meczyk do oglądania. Po 0:2 myślałem że się zamurują i będzie kaplica, bicie głową w mur. Wynik mógłby być lepszy ale bez przesady, wszystko otwarte :) grałbym 4:4 w ciemno zamiast nudnego wymęczonego 1:0

1

@DTMisTheBest i naiwnie myślisz że to Audi jest lepiej wykonane niż chińskie czy koreańskie auto? xD

1

@filipo2002 a jak tam dostaniemy wciry to nie lepiej wygrać Puchar Króla chociaż? Przecież odpuszczenie tutaj niczego nie gwarantuje

1

@xvcWinterSoldier raczej lepiej żeby jak najmniej krajów miało broń atomową. Nic dobrego to nie przynosi

1

@maroon no jest to przerażające. Nie to żeby alkohol czy narkotyki były usprawiedliwieniem ale na trzeźwo to się wydaje jeszcze bardziej przerażające

0

@jacobFCB Nie no chłop w tym fordzie nie mógł być trzeźwy xD

1

@xvcWinterSoldier są ale w Europie nie ma dobrych warunków do tworzenia się tornad. Wszędzie są góry, nie ma wielkich połaci płaskiej przestrzeni gdzie stykały by się fronty pogodowe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?