@michal26 dla nich 100k podpisów to jest dzień roboty, o to na pewno się nie martwią. Ale kogo tu wystawić? Chyba trzeba się ratować jakimś betonem który zgarnie te standardowe minimum 25-30% żeby nie przegrać ze Sławkiem i zapomnieć o kandydacie który wyciągnie trochę centrum
@ronni37 mają wszystko do powiedzenia bo w każdym momencie mogą powiedzieć nie i wybrać wykrwawienie się :D są nieodległym krajem który sam o sobie stanowi
@MessiSuarezNeymar wystarczy posłuchać ostatniego wystąpienia Sikorskiego na forum ONZ żeby zrozumieć że żaden polski polityk do pięt mu nie dorasta :D
@gumaz kurde ja cały czas jestem na rozdrożu. Jak nie jem pieczywa to widzę że z wagą jest lepiej z drugiej strony ciągnie ciągle... Jako zamiennik jem wafle Sonko
@Huck w domu to raczej Cocomelon i Bing xD oprócz tego tv nie oglądamy. Nikt nie jest lepszym kandydatem od niego ;) ale ani ja nie przekonam ciebie ani ty mnie
Ja nie wiem o co to narzekanie potworne od rana. Bardzo fajny meczyk do oglądania. Po 0:2 myślałem że się zamurują i będzie kaplica, bicie głową w mur. Wynik mógłby być lepszy ale bez przesady, wszystko otwarte :) grałbym 4:4 w ciemno zamiast nudnego wymęczonego 1:0
@xvcWinterSoldier są ale w Europie nie ma dobrych warunków do tworzenia się tornad. Wszędzie są góry, nie ma wielkich połaci płaskiej przestrzeni gdzie stykały by się fronty pogodowe.
2
@MichuZ44 no mocny się wydaje ten McLaren. Z resztą jaki miał być w sumie po takiej końcówce sezonu. Żeby tylko kierowcom głowy dojechały
0
@D10SLEO ludzie to mają jednak we łbach nasrane :D
0
@Szakalaka12369 nie ale jakby PiS nie wymienił Nawrockiego to może być blisko 2 tury
0
@MrJanKo dlatego że grają w klubach top5 w Europie. Na tym poziomie to nie są jakieś bambiki które ledwo kopią przed siebie :D
0
@michal26 dla nich 100k podpisów to jest dzień roboty, o to na pewno się nie martwią. Ale kogo tu wystawić? Chyba trzeba się ratować jakimś betonem który zgarnie te standardowe minimum 25-30% żeby nie przegrać ze Sławkiem i zapomnieć o kandydacie który wyciągnie trochę centrum
1
@NeroTFP1 oby człowiek dożył :D
0
Śmieszne w sumie że zawsze tak się podniecamy jaką to mamy wspaniała szkółkę a jak Real tylko kupuje a tu psikus :D
0
@Odcinkowy xD chyba ci coś ciężkiego na głowę upadło. Szkoda że nie w kilka godzin :D Ale dobra dyskusja jest daremna.
0
@Odcinkowy no i co to zmienia? Myślisz że nie jestem tego świadomy? Dalej ostatnie słowo należy do nich
0
@Odcinkowy oczywiście że serio. Powiedz mi w jaki sposób USA mogą fizycznie wyegzekwować te postanowienia które sobie ustalą z Ruskimi
0
@ronni37 mają wszystko do powiedzenia bo w każdym momencie mogą powiedzieć nie i wybrać wykrwawienie się :D są nieodległym krajem który sam o sobie stanowi
1
Komentarz usunięty
0
@Isso89 nie napisałeś tego na serio prawda? xD
4
@clyde nawet jakby on miał nam płacić to bym nie chciał :D
1
@michal26 ma wszystko do powiedzenia :D wystarczy że powiedzą "nie" i całe rozmowy szlag trafił :D a nie sądzę żeby zaakceptowali jakiś zgniły rozejm
1
@michal26 no spoko tylko te negocjacje bez Ukrainy nic nie znaczą :D
0
@MessiSuarezNeymar wystarczy posłuchać ostatniego wystąpienia Sikorskiego na forum ONZ żeby zrozumieć że żaden polski polityk do pięt mu nie dorasta :D
17
@Janas11224 jakbym chciał zjeść 10 to bym jadł marketowe. A jak chce kupić jednego sobie i jednego żonie to raczej wolę wybrać coś lepszego. Proste
0
@gumaz kurde ja cały czas jestem na rozdrożu. Jak nie jem pieczywa to widzę że z wagą jest lepiej z drugiej strony ciągnie ciągle... Jako zamiennik jem wafle Sonko
1
@barcelonaLM zgadza się, dokładnie tak. Ja bym go nie wybrał na pewno gdyby był lepszy kandydat typu Sikorski. No ale nie ma więc nie mam wyboru
0
@Huck w domu to raczej Cocomelon i Bing xD oprócz tego tv nie oglądamy. Nikt nie jest lepszym kandydatem od niego ;) ale ani ja nie przekonam ciebie ani ty mnie
0
@MessiSuarezNeymar to fajnych masz znajomych xD co z tego że nawet ktoś go nie lubi jak nie ma innego kandydata do zagłosowania
0
@MesQueUnClub96 wolę atrakcyjny dla oka mecz :D jakbym oglądał piłkę (rzadko już przyznaje) tylko dla wyników to bym kibicował Realowi
1
Ja nie wiem o co to narzekanie potworne od rana. Bardzo fajny meczyk do oglądania. Po 0:2 myślałem że się zamurują i będzie kaplica, bicie głową w mur. Wynik mógłby być lepszy ale bez przesady, wszystko otwarte :) grałbym 4:4 w ciemno zamiast nudnego wymęczonego 1:0
1
@DTMisTheBest i naiwnie myślisz że to Audi jest lepiej wykonane niż chińskie czy koreańskie auto? xD
1
@filipo2002 a jak tam dostaniemy wciry to nie lepiej wygrać Puchar Króla chociaż? Przecież odpuszczenie tutaj niczego nie gwarantuje
1
@xvcWinterSoldier raczej lepiej żeby jak najmniej krajów miało broń atomową. Nic dobrego to nie przynosi
1
@maroon no jest to przerażające. Nie to żeby alkohol czy narkotyki były usprawiedliwieniem ale na trzeźwo to się wydaje jeszcze bardziej przerażające
0
@jacobFCB Nie no chłop w tym fordzie nie mógł być trzeźwy xD
1
@xvcWinterSoldier są ale w Europie nie ma dobrych warunków do tworzenia się tornad. Wszędzie są góry, nie ma wielkich połaci płaskiej przestrzeni gdzie stykały by się fronty pogodowe.