@xvcWinterSoldier są ale w Europie nie ma dobrych warunków do tworzenia się tornad. Wszędzie są góry, nie ma wielkich połaci płaskiej przestrzeni gdzie stykały by się fronty pogodowe.
@lithotripter tak coś tam się pozmieniało. Moja żona robiła dużo po mnie i ma na 15 mimo że żadnych problemów ze wzrokiem nie ma @maroon ja nawet delikatnie próbowałem za pierwszym razem zasugerować że może byśmy się jakoś dogadali :D ale nie chciała skubana
@Bykunn a no i to nie jakieś chwalenie :D jak macie terminowe to sobie sprawdźcie czy nie ma niespodzianki. Albo jakieś przeglądy, ubezpieczenia. Warto zerknąć czasami z ciekawości jak się ma sklerozę do dat
@NeroTFP1 xD i potem ludzie się dziwią że społeczeństwo hejtuje "madki". No jak można coś tak głupiego powiedzieć Jeszcze bym zrozumiał impuls i zaraz powiększenie "o sorry co ja w ogóle powiedziałam"
@Ascend po tym co się obecnie dzieje to prędzej się Stany rozpadną niż UE xD przecież tam połowa gubernatorów jawnie mówi że nie będzie wykonywać rozporządzeń prezydenta bo są niezgodne z konstytucją
@krzywy nie traktuj tego jako protekcjonalnego gadania ale mam pewne przemyślenia na temat wpieprzania się w taką sytuację... Nie stać was na dom za milion złotych (bo skoro stan deweloperski 600 to pewnie tak się to zakręci). Już teraz będzie to pospinane na trytytki a to zakładając że nic się nie wydarzy chociażby ze zdrowiem. Macie takie zawody że raczej nie ma pola do zwiększenia zarobków a 1.5 etatu też może organizm nie wytrzymać całe życie. W takiej sytuacji zakładacie sobie pętlę na szyję i cokolwiek nieprzewidzianego się stanie (oby nie!) to jesteście i wy i wasze dziecko w ciemnej dupie na całe życie. Biorąc pod uwagę kwotę to wydaje się że dom spory i pewnie liczysz że dziecko będzie z wami mieszkało a tak prawie nigdy nie jest. Wymyśli sobie studia gdzieś daleko albo cokolwiek innego i zostajecie sami w wielkim domu. Wiadomo że wynajmowanie nie jest idealne, szczególnie z dzieckiem ale ma tą przewagę nad kredytem że zawsze można znaleźć coś tańszego w gorszym standardzie jeśli będzie ciężko z kasą, a jakby było dramatycznie to można się przemęczyć u jakiejś rodziny zanim się nie stanie na nogi finansowo. Także oczywiście jestem tylko randomem z forum piłkarskiego ale bardzo mocno polecałbym przemyśleć taką decyzję.
@Dari0G była Nowoczesna i wtedy nie głosowałem na PO. Założenia były dobre niestety okazało się że to mem. Szukam partii tego typu ale z poważnymi ludźmi
@reloaded no nie zmienia poglądów xD wprowadzamy taryfy na Kanadę i Meksyk od poniedziałku. Dzień później dobra dobra taki joke chłopaki, jednak za miesiąc. A za miesiąc będzie ha to wszystko było wyjęte z kontekstu. W poprzedniej kadencji podpisał umowę handlową z Kanadę "świat nigdy nie widział tak dobrej umowy handlowej, jest najlepsza". Teraz "nie wiem kto podpisał tą umowę. Jest niesprawiedliwa dla nas" xD
@Criss18Barca może najpierw niech odświeżą trenera i nowy zdecyduje jak tą przebudowę ogarnąć. Bo nie sądzę żeby Guardiola dalej to będzie ciągnął. nie twierdzę że ten sezon to w 100% jego wina ale na pewno nie pomaga
@Cochise moja ulubiona linia argumentacji :D na pewno po to pomarańczowy i jego klakierzy swoimi wypowiedziami wzmacniają pozycję Putina i szczują na Zelenskiego żeby nagle zrobić kontrę i wynegocjować Krym dla Ukrainy eh...
Obejrzałem dopiero skrót Real City xD ta obrona Obywateli to jest taki joke że szkoda komentować :D chłopy kryją na taki radar że Oko Moskwy by się nie powstydziło i potykają się o własne nogi
@mate92 i co wdzięczna Rosja zacznie wojnę handlową z Chinami na polecenie Trumpa? xD nikt nie może być tak naiwny. Rosja będzie stała przy Chinach do końca bo Chiny to dla nich największe zagrożenie
0
@jacobFCB Nie no chłop w tym fordzie nie mógł być trzeźwy xD
1
@xvcWinterSoldier są ale w Europie nie ma dobrych warunków do tworzenia się tornad. Wszędzie są góry, nie ma wielkich połaci płaskiej przestrzeni gdzie stykały by się fronty pogodowe.
1
@GeneralXavi w nienawiści do systemu :D nie no jutro od rana idę stanąć w kolejce w starostwie :D
1
@lithotripter tak coś tam się pozmieniało. Moja żona robiła dużo po mnie i ma na 15 mimo że żadnych problemów ze wzrokiem nie ma
@maroon ja nawet delikatnie próbowałem za pierwszym razem zasugerować że może byśmy się jakoś dogadali :D ale nie chciała skubana
0
@Bykunn a no i to nie jakieś chwalenie :D jak macie terminowe to sobie sprawdźcie czy nie ma niespodzianki. Albo jakieś przeglądy, ubezpieczenia. Warto zerknąć czasami z ciekawości jak się ma sklerozę do dat
1
@maroon tak jak się jest kretem to tak :D w sensie okulista mi wydaje zawsze tylko na 5 lat...
19
O właśnie sobie przeglądałem mObywatel. Od roku jeżdżę na nieważnym prawie jazdy xD
1
@Konradowskyy nie wiem za co można go lubić szczerze mówiąc. Raul Iker to są ikony
0
@NeroTFP1 xD i potem ludzie się dziwią że społeczeństwo hejtuje "madki". No jak można coś tak głupiego powiedzieć
Jeszcze bym zrozumiał impuls i zaraz powiększenie "o sorry co ja w ogóle powiedziałam"
0
@Ascend po tym co się obecnie dzieje to prędzej się Stany rozpadną niż UE xD przecież tam połowa gubernatorów jawnie mówi że nie będzie wykonywać rozporządzeń prezydenta bo są niezgodne z konstytucją
1
@paquito88 Zobaczysz co zostanie ze Stanów po 4 latach wspaniałych rządów Republikanów :D
0
@Popitek12 nieświadomie jak miałem 7 lat. Świadomie w drugiej klasie gimnazjum czyli 14
2
@krzywy Powodzonka! Oby ekipa budowlana nie przysporzyła bólu głowy :D
0
@krzywy nie traktuj tego jako protekcjonalnego gadania ale mam pewne przemyślenia na temat wpieprzania się w taką sytuację... Nie stać was na dom za milion złotych (bo skoro stan deweloperski 600 to pewnie tak się to zakręci). Już teraz będzie to pospinane na trytytki a to zakładając że nic się nie wydarzy chociażby ze zdrowiem. Macie takie zawody że raczej nie ma pola do zwiększenia zarobków a 1.5 etatu też może organizm nie wytrzymać całe życie. W takiej sytuacji zakładacie sobie pętlę na szyję i cokolwiek nieprzewidzianego się stanie (oby nie!) to jesteście i wy i wasze dziecko w ciemnej dupie na całe życie. Biorąc pod uwagę kwotę to wydaje się że dom spory i pewnie liczysz że dziecko będzie z wami mieszkało a tak prawie nigdy nie jest. Wymyśli sobie studia gdzieś daleko albo cokolwiek innego i zostajecie sami w wielkim domu.
Wiadomo że wynajmowanie nie jest idealne, szczególnie z dzieckiem ale ma tą przewagę nad kredytem że zawsze można znaleźć coś tańszego w gorszym standardzie jeśli będzie ciężko z kasą, a jakby było dramatycznie to można się przemęczyć u jakiejś rodziny zanim się nie stanie na nogi finansowo.
Także oczywiście jestem tylko randomem z forum piłkarskiego ale bardzo mocno polecałbym przemyśleć taką decyzję.
0
@wojopancer nie no Real to oczywistość ale Arsenal? xD
0
@Kidd racja zastanawiałem się nad tym Interem i nawet bym ich chyba wolał ale obawiam się że Bayern się ogarnie
0
@Dari0G była Nowoczesna i wtedy nie głosowałem na PO. Założenia były dobre niestety okazało się że to mem. Szukam partii tego typu ale z poważnymi ludźmi
2
@okiemtypera_lucaxx95 pytanie nie do mnie bo ja zagłosuje dopóki nie pojawi się inna realna opcja na scenie politycznej
2
Czyli co półfinały Real - Liverpool i Barca - Bayern?
1
@Ryoumen dobrze wiemy że Sławek nie dostanie 16% :D
1
@Kozinho. 10% TD się wydaje za wysokie a 16 Konfy nie? :D no błagam
1
@Damiain w tym sondażu to akurat wynik TD wydaje ci się nierealny? xD to nieźle.
41
@reloaded no nie zmienia poglądów xD wprowadzamy taryfy na Kanadę i Meksyk od poniedziałku. Dzień później dobra dobra taki joke chłopaki, jednak za miesiąc. A za miesiąc będzie ha to wszystko było wyjęte z kontekstu.
W poprzedniej kadencji podpisał umowę handlową z Kanadę "świat nigdy nie widział tak dobrej umowy handlowej, jest najlepsza". Teraz "nie wiem kto podpisał tą umowę. Jest niesprawiedliwa dla nas" xD
2
@Criss18Barca może najpierw niech odświeżą trenera i nowy zdecyduje jak tą przebudowę ogarnąć. Bo nie sądzę żeby Guardiola dalej to będzie ciągnął. nie twierdzę że ten sezon to w 100% jego wina ale na pewno nie pomaga
1
@Cochise czyli nie będzie końca wojny. Po prostu Ukraińcy dalej będą ginąć
4
@Cochise moja ulubiona linia argumentacji :D na pewno po to pomarańczowy i jego klakierzy swoimi wypowiedziami wzmacniają pozycję Putina i szczują na Zelenskiego żeby nagle zrobić kontrę i wynegocjować Krym dla Ukrainy eh...
1
@BorzyKrzys dla dzieci czy nie chłop sprzedaje zwykłą kulę mocy 70g mięsa za 2 dychy :D przeginka fest
0
Ci parodyści z City mogli narobić dużo złego dla wszystkich takim oddaniem meczu za darmo... Real się rozkręca takimi meczami niestety
4
Obejrzałem dopiero skrót Real City xD ta obrona Obywateli to jest taki joke że szkoda komentować :D chłopy kryją na taki radar że Oko Moskwy by się nie powstydziło i potykają się o własne nogi
0
@mate92 i co wdzięczna Rosja zacznie wojnę handlową z Chinami na polecenie Trumpa? xD nikt nie może być tak naiwny. Rosja będzie stała przy Chinach do końca bo Chiny to dla nich największe zagrożenie