0

@jacobFCB Nie no chłop w tym fordzie nie mógł być trzeźwy xD

1

@xvcWinterSoldier są ale w Europie nie ma dobrych warunków do tworzenia się tornad. Wszędzie są góry, nie ma wielkich połaci płaskiej przestrzeni gdzie stykały by się fronty pogodowe.

1

@GeneralXavi w nienawiści do systemu :D nie no jutro od rana idę stanąć w kolejce w starostwie :D

1

@lithotripter tak coś tam się pozmieniało. Moja żona robiła dużo po mnie i ma na 15 mimo że żadnych problemów ze wzrokiem nie ma
@maroon ja nawet delikatnie próbowałem za pierwszym razem zasugerować że może byśmy się jakoś dogadali :D ale nie chciała skubana

0

@Bykunn a no i to nie jakieś chwalenie :D jak macie terminowe to sobie sprawdźcie czy nie ma niespodzianki. Albo jakieś przeglądy, ubezpieczenia. Warto zerknąć czasami z ciekawości jak się ma sklerozę do dat

1

@maroon tak jak się jest kretem to tak :D w sensie okulista mi wydaje zawsze tylko na 5 lat...

19

O właśnie sobie przeglądałem mObywatel. Od roku jeżdżę na nieważnym prawie jazdy xD

1

@Konradowskyy nie wiem za co można go lubić szczerze mówiąc. Raul Iker to są ikony

0

@NeroTFP1 xD i potem ludzie się dziwią że społeczeństwo hejtuje "madki". No jak można coś tak głupiego powiedzieć
Jeszcze bym zrozumiał impuls i zaraz powiększenie "o sorry co ja w ogóle powiedziałam"

0

@Ascend po tym co się obecnie dzieje to prędzej się Stany rozpadną niż UE xD przecież tam połowa gubernatorów jawnie mówi że nie będzie wykonywać rozporządzeń prezydenta bo są niezgodne z konstytucją

1

@paquito88 Zobaczysz co zostanie ze Stanów po 4 latach wspaniałych rządów Republikanów :D

0

@Popitek12 nieświadomie jak miałem 7 lat. Świadomie w drugiej klasie gimnazjum czyli 14

2

@krzywy Powodzonka! Oby ekipa budowlana nie przysporzyła bólu głowy :D

0

@krzywy nie traktuj tego jako protekcjonalnego gadania ale mam pewne przemyślenia na temat wpieprzania się w taką sytuację... Nie stać was na dom za milion złotych (bo skoro stan deweloperski 600 to pewnie tak się to zakręci). Już teraz będzie to pospinane na trytytki a to zakładając że nic się nie wydarzy chociażby ze zdrowiem. Macie takie zawody że raczej nie ma pola do zwiększenia zarobków a 1.5 etatu też może organizm nie wytrzymać całe życie. W takiej sytuacji zakładacie sobie pętlę na szyję i cokolwiek nieprzewidzianego się stanie (oby nie!) to jesteście i wy i wasze dziecko w ciemnej dupie na całe życie. Biorąc pod uwagę kwotę to wydaje się że dom spory i pewnie liczysz że dziecko będzie z wami mieszkało a tak prawie nigdy nie jest. Wymyśli sobie studia gdzieś daleko albo cokolwiek innego i zostajecie sami w wielkim domu.
Wiadomo że wynajmowanie nie jest idealne, szczególnie z dzieckiem ale ma tą przewagę nad kredytem że zawsze można znaleźć coś tańszego w gorszym standardzie jeśli będzie ciężko z kasą, a jakby było dramatycznie to można się przemęczyć u jakiejś rodziny zanim się nie stanie na nogi finansowo.
Także oczywiście jestem tylko randomem z forum piłkarskiego ale bardzo mocno polecałbym przemyśleć taką decyzję.

0

@wojopancer nie no Real to oczywistość ale Arsenal? xD

0

@Kidd racja zastanawiałem się nad tym Interem i nawet bym ich chyba wolał ale obawiam się że Bayern się ogarnie

0

@Dari0G była Nowoczesna i wtedy nie głosowałem na PO. Założenia były dobre niestety okazało się że to mem. Szukam partii tego typu ale z poważnymi ludźmi

2

@okiemtypera_lucaxx95 pytanie nie do mnie bo ja zagłosuje dopóki nie pojawi się inna realna opcja na scenie politycznej

2

Czyli co półfinały Real - Liverpool i Barca - Bayern?

1

@Ryoumen dobrze wiemy że Sławek nie dostanie 16% :D

1

@Kozinho. 10% TD się wydaje za wysokie a 16 Konfy nie? :D no błagam

1

@Damiain w tym sondażu to akurat wynik TD wydaje ci się nierealny? xD to nieźle.

41

@reloaded no nie zmienia poglądów xD wprowadzamy taryfy na Kanadę i Meksyk od poniedziałku. Dzień później dobra dobra taki joke chłopaki, jednak za miesiąc. A za miesiąc będzie ha to wszystko było wyjęte z kontekstu.
W poprzedniej kadencji podpisał umowę handlową z Kanadę "świat nigdy nie widział tak dobrej umowy handlowej, jest najlepsza". Teraz "nie wiem kto podpisał tą umowę. Jest niesprawiedliwa dla nas" xD

2

@Criss18Barca może najpierw niech odświeżą trenera i nowy zdecyduje jak tą przebudowę ogarnąć. Bo nie sądzę żeby Guardiola dalej to będzie ciągnął. nie twierdzę że ten sezon to w 100% jego wina ale na pewno nie pomaga

1

@Cochise czyli nie będzie końca wojny. Po prostu Ukraińcy dalej będą ginąć

4

@Cochise moja ulubiona linia argumentacji :D na pewno po to pomarańczowy i jego klakierzy swoimi wypowiedziami wzmacniają pozycję Putina i szczują na Zelenskiego żeby nagle zrobić kontrę i wynegocjować Krym dla Ukrainy eh...

1

@BorzyKrzys dla dzieci czy nie chłop sprzedaje zwykłą kulę mocy 70g mięsa za 2 dychy :D przeginka fest

0

Ci parodyści z City mogli narobić dużo złego dla wszystkich takim oddaniem meczu za darmo... Real się rozkręca takimi meczami niestety

4

Obejrzałem dopiero skrót Real City xD ta obrona Obywateli to jest taki joke że szkoda komentować :D chłopy kryją na taki radar że Oko Moskwy by się nie powstydziło i potykają się o własne nogi

0

@mate92 i co wdzięczna Rosja zacznie wojnę handlową z Chinami na polecenie Trumpa? xD nikt nie może być tak naiwny. Rosja będzie stała przy Chinach do końca bo Chiny to dla nich największe zagrożenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?