3

@macio_944 prędzej czy później planeta sobie poradzi i nas wykończy :D no chyba że do tego czasu technologia nam się rozwinie do 1 stopnia w skali Kardaszewa ale na tą chwilę się na to nie zanosi. No chyba że te komputery kwantowe zmienią wszystko

0

@clyde nie no wiem co miałaś na myśli. Tylko że Polacy w Ameryce robią Tera Pikachu face bo myśleli że to tylko o "ciapatych" chodzi :D

0

@Romario87 pokaż mi gdzie pisałem że jest nijaki? xD na razie w tym sezonie broni bardzo dobrze i przede wszystkim jest dużo młodszy. Dawanie się ogrywać Wojtkowi jest bez sensu bo to żadna perspektywa na wypadek kontuzji Ter Stevena lub jego braku formy po takiej pauzie

0

@Culers ale pytanie brzmi po co? I tam bramkarzem nr 1 jest Ter Stegen. A na ten moment bardziej pewny i bardziej perspektywiczny jest Pena

1

@Aragorn33 kto by się przejmował :D we gonna put tariffs on them and they gonna pay the tariff, oh they gonna pay xD

4

@Miszak jest tylu zawodników którzy potrzebują tych minut a ma je dawać niespełnionemu gwiazdorowi który chce się tu trzymać na siłę?

5

@clyde ciekawe kiedy poleca samoloty z USA do Europy z nielegalnymi :D czy to jednak tylko w Latynosów wymierzona akcja? :D

2

@macio_944 ja bardzo lubię Wojtka bo jest szczery i nie pieprzy głupoty a to rzadkość. Ale mnie martwią te jego występy. Życzę jakkolwiek jak najlepiej

2

@ElKamil a nie no wiadomo że każdy bramkarz ma takie sytuacje ale Wojtek niestety kolejny mecz z rzędu nie potrafi dobrze ocenić odległości :/ ja nie mówię że to się nie poprawi w rytmie meczowym ale mnie to martwi

0

@Aragorn33 sprokurowany karny który został słusznie cofnięty ale jednak znowu zrobił ten sam błąd. Niepewność na linii. Przy sytuacji bramkowej też dało się lepiej zachować. Potem jak Polak miał 100% sytuację (nie pamiętam nazwiska) też kiepskie zachowanie :/

3

Obejrzałem właśnie powtórkę i co Lewy ładna finalizacja a Wojtula znowu mierność :( dobrze że Pena chyba lubi się spóźniać na treningi to sobie pogra trochę Szczęśniak.

0

@maroon No zgadzam się, mój również :D Ale to jest narracja ludzi dla których milion i miliard to podobna kwota

0

@Kgorecki2500 Wenezuela pokazała w tamtym roku że wcale nie trzeba wygrać wyborów żeby i tak zostać prezydentem xD tutaj mają lepsze pozory

0

@maroon pewnie tak ale wywołałoby też oburzenie społeczne a WOŚP wywołuje jednak głównie uśmiech wśród ludzi którzy dają pieniądze ;) nawet jeśli tak ukryty podatek na służbę zdrowia to duża część Polaków chętnie go płaci

1

@Stasiu84 dokładnie z tą samą babinką :D

3

@MessiForeverTheBest moja córka 2.5 roku dzisiaj się uśmiała bo dawaliśmy do puszki żołnierzom a jeden był cytuje "przebrany za choinkę" xD miał kamuflaż po prostu

0

@Pedri16Future no nowa jasne ale mam na myśli że na timelinie wydarzeń z komiksów. To jest jeszcze Joker przed Jokerem tak jakby :D mi się podobała bardzo ta kreacja niemniej faktycznie jest to zupełnie inne spojrzenie na tą postać

4

@Marian_Pazdzioch no otóż nie więcej xD ciężko żeby ludzie ze zbiórki utrzymali służbę zdrowia 40milionowego kraju. Ale żeby nie widzieć jak duża to jest pomoc sprzętowa to sorry ale trzeba być niespełna rozumu

0

@kubix05 wielka szkoda. Pięknie o nim mówił Shaq

1

@Marian_Pazdzioch Marian sprawdź sobie jeszcze w tym poniemieckim zeszycie ile państwo wydaje na nowy sprzęt co roku

1

@Muszynianka dokładnie tak. Phoenix aktorsko to zmiażdżył w ostatnim filmie ale to jednak trochę wcześniejszy Joker niż ten z Batmanów Nolana

1

@maciekofcb no ja to piszę od zawsze, również na tym forum :D nie twierdzę że jestem krytykiem filmowym, po prostu wyrażam swoje zdanie.
@adamek20151 dla mnie serial musi mieć przede wszystkim bohaterów których da się lubić. W BB irytował mnie absolutnie każdy. No może z wyjątkiem Gustavo ale jego wątek też musiał się zakończyć kretyńsko. Chłop przez 30 lat grał w pierwszej lidze, porobił cały kartel i to więcej niż raz, wszystko robił tak że podejrzenia padały na innych a ostatecznie dał się podejść średnio rozgarniętemu nauczycielowi chemii. Nauczycielowi który gdyby nie "plot armor" to zginąłby w pierwszym sezonie i tyle xD w sumie wątek Pinkmana też był jako tako niezły dobrze pokazujący mentalność ćpuna ale oczywiście potem i tak musieli z niego zrobić bohatera. A już nawet nie będę zaczynał o postaciach kobiecych w tym serialu xD
A seriale które lubię to hmm np House of cards, Vikingowie, Sherlock, Czarnobyl(ale to trochę inna kategoria oczywiście), Peaki Blinders, Gra o tron (ale to głównie z miłości do książek, jak zabrakło materiału książkowego to serial zrobił się tragiczny). No dużo by wymieniać. Mi po prostu nie siada to BB

1

@Martwy nie wiem z czego tu być dumnym albo nie :D tak się wylosowalo że się urodziliśmy akurat na tym kawałku tej planety i tyle

1

@maroon no właśnie. Zdaje mi się że to jest taka fanaberia ale nie ma większego sensu

0

Hmm czy to im się naprawdę opłaca marketingowo? Jasne trochę się mówi więcej o tej śmiesznej lidze ale i tak przecież kibice piłki nożnej oglądają hiszpańską angielską czy włoską a nie arabską bo gra tam paru grajków. Czy np Arabowie i Azjaci nagle zaczynają to oglądać?

0

@adamek20151 chciałbym nie pamiętać że w ogóle próbowałem oglądać ten syf :D wiem wiem to jest opinia ma przekór 99.9% oglądających ale kurde no zbytnio mnie irytują postacie w tym serialu żeby go oglądać z przyjemnością

0

@tbas Ziobro zdziwienia :D

0

@July_6_BcN niee :D nie znoszę smaku zepsutych serów :D wyczułbym

0

Kolejny kretyński pomysł... Już bym wolał zagrać na Bernabeu z powiedzmy zwiększoną ilością biletów dla kibiców Barcy już jechać za granicę... To jest totalnie plucie w twarz hiszpańskim kibicom

2

@July_6_BcN niby tak ale ja nie wiem z czego oni ten serek robią :( z jakiś miks serów topionych chyba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?