0

@Lionel_Messi10 a nie Lionel? Co to za zdrada?

0

@Panpiwkarz tak to prawda OLED to lepsza technologia. Nowsza przede wszystkim. Osobiście uważam że Sony robi to najlepiej. QLED to zabieg marketingowy Samsunga

0

@Panpiwkarz to zależy oczywiście ale QLED i OLED to są zupełnie inne technologie

7

@norbi77 to już jest za trudne polityczna rozkmina żeby młody konfederata zrozumiał różnicę w tych sytuacjach :D oczka zamknięte, na ustach raz sierpem raz młotem i naprzód

12

@Guess u kolega chyba na Romanowskiego głosował i się teraz rzuca jak zwierzaczek w klatce :D

1

@Benz jest ogromna w sytuacji finansowej Barcy

2

@Rastafarnianin ciekawe jak się tłumaczą tym razem
@Kgorecki2500 no ta tyle że jego obecny status jest delikatnie bardziej skomplikowany :D

0

@gumaz co tam się odwala że gazu użyli? ...

3

@norbi77 nie znam szczegółów ale da się to zrobić. Byłem na zastępstwo w pracy za gościa który miał niecały rok do emerytury i została z nim rozwiązana umowa o pracę. Sytuacja miała miejsce w Zusie więc podejrzewam że po kontroli L4 dostał dyscyplinarne zwolnienie
@udarpawarotam wspaniałe podejście xD ma bronić 3 leserów kosztem reszty załogi. Nie wiem kto mógł wymyślić coś tak głupiego

0

@Filipem no chyba tu nie ma żadnych krajowych obostrzeń z tego co widziałem. Jak zajmiemy miejsce np 1-2 a oni bodajże 15-16 lub 18-19 to możemy

0

@Lucerfi co to ma wspólnego z PRLem chłopie xD w każdej demokracji obywatelskim obowiązkiem jest głosowanie w wyborach

1

@Aragorn33 nic dziwnego. Ciekawe tylko czy to będzie dalej eskalować. Stawiam że tak. To rozporządzenie bezpośrednio łamie 14. poprawkę więc nie wiem jak ktokolwiek chce je respektować.

0

@Fenelon ale jakim cudem taki klaun ma odebrać komukolwiek głos co ty w ogóle piszesz xD myślisz że ktoś z wyborców np Trzaskowskiego będzie się przejmować co mówi Stanowski? Wątpliwe

0

@Fenelon no ale jaki mam ci podać kontrargument? Wszystkie są oczywiste. To jest prawicowy kandydat mem i ty uważasz że on odbierze głosy poważnym kandydatom o bardziej lewicowych poglądach? Gdzie sens gdzie logika. Wiesz za to kto jest innym prawicowym kandydatem memem? Braun. A wiesz kto kolejnym? Mentzen. A jeszcze kolejnym? Tanajno... Wszystkie te potencjalne głosy na kandydata Konferencji pójdą do szamba bo sobie głupki robią śmieszki z wyborów

7

@Fenelon piękna analiza xD nie ma absolutnie nic wspólnego z rzeczywistością

0

@CLS63AMG szkoda tylko tych dwóch meczów dla Lewego w kontekście pogoni za Messiczkiem w klasyfikacji strzelców LM. No ale dobra niech stracę :D

1

@QQL5 nie, nie jeszcze większą xD matko jak można być tak nieobiektywnym tylko dlatego że to Polak

3

@Kozinho. Tylko że Pena dawno nic nie odwalił a Wojtula 2 mecze i co najmniej 3 bramki zawalone

7

@D10SLEO jeść orzechy dla smaku soli to jest hit :D wszystko można jeść bez soli doprawione innymi przyprawami i jest dobre albo i lepsze. Ale jak od dziecka do wszystkiego się pakuje sól albo jakieś Vegety to potem się tak wydaje że nie ma innej możliwości

5

@Pawlak1992 Braun jest definicją tego jaki nie powinien być polityk :D
Abstrahując od poglądów

0

@ranger3120 nereczki ci podziękują za te niesolone orzeszki

1

@maroon coś Ty. Kiedyś był człowiek w stanie popływać te 45-50min na basenie w te i z powrotem powiedzmy bez odpoczywania. I to w tempie rekreacyjnym. A chłop pływał 24h w tempie 2.8 długości basenu na minutę... Szok

0

@mleczak77 hajtowizmu z tej książki korzystałem.
@koziar w ekonomii gdzie zdecydowaną większość majątku posiada 0.1% społeczeństwa dawanie ulg podatkowych najbogatszym mija się z celem. Ja nie mam nic przeciwko ulgom dla klasy średniej czy nawet wyższej średniej ale ułatwianie życia miliarderom i korporacjom wartym biliony to jest patologia.
Wiesz ile Musk zapłacił podatku dochodowego w ostatnim roku? Nic bo chłop nie ma dochodów xD

4

@arasz1819 W Moskwie już chłodzą szampany zapewne :D

2

@pt9 Jeśli obędzie się bez poważnych chorób u rodziców to nie będzie problemu bo mieszkamy obok siebie. Ale istnieje niezerowa szansa, że ten "problem" mnie "ominie" także na razie nie przejmuje się tym specjalnie

1

@Kondziu_FCB Chciałeś chyba napisać że Trump będzie dobrym prezydentem dla 0.1% Amerykanów a inni będą nadal biednieć na potęgę? A no to masz rację faktycznie

1

@BorzyKrzys mi to na nic nie wygląda bo mam kompletnie w nosie co tam Mateusz robił. Mógłby siedzieć nawet z Elonkiem na scenie :D śmieszy mnie też że ludzie szukają afer w takich tematach

0

@Kamilos84 oj no nie wiem czy Amerykanie pozwolili by na taki "socjalizm" :D

0

@urbipl już pomijając te żarty to czy jest pewność że ona wrzuca filmy i zdjęcia robione samemu? W sensie pokazuje się na nich czy coś?

3

@Kamilos84 boże broń :D niestety musiałbym zdechnąć z ich systemem ochrony zdrowia :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?