5

@22_LR ale to krytykujesz za to właściciela firmy wartej biliony? xD no chłopie bez jaj. Ten wpis na X obrzydliwy. Jasne że ktoś kto go zatrudniał dał dupy i pewnie poniesie konsekwencje. Nie ma to nic wspólnego z właścicielem

10

@insp1re ja tam mam w nosie "męskość". Dla mnie męskość to dbanie o żonę i córkę a nie zmiana koła w aucie. Nie zmieniam opon, nie wymieniam filtrów ani żarówek. Jak mi się coś zepsuje na chacie to dzwonię po fachowca. Z narzędzi mam śrubokręt do składania mebli i tyle :D ale nie uważam też że mądre jest śmianie się ze starszych osób ze nie ogarniają technologii. Oczywiście w dzisiejszych czasach uważam to za dużo większą niedogodność niż nieumiejętność wymiany koła no ale im człowiek starszy tym ciężej się uczyć nowości.

2

@kubix05 ja dzisiaj gołąbki bez zawijania od teściowej, mniam :D smacznego!

0

@abram3k bo to głupie? xD jak jest niezdolny do gry to lepiej się kurować a nie jeździć jako emocjonalne wsparcie

4

@Ojciec5tkidzieci zamiast się cieszyć że Polak coś osiągnął i wprowadził rewolucyjną technologię to opluwanie :D

4

@Hosh nie wiem czy oni to uważają za śmieszne? Kanadzie grożą że będzie 51 stanem, Danii chcą odebrać Grenlandię... Przecież to chory psychicznie człowiek by tego nawet nie wymyślił

2

@Danny Gaucho i tak najbardziej mi się jego asysty podobają w tym sezonie. No przekozak jest

2

@GeneralXavi no już było tak ładnie 2 dni i się znowu musiało zesrać... Jaki jest sens śniegu jak za chwilę +8...

0

@Filipem Na pewno żadna z tych dwóch wymienionych, mimo że w obu mam mnóstwo godzin spędzonych :D

4

@Lewy952468xx nikt nam nie kazał niczego sprzedawać xD

0

@Arden ale to nie ma znaczenia bo będą musieli to zaksięgować już teraz... Czytałeś w ogóle cokolwiek o tej sprawie czy tak sobie naiwnie wierzyć w Laporte?

2

@Arden na pewno wrócą do zasady 1:1 jak będą musieli zaksięgować 100mln pensji Olmo z 5 lat do przodu xD

0

@Fake69 a na jakiej podstawie uważasz że wrócą?

0

@AlwaysBlaugrana to chyba też chodzi o to że one są jakoś lipnie sprzedane. Tzn niby sprzedane w kasy nie ma

6

@Azazel_Pazuzu bo takie są przepisy. Lubię tę teorie spiskowe bez pokrycia

3

@Antimadridista~ ja to się już śmieje z tego :D

25

@Pitinho ludzie się podniecają bo wydaliśmy na niego 55mln i będziemy musieli mu jeszcze wypłacić ponad 100mln pensji za 5 lat xD fajnie co?

1

@Objectivo tak te terminy to od czapy czasami podają ;) my myśleliśmy że się urodzi Mała koło urodzin żony 22.05 a może nawet będą miały razem. A okazało się że przyszła przez cesarkę 03.06

2

@Objectivo powiem z doświadczenia żeby nie czekać na siłę na poród naturalny. Żona bardzo bardzo chciała urodzić naturalnie i czekaliśmy troszkę za długo. Ostatecznie nic się nie stało ale mogło. Zdrówka dla żony i malucha jak już się urodzi!

29

Szatnia Barcelony otoczyła Daniego Olmo żeby nie spieprzył z klubu xD

1

@Stinger_ co to znaczy głupie przepisy? To nie jest sprzedawca w Biedronce :D klub mu płaci ale również zapewnia możliwość gry na najwyższym poziomie. Tym między innymi Barcelona zawsze przyciągała najlepszych piłkarzy. Najwyższy poziom i renoma. Nie może być tak że kupujemy sobie Olmo i sadzamy go na trybunach na 6 lat bo przecież płacimy mu pensję

4

@PatrychoO można się było spodziewać że jakaś większą głębia się tam nie kryje ;)

5

@DTMisTheBest dlatego masz nick po angielsku? xD

0

@maroon ja praktycznie nie używam od lat. Okazjonalnie bardzo. Co nie zmienia faktu że w domu zawsze mam odłożone troszkę kasy w gotówce. Niewiele ale w razie W na chwilę wystarczy

0

@Prorokk oczywiście że nie xD nie mogę sobie robić co chce ani płacić ile chce. Jest pensja minimalna, są zasady BHP ppoż, kodeks pracy itd

0

@Filipem no ale takich rzeczy nie można sobie robić w nieskończoność :D Laporta to jest cwaniak ale niestety w pewnym momencie każdy cwaniak dostaje "sprawdzam" i wtedy się okazuje że już nie taki cwany

23

@draxidox zobacz jaki kochający stary xD ma jej nie bić i będzie luz

0

@Cvzx ale tu nie było chyba co kminić. Kaski nie ma i tyle

2

@Prorokk czyli anarchia :D żadnych zasad niech każdy robi co chce

0

@MatBac1991 ale komu dają? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?