0

@patrix211 nic, idę dalej

2

@MesQueUnClub96 Real luźno a mecz City - PSG zadecyduje czy któraś z tych drużyn odpadnie. No chyba że remis to obie dalej będą w grze

0

@Kengo podobno już zapowiedziała że będzie biła rekord. A ponoć rekord to ponad 900 xD

0

@gumaz no słaby moment sobie wybrali na taką akcję. Akurat jak się tam znowu rozpętało piekło

1

@kuz a nie no oczywiście, rozróżniam ;) ja np mam zupełnie inaczej, bardzo często wybieram postacie kobiece jakoś nie mam z tym problemu. Ale to pewnie bardzo indywidualna sprawa
Może jestem wychowany na graniu czarodziejką w Diablo 2 i tak już zostało :D

1

@marcin62 ludzie mają łby przeżarte nienawiścią... xD żeby taki jeden z drugim książkę kiedyś przeczytał

1

@Nightraider jedyny problem był zawsze z jej siłą ale to da się obejść na wiele sposobów. Już jesteśmy z fabułką daleko za książkami więc można sobie wymyślić cokolwiek

2

@FCB_dimiC gdzieś na szczycie góry, kiedyś wszyscy spotkamy się

4

@reloaded naprawdę się ludzie zosraliście o tą Ciri? xD

0

@cinero1996 już kupiłem plecak i torebkę. W tym roku bez fajerwerków to co potrzebowała to dostała ;)

1

@joloskyy Williams trzyma poziom :D

0

@PatrychoO a to na podstawie jakiegoś dzieła literatury czy fikcja?

2

@MOLESTA o specjalista od ucieczek ewidentnie xD
@arasz1819 ja myślę że wręcz odwrotnie. Chłop pewnie już się wyspecjalizował i wszystko ogarnia na gotowo :D

0

@Doren01 mam podobnie z tym że i tak zagłosuję. W zasadzie to nawet przekornie, niech koalicja ma swojego prezydenta. Na razie początek kadencji jest dość żenujący ale zawsze jest ta wymówka - a bo prezydent. No to zobaczymy co zrobią ze swoim prezydentem

1

@kondzix2115 jak mi wskażesz rozsądnego kandydata to się zastanowię

0

@MOLESTA Duda już pokazał że nie jest problemem uniewinnienie przed wyrokiem

0

@jaras121 pewnie kitra się u Dudu w Pałacu

6

@Emial22 Neymar ale Kaka zdecydowanie fajniejsza kariera całościowo

4

@Kidd no widzisz, nie chciałem zakładać pochopnie ale tak myślałem że coś podobnego jest na rzeczy :( oby Ci szybko zleciało do stycznia :)
Najważniejsze że żonka rozumie i wspiera

7

@Kidd nie wiem od czego zależy tak diametralnie różne podejście do świąt. Ja mam wspaniałe rodzinne wspomnienia i mimo że teraz bez dziadków jest dużo inaczej to z drugiej strony cieszę się ze świąt mojej córki :)

1

@ranger3120 zawsze ciężko mi oceniać takich geniuszy ale kurde spierniczył tą końcówkę Ding potwornie :D nerwy jednak

3

@ranger3120 ale żeś mi teraz spoiler dał xD chciałem sobie poczekać na film agadmatora :D
Dodajmy że zostaje nowym i najmłodszym mistrzem świata
Ta a film już wisi godzinę prawie a ja nie sprawdzałem YT :D

2

@ali3gator Orban mówi potrzymaj mi piwo :D
@gaucho104 hmm myślę że kierunek USA czyli 1% najbogatszych by się bogacił a reszta niech zdycha :D na szczęście w 4 lata by aż tak dużo nie zrobili

0

@gaucho104 @Krzysztof1987 wystarczy 5 sekund wpisać w google alkohol na L4... Oczywiście że możecie sobie łoić wódę dzień i noc, ale jak będzie kontrola i będziecie pod wpływem to wam zabiorą zasiłek chorobowy, czego nie rozumiecie? xD
Jest to 100% sprawdzona informacja, dla zainteresowanych, tak pracowałem w zusie :D

1

@Foton ja nie widzę produktów rolnych z Ameryki Południowej których już byśmy nie sprowadzali (bo w Europie nie da się ich uprawiać) a które miałyby zniszczyć nasze rolnictwo.

0

@gaucho104 no oczywiście że nie :D jak Cię kontrola złapie pod wpływem to cofka świadczenia

4

@Kondziu_FCB ja nie wiem czy wam płacą za tą głupotę czy tak sami z siebie xD narracja Kremla 1:1

1

@Awtameok_Klana no dobrze możemy się nie zgadzać przecież. Zgadzanie się na rosyjską propagandę to tak jak mówienie że trzeba tolerować nietolerancję...

0

@Awtameok_Klana ale jak Ci się podoba narracja rosyjska to przecież droga wolna można wyjechać do Rosji na Białoruś na Węgry. Będzie Ci lepiej niż z tą obrzydliwa "propagandą" UE i USA

24

@jacobFCB no wiadomo że nie stricte rosyjski ale orbanowski. Na jedno wychodzi. Sytuacja medialna na Węgrzech jest dramatyczna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?