@kuz a nie no oczywiście, rozróżniam ;) ja np mam zupełnie inaczej, bardzo często wybieram postacie kobiece jakoś nie mam z tym problemu. Ale to pewnie bardzo indywidualna sprawa Może jestem wychowany na graniu czarodziejką w Diablo 2 i tak już zostało :D
@Nightraider jedyny problem był zawsze z jej siłą ale to da się obejść na wiele sposobów. Już jesteśmy z fabułką daleko za książkami więc można sobie wymyślić cokolwiek
@MOLESTA o specjalista od ucieczek ewidentnie xD @arasz1819 ja myślę że wręcz odwrotnie. Chłop pewnie już się wyspecjalizował i wszystko ogarnia na gotowo :D
@Doren01 mam podobnie z tym że i tak zagłosuję. W zasadzie to nawet przekornie, niech koalicja ma swojego prezydenta. Na razie początek kadencji jest dość żenujący ale zawsze jest ta wymówka - a bo prezydent. No to zobaczymy co zrobią ze swoim prezydentem
@Kidd no widzisz, nie chciałem zakładać pochopnie ale tak myślałem że coś podobnego jest na rzeczy :( oby Ci szybko zleciało do stycznia :) Najważniejsze że żonka rozumie i wspiera
@Kidd nie wiem od czego zależy tak diametralnie różne podejście do świąt. Ja mam wspaniałe rodzinne wspomnienia i mimo że teraz bez dziadków jest dużo inaczej to z drugiej strony cieszę się ze świąt mojej córki :)
@ranger3120 ale żeś mi teraz spoiler dał xD chciałem sobie poczekać na film agadmatora :D Dodajmy że zostaje nowym i najmłodszym mistrzem świata Ta a film już wisi godzinę prawie a ja nie sprawdzałem YT :D
@ali3gator Orban mówi potrzymaj mi piwo :D @gaucho104 hmm myślę że kierunek USA czyli 1% najbogatszych by się bogacił a reszta niech zdycha :D na szczęście w 4 lata by aż tak dużo nie zrobili
@gaucho104@Krzysztof1987 wystarczy 5 sekund wpisać w google alkohol na L4... Oczywiście że możecie sobie łoić wódę dzień i noc, ale jak będzie kontrola i będziecie pod wpływem to wam zabiorą zasiłek chorobowy, czego nie rozumiecie? xD Jest to 100% sprawdzona informacja, dla zainteresowanych, tak pracowałem w zusie :D
@Foton ja nie widzę produktów rolnych z Ameryki Południowej których już byśmy nie sprowadzali (bo w Europie nie da się ich uprawiać) a które miałyby zniszczyć nasze rolnictwo.
@Awtameok_Klana no dobrze możemy się nie zgadzać przecież. Zgadzanie się na rosyjską propagandę to tak jak mówienie że trzeba tolerować nietolerancję...
@Awtameok_Klana ale jak Ci się podoba narracja rosyjska to przecież droga wolna można wyjechać do Rosji na Białoruś na Węgry. Będzie Ci lepiej niż z tą obrzydliwa "propagandą" UE i USA
0
@patrix211 nic, idę dalej
2
@MesQueUnClub96 Real luźno a mecz City - PSG zadecyduje czy któraś z tych drużyn odpadnie. No chyba że remis to obie dalej będą w grze
0
@Kengo podobno już zapowiedziała że będzie biła rekord. A ponoć rekord to ponad 900 xD
0
@gumaz no słaby moment sobie wybrali na taką akcję. Akurat jak się tam znowu rozpętało piekło
1
@kuz a nie no oczywiście, rozróżniam ;) ja np mam zupełnie inaczej, bardzo często wybieram postacie kobiece jakoś nie mam z tym problemu. Ale to pewnie bardzo indywidualna sprawa
Może jestem wychowany na graniu czarodziejką w Diablo 2 i tak już zostało :D
1
@marcin62 ludzie mają łby przeżarte nienawiścią... xD żeby taki jeden z drugim książkę kiedyś przeczytał
1
@Nightraider jedyny problem był zawsze z jej siłą ale to da się obejść na wiele sposobów. Już jesteśmy z fabułką daleko za książkami więc można sobie wymyślić cokolwiek
2
@FCB_dimiC gdzieś na szczycie góry, kiedyś wszyscy spotkamy się
4
@reloaded naprawdę się ludzie zosraliście o tą Ciri? xD
0
@cinero1996 już kupiłem plecak i torebkę. W tym roku bez fajerwerków to co potrzebowała to dostała ;)
1
@joloskyy Williams trzyma poziom :D
0
@PatrychoO a to na podstawie jakiegoś dzieła literatury czy fikcja?
2
@MOLESTA o specjalista od ucieczek ewidentnie xD
@arasz1819 ja myślę że wręcz odwrotnie. Chłop pewnie już się wyspecjalizował i wszystko ogarnia na gotowo :D
0
@Doren01 mam podobnie z tym że i tak zagłosuję. W zasadzie to nawet przekornie, niech koalicja ma swojego prezydenta. Na razie początek kadencji jest dość żenujący ale zawsze jest ta wymówka - a bo prezydent. No to zobaczymy co zrobią ze swoim prezydentem
1
@kondzix2115 jak mi wskażesz rozsądnego kandydata to się zastanowię
0
@MOLESTA Duda już pokazał że nie jest problemem uniewinnienie przed wyrokiem
0
@jaras121 pewnie kitra się u Dudu w Pałacu
6
@Emial22 Neymar ale Kaka zdecydowanie fajniejsza kariera całościowo
4
@Kidd no widzisz, nie chciałem zakładać pochopnie ale tak myślałem że coś podobnego jest na rzeczy :( oby Ci szybko zleciało do stycznia :)
Najważniejsze że żonka rozumie i wspiera
7
@Kidd nie wiem od czego zależy tak diametralnie różne podejście do świąt. Ja mam wspaniałe rodzinne wspomnienia i mimo że teraz bez dziadków jest dużo inaczej to z drugiej strony cieszę się ze świąt mojej córki :)
1
@ranger3120 zawsze ciężko mi oceniać takich geniuszy ale kurde spierniczył tą końcówkę Ding potwornie :D nerwy jednak
3
@ranger3120 ale żeś mi teraz spoiler dał xD chciałem sobie poczekać na film agadmatora :D
Dodajmy że zostaje nowym i najmłodszym mistrzem świata
Ta a film już wisi godzinę prawie a ja nie sprawdzałem YT :D
2
@ali3gator Orban mówi potrzymaj mi piwo :D
@gaucho104 hmm myślę że kierunek USA czyli 1% najbogatszych by się bogacił a reszta niech zdycha :D na szczęście w 4 lata by aż tak dużo nie zrobili
0
@gaucho104 @Krzysztof1987 wystarczy 5 sekund wpisać w google alkohol na L4... Oczywiście że możecie sobie łoić wódę dzień i noc, ale jak będzie kontrola i będziecie pod wpływem to wam zabiorą zasiłek chorobowy, czego nie rozumiecie? xD
Jest to 100% sprawdzona informacja, dla zainteresowanych, tak pracowałem w zusie :D
1
@Foton ja nie widzę produktów rolnych z Ameryki Południowej których już byśmy nie sprowadzali (bo w Europie nie da się ich uprawiać) a które miałyby zniszczyć nasze rolnictwo.
0
@gaucho104 no oczywiście że nie :D jak Cię kontrola złapie pod wpływem to cofka świadczenia
4
@Kondziu_FCB ja nie wiem czy wam płacą za tą głupotę czy tak sami z siebie xD narracja Kremla 1:1
1
@Awtameok_Klana no dobrze możemy się nie zgadzać przecież. Zgadzanie się na rosyjską propagandę to tak jak mówienie że trzeba tolerować nietolerancję...
0
@Awtameok_Klana ale jak Ci się podoba narracja rosyjska to przecież droga wolna można wyjechać do Rosji na Białoruś na Węgry. Będzie Ci lepiej niż z tą obrzydliwa "propagandą" UE i USA
24
@jacobFCB no wiadomo że nie stricte rosyjski ale orbanowski. Na jedno wychodzi. Sytuacja medialna na Węgrzech jest dramatyczna.