2

@JimMorrisonFCB serio straszne to jest. Ja mógłbym się niby z teściem pokłócić trochę ale nikt takich tematów nie porusza, szczególnie przy świętach

0

@draxidox ja najbardziej lubię jak sobie kulturalnie ciężarowe wyprzedzam 140km/h a jakieś baranki mi walą z tyłu długimi xD

0

@mkord pewnie tak ale do tego będzie pewnie redukcja etatów no i prywatnym firmom już rząd by nie dokładał 13,14 i innych beneficików

4

@hasan 7 życzę dużo zdrowia, szczęścia i szybkiego przebranżowienia ;)

2

@LambiPL nie no jest ale wyobrażasz sobie w kajdankach z bronią w ręku przesunąć ciężka szafę albo biurko? Coś się ta historia kupy nie trzyma

0

@Kow_aLL mnie na razie najbardziej ciekawi ta czarodziejka pod chronomancję. Niesamowite mechaniki tam pokazali :D ale pewnie zacznę bezpiecznie jakimś hunterem

2

@Kow_aLL jeszcze jak :D early access już załadowany, czekam na możliwość pobrania

0

@mekston dużo kontrowersji ale ale czyż to nie kontrowersje częściowo tworzą tak niezapomniane momenty? Bramki Iniesty też nigdy nie zapomnę a kontrowersji co nie miara po tym meczu :D

0

@Filipem pierwszy raz słyszę żeby był jakiś filmik wrzucony na którym jest pokazane kto wygrał gierkę

2

@Mitch_Atleta a z ciekawości skąd masz taką wiedzę?

1

@Majkel34 mimo wszystko to są nadal lokalne konflikty o praktycznie zerowym potencjale na proliferację.

3

@Kidd Liverpool się po nich straszliwie przejechał. Że tam tylko dwie wpadły to cud. Sam Van Dijk mógł 2-3 ze łba załadować. Ale forma Liverpoolu to jedno ale to jakie błędy robiło City to jest wręcz niepojęte

2

@Sulimo jak to żartował Pacześ - lukrowana kajzerka :D

0

@Linghunter88 nie zrobią bo jest dużo za potężna na bohatera do gry

1

@Foton a jesteś pewien że to filmik z teraz? W sensie ja nie wiem, tylko pytam

1

@Kgorecki2500 najlepiej to z kurczaczkiem bez tego syfiastego kotleta :D a jakby dało się kurczakowego z chrzanem to w ogóle sztos

1

@Encore to ja jestem bobasem ponad 5300 dni i tylko 43k komentarzy :D chociaż jak się na to patrzy to wydaje się absurdalna ilość i tak

0

@Ls0811 no dobra ale ty jesteś odpowiedzialnym człowiekiem i to złoto sobie utrzyma wartość na przyszłość dla dziecka. Ale obawiam się że takich rodziców jest mniejszość.

0

@stool ja jestem zdecydowanym przeciwnikiem dawania kasy na takie uroczystości. Na szczęście ja nie jestem i nie będę chrzestnym ale żona jest i zawsze kupujemy coś dla dziecka a nie kasę dla rodziców na organizację imprezy

4

@Marian_Pazdzioch niestety narracja jest taka że wszyscy są do jednego worka wrzuceni. Moja rodzina z Białegostoku pomagała przyjeżdżać Ukraince spod Lwowa przez lata, do pomocy przy chorej cioci. Babka praktycznie była u nich częścią rodziny. Takich historii jest zapewne multum. Teraz że wcześniej przyjeżdżali tu głównie ludzie do ciężkiej roboty którzy byli wdzięczni że za kasę od nas pomogą rodzinie. A w czasie wojny pouciekali różni ludzie, w tym niestety patologia, bananowa młodzież czy zwykłe nieroby i kombinatorzy. A jak wiadomo zawsze taka grupa jest najbardziej widoczna

3

@wojopancer nie :D oczywiście podobnie jak z istnieniem Boga możesz powiedzieć że niczego nie da się wykluczyć na 100%, no ok, faktycznie nauka zawsze zostawia furtkę. Ale jesteśmy w stanie badać skład atmosfery z przed setek milionów lat na podstawie rdzeni lodowych. Gdyby na Ziemi była kiedyś cywilizacja chociażby trochę techniczna, to nie ma szans żebyśmy tego nie odkryli na obecnym etapie rozwoju
Edit - teraz sobie jeszcze z ciekawości doczytałem że najwcześniejsze formy życia na Ziemi które są potwierdzone znaleziskami z zachodniej Australii są datowane na 3.48 biliona lat. Jak jesteśmy w stanie zidentyfikować jakieś mikroby z samego początku życia planety to jakim cudem mielibyśmy przeoczyć ślady cywilizacji

1

@jacobFCB w poście o koksowaniu to aż nie wypada nie wspomnieć o Mariuszu :D

11

@marcin62 więcej niech pieprzy takich głupot to nawet tych 12% się niedochapie

1

@AduŚ07 czekam na wyrok ale pewnie dostanie jakąś nieproporcjonalnie śmieszną karę

11

@AduŚ07 co za pieprzony idiota... Jak już się wpieprzyleś na zamknięty przejazd to złam tą drugą barierkę i nie narażaj ludzi na krzywdę...
@damianex10 no albo cofnąć, jeszcze mądrzej w sumie

0

@gumaz ja myślałem o Kanadzie i chyba dalej zostaję przy tym wyborze.

0

No no. Przedłużenie kontraktu o 2 lata, forma drużyny na obecnym lub wyższym poziomie i Messiczkowi zacznie drapać po cholewkach :D
Wiadomo że tak nie będzie ale mogłoby być :D

0

@FcPortoFan1999 na nikogo. Zawsze w wynikach wyborów jest pozycja "głos nieważny". Jeśli z wyborów na wybory głosów nieważnych byłoby coraz więcej to byłby jakiś przekaz. Ale ludziom szkoda czasu żeby oddać "bezwartościowy" głos

1

@BorzyKrzys no ja pójdę bo nadal uważam że to obywatelski obowiązek. Niemniej patrząc na kandydatów serio pierwszy raz rozważam oddanie głosu nieważnego

0

@Foton mnie bawi jak się teraz eksperci zachwycają jak to świetnie że KO zrobiła prawybory i mają dzięki temu mocnego kandydata. A jak dla mnie to bullshit. Ludzi g*** obchodzi jak został wybrany kandydat. 30% i tak zagłosuje tak jak wskaże Jarek nawet jakby wystawił swojego kota. Z 25% zagłosuje tak jak wskaże Donek. A reszta albo faktycznie przemyśli kandydata (chodzi mi o drugą turę oczywiście) i wybierze tego sobie bliższego (czytaj albo dalej paraliżowanie prac rządu albo danie im wolnej ręki) albo "mimo wszystko Duda bo lewaki atakują" albo "mimo wszystko Trzasku byle nie pisowiec" albo w ogóle nie pójdą. Ja się boje że wyborcy Memcena zagłosują na tego Dudę 2.0 na złość Donkowi i dalej będziemy mieli burdel i paraliż państwa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?