1

@cracker no w Warszawce to licznik szybko by nakręcili. Jak teraz za jazdę po chodniku 1500 to co wieczór by mieli taki urobek

3

@SpainFanRM89 bardzo fajne zachowanie. Postawienie żony ponad religię uważam za obowiązek. U mnie akurat sytuacja była odwrotna i żona odpuściła ślub cywilny ze względu na mnie, też bez żalu :) córka oczywiście nie ochrzczona, będzie większa to będziemy gadać o takich sprawach

3

@marcin62 o no pewnie xD moja nieochrzczona córeczka ma być obowiązkowo poddawana indoktrynacji.
Syn koleżanki (4 latek!!) przyszedł z płaczem z przedszkola że on nie chce umierać i po co go w ogóle bozia wysłała na ziemię. Wspaniała trauma od najmłodszych lat

1

@Sulimo tam jest kilka różnych kotów na filmie :D tego rysia od razu można było rozpoznać za malucha, miał ogromne łapy jak na zwykłego kota. Fajny przytulasek udomowiony ale trochę strach jednak

0

@NeroTFP1 uu teraz ponad rok do Seles. Zobaczymy

1

@Antimadridista_WR inflacja prezentowa xD w życiu bym nie dał teoretycznie dziecku pieniędzy. Różnie bywa w rodzinach albo mu rodzice coś kupię albo wezmą za organizację imprezy... Prezent i tylko prezent. Ja co prawda chrzestnym nie jestem i nie będę ale żona kupiła chrześnicy bardzo ładny zegarek kilka lat temu.

9

@Gronek ale co że skończył karierę a teraz do Barcy? xD chłop nie miał żadnych ciekawych opcji nie chciał iść grać za petrodolary to skończył. Niespodziewanie pojawiła się Barca to chce grać na top poziomie. Dla mnie szacunek

1

@creativeopinion bardzo pewny jesteś swojego zdrowia jeśli twierdzisz że nigdy nie będziesz np potrzebował karetki już nie mówię o gorszych rzeczach xD

0

@BulaKG a to sorki :D

7

@BulaKG no i gdzie te piękne dziewczyny? :D ten pokaz plastiku i sztuczności chyba nie jest tym polskim pięknem co?

0

@rafal314 a za co niby? :D

0

@Rastafarnianin chłopak mojej siostry też pojechał w ramach WOT. Oczywiście jakoś bardzo nie narzeka bo pomagają ludziom po ogromnej tragedii ale warunki dramatyczne a ręce odpadają od ilości fizycznej pracy

3

@NeroTFP1 no mało niestety ale dobre i to.

1

@Hosh ciocia chciała koniecznie z salonu bo mieszka sama, bez faceta już, dużo pracuje. Chciała mieć gwarancję i wszystko załatwiane w serwisie żeby się nie musieć z tym bujać.
Ja osobiście również uważam że kupowanie auta z salonu to bezsens. No chyba że faktycznie ma się dużo większy budżet

0

@MichuZ44 dramat czy nie, trzeba spiąć tyłek i zrobić wszystko żeby walka o mistrzostwo nie była za chwilę przegrana. McLaren i Lando na razie zaczęli odstawiać numery ale w końcu przestaną a tempo mają wybitne

2

@Kidd zgadza się. Uważam osobiście że Opole i Wrocław są bezpieczne/bezpieczne w stopniu który nie zagrozi ludziom. A o tych małych mieścinach chwilę pogadają i tyle

3

@tristan87 łoo mają garaże chowane pod wodą jak w jakimś Batmanie :D a tak serio to nie wyobrażam sobie doświadczyć takiego żywiołu :/

0

@MesQueUnClub96 czyli twoja teoria jest taka że jak PO kończyła rządy to już praktycznie wszędzie były wybudowane wały i PiS nie musiał już nic robić? :D no powiem szczerze że nie wpadłbym na taką argumentację.
@BulaKG zgadzam się. Teraz trzeba pomóc ludziom a potem sobie można gadać co można było zrobić lepiej i kto mógł zrobić więcej. Teraz nie czas na to

3

@Marian_Pazdzioch to jest gest. Odnowienie jednej kamienicy to są jakieś grosze a dobrze to wygląda w stosunkach międzynarodowych

0

@BulaKG może dlatego że ten alert nie jest na teraz? :D radar pokazuje że faktycznie ma lać ostro

0

@BORO_12 co za bobas. To chłop na szrot

0

@kanver_ a on nie miał mieć operacji?

0

@tadzik447 no akurat bardzo dobra. Wreszcie trochę deszczu. To 13 to trochę mało ale jeszcze będzie cieplej

4

@Pnog37 już wiesz dlaczego? xD bo mało któremu kibicowi udaje się być obiektywnym w stosunku do rywala. Nikt nie ma klubowo podjazdu do Realu, niestety. Mimo to i tak niektórzy nie są fizycznie w stanie tego przyznać

6

@mrboom niesamowite. Ale też smutne bo to jakby dwie inne konkurencje. Teraz są takie protezy że z nimi można biegać prawie normalnie. A chłop skacze na jednej nodze 1.77! Niezwykłe

0

@Bogan a ja sprzedaje na vinted bez oszustów i prób wyłudzania. Polecam ;)

4

@MesQueUnClub_87 dokładnie. Nie wiem czy jest bardziej patologiczny serwis sprzedażowy

1

@4drian0 no tak najlepiej. Ja teraz kupiłem po długim czasie bo miesiąc w szpitalu byłem to musiałem cokolwiek mieć do roboty :D

2

@4drian0 zrezygnowałem właśnie. Jakoś na HBO max wydaje mi się że jest dużo więcej ciekawych rzeczy do oglądania a cena za podstawowy pakiet to 19.99

0

@Azi ojej a co to za podłe plotki :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?