2

@MesQueUnClub96 kiedyś szczególnie po filmie Osaczeni była Catherine Zeta Jones. Teraz chyba nie mam

0

@Tomason no ja na jej miejscu bym się nie zgodził. Chyba że ma jakieś silne poczucie zbawienia narodu. Na pewno nie musi iść dla kasy, a spokój w życiu też jest bardzo ważny. Plus w Ameryce jak widać jeden zły ruch głową i można dostać kulkę między oczy

1

@maroon to jest jedyna szansa a i tak nic pewnego. Ale uważam że są głupi zmienia na Kamale i to nic nie da bo ona podobno ma kiepskie notowania. A Obama jeśli w ogóle by ją rozważali może się nie zgodzić nawet i po ptokach. Do okropnego punktu doszła Ameryka w swojej historii

1

@TheCule spytaj się behawiorystów którzy to zbadali...

1

@Tomason ja myślę że tam może być bomba szykowana. Joe akurat koronawirus więc idealnie pod "niestety ze względu na dramatycznie pogarszający się stan zdrowia muszę zrezygnować z ubiegania się o reelekcję. W związku z tym chciałem zaprezentować nową kandydatkę demokratów w wyścigu o fotel prezydencki, przed państwem - Michele Obama"

1

@Parzone powiem tak, dzisiaj łatwiej na ulicy o dziewczynę przyciągającą wzrok bo prawie każda może się "zrobić" nie do poznania. Nie mówię że wtedy nie było makijażu ale jednak dużo mniej, a tym bardziej operacji plastycznych. Jak ktoś lubi naturalną urodę to kiedyś było łatwiej znaleźć taką kobietę

0

@AlexDark00 ale co w tym śmiesznego? Mam jak Amerykanie mówić że the best najlepsza na świecie jest Polska wszystko super wspaniałe Polska gurom. No litości. Może nie powinienem pisać tak ogólnie i zamiast tego napisać że chora klasa polityczna. Ale bez przesady z tym czepialstwem. Nasz kraj ma tak samo dużo wad jak i zalet nie ma co się spinać moim zdaniem.
A jak słusznie zasugerował @tristan87 mogą trzymać inne aspekty niż finansowe.

0

@AlexDark00 no właśnie trzyma tak się składa. A chory kraj oczywiście był użyty trochę zbyt ogólnie. Chodziło mi jedynie o aspekt podejścia klasy politycznej do internetu

2

@Kgorecki2500 nie no to jest przypierdolka na siłę. W dzisiejszych czasach wybory przez internet to must have. No tylko w tym chorym kraju nigdy to nie przejdzie bo wszyscy u władzy się boją tego internetu i go nie rozumieją

2

@NeroTFP1 i za takie zeznanie z automatu powinno być wszczynane śledztwo. To jest plucie w twarz ludziom

3

@Kozinho. Zgadzam się. Może i mówił z sensem ale forma wypowiedzi dramatyczna. Wojewódzki był za to upierdliwy okropnie

1

@mrboom no albo jak u kolegi wydadzą na imprezę której dziecko nawet nie będzie pamiętać :D co kto woli
@Amigo_Blanco doskonały pomysł totalnie popieram

0

@mrboom fatalnie zakładasz. Nie chrzciłem. Prezenty typu łańcuszek a kasa to zupełnie co innego

0

@reloaded nie ma opcji żebym nie chrzciny dał pieniądze xD co to w ogóle za durna moda nastała. Jakąś pamiątkę dla dziecka bym kupił

1

@RosjaninBut niestety muszę się zgodzić praktycznie w całej rozciągłości. Wipler jedynie zrobił z siebie idiotę niezależnie od przyjaźni, mówiąc że Romanowski to krystaliczny człowiek, najuczciwszy jakiego zna

2

@Zoker jego brak kręci vlogi podróżnicze. Też ultra wysoka jakość materiałów i ciekawa narracja. W szalonych miejscach bywał

1

@Arden I przez mniej przetworzoną żywność. Wszystko się na to składa

0

@Arden hajsu nie mieli to ciężko było się obżerać :D gwarantuje Ci że tłuste koty typu mafia czarna i czerwona, miały brzuszki

2

@Albatros no dobra zgadzam się że przerywniki między muzyką to cringe dla boomerów. Ale dalej nie wiem gdzie tu bezczelność
A już wiem xD widać wzrok już też boomerski. Tam jest bezbeczność xD no to się zgadzam 100%

0

@SelloutCrowd przykład? :D

1

@mrboom to jest jeden z powodów dla których świadkowie zostali zdelegalizowani na Litwie. Drugim powodem jest uchylanie się od obowiązku bronienia ojczyzny

3

@Katalończyk 99 znam też wielu katolików którzy mają totalnie w dupie przykazania swojej religii

0

@Arden musieli dać kogoś z zespołu drugiego finalisty

5

@Borry polemizowałbym. Bardzo dobry kierunek dla niego, praktycznie gwarancja sukcesów klubowych

2

@aleksander7 ale masz fajnie. u mnie 33 i mdleje prawie

0

@Stinger_ ależ odbierze. Wręcz dosłownie :D każda porcja alkoholu nieważne czy dostarczona z wódki, spirytusu czy whisky powoduje niszczenie połączeń nerwowych w mózgu. Oczywiście jeśli wali się alko okazjonalnie to one po mniej więcej 6tyg się regenerują. Ale jeśli wali się non stop, np co weekend to zmiany zaczynają się robić trwałe

5

@A4ron a co to za różnica w codziennym życiu? :D

4

@Comentateiro 3337 osobom ZUS musiał kupić wiązankę kwiatów za stówę :D

1

@TheCule w czym? W ten że temperatura rośnie w takim tempie?
https://www.google.com/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Fnaukaoklimacie.pl%2Fcdn%2Fupload%2F5c37c0c7dceb1_wostok-temp-co2-5a.png&tbnid=FS3RNgXoeSu52M&vet=1&imgrefurl=https%3A%2F%2Fnaukaoklimacie.pl%2Faktualnosci%2Fpiec-najwazniejszych-wykresow-klimatologii-339&docid=97346teYqJ5xUM&w=1309&h=1021&source=sh%2Fx%2Fim%2Fm4%2F2&kgs=b059e43fb69e2913&shem=abme%2Ctrie#vhid=FS3RNgXoeSu52M&vssid=l
Sorry za taki głupi link. Tu masz wykres zmiany temperatur w relatywnie nie tak dalekiej historii. Widać ewidentnie że zmiany średniej temperatury faktycznie są cykliczne i naturalne... No tylko to co się dzieje od czasu ery industrialnej w żaden sposób normalne nie jest.
I oczywiście w tym momencie podnoszą się głosy - skąd wiemy jaka była temperatura 100 tys lat temu czy pół miliona lat temu xD jesteśmy w stanie badać składy atmosfer planet oddalonych o miliardy kilometrów. Zbadanie tego jaki był klimat na naszej planecie w przeszłości nie stanowi żadnego problemu. Mamy wiele metod żeby to zrobić.

1

@Dynak nie no wiadomo klimat sobie tak radośnie raz podkręca temperaturę o 1.2 a raz obniża xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?