@Tomason no ja na jej miejscu bym się nie zgodził. Chyba że ma jakieś silne poczucie zbawienia narodu. Na pewno nie musi iść dla kasy, a spokój w życiu też jest bardzo ważny. Plus w Ameryce jak widać jeden zły ruch głową i można dostać kulkę między oczy
@maroon to jest jedyna szansa a i tak nic pewnego. Ale uważam że są głupi zmienia na Kamale i to nic nie da bo ona podobno ma kiepskie notowania. A Obama jeśli w ogóle by ją rozważali może się nie zgodzić nawet i po ptokach. Do okropnego punktu doszła Ameryka w swojej historii
@Tomason ja myślę że tam może być bomba szykowana. Joe akurat koronawirus więc idealnie pod "niestety ze względu na dramatycznie pogarszający się stan zdrowia muszę zrezygnować z ubiegania się o reelekcję. W związku z tym chciałem zaprezentować nową kandydatkę demokratów w wyścigu o fotel prezydencki, przed państwem - Michele Obama"
@Parzone powiem tak, dzisiaj łatwiej na ulicy o dziewczynę przyciągającą wzrok bo prawie każda może się "zrobić" nie do poznania. Nie mówię że wtedy nie było makijażu ale jednak dużo mniej, a tym bardziej operacji plastycznych. Jak ktoś lubi naturalną urodę to kiedyś było łatwiej znaleźć taką kobietę
@AlexDark00 ale co w tym śmiesznego? Mam jak Amerykanie mówić że the best najlepsza na świecie jest Polska wszystko super wspaniałe Polska gurom. No litości. Może nie powinienem pisać tak ogólnie i zamiast tego napisać że chora klasa polityczna. Ale bez przesady z tym czepialstwem. Nasz kraj ma tak samo dużo wad jak i zalet nie ma co się spinać moim zdaniem. A jak słusznie zasugerował @tristan87 mogą trzymać inne aspekty niż finansowe.
@AlexDark00 no właśnie trzyma tak się składa. A chory kraj oczywiście był użyty trochę zbyt ogólnie. Chodziło mi jedynie o aspekt podejścia klasy politycznej do internetu
@Kgorecki2500 nie no to jest przypierdolka na siłę. W dzisiejszych czasach wybory przez internet to must have. No tylko w tym chorym kraju nigdy to nie przejdzie bo wszyscy u władzy się boją tego internetu i go nie rozumieją
@mrboom no albo jak u kolegi wydadzą na imprezę której dziecko nawet nie będzie pamiętać :D co kto woli @Amigo_Blanco doskonały pomysł totalnie popieram
@RosjaninBut niestety muszę się zgodzić praktycznie w całej rozciągłości. Wipler jedynie zrobił z siebie idiotę niezależnie od przyjaźni, mówiąc że Romanowski to krystaliczny człowiek, najuczciwszy jakiego zna
@Albatros no dobra zgadzam się że przerywniki między muzyką to cringe dla boomerów. Ale dalej nie wiem gdzie tu bezczelność A już wiem xD widać wzrok już też boomerski. Tam jest bezbeczność xD no to się zgadzam 100%
@mrboom to jest jeden z powodów dla których świadkowie zostali zdelegalizowani na Litwie. Drugim powodem jest uchylanie się od obowiązku bronienia ojczyzny
@Stinger_ ależ odbierze. Wręcz dosłownie :D każda porcja alkoholu nieważne czy dostarczona z wódki, spirytusu czy whisky powoduje niszczenie połączeń nerwowych w mózgu. Oczywiście jeśli wali się alko okazjonalnie to one po mniej więcej 6tyg się regenerują. Ale jeśli wali się non stop, np co weekend to zmiany zaczynają się robić trwałe
2
@MesQueUnClub96 kiedyś szczególnie po filmie Osaczeni była Catherine Zeta Jones. Teraz chyba nie mam
0
@Tomason no ja na jej miejscu bym się nie zgodził. Chyba że ma jakieś silne poczucie zbawienia narodu. Na pewno nie musi iść dla kasy, a spokój w życiu też jest bardzo ważny. Plus w Ameryce jak widać jeden zły ruch głową i można dostać kulkę między oczy
1
@maroon to jest jedyna szansa a i tak nic pewnego. Ale uważam że są głupi zmienia na Kamale i to nic nie da bo ona podobno ma kiepskie notowania. A Obama jeśli w ogóle by ją rozważali może się nie zgodzić nawet i po ptokach. Do okropnego punktu doszła Ameryka w swojej historii
1
@TheCule spytaj się behawiorystów którzy to zbadali...
1
@Tomason ja myślę że tam może być bomba szykowana. Joe akurat koronawirus więc idealnie pod "niestety ze względu na dramatycznie pogarszający się stan zdrowia muszę zrezygnować z ubiegania się o reelekcję. W związku z tym chciałem zaprezentować nową kandydatkę demokratów w wyścigu o fotel prezydencki, przed państwem - Michele Obama"
1
@Parzone powiem tak, dzisiaj łatwiej na ulicy o dziewczynę przyciągającą wzrok bo prawie każda może się "zrobić" nie do poznania. Nie mówię że wtedy nie było makijażu ale jednak dużo mniej, a tym bardziej operacji plastycznych. Jak ktoś lubi naturalną urodę to kiedyś było łatwiej znaleźć taką kobietę
0
@AlexDark00 ale co w tym śmiesznego? Mam jak Amerykanie mówić że the best najlepsza na świecie jest Polska wszystko super wspaniałe Polska gurom. No litości. Może nie powinienem pisać tak ogólnie i zamiast tego napisać że chora klasa polityczna. Ale bez przesady z tym czepialstwem. Nasz kraj ma tak samo dużo wad jak i zalet nie ma co się spinać moim zdaniem.
A jak słusznie zasugerował @tristan87 mogą trzymać inne aspekty niż finansowe.
0
@AlexDark00 no właśnie trzyma tak się składa. A chory kraj oczywiście był użyty trochę zbyt ogólnie. Chodziło mi jedynie o aspekt podejścia klasy politycznej do internetu
2
@Kgorecki2500 nie no to jest przypierdolka na siłę. W dzisiejszych czasach wybory przez internet to must have. No tylko w tym chorym kraju nigdy to nie przejdzie bo wszyscy u władzy się boją tego internetu i go nie rozumieją
2
@NeroTFP1 i za takie zeznanie z automatu powinno być wszczynane śledztwo. To jest plucie w twarz ludziom
3
@Kozinho. Zgadzam się. Może i mówił z sensem ale forma wypowiedzi dramatyczna. Wojewódzki był za to upierdliwy okropnie
1
@mrboom no albo jak u kolegi wydadzą na imprezę której dziecko nawet nie będzie pamiętać :D co kto woli
@Amigo_Blanco doskonały pomysł totalnie popieram
0
@mrboom fatalnie zakładasz. Nie chrzciłem. Prezenty typu łańcuszek a kasa to zupełnie co innego
0
@reloaded nie ma opcji żebym nie chrzciny dał pieniądze xD co to w ogóle za durna moda nastała. Jakąś pamiątkę dla dziecka bym kupił
1
@RosjaninBut niestety muszę się zgodzić praktycznie w całej rozciągłości. Wipler jedynie zrobił z siebie idiotę niezależnie od przyjaźni, mówiąc że Romanowski to krystaliczny człowiek, najuczciwszy jakiego zna
2
@Zoker jego brak kręci vlogi podróżnicze. Też ultra wysoka jakość materiałów i ciekawa narracja. W szalonych miejscach bywał
1
@Arden I przez mniej przetworzoną żywność. Wszystko się na to składa
0
@Arden hajsu nie mieli to ciężko było się obżerać :D gwarantuje Ci że tłuste koty typu mafia czarna i czerwona, miały brzuszki
2
@Albatros no dobra zgadzam się że przerywniki między muzyką to cringe dla boomerów. Ale dalej nie wiem gdzie tu bezczelność
A już wiem xD widać wzrok już też boomerski. Tam jest bezbeczność xD no to się zgadzam 100%
0
@SelloutCrowd przykład? :D
1
@mrboom to jest jeden z powodów dla których świadkowie zostali zdelegalizowani na Litwie. Drugim powodem jest uchylanie się od obowiązku bronienia ojczyzny
3
@Katalończyk 99 znam też wielu katolików którzy mają totalnie w dupie przykazania swojej religii
0
@Arden musieli dać kogoś z zespołu drugiego finalisty
5
@Borry polemizowałbym. Bardzo dobry kierunek dla niego, praktycznie gwarancja sukcesów klubowych
2
@aleksander7 ale masz fajnie. u mnie 33 i mdleje prawie
0
@Stinger_ ależ odbierze. Wręcz dosłownie :D każda porcja alkoholu nieważne czy dostarczona z wódki, spirytusu czy whisky powoduje niszczenie połączeń nerwowych w mózgu. Oczywiście jeśli wali się alko okazjonalnie to one po mniej więcej 6tyg się regenerują. Ale jeśli wali się non stop, np co weekend to zmiany zaczynają się robić trwałe
5
@A4ron a co to za różnica w codziennym życiu? :D
4
@Comentateiro 3337 osobom ZUS musiał kupić wiązankę kwiatów za stówę :D
1
@TheCule w czym? W ten że temperatura rośnie w takim tempie?
https://www.google.com/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Fnaukaoklimacie.pl%2Fcdn%2Fupload%2F5c37c0c7dceb1_wostok-temp-co2-5a.png&tbnid=FS3RNgXoeSu52M&vet=1&imgrefurl=https%3A%2F%2Fnaukaoklimacie.pl%2Faktualnosci%2Fpiec-najwazniejszych-wykresow-klimatologii-339&docid=97346teYqJ5xUM&w=1309&h=1021&source=sh%2Fx%2Fim%2Fm4%2F2&kgs=b059e43fb69e2913&shem=abme%2Ctrie#vhid=FS3RNgXoeSu52M&vssid=l
Sorry za taki głupi link. Tu masz wykres zmiany temperatur w relatywnie nie tak dalekiej historii. Widać ewidentnie że zmiany średniej temperatury faktycznie są cykliczne i naturalne... No tylko to co się dzieje od czasu ery industrialnej w żaden sposób normalne nie jest.
I oczywiście w tym momencie podnoszą się głosy - skąd wiemy jaka była temperatura 100 tys lat temu czy pół miliona lat temu xD jesteśmy w stanie badać składy atmosfer planet oddalonych o miliardy kilometrów. Zbadanie tego jaki był klimat na naszej planecie w przeszłości nie stanowi żadnego problemu. Mamy wiele metod żeby to zrobić.
1
@Dynak nie no wiadomo klimat sobie tak radośnie raz podkręca temperaturę o 1.2 a raz obniża xD