0

@arasz1819 zgodziłbym się gdyby chodziło o prywatnego człowieka który sam sobie wrzuca posty. U Leo robią to wynajęci ludzie za pieniądze (jak u niemal każdej gwiazdy) więc nie wrzucanie postów o Barcy to świadoma decyzja (jego albo jego marketingowców)

0

@Stinger_ no myślę że dożywotni ban na grę w La Liga to odpowiednia kara za tak haniebny czyn

5

@Klimach fan kilka niepewnych zagrań nogami ale oprócz tego bardzo bardzo dobry mecz

1

@ProMILs zależy w którą stronę akcja by szła :D

0

Robercik okazał litość na razie

0

Nie kumam tego. Człowiek płaci za ten pieprzony Cyfrowy Polsat z Elevenem w pakiecie a dostaje jakość jak na najgorszym ruskim streamie

0

@BorzyKrzys południe Włoch w sumie dalej kuleje. Może już nie aż tak dramatycznie bo realia trochę inne ale jednak. Każdy widzi tylko turystykę, zabytki, plaże, jeziora i góry na północy a o włoskiej biedzie się nie mówi

0

@Beztroskii Pełna kontrola tzn dla mnie że nie było wątpliwości kto ten mecz wygra. Wystarczyło że Kane nie byłby na 5cm spalonym i mogliśmy mieć 2:1 dla nich i kto wie jakby się to dalej potoczyło

6

@Katalonik97 pełna kontrola meczu to bym się aż tak nie rozpędzał :D

2

@Zoker lewicowa cześć mojego serduszka mówi że aż taka wielka akumulacja kapitału jest niesprawiedliwa a co najważniejsze ma destrukcyjny wpływ na społeczeństwo i gospodarkę. Natomiast bardziej liberalna gospodarczo część mówi że sami sobie to zarobili to czemu ktoś ma im to zabrać.
Jedyne co mnie mocno irytuje to to że bardzo często aż tak bogaci ludzie praktycznie nie płacą podatków. My nie mamy takiej możliwości

3

@Zoker to jakieś marne 10.5 miliarda USD by bylo :D to nawet nie blisko czołówki

11

@DonAndresFCB ta analiza jest w 100% nieobiektywna żeby tylko Peni dopiec. Zrobił w tym meczu głupie błędy ale to nie był jeden z nich. Żaden poważny bramkarz nie wyszedłby do tej piłki w tej sytuacji

1

@mekston i tak to się właśnie skończy mam wrażenie. 40 lat różnicy akurat ;)

9

@negreanu no tak a wtedy druga strona by komentowała w ten sposób co on teraz xD walka plemienna :D
Tutaj to akurat mam naprawdę w nosie co Trump robi, zrobił już tyle rzeczy które powinny go na zawsze wyrzucić z polityki że ciężko policzyć. A ludzie się czepiają eventu w McDonald's xD

1

@Arden żenada dla Rosji że muszą się do takich środków posuwać. A dla Koreańczyków to doskonała okazja na lepsze życie, szybko się poddać i nara

5

@BTW nie mają dowodów, zaufaj mi stary xD

0

@John_Doe no to zdechną z głodu. Jeśli taka alternatywa ci odpowiada to super. Moja teściowa pracuje ciężko fizycznie i odlicza miesiące do przejścia na emeryturę. Zastanawiam się tylko kiedy wróci do pracy bo okaże się że za najniższą ledwo starcza na wegetację

0

@Arcybiskup nie, nie wystarczy. 67 dla obu płci (przy zmniejszeniu dla kobiet zależnym od tego czy rodziły dzieci) to absolutne minimum

14

@Pedri16Future o matko jaki to jest przykład upadku :D poważana osoba, dobrze zarabiająca, z szanowanym nazwiskiem, a stoczył się do budy z kebabem i wyzywania Ksiażula na fame mma xD

3

@Trojanek23 typowa logika - może i kradnie ale za to część z tego daje ludziom. Każdy szuka Robin Hooda xD

0

@siuuu nieprawda lol. Nikt Ci nie musi wprost mówić że jakaś postać jest heteroseksualna. Po prostu wiesz to z kontekstu. Tak samo jest w przypadku Banshee i Job'a. Ok w Billions od razu przy przedstawieniu Taylor mówi jakimi zaimkami się zwracać ale to jedyne wspomnienie o tym do tej pory w serialu (jeszcze nie skończyłem oglądać)

5

Kurde oglądam w tym miesiącu drugi serial w którym dość ważną i charakterystyczną postać gra osoba LGBT/queer i nie jest to w żaden sposób nachalne a same postacie są super. Chodzi o Banshee i Billions. Nie wiem czy się zgadzacie jeśli oglądaliście. Chodzi oczywiście o postacie Job'a i Taylor

0

@Marian_Pazdzioch ale wszystko wskazuje na to że Trump nie zostanie prezydentem więc pytanie od czapy

1

@ACMaldini3 w ogóle zero dostosowania do obecnych czasów. Kiedyś młodzi musieli być w rytmie meczowym, żeby się ogrywać. No tylko że grali jeden mecz na tydzień w lidze. A teraz przez cały rok praktycznie mecz średnio co 3 dni...

1

@Talion ja nie jestem totalnym przeciwnikiem podwyżek dla polityków bo uważam że legalnie zarabiają za mało. Ale uważam że realne podwyżki powinny być możliwe tylko na koniec kadencji. A co roku powinno ewentualnie móc sobie waloryzować o taki sam wskaźnik jak wzrosły średnie wynagrodzenia w budżetówce.

1

@maroon ah co za głupota pisana na szybko xD oczywiście że oświadczenia. Skarbówka to by się jednak do zeznać nieprawidłowych dopieprzyła :D

6

@BorzyKrzys kilometrówki czy zeznania podatkowe polityków to jest cyrk na kółkach. Ja nie kumam jak mogą przechodzić tak jawne wałki w tych zeznaniach

1

@tristan87 zawsze się mówiło że wojna wzbudza w ludziach zwierzęce instynkty :D

1

@FcPortoFan1999 wolałbym mieć i to i to. Brakuje mi czasami poleżenia godzinę w wannie :D ale jednak prysznic dużo praktyczniejszy (a deszczownica jest cudowna)

1

@pt9 ja właśnie kupiłem Bambi żeby dziecku poczytać a to się okazuje że to drastyczna bajka :D pożary myśliwi psy gończe atakują kurde

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?