@MesQueUnClub96 pierwszy tydzień w szpitalu po udarze i diagnozie odnośnie nerek. Ostatnia wizyta u babci w szpitalu przed jej śmiercią. Pierwsze usypianie do operacji (wydaje się najmniej traumatyczne ale byłem wręcz spanikowany) No i kilka sytuacji związanych z chorobą alkoholową w rodzinie ale to nie jest temat na publiczne forum
@PatrykBarca nie mierze wszystkich swoją miarą ale jest zdecydowanie więcej kibiców takich jak ja którzy śledzą tylko jakąś swoją drużynę niż takich którzy interesują się całą piłką, a już szczególnie transferami ;)
@FcPortoFan1999 ja się w ogóle nie dziwię. oni się spinają o to że mógł to zrobić bodajże z tydzień wcześniej i wtedy jeszcze mógł ktoś wskoczyć na jego miejsce. Tak czytałem, nie wiem czy to prawda
@PatrykBarca ale ja nie mam pojęcia o ruchach transferowych Arsenalu xD nic mnie to nie obchodzi szczerze mówiąc. Stawiam że standardowego kibica Arsenalu nic nie obchodzi jakiś Williams który przez euro był no namem
@maroon cała ta historia jest wyssana z palca. Nigdy nie było możliwości takiego porozumienia między Rzeszą a II RP Typowe political fiction przedstawiane w formie dokumentu. Klasyka Zychowicza
@maroon ja tam np nie wierzę w to że osoba publiczna wspomina o jakimś produkcie w po ulicznym poście przypadkiem. Ale może faktycznie zapytała w dobrej wierze
@tristan87 to na pewno. Już bez tego miał ogromne szanse wygrać a w tym momencie ja nie widzę innej opcji. Kamala też nie jest jakimś super kandydatem, średnio się wypowiada (już pomijając poglądy). Zobaczymy jak będzie ale raczej bym się już na Trumpa nastawiał będący europejskim politykiem
@mmaciass też im nie wróżę jakiejś świetlanej przyszłości. Dobrze to już w Stanach było :D nie no zgadzam się ale pewnie jakby chcieli kontynuować tą maskaradę to Joe zszedł przed kamerami w tej maseczce xD
@mekston Oscarek fiu fiu. Jak tak dalej pójdzie to jeszcze będzie ciekawa końcówka sezonu. A mistrzostwo konstruktorów przy takiej formie Pereza powinni wziąć bez mrugnięcia okiem
@RafiVeB ale o czym ty mówisz w ogóle? xD narzucasz mi jakiś temat o którym w ogóle nie rozmawiamy a co więcej narzuczasz mi jakieś poglądy z którymi łatwo ci dyskutować a które w ogóle nie są moimi poglądami xD raczej nikt kto ma więcej niż jedną szarą komórkę nie dyskutuje z tym że fizycznie są dwie płcie. Ale gender i sex to dwa inne pojęcia. Może stąd twoje zakłopotanie
@Tomason no i przypuszczenie się zaczyna potwierdzać. Plotki mówią że już mu szykują przemówienie na weekend że rezygnuje z wyścigu. Ponoć ma nie namaścić Harris na nowego kandydata tylko zaproponować takie jakby szybciej prawybory na konwencji w Chicago
34
@speed1 no to tyraj sam na siebie i nie zatrudniaj innych proste
59
@Jakchcesz typowy bommer Janusz biznesu. Tyrać za miskę ryżu po 12h dziennie i się cieszyć że jest praca xD
2
@MesQueUnClub96 pierwszy tydzień w szpitalu po udarze i diagnozie odnośnie nerek.
Ostatnia wizyta u babci w szpitalu przed jej śmiercią.
Pierwsze usypianie do operacji (wydaje się najmniej traumatyczne ale byłem wręcz spanikowany)
No i kilka sytuacji związanych z chorobą alkoholową w rodzinie ale to nie jest temat na publiczne forum
0
@PatrykBarca nie mierze wszystkich swoją miarą ale jest zdecydowanie więcej kibiców takich jak ja którzy śledzą tylko jakąś swoją drużynę niż takich którzy interesują się całą piłką, a już szczególnie transferami ;)
0
@takisobiektos no to są chyba zdania podzielone albo ktoś puścił fake newsa
2
@FcPortoFan1999 ja się w ogóle nie dziwię. oni się spinają o to że mógł to zrobić bodajże z tydzień wcześniej i wtedy jeszcze mógł ktoś wskoczyć na jego miejsce. Tak czytałem, nie wiem czy to prawda
1
@FcPortoFan1999 pewnie z takiego że do ostatniej chwili czekał z decyzją o nie wystartowaniu na IO
0
@PatrykBarca ale ja nie mam pojęcia o ruchach transferowych Arsenalu xD nic mnie to nie obchodzi szczerze mówiąc. Stawiam że standardowego kibica Arsenalu nic nie obchodzi jakiś Williams który przez euro był no namem
1
@PatrykBarca jak zapytasz kibica dajmy na to Arsenalu to myślisz że słyszał o transferze Mbappe czy potencjalnym Williamsa?
14
@Azazel_Pazuzu nie no jak zapytasz randomowego kibica nie związanego z Realem i Barcą to raczej ma w nosie transfer Nico Williamsa :D
1
@ranger3120 za gorąco jest po prostu. Mam tak co lato :/
0
@maroon cała ta historia jest wyssana z palca. Nigdy nie było możliwości takiego porozumienia między Rzeszą a II RP
Typowe political fiction przedstawiane w formie dokumentu. Klasyka Zychowicza
0
@maroon ja tam np nie wierzę w to że osoba publiczna wspomina o jakimś produkcie w po ulicznym poście przypadkiem. Ale może faktycznie zapytała w dobrej wierze
3
@MesQueUnClub96 xD i jeszcze poleca książkę zakłamującą historię
2
@tristan87 to na pewno. Już bez tego miał ogromne szanse wygrać a w tym momencie ja nie widzę innej opcji. Kamala też nie jest jakimś super kandydatem, średnio się wypowiada (już pomijając poglądy). Zobaczymy jak będzie ale raczej bym się już na Trumpa nastawiał będący europejskim politykiem
2
@Kgorecki2500 nie ma to w tym momencie już wielkiego znaczenia. Jeśli Trumpa nie udupią jakiś wyrokiem to nie ma szans przegrać
0
@mmaciass też im nie wróżę jakiejś świetlanej przyszłości. Dobrze to już w Stanach było :D nie no zgadzam się ale pewnie jakby chcieli kontynuować tą maskaradę to Joe zszedł przed kamerami w tej maseczce xD
3
@mmaciass albo wcale nie ma covida tylko chcieli mieć lepszą podkładkę do rezygnacji. Kto wie ;)
1
@mekston Oscarek fiu fiu. Jak tak dalej pójdzie to jeszcze będzie ciekawa końcówka sezonu. A mistrzostwo konstruktorów przy takiej formie Pereza powinni wziąć bez mrugnięcia okiem
0
@priest9999 cwany sposób żeby powiedzieć zero :D
0
@Tomason też tak obstawiam. Chociaż jeszcze chwilę temu mówiłem że to już za późno. No ale chłop niestety marnieje w oczach
2
@MateS bo słabo newsy śledzisz ;) to był tylko pomysł. Absurdalny dość bo to zbyt skokowa zmiana nawet biorąc pod uwagę lata płacenia tyle samo
3
@don'T.R.I.P.e no jakby ciężko się nie zgodzić :D jakby słońce wybuchło to też będziemy mieli jeszcze 8min żyćka :D
1
@RafiVeB ale o czym ty mówisz w ogóle? xD narzucasz mi jakiś temat o którym w ogóle nie rozmawiamy a co więcej narzuczasz mi jakieś poglądy z którymi łatwo ci dyskutować a które w ogóle nie są moimi poglądami xD raczej nikt kto ma więcej niż jedną szarą komórkę nie dyskutuje z tym że fizycznie są dwie płcie. Ale gender i sex to dwa inne pojęcia. Może stąd twoje zakłopotanie
0
@RafiVeB o kurde jaka niespodziewana zmiana tematu
8
@Trojanek23 xD no to albo posługujemy się nauką albo emocjami. W klasyfikacji biologicznej człowiek jest zwierzęciem, ssakiem z rzędu naczelnych.
6
@Trojanek23 jak już chcemy być tacy poprawni to ludzie też powinni zdychać bo również są zwierzętami
2
@Culer9002 te rankingi bez podziału na dyscypliny są zawsze od czapy. Jak niby porównać Messiego do Phelpsa?
1
@Tomason no to zobaczymy. Tutaj to jak w sezonie transferowym, plotka goni plotkę
0
@Tomason no i przypuszczenie się zaczyna potwierdzać. Plotki mówią że już mu szykują przemówienie na weekend że rezygnuje z wyścigu. Ponoć ma nie namaścić Harris na nowego kandydata tylko zaproponować takie jakby szybciej prawybory na konwencji w Chicago