0

@FcPortoFan1999 to może być delikatnie nielegalne ale już nie takie sytuacje widziałem w komisjach

1

@Zoker dostałem wylewu xD

1

@Safrani co z tego skoro Tusk się kłania Niemcom i chce wpuszczać inżynierów za 3 2 1

1

@Objectivo o to to :D albo nie liczenie masła na kanapce i tego typu rzeczy
@FLYP ale to w ogóle nie jest kwestia wybielania czy dyskusji. Alkoholizm to też jednostka choroba. Podobnie jak otyłość. Można też chorować przez własne wybory, nie tylko przez przypadek

0

@Krzysztof1987 no na pewno bycie mężczyzną to nie są jakieś śmieszne ramy że musisz koło zmienić czy gwoździa przybić. Ja jestem dobrym mężem i ojcem, to mi w zupełności wystarcza do bycia mężczyzną. Nie każdy musi być manualnie ogarnięty

1

@Jakchcesz wiesz co powiem trochę na swoim przykładzie - nie są świadome ile faktycznie jedzą. Mi dalej daleko do szczuplaska bo przy 185 ważę 110 ale kiedyś było już prawie 150. Jak nie zaczniesz na serio myśleć o jedzeniu a już najlepiej zapisywać co jesz i ile, to ciężko to ogarnąć. No i kolejna kwestia to np nie liczenie do kalorii słodkich napojów. Co z tego że ktoś nawet zje te 2tys kcal skoro do tego walnie 2l coli słodzonej.

0

@Krzysztof1987 no ja też nie używałem młotka i co z tego? Ścian też nie malowałem. Żarówki wymieniam, meble sobie z żoną składaliśmy razem. A np w kominku zimą pali żona bo ja nie mogę dźwigać drzewa z racji choroby. Nie wiem co to ma wspólnego z byciem mężczyzną :D

5

@against_modern_football nie no też nie róbmy sobie jaj w drugą stronę xD to wszystko zależy od rodziców. Na all inclusive w Egipcie nie wychodząc przez tydzień z hotelu nic się nie nauczy o niczym.
To jest kwestia bardzo indywidualna, są rodzice (nawet u mnie w rodzinie) którzy jeżdżą na wakacje z dzieckiem w trakcie roku szkolnego ale dziecko jest top of the class, olimpijka itd. A są rodzice którzy kładą lacha na edukację dzieci i ten wyjazd dodatkowo nie pomoże.
Ja nie jestem fanem tego zakazu ale uważam że jeśli dziecko jeździ na wakacje a potem nie dowozi w szkole ocen/zachowania to powinny być konsekwencje

1

@panczo xD to mnie zaskoczyłeś :D

0

@maroon stawiam że zmian klimatycznych? To mi się tylko kojarzy żeby ktoś mógł powiedzieć o konsensusie 99% środowiska naukowego

0

@lucas/catalan zależy jaki wiek. Zaraz po 18stce to już 2 lata moim zdaniem to granicznie dużo. Ale jak zaczynasz związek po 30stce to i 5 da radę, a pewnie w wyjątkowych przypadkach i 10

2

@Death_voice na przestrzeni kilkudziesięciu lat to się może stać dosłownie wszystko więc to wróżenie z fusów. Mam wrażenie że wszyscy tu myślą że takie rzeczy się dzieją z dnia na dzień, z roku na rok, przez jedną decyzję. No nie, do takiego stanu doprowadza się dziesięcioleciami

3

@Arcybiskup otóż nie :D

2

@JohnA ludzie w Polsce mają jakąś awersję do tego że marki w siebie nawalają marketingowo. Nie bardzo to rozumiem. Ceny są ogólnodostępne więc w takiej reklamie nie ma niczego złego

1

@July_6_BcN a dlaczego miałaby? Reklama porównawcza jest legalna w Polsce
Tylko nikt z tego dotychczas nie korzystał bo się źle kojarzyło

0

@MesQueUnClub96 to by znaczyło że jakieś 59 państw świętuje odzyskanie niepodległości od Brytyjczyków

1

@AduŚ07 wybitnie ważny i strategiczny cel

6

@Arden z odgrzewania tak starych i klasycznych kotletów chyba jeszcze nigdy nie wyszło nic dobrego

3

@draxidox no chociaż szczerze :D
Ps ja też :D jeszcze się przepchać przez ten tłum, to nie dla mnie.
@Hawajczyk nie no ja tam nie wiem. W sumie mimo że siedzę sporo w necie to o chłopie nie słyszałem przed tym całym poruszeniem. Może to faktycznie kompletny głupek. Pamiętam tylko że my też robiliśmy głupie rzeczy, tylko że wtedy nie było neta żeby to viralowo puścić :D

2

@AlexDark00 ale dzieciaki mają wywalone na Messiego. Piłka jest dla nich nieatrakcyjna czemu z resztą ciężko się dziwić. Każde pokolenie na lepszych i gorszych idoli. Nie udawajmy że za naszych czasów nie jaraliśmy się patologią

1

@draxidox ta jasne. Jakby Messiczek przyjechał to byś biegał jak małe bobo

0

@Krzysztof1987 a co ma trzymanie młotka w ręce do dbania o żonę, dom i dzieci/dziecko? xD

3

@BulaKG przede wszystkim sposób karmienia i świeżość. Jak moja córka karmi kury u teściów to wiadomo czym. Albo ziarenkami albo obierkami z ziemniaków albo skorupkami obranych jajek (podobno to jest dobre dla kur! Ja się nie znam :D), żadnej chemii żadnych dopalaczy antybiotyków etc. No i jak teściowa zbiera jajka to w ciągu tygodnia są wykorzystane, nie leżą nie wiadomo w jakich warunkach dniami

1

@tadzik447 bzdura. Nie ma najmniejszej szansy żeby doprowadzić do takiej sytuacji jak we Francji. Z wielu względów
Ps nie twierdzę że problem masowej migracji nas ominie. Nie ma takiej możliwości. Ale nie będzie aż tak nasilony jak na Zachodzie Europy

2

@tadzik447 jak tylko będziemy sprowadzać do kraju tanią siłę roboczą z dawnych kolonii przez dziesięciolecia i zrobimy do tego te same błędy to Francuzi to tak

0

@Vampir707 Szkoda bo jeśli ktoś ma wygrać/rywalizować z Maxem to dla mnie idealnie żeby to były chłopaki z McLarena. Nie żadne Lewisy czy Leclerci.

0

Nie oglądałem dziś wyścigu niestety. Czy to było tak jak wygląda czyli McLaren obecny nie jest mentalnie gotowy na walkę o mistrzostwo świata? Po tym co piszecie wydaje się że znowu zmaścili koncertowo a stare lisy na spokojnie to wykorzystują

3

@Czajka90 nie no już nie róbmy sobie jaj :D może tatuaży też zakażmy piłkarzom bo mogą wprowadzać zamieszanie wśród przeciwników

1

@ranger3120 no to jest kwestia słownictwa to ciężko temat
Można się uczyć słówek na blachę ale ja tego nienawidzę. Jakoś tak zawsze z kontekstu łapałem a jak coś trudniejszego to translator/słownik

1

@ranger3120 jeśli masz już jakieś podstawy, a angielskiego na pewno masz, to oglądaj seriale po angielsku/z angielskimi napisami. Jak np grasz w coś przez internet to rozmawiał z ludźmi. To mi dało zdecydowanie najwięcej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?