@JimMorrisonFCB wrzosowy miód w Polsce praktycznie nie występuje. Nie ma miejsc gdzie jest aż tyle wrzosów i nic innego w okolicy. Najczęściej to są wielokwiaty z wrzosem ;) @Arden zdała od ludzi nie musi być ale po pierwsze nakład finansowy jest spory a po drugie jednak dobrze mieć wiedzę na początek żeby pszczołom nie zrobić krzywdy
@Kgorecki2500 wyjątkowo zgadzam się ze Stanowskim. Hitler i NSDAP też wygrali w wolnych demokratycznych wyborach. To żaden argument że władza jest wybrana demokratycznie skoro potem działa nielegalnie
Śledzi sobie ktoś flightradar? Czy tylko mi się wydaje że od kilku dni jest nadzwyczaj duża aktywność lotnictwa USA i Wielkiej Brytanii (widziałem też myśliwce szwedzkie) w Polsce i Rumunii? Są jakieś ćwiczenia czy coś takiego?
@Alex1995 a no ok zgoda. Jeśli rozpatrywać problem tak długofalowo to oczywiście. Mi bardziej chodzi o to że bezpośrednim winowajcą skokowych podwyżek jest PiS który sztucznie zamroził ceny kupując tym głosy. Niestety koalicja rządząca właśnie ma zamiar kontynuować to szaleństwo
@July_6_BcN a masz jakikolwiek prawny problem żeby ten związek zawrzeć? Ja naprawdę rozumiem kontrowersje związane z tym środowiskiem ale nie róbmy jaj
@Alex1995 hmm ale wyborcy obecnej koalicji raczej rozumieją że te podwyżki są wyłączną winą PiSu. A matoły które tego nie kumają i tak są betonem pisowskim
I żeby nie było, dodam tylko że ja na razie jestem mega zawiedziony koalicją rządzącą jako ich wyborca
@Konfederat o każdym liderze partii politycznej w Polsce można powiedzieć w zasadzie to samo Ale trzeba być X Y Z żeby głosować na Tuska Kaczyńskiego Kosiniaka Biedronia czy Bosaka.
@HighestInTheRoom nie to żeby mi pasował taki język ale wydaje mi się że obraża ich jako działaczy a nie jako legendy. Z całym szacunkiem ale tym gównem które odwalają sami na te legendy defekują
@wojopancer przykro mi ale jeśli ktokolwiek wskaże inny klub niż Real to po prostu jest zabawny :D oczywiście jeśli staramy się na to pytanie odpowiedzieć obiektywnie.
@Awtameok_Klana gdyby Francuzi nie pili wina codziennie to wskaźnik zachorowań na raka wątroby i zgonów z tego powodu nie byłby u nich największy w Europie ;)
@Awtameok_Klana w tej wiadomości jest tyle bzdur że w ogóle ciężko się do tego racjonalnie odnieść :D Jakim cudem sól i cukier miałyby być większą trucizną niż alkohol skoro dwie pierwsze są potrzebne do funkcjonowania organizmu a alkohol w każdej dawce ten organizm niszczy? Alkohol pity z jakimkolwiek umiarem nie ma żadnych pozytywnych skutków dla zdrowia. To mityczne zdrowe wino nie jest "zdrowe" przez alkohol tylko przez winogrona. Wystarczy zjeść sobie kiść zamiast przy okazji truć się etanolem. Stosowanie argumenty alkoholu w lekach jest typowym argumentem alkoholika, który nie ma pojęcia o czym mówi. Śladowe ilości alkoholu w lekach są wyłącznie jako substancja pomocnicza pozwalająca np na ekstrakcję substancji aktywnych z roślin... Nie jest to element prozdrowotny
@Gaz no jestem. Oczywiście że zarabiał chore pieniądze i oczywiście że wydoił z klubu ile się dało. Czy to mu jakoś sportowo umniejsza? No według mnie nie. To absolutny goat
1
@Foro o fuck xD już myślałem że byłem blisko a tu jednak za sztukę :D tacie w służbowym głupim AIGO ASO wymieniało lampę za 4 tysiące
0
@Xirrus nie pieprz głupot mieszając do tej patologii edukację seksualną...
0
@Foro za 2? Z 12 tys :D
2
@JimMorrisonFCB wrzosowy miód w Polsce praktycznie nie występuje. Nie ma miejsc gdzie jest aż tyle wrzosów i nic innego w okolicy. Najczęściej to są wielokwiaty z wrzosem ;)
@Arden zdała od ludzi nie musi być ale po pierwsze nakład finansowy jest spory a po drugie jednak dobrze mieć wiedzę na początek żeby pszczołom nie zrobić krzywdy
12
@MichuZ44 o fuck xD nie wierzę w to co zobaczyłem
1
@Kengo no jak oglądałem ten finał w Rzymie to naprawdę grała fenomenalnie
5
@Kgorecki2500 wyjątkowo zgadzam się ze Stanowskim. Hitler i NSDAP też wygrali w wolnych demokratycznych wyborach. To żaden argument że władza jest wybrana demokratycznie skoro potem działa nielegalnie
4
@Szklaner zgadza się tak uczyli ale uczyli też że Himalaje ciągle się wypiętrzają :D
3
@Kgorecki2500 oby bezpiecznie do bazy. Zejście często jest dużo trudniejsze
0
@tadzik447 skąd oni biorą w zaświatach tyle dziewic tego nie wiem :D
1
@Kgorecki2500 mam aplikacje do sprawdzania ;)
0
Śledzi sobie ktoś flightradar? Czy tylko mi się wydaje że od kilku dni jest nadzwyczaj duża aktywność lotnictwa USA i Wielkiej Brytanii (widziałem też myśliwce szwedzkie) w Polsce i Rumunii? Są jakieś ćwiczenia czy coś takiego?
0
@Alex1995 a no ok zgoda. Jeśli rozpatrywać problem tak długofalowo to oczywiście. Mi bardziej chodzi o to że bezpośrednim winowajcą skokowych podwyżek jest PiS który sztucznie zamroził ceny kupując tym głosy. Niestety koalicja rządząca właśnie ma zamiar kontynuować to szaleństwo
0
@July_6_BcN a masz jakikolwiek prawny problem żeby ten związek zawrzeć? Ja naprawdę rozumiem kontrowersje związane z tym środowiskiem ale nie róbmy jaj
0
@Alex1995 hmm ale wyborcy obecnej koalicji raczej rozumieją że te podwyżki są wyłączną winą PiSu. A matoły które tego nie kumają i tak są betonem pisowskim
I żeby nie było, dodam tylko że ja na razie jestem mega zawiedziony koalicją rządzącą jako ich wyborca
1
@Konfederat o każdym liderze partii politycznej w Polsce można powiedzieć w zasadzie to samo
Ale trzeba być X Y Z żeby głosować na Tuska Kaczyńskiego Kosiniaka Biedronia czy Bosaka.
2
@HighestInTheRoom nie to żeby mi pasował taki język ale wydaje mi się że obraża ich jako działaczy a nie jako legendy. Z całym szacunkiem ale tym gównem które odwalają sami na te legendy defekują
1
@kigani nie ma szans żeby PiS zdobył więcej niż 50% w jakichkolwiek wyborach gdzie frekwencja będzie powyżej 50%
0
@Safrani od początku było to mówione ale nagonka była równa
1
@97ketrab no dobra myślałem że mówimy o realnych pieniądzach ;)za 500 bym sprzedał
3
@lntrowertyk nie, oszalałeś? xD
To jest jedyny zawodnik obecnego składu nie warty sprzedaży za żadne pieniądze.
3
@takisobiektos każdy zawodnik kiedy do nas trafia nagle fizycznie wygląda dużo gorzej. Nie wiem czy nikomu tak się lampka nie zaświeci
2
@Radioactive9705 chłop pewnie nawalony jak szpadel wracał przez las na chatę i widział kosmitów :D napiwno
3
@wojopancer przykro mi ale jeśli ktokolwiek wskaże inny klub niż Real to po prostu jest zabawny :D oczywiście jeśli staramy się na to pytanie odpowiedzieć obiektywnie.
0
@Awtameok_Klana gdyby Francuzi nie pili wina codziennie to wskaźnik zachorowań na raka wątroby i zgonów z tego powodu nie byłby u nich największy w Europie ;)
3
@Awtameok_Klana w tej wiadomości jest tyle bzdur że w ogóle ciężko się do tego racjonalnie odnieść :D
Jakim cudem sól i cukier miałyby być większą trucizną niż alkohol skoro dwie pierwsze są potrzebne do funkcjonowania organizmu a alkohol w każdej dawce ten organizm niszczy?
Alkohol pity z jakimkolwiek umiarem nie ma żadnych pozytywnych skutków dla zdrowia. To mityczne zdrowe wino nie jest "zdrowe" przez alkohol tylko przez winogrona. Wystarczy zjeść sobie kiść zamiast przy okazji truć się etanolem.
Stosowanie argumenty alkoholu w lekach jest typowym argumentem alkoholika, który nie ma pojęcia o czym mówi. Śladowe ilości alkoholu w lekach są wyłącznie jako substancja pomocnicza pozwalająca np na ekstrakcję substancji aktywnych z roślin... Nie jest to element prozdrowotny
5
@takisobiektos oczywiście że tak. A co więcej powinno to też dotyczyć hazardu w grach np słynnych skrzynek
2
@BorzyKrzys no ni cholery bym tam nie mieszkał :D
3
@Gaz no jestem. Oczywiście że zarabiał chore pieniądze i oczywiście że wydoił z klubu ile się dało. Czy to mu jakoś sportowo umniejsza? No według mnie nie. To absolutny goat
0
@JordiAlbion Łódź się bardzo zmieniła na plus przez ostatnie 10lat