2

@FCB_dimiC normalnie się powinni konsultanci rozłączać i wywalone.

6

@Kvothe07 xD czyli żerowanie na tym że ktoś jest w beznadziejnej sytuacji i musi coś sprzedać za bezcen... Żydzi też w czasie wojny sprzedawali złoto za cokolwiek do jedzenia a też ich nikt nie zmuszał. Czy taka postawa jest moralna i licuje z godnością człowieka? Nie wiem ale się domyślam

19

@Kvothe07 jak ktoś się nie boi ośmieszenia to zawsze można strugać pawiana i trochę ugrać
Dla mnie godność jest ważniejsza

1

@Rewolucja123 mam podobnie

0

@Safrani tzn że ktoś Cię oszukał xD w moim Okręgu nie weszła 2ka a weszła 4ka. Nie ma żadnej pewności, jak nie powiesisz żadnego plakatu nie rozdasz ulotek i generalnie olejesz kampanię to po prostu nie wejdziesz. Poza tym historia jest w ogóle nieprawdopodobna bo miejsca na liście się nie dostaje, a już na pewno nie takie które ma największe szanse dostać mandat.

0

@Safrani nie no bez żartów xD jeszcze jakby jedynki dostali

5

@Safrani no ale nie widzę tu problemu. Jeśli ich ludzie wybierają to mogą nawet pradziadka wystawić. Ludzie zdecydują. Nie pamiętam żeby ktoś rozsądny czepiał się że żona Bosaka startuje. SSP to zupełnie inna sprawa.

2

@kuz no ale to co mają olać temat? A jak się coś jednak stanie to będzie "uuu za małe środki ostrożności. A ostrzegaliśmy"

0

@BorzyKrzys niestety jutro już lipa, przynajmniej u mnie a przyszły tydzień to kompletna porażka pogodowa

0

@abram3k ile dałbym by zapomnieć te wszystkie chwile

1

@partymaker łoo panie :D no też jestem średnio zadowolony bo tata nie wszedł do rady miasta no ale co życie. U mnie w mieście Koalicja PSL 11 mandatów pisowcy 11 i jeden teoretycznie niezależny. Więc faktycznie każdy wkurzony xD oprócz tego niezależnego bo go będą musieli pisowcy przekupić żeby utrzymać władze

0

@partymaker kto szuka winnych? xD

1

@Chucky tak. Nie lubię wszelkich wstawek tego typu. Puszczajcie tą muzykę i wiadomości co godzinę i tyle

1

@Kgorecki2500 nie wiem na 100% ale wydaje mi się że nie ma przeciwwskazań. Wiceminister to teoretycznie zwykła praca. Więc można ją łączyć ze stanowiskiem wybieralnym czyli byciem radnym sejmiku

8

@tristan87 no i bardzo się z tym zgadzam. Walne randomową liczbą ale z 3/4 problemów związkowych można ogarnąć po prostu rozmawiając

3

@tristan87 mądry facet ;) komunikacja komunikacja komunikacja

0

@ferdas_rawa znanie się na polityce w ogóle nie ma nic wspólnego z preferencjami wyborczymi xD czy uważam że Trzaskowski jest dobrym prezydentem w Warszawie? Nie wiem tego, nie mieszkam tam, nie wiem co się dzieje w mieście. Osobiście uważam że jest dużo lepszym kandydatem na prezydenta kraju niż miasta bo funkcje reprezentacyjne będzie pełnił bardzo dobrze.

0

@ferdas_rawa no to widać jak rozumiesz politykę ;) nie było szans żeby te wybory wygrał ktoś inny w Warszawie niż kandydat KO. Nawet gdyby wystawili krzesło bez jednej nogi

0

@bartekvisca nie wiem co ty czytasz w takim razie chyba La Bambe gdzie 50% ma konfa. Jak prezydenci z KO albo kiedyś z KOba teraz bezpartyjni mają 50%+ poparcia tzn że jednak ludzie są raczej zadowoleni

0

@ferdas_rawa Zabawne, boki zrywać xD ja się nie dziwię jak to jest że Trzasku czy Zdanowska mają po 60% w momencie kiedy PO przegrało z PiSem. Dla mnie to są oczywiste wyniki

2

@Blanco16 ciekawe czy mozna wypowiadać się o polityce nie mając o niej za grosz pojęcia xD

4

@Kgorecki2500 bardzo pozytywne ;) mimo ze nie jestem stricte Łodzianinem

2

@Bobo25 jakoś ludzie tego nie kumają :D no ale co poradzisz. Lepiej się ekscytować wojenką w Sejmie niż wybrać swojego przedstawiciela. A zakładam że każdy lub niemal każdy miał na listach jakiegoś znajomego czy rodzinę

1

@tristan87 napisał o dawaniu kasy. To dla mnie równoznaczne.
@MesQueUnClub96 no nie wiem coś czym się typ interesuje albo co go rozbawi? xD zero kreatywności

12

@Azi kompletnie się zgadzam z tym komentarzem. Nienawidzę dostawać kart podarunkowych. To jest taki bezosobowy prezent

0

@QQL5 to się nazywa państwo

0

@Kapitan_SW Wrocław Gdynia Gdańsk i można się rozejść :D

0

@HighestInTheRoom nie no ja np uważam że Żydzi to dobrze umocowani terroryści jeśli chodzi o Bliski Wschód. Ale teorie o rządzeniu światem są zgoła zabawne. Poza wszystkim już jakie pochodzenie chciałbyś żeby mieli najpotężniejsi ludzie w USA? Amerykańskie? xD ciężka sprawa żeby się dorobić władzy i pieniędzy z rezerwatu

4

@Lionel_Messi10 czy ci Żydzi są teraz z nami w pokoju?

10

@HighestInTheRoom na każdą złotówkę którą zarobił zasługuje ;D niesamowity patent. Tak banalny a nikt na to wcześniej nie wpadł. Teraz paczkomaty się wydają oczywiste

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?