0

@cules100pro a czemu tak?

1

@koksik2700 typowe prawactwo. W imię wyimaginowanego spaczonego poczucia wolności mamy w dupie skutki społeczne :D będzie walczył o alkohol jak o niepodległość ale już żeby była wolność dostępu do antykoncepcji w formie tabletki dzień po to nie xD pieprzona hipokryzja

0

@Blantozaur Alkohol jest narkotykiem. Alkohol jest psychotropowym środkiem depresyjnym wpływającym na ośrodkowy układ nerwowy. Oznacza to, że alkohol ma wpływ na funkcje poznawcze, emocje i percepcję oraz w pełni odpowiada cechom przypisywanym innym substancjom narkotycznym.
Nie mam zamiaru dalej dyskutować z kimś kto kłóci się z faktami.

0

@Blantozaur stosuje takie porównanie bo to taki sam ciężki narkotyk. Czemu tak bronisz jednego a pasuje ci że drugi jest zabroniony?

2

@Blantozaur no to wszystko powinno być legalne. Czemu nie możesz sobie walnąć kreski koksu a możesz flaszkę wódki?

9

@pt9 jeśli kupno wódy to dla ciebie ratunek to współczuję :( taki zysk społeczny że pokażemy że jest coraz mniejsza akceptacja społeczna dla alkoholu w każdej strefie życia... Nawet na stacji która w ogóle nie powinna mieć z wódą nic wspólnego

5

@Vampir707 może jest w tym jakaś drobna prawda że część stacji na wioskach się nie utrzyma bo tam są w weekend pielgrzymki po wódę. Ale to żadna strata w porównaniu do zysku społecznego

0

@adi7adi8 własne są wykluczone. Ale nuclear sharing może się okazać koniecznością. Na razie nią nie jest

0

@titooB ciekawe dlaczego? xD może dlatego że ten prezydent który najwidoczniej jest idiotą (bo tylko skończony kretyn może publicznie mówić o powtórzeniu meczu) przez lata finansował szefa sędziów? Co z tego że nie wpływało to na wyniki, śmierdzi na kilometr. Po co ktoś ma sporną decyzję na naszą korzyść podjąć i się narazić na oskarżenia

2

@bartas97 bez kitu doskonale :D

1

@Arden chyba nawet największy :D

1

@July_6_BcN no właśnie sądzę że pani prorektor UWr Patrycja Marusz Protasiewicz chyba okazała się zbyt poważną partnerką dla tego cymbała :D swoją drogą bardzo miło ją wspominam

0

@tomek8756 z alko kontentu zrobił serie :D ciekawostka, uczyła mnie na studiach jego żona
Ps widzę po wikipedii że już była żona :D

0

@Katalonbar mało to razy Messi dostawał na przykład?

0

@aleksandrowielki kurde to aż dziwne. Ze specjalistami to rozumiem ale nigdy nie miałem sytuacji że nie było miejsca u pierwszego kontaktu :/

0

@Deviler umiejętności ewidentnie są ale mózgu za to brak

0

@TaKeSe 45x36x20 musi się mieścić pod siedzeniem przed tobą

1

@barcelonaLM otóż to :D ludziom się już w dupach poprzewracała
Najlepiej żeby było 30 stopni cały rok

0

@ObiwanKenobi ludzie to już glupieją :D wszystko może być problemem nawet znaczek na ubraniach

2

@ObiwanKenobi o co znowu afera? O to że pisowcy nie podpisali kontraktu z 4F tylko z Adidasem? No trudno podpisali to podpisali

0

@Stinger_ nie no to się zgadza oczywiście ale kierowca też jest ważny

1

@Stinger_ no czyli skoro jest w stanie w dużo gorszym bolidzie walczyć to chyba jednak liczy się kierowca też :D

1

@BorzyKrzys tak myślałem że ten po lewo to Mastalerek. No i dobrze chłopaki sobie zjedli pizzunie. Nie wiem zazdrości ta Agnieszka czy co? Jeśli nie mieszka w Przebieździanach na Podkarpaciu to chyba ma dostęp do pizzy :D

7

@BorzyKrzys nie widzę po tym zdjęciu robionym kalkulatorem kto to ale nie widzę problemu :D

4

@Visca_barca no ostatnie lata z Messim i Amigosami raczej nie uprawniają do takiego optymizmu

1

@Popitek12 oczywiście że tak ale nie tyle co kiedyś lekarze przepisywali. Standardem był antybiotyk na każde przeziębienie.. antybiotykiem nie leczymy wirusów!

1

@kaamil1910 warto. Ja go używam do dzisiaj mimo że córka ma już prawie 2 lata. Podgrzewamy w nim normalne mleko w kubeczku jak chce się napić. Wcześniej podgrzewaliśmy zupki czy jedzenie ze słoiczków
Uważam że to akurat jest spoko zakup

3

@draxidox dokładnie. Dla pszczół i tak jest ciężko bo już się ładnie rozbudziły przy pięknej pogodzie a znowu pogoda do kitu. A ktoś im jeszcze ule niszczy

1

Dobra chłop gen frejerstwa przesunął się z fazy grupowej na 1/4. Nie ma dramatu jest progres

1

Więcej im Marek dupy nie uratuje eh

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?