@HighestInTheRoom nie no ja np uważam że Żydzi to dobrze umocowani terroryści jeśli chodzi o Bliski Wschód. Ale teorie o rządzeniu światem są zgoła zabawne. Poza wszystkim już jakie pochodzenie chciałbyś żeby mieli najpotężniejsi ludzie w USA? Amerykańskie? xD ciężka sprawa żeby się dorobić władzy i pieniędzy z rezerwatu
@HighestInTheRoom na każdą złotówkę którą zarobił zasługuje ;D niesamowity patent. Tak banalny a nikt na to wcześniej nie wpadł. Teraz paczkomaty się wydają oczywiste
@maroon nie grzeją bo wiedzą że to była maszynka do robienia kasy na boku i pewnie nadal tak będzie. Ja nie jestem fanem CPK ale eksperci w większości twierdzą że jest potrzebny więc przyjmuję tą wersję. Niestety jestem sceptyczny do uczciwości realizacji takich inwestycji
@FcPortoFan1999 nie uogólniam tylko klub jest odpowiedzialny za dystrybucję biletów. Jeśli klub nie potrafi dopilnować żeby na stadiony nie dostawali się kibole to cierpią na tym niewinni. Trzeba to całe towarzystwo wziąć za mordę a nie się pochylać nad tym jak to teraz będą mieli ciężko bez dopingu. Ogarnijcie się to będzie normalny doping (to apel do Wisły i innych którzy ulegają presji huliganow, a nie do Ciebie oczywiście :D)
@Antimadridista_WR a nie no zgoda, prezent absolutnie debilny i odpowiedzialność moralna spada na nich. Ale de facto odpowiedzialny za wypadek jest ten gnojek
@Antimadridista_WR dlatego że kara nie jest tylko po to żeby być tylko ma odstraszać od popełniania wykroczeń. Dla Kowalskiego na najniższej 1500 mandatu to wegetacja do końca miesiąca, dla miliardera to mniej niż splunięcie. Jak można to uważać za sprawiedliwe? Tym sposobem bogaci mogą zapieprzać 200km/h narażając życie innych i nic sobie z tego nie robić. Wyskakują z kolejnego tysiaka drugiego czy trzeciego i dalej sobie łamią przepisy. Wy traktujecie mandaty jak ceny w restauracji że każdy za to samo powinien zapłacić tyle samo... Absurd
@Antimadridista_WR co to znaczy sprawiedliwie dla każdego? Jak Kowalski na najniższej i miliarder dostaną taki sam mandat to jest sprawiedliwie? Po równo nie zawsze oznacza sprawiedliwie.
@tristan87 ja się generalnie zgadzam z brakiem prac domowym ale to stwierdzenie Nowackiej uważam za debilne. Ps efekty edukacji domowej bardzo dobrze widać np w Stanach... Nie jest to dobra droga w zdecydowanej większości przypadków
@TheNekro94 jak jeździliśmy z żoną na badania prenatalne do prywatnej kliniki to lekarz przeprowadzał badanie i przez słuchawkę bluetooth dyktował pielęgniarce co na pisać w ona wpisywała to na kompie :D także jest to możliwe, przy kwotach rzędu kilkuset złotych za 15min
@Kgorecki2500 totalnie głupie słowa niestety. Kto ma być ścigany za ten atak? Siły zbrojne Izraela? Nie wiem czego ludzie nie kumają... Mamy do czynienia z bardzo silnym i wpływowym krajem który czy nam się to podoba czy nie może w Strefie Gazy robić co chce. Czy tak to powinno wyglądać? Oczywiście że nie. Izrael może w skali lokalnej robić to co USA przez lata robiły w skali globalnej, pogódź się z tym.
0
@HighestInTheRoom nie no ja np uważam że Żydzi to dobrze umocowani terroryści jeśli chodzi o Bliski Wschód. Ale teorie o rządzeniu światem są zgoła zabawne. Poza wszystkim już jakie pochodzenie chciałbyś żeby mieli najpotężniejsi ludzie w USA? Amerykańskie? xD ciężka sprawa żeby się dorobić władzy i pieniędzy z rezerwatu
4
@Lionel_Messi10 czy ci Żydzi są teraz z nami w pokoju?
10
@HighestInTheRoom na każdą złotówkę którą zarobił zasługuje ;D niesamowity patent. Tak banalny a nikt na to wcześniej nie wpadł. Teraz paczkomaty się wydają oczywiste
7
Komentarz usunięty
0
@FcPortoFan1999 tylko że jak Cię capną dostaniesz mandat. 2 tygodnie mają kandydaci na uprzątnięcie
8
@maroon nie grzeją bo wiedzą że to była maszynka do robienia kasy na boku i pewnie nadal tak będzie. Ja nie jestem fanem CPK ale eksperci w większości twierdzą że jest potrzebny więc przyjmuję tą wersję. Niestety jestem sceptyczny do uczciwości realizacji takich inwestycji
1
@FcPortoFan1999 nie uogólniam tylko klub jest odpowiedzialny za dystrybucję biletów. Jeśli klub nie potrafi dopilnować żeby na stadiony nie dostawali się kibole to cierpią na tym niewinni. Trzeba to całe towarzystwo wziąć za mordę a nie się pochylać nad tym jak to teraz będą mieli ciężko bez dopingu. Ogarnijcie się to będzie normalny doping (to apel do Wisły i innych którzy ulegają presji huliganow, a nie do Ciebie oczywiście :D)
0
@FcPortoFan1999 a zakaz za co dostali? Za puszczanie baniek mydlanych?
0
@barcelonaLM i po raz kolejny "dla dobra piłki" trzeba się ugiąć przed kibolami xD w tym burdelu nigdy nic się nie zmieni
9
@Antimadridista_WR a nie no zgoda, prezent absolutnie debilny i odpowiedzialność moralna spada na nich. Ale de facto odpowiedzialny za wypadek jest ten gnojek
0
@Blanco16 no to bez przesady xD wszędzie się zdarzają jakieś przerwy techniczne. ZUS pue nie jest na pewno idealne ale wszystko da się załatwić
6
@TheCule zgadzam się. 18latek to nie bezmyślne dziecko. Powinien sobie zdawać sprawę z potencjalnych konsekwencji.
0
Komentarz usunięty
0
@AbelKabel w szpitalach najczęściej wypisy robią studenci/praktykanci a lekarze przystawiając swoją pieczątkę :D
1
@4drian0 ja co prawda nie lubię robić jednych ogromnych zakupów ale chociażby wczoraj babka przy mnie dokładała tabletki do prania żeby dobić do 500
0
@Kozinho. Trochę tak :D powiem inaczej sam bym nie zgłosił tej uchwały ale bym za nią zagłosował
0
@mordini123 ładna bramka, technicznie też nie taka łatwa ale gdzie jej tam do najlepszej w historii
1
@Reviven czy ja wiem. Sięgnął tą piłkę na niesamowitej wysokości. Piękna bramka
2
@Kgorecki2500 moralność kazała by mi podnieść rękę ale osobiście uważam że takie puste gesty nic w tej sytuacji nie zmienia
2
@Antimadridista_WR no i tu się zgadzam. Uważam że kary za wykroczenia drogowe powinny być na nowo przemyślane bo teraz nie mają one dużego sensu
5
@Antimadridista_WR dlatego że kara nie jest tylko po to żeby być tylko ma odstraszać od popełniania wykroczeń. Dla Kowalskiego na najniższej 1500 mandatu to wegetacja do końca miesiąca, dla miliardera to mniej niż splunięcie. Jak można to uważać za sprawiedliwe? Tym sposobem bogaci mogą zapieprzać 200km/h narażając życie innych i nic sobie z tego nie robić. Wyskakują z kolejnego tysiaka drugiego czy trzeciego i dalej sobie łamią przepisy.
Wy traktujecie mandaty jak ceny w restauracji że każdy za to samo powinien zapłacić tyle samo... Absurd
4
@Antimadridista_WR co to znaczy sprawiedliwie dla każdego? Jak Kowalski na najniższej i miliarder dostaną taki sam mandat to jest sprawiedliwie? Po równo nie zawsze oznacza sprawiedliwie.
3
@tristan87 ja się generalnie zgadzam z brakiem prac domowym ale to stwierdzenie Nowackiej uważam za debilne.
Ps efekty edukacji domowej bardzo dobrze widać np w Stanach... Nie jest to dobra droga w zdecydowanej większości przypadków
7
@TheNekro94 jak jeździliśmy z żoną na badania prenatalne do prywatnej kliniki to lekarz przeprowadzał badanie i przez słuchawkę bluetooth dyktował pielęgniarce co na pisać w ona wpisywała to na kompie :D także jest to możliwe, przy kwotach rzędu kilkuset złotych za 15min
2
@Dankho94isback widać zdecydowanie za krótko żyjesz skoro takie twierdzenia wygłaszasz :D
@Kidd na pewno będzie git!
2
@Kgorecki2500 totalnie głupie słowa niestety. Kto ma być ścigany za ten atak? Siły zbrojne Izraela? Nie wiem czego ludzie nie kumają... Mamy do czynienia z bardzo silnym i wpływowym krajem który czy nam się to podoba czy nie może w Strefie Gazy robić co chce. Czy tak to powinno wyglądać? Oczywiście że nie. Izrael może w skali lokalnej robić to co USA przez lata robiły w skali globalnej, pogódź się z tym.
0
@Monegros tak. U nas raczej nie ma nadziei na odsunięcie PiSu no ale zobaczymy. Może się miło zaskoczę
0
@Monegros tak jakby. Ale to przyjaciel Dudy ze studiów. Jest chrzestnym jego dziecka. Także pisior tylko zamaskowany
3
@MOLESTA no niestety nie we wszystkich. U mnie PiS znowu wygra mimo że schowali się pod szyldem obecnego prezydenta bo z logo PiS chyba wstyd
2
@michal26 eh co tu powiedzieć :/ szkoda chłopa