Xavi dobrze przygotował zespół fizycznie taktycznie i mentalnie. Wyszli nabuzowani. Jedyne błędy popełnił ze zmianą Yamala i trzymaniem tak długo De Jonga (no i niepotrzebnie się zagotował oczywiście). Czyli generalnie trzeba powiedzieć że przegraliśmy przez indywidualne idiotyczne błędy.
@lucas/catalan tak bardzo nie rozumiem tej sraczki z silnikami... W sensie ja generalnie nawet jestem za ekologia itd, na drogach kasujmy wysokoemisyjne silniki itd w ogólnym rozrachunku te silniki w F1 spalają tyle co nic... Dużo bardziej by pomogło środowisku gdyby nie latali samolotami w tą i z powrotem między kontynentami.
@BulaKG Bo po drugiej stronie też są terroryści tylko dużo bardziej wpływowi. W tym konflikcie nie ma świętych problem w tym że cierpią niewinni ludzie, głównie Arabowie
@SawneyBean nie wiem dla mnie takie podchodzenie do związku, do miłości jest nie do zrozumienia. Żona jest dla mnie wszystkim, jest dla mnie całym światem. Nie wyobrażam sobie napisać "no jakby teraz jej nie było to bym sobie na spokojnie wszystko przeorganizował". Jakby teraz nie było mojej żony to życie automatycznie traci dla mnie sens. I pewnie jakoś bym się starał męczyć dla dobra mojej córeczki ale nie zmienia to faktu że moje życie by się praktycznie skończyło. To jest dla mnie miłość.
4
Xavi dobrze przygotował zespół fizycznie taktycznie i mentalnie. Wyszli nabuzowani. Jedyne błędy popełnił ze zmianą Yamala i trzymaniem tak długo De Jonga (no i niepotrzebnie się zagotował oczywiście). Czyli generalnie trzeba powiedzieć że przegraliśmy przez indywidualne idiotyczne błędy.
0
@rydz_bdg wstydu nie będzie xD od 4:2 do 4:5
0
@ProMILs zaraz będą musieli Cristiano ściągnąć :D
0
Trudno dostaniemy kontrę lub dwie to już bez znaczenia. Trzeba spróbować
1
@Rust_Cohle Xavi całkiem dobrze ustawił zespół. Dla mnie tylko błąd że zszedł Yamal a nie FdJ
0
@Benz dawać tam jakichś specjalistów z pge
0
@Uukasz_93 psycha sitting.
1
Mbappe nie trafia kontra i 2:2. Róbcie screeny
A nie sorry jednak nie xD
1
O wspaniale. Czyli 60ta i kuniec
0
@IronSanHybrid nie o to chodzi muszę wracać do mojej maszyny xD no trudno najwyżej będę śledził na flashscore
0
@IronSanHybrid dobra dobra ja nie mam czasu na dogrywkę :D
1
@don'T.R.I.P.e czemu? Pedri leżał 2min to grali 5 zamiast 3
5
Dembele w takiej sytuacji trafia 1 na 100 xD ja jebie
0
@dux no i właśnie za to. Bo dostał kontakt a wychodził sam na sam. A że Araujo nie ma mózgu to inna sprawa
1
@Messi96_96 nie skasowałby. Jeśli kartka to obowiązkowo czerwona w takiej sytuacji
0
@GeneralXavi w punkt
0
@lukasz159 rozpędzony napastnik wychodzący sam na sam pchnięty i zahaczony noga. O czym tu dyskutować
0
Specjalnie dla nich sobie dializę skracam dzisiaj. Oby było warto. Vamos!
0
@BorzyKrzys no lubię ją. Ma co w sobie aktorsko. Można powiedzieć że jest nietuzinkowa
0
@lucas/catalan tak bardzo nie rozumiem tej sraczki z silnikami... W sensie ja generalnie nawet jestem za ekologia itd, na drogach kasujmy wysokoemisyjne silniki itd w ogólnym rozrachunku te silniki w F1 spalają tyle co nic... Dużo bardziej by pomogło środowisku gdyby nie latali samolotami w tą i z powrotem między kontynentami.
2
@BulaKG Bo po drugiej stronie też są terroryści tylko dużo bardziej wpływowi. W tym konflikcie nie ma świętych problem w tym że cierpią niewinni ludzie, głównie Arabowie
0
@kuz ciekawe. Chyba po zgłoszeniu awarii obniżyli pułap
6
@Pedri16Future nie rozumiem celu ośmieszania poważnego tematu tego typu akcjami
1
@Sulimo myślę że na świecie więcej osób zna ją niż jego :D
6
@Szklaner lojalny, zdradzam xD haha
4
@SawneyBean nie wiem dla mnie takie podchodzenie do związku, do miłości jest nie do zrozumienia. Żona jest dla mnie wszystkim, jest dla mnie całym światem. Nie wyobrażam sobie napisać "no jakby teraz jej nie było to bym sobie na spokojnie wszystko przeorganizował". Jakby teraz nie było mojej żony to życie automatycznie traci dla mnie sens. I pewnie jakoś bym się starał męczyć dla dobra mojej córeczki ale nie zmienia to faktu że moje życie by się praktycznie skończyło. To jest dla mnie miłość.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@SawneyBean i co jakby Cię teraz zostawiła to byś powiedział a jebać i poszedł szukać nowej? xD
3
@SawneyBean ten jaki samiec alfa xD jak tak podchodzisz do związków to współczuję potencjalnej partnerce
0
@wojopancer nie no bez jaj xD