@Forsyth po pierwsze nie wiadomo czy w ogóle jest chory. Po nim można się spodziewać każdej parszywej zagrywki. A po drugie nie chodzi o jego chorobę tylko o to jakiego biednego poszkodowanego z siebie robi przed kamerami. Jak niszczył życie chociażby lekarzom to nie był taki biedny z nieumytymi włosami. Myślisz że to przypadek że wychodzi przed kamery tak wyglądając? To że jest chory nie pozwala mu się umyć?
@pt9 poza NATO najbezpieczniej @tomcias10 mocno głupie porównanie dla każdego normalnego człowieka. Jedyne co się liczy to bezpieczeństwo mojej rodziny. Jedyny sposób zapewnienia tego bezpieczeństwa to wyjazd razem z nimi
@JohnA u nas w sumie jedyny zgrzyt byl przy zmianie nazwiska żony. Bo jak chciała brać raty to okazało się że dane są kompletnie źle wpisane :D część starego adresu cześć nowego i błąd w nazwie miejscowości. No ale to błąd pracownika (i nasz bo nie sprawdziliśmy)
@Archie z całym szacunkiem ale jak ktoś nie ogarnia gdzie ma jakie hasło wpisać to może nie powinien korzystać z bankowości elektronicznej. Korzystam z Millennium od 15 lat od 5 nie musiałem być w oddziale banku wszystko załatwiam przez milenet
@AlexDark00 no tak po co ułatwiać życie obywatelom xD lepiej chować się za szyderą. W ostatnich wyborach w Estonii 44% ludzi głosowało zdalnie. Pewnie same Julki
@clyde xD co ty w ogóle gadasz za głupoty. Jakie 1%. Mamy w niektórych wyborach frekwencję na poziomie poniżej 50%. Gwarantuje Ci że przy możliwości głosowania zdalnego frekwencja byłaby nieporównywalnie wyższa a zdalnie zagłosuje kilkanaście procent wyborców.
@BorzyKrzys no ale to trzeba zmienić... I tak trzeba by zmienić konstytucję żeby takie głosowanie w ogóle było możliwe. Inne kraje mają zdalne głosowanie i jakoś nie widzę żeby im się demokracja zawaliła @Dari0G nie mam w nosie konstytucji trollu... Mam w nosie tajność swojego głosowania. Każdy kto zapyta dowie się na kogo głosowałem, nie jest to dla mnie tajemnica
@Barcelonamojaitylkomoja no ale co to za problem. Ja mam w nosie tajność mojego głosowania. Powinien być komunikat "głosując przez aplikację mObywatel zgadzasz się na uchylenie tajności głosowania" i tick box obok jak do zaznaczenia zgód marketingowych i tyle. Ja bym skorzystał
@jacobFCB tibia. Najwięcej znajomych, najwięcej czasu spędzone, najwięcej fajnych wspomnień. A z takiej nostalgii totalnej to oczywiście herosy 3, AoE 2, Kozacy i Worms World Party.
@pt9 na pewno partie oddają wtedy dużo więcej ale nie sądzę że 100%. Tutaj tata wydał na plakaty i ulotki kilka dobry tysięcy a dostał z partii 2 stówy zwrotu. Może w dużych miastach też jest trochę inaczej
4
@Forsyth po pierwsze nie wiadomo czy w ogóle jest chory. Po nim można się spodziewać każdej parszywej zagrywki. A po drugie nie chodzi o jego chorobę tylko o to jakiego biednego poszkodowanego z siebie robi przed kamerami. Jak niszczył życie chociażby lekarzom to nie był taki biedny z nieumytymi włosami. Myślisz że to przypadek że wychodzi przed kamery tak wyglądając? To że jest chory nie pozwala mu się umyć?
1
@pt9 poza NATO najbezpieczniej
@tomcias10 mocno głupie porównanie dla każdego normalnego człowieka. Jedyne co się liczy to bezpieczeństwo mojej rodziny. Jedyny sposób zapewnienia tego bezpieczeństwa to wyjazd razem z nimi
3
@Mattems ok ale skąd masz wiedzę że nie mieli nakazu? Raczej jestem 100% pewny że mieli
0
@Dankho94isback a czemu miał nie grać? Jest bardzo młody to kiedy go ma trener przetestować?
0
@CATALUNYA1977 no oki mi bardziej chodziło o to że inne banki też mają przelewy natychmiastowe ;)
0
@Fenelon no w tamtej dyskusji którą przywołuje kolega to akurat się Mentzen zbłaźnił nie umiejąc odpowiedzieć na argumenty Petru
1
@JohnA u nas w sumie jedyny zgrzyt byl przy zmianie nazwiska żony. Bo jak chciała brać raty to okazało się że dane są kompletnie źle wpisane :D część starego adresu cześć nowego i błąd w nazwie miejscowości. No ale to błąd pracownika (i nasz bo nie sprawdziliśmy)
8
@Archie z całym szacunkiem ale jak ktoś nie ogarnia gdzie ma jakie hasło wpisać to może nie powinien korzystać z bankowości elektronicznej. Korzystam z Millennium od 15 lat od 5 nie musiałem być w oddziale banku wszystko załatwiam przez milenet
0
@Reviven to wszystko zależy gdzie pracujesz i jaką masz podpisaną umowę
3
@Szklaner coś mi tu śmierdzi z tym że żaden inny bank nie ma przelewów natychmiastowych :D chyba że Santander ma jakąś inną definicję
0
@AlexDark00 no tak po co ułatwiać życie obywatelom xD lepiej chować się za szyderą. W ostatnich wyborach w Estonii 44% ludzi głosowało zdalnie. Pewnie same Julki
3
@ProMILs potwierdzam. Nie zamieniłbym Millennium na nic innego. Przez 15 lat żadnych problemów
0
@clyde xD co ty w ogóle gadasz za głupoty. Jakie 1%. Mamy w niektórych wyborach frekwencję na poziomie poniżej 50%. Gwarantuje Ci że przy możliwości głosowania zdalnego frekwencja byłaby nieporównywalnie wyższa a zdalnie zagłosuje kilkanaście procent wyborców.
1
@BorzyKrzys no ale to gdzie problem? Nikt Cię nie zmusi do zrzeknięcie się tajności. Daj wybór innym ;)
0
@Radioactive9705 na Adriana Witczaka z listy KO
Do Senatu na Józefa Matysiaka z PSL/3 droga
0
@BorzyKrzys no ale to trzeba zmienić... I tak trzeba by zmienić konstytucję żeby takie głosowanie w ogóle było możliwe. Inne kraje mają zdalne głosowanie i jakoś nie widzę żeby im się demokracja zawaliła
@Dari0G nie mam w nosie konstytucji trollu... Mam w nosie tajność swojego głosowania. Każdy kto zapyta dowie się na kogo głosowałem, nie jest to dla mnie tajemnica
1
@Barcelonamojaitylkomoja no ale co to za problem. Ja mam w nosie tajność mojego głosowania. Powinien być komunikat "głosując przez aplikację mObywatel zgadzasz się na uchylenie tajności głosowania" i tick box obok jak do zaznaczenia zgód marketingowych i tyle. Ja bym skorzystał
2
@chavez czy ja wiem. Przyjął bym 1000 zł są usunięcie konta swojego albo czyjegoś a z Margot bym się nie przespał
0
@tadzik447 dokładnie tak :D mamy wolne za 6go stycznia.
0
@tadzik447 my w tym tygodniu w zusie piąteczek wolny :D
4
@jacobFCB tibia. Najwięcej znajomych, najwięcej czasu spędzone, najwięcej fajnych wspomnień.
A z takiej nostalgii totalnej to oczywiście herosy 3, AoE 2, Kozacy i Worms World Party.
0
@pt9 na pewno partie oddają wtedy dużo więcej ale nie sądzę że 100%.
Tutaj tata wydał na plakaty i ulotki kilka dobry tysięcy a dostał z partii 2 stówy zwrotu. Może w dużych miastach też jest trochę inaczej
0
@pt9 i jaki miałby to być biznes skoro kandydaci sami płacą za swoje materiały? :D
1
@kaczor14 jak nie oryginalną to spadaj :D biedny klubik będzie okradał :(
0
@Kgorecki2500 da się tylko trzeba to ogarnąć wcześniej niż przy parlamentarnych
0
@Kgorecki2500 No gorzej. To trzeba pomyśleć wcześniej i wziąć zaświadczenie o głosowaniu poza miejscem zameldowania
0
@Alan_fcbfan ale co oddać? Bo na pewno nie ważny głos :D
0
@Mixtape wydaje mi się że normalnie się odbywają chyba że dany Uniwerek zdecyduje inaczej. Ale po to wybory trwają cały dzień żeby każdy dał radę
4
@Arden dużo lepiej byśmy wyszli na tym jako społeczeństwo jakby zrealizowali zioło a zdelegalizowali wódę
1
@Popitek12 tak. Fajna złożona postać