4

@Forsyth po pierwsze nie wiadomo czy w ogóle jest chory. Po nim można się spodziewać każdej parszywej zagrywki. A po drugie nie chodzi o jego chorobę tylko o to jakiego biednego poszkodowanego z siebie robi przed kamerami. Jak niszczył życie chociażby lekarzom to nie był taki biedny z nieumytymi włosami. Myślisz że to przypadek że wychodzi przed kamery tak wyglądając? To że jest chory nie pozwala mu się umyć?

1

@pt9 poza NATO najbezpieczniej
@tomcias10 mocno głupie porównanie dla każdego normalnego człowieka. Jedyne co się liczy to bezpieczeństwo mojej rodziny. Jedyny sposób zapewnienia tego bezpieczeństwa to wyjazd razem z nimi

3

@Mattems ok ale skąd masz wiedzę że nie mieli nakazu? Raczej jestem 100% pewny że mieli

0

@Dankho94isback a czemu miał nie grać? Jest bardzo młody to kiedy go ma trener przetestować?

0

@CATALUNYA1977 no oki mi bardziej chodziło o to że inne banki też mają przelewy natychmiastowe ;)

0

@Fenelon no w tamtej dyskusji którą przywołuje kolega to akurat się Mentzen zbłaźnił nie umiejąc odpowiedzieć na argumenty Petru

1

@JohnA u nas w sumie jedyny zgrzyt byl przy zmianie nazwiska żony. Bo jak chciała brać raty to okazało się że dane są kompletnie źle wpisane :D część starego adresu cześć nowego i błąd w nazwie miejscowości. No ale to błąd pracownika (i nasz bo nie sprawdziliśmy)

8

@Archie z całym szacunkiem ale jak ktoś nie ogarnia gdzie ma jakie hasło wpisać to może nie powinien korzystać z bankowości elektronicznej. Korzystam z Millennium od 15 lat od 5 nie musiałem być w oddziale banku wszystko załatwiam przez milenet

0

@Reviven to wszystko zależy gdzie pracujesz i jaką masz podpisaną umowę

3

@Szklaner coś mi tu śmierdzi z tym że żaden inny bank nie ma przelewów natychmiastowych :D chyba że Santander ma jakąś inną definicję

0

@AlexDark00 no tak po co ułatwiać życie obywatelom xD lepiej chować się za szyderą. W ostatnich wyborach w Estonii 44% ludzi głosowało zdalnie. Pewnie same Julki

3

@ProMILs potwierdzam. Nie zamieniłbym Millennium na nic innego. Przez 15 lat żadnych problemów

0

@clyde xD co ty w ogóle gadasz za głupoty. Jakie 1%. Mamy w niektórych wyborach frekwencję na poziomie poniżej 50%. Gwarantuje Ci że przy możliwości głosowania zdalnego frekwencja byłaby nieporównywalnie wyższa a zdalnie zagłosuje kilkanaście procent wyborców.

1

@BorzyKrzys no ale to gdzie problem? Nikt Cię nie zmusi do zrzeknięcie się tajności. Daj wybór innym ;)

0

@Radioactive9705 na Adriana Witczaka z listy KO
Do Senatu na Józefa Matysiaka z PSL/3 droga

0

@BorzyKrzys no ale to trzeba zmienić... I tak trzeba by zmienić konstytucję żeby takie głosowanie w ogóle było możliwe. Inne kraje mają zdalne głosowanie i jakoś nie widzę żeby im się demokracja zawaliła
@Dari0G nie mam w nosie konstytucji trollu... Mam w nosie tajność swojego głosowania. Każdy kto zapyta dowie się na kogo głosowałem, nie jest to dla mnie tajemnica

1

@Barcelonamojaitylkomoja no ale co to za problem. Ja mam w nosie tajność mojego głosowania. Powinien być komunikat "głosując przez aplikację mObywatel zgadzasz się na uchylenie tajności głosowania" i tick box obok jak do zaznaczenia zgód marketingowych i tyle. Ja bym skorzystał

2

@chavez czy ja wiem. Przyjął bym 1000 zł są usunięcie konta swojego albo czyjegoś a z Margot bym się nie przespał

0

@tadzik447 dokładnie tak :D mamy wolne za 6go stycznia.

0

@tadzik447 my w tym tygodniu w zusie piąteczek wolny :D

4

@jacobFCB tibia. Najwięcej znajomych, najwięcej czasu spędzone, najwięcej fajnych wspomnień.
A z takiej nostalgii totalnej to oczywiście herosy 3, AoE 2, Kozacy i Worms World Party.

0

@pt9 na pewno partie oddają wtedy dużo więcej ale nie sądzę że 100%.
Tutaj tata wydał na plakaty i ulotki kilka dobry tysięcy a dostał z partii 2 stówy zwrotu. Może w dużych miastach też jest trochę inaczej

0

@pt9 i jaki miałby to być biznes skoro kandydaci sami płacą za swoje materiały? :D

1

@kaczor14 jak nie oryginalną to spadaj :D biedny klubik będzie okradał :(

0

@Kgorecki2500 da się tylko trzeba to ogarnąć wcześniej niż przy parlamentarnych

0

@Kgorecki2500 No gorzej. To trzeba pomyśleć wcześniej i wziąć zaświadczenie o głosowaniu poza miejscem zameldowania

0

@Alan_fcbfan ale co oddać? Bo na pewno nie ważny głos :D

0

@Mixtape wydaje mi się że normalnie się odbywają chyba że dany Uniwerek zdecyduje inaczej. Ale po to wybory trwają cały dzień żeby każdy dał radę

4

@Arden dużo lepiej byśmy wyszli na tym jako społeczeństwo jakby zrealizowali zioło a zdelegalizowali wódę

1

@Popitek12 tak. Fajna złożona postać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?