@Azi przesada czy tam nie przesada. Nadzieja dla milionów ludzi ;) Ale oczywiście na razie taka opcja będzie możliwa tylko w bardzo ciężkich przypadkach gdzie nie da się już czekać
@Blanco16 na pewno :D i myślisz że żaden klub do tej pory tego nie zrobił bo nie miał tak genialnego wizjonera jak Laporta czy dlatego że to debilny pomysł?
@Blanco16 kontynuacja długów i szwindli księgowych, zatrudnianie rodziny i znajomych, gadanie głupot i awanturowanie się po pijaku. Wspaniały prezydent
@Polaco9 jest ministerstwo klimatu bo chcemy długofalowo działać żeby ten klimat ochronić w jak największym stopniu. Po co miałoby być ministerstwo pogody?
@Lucerfi ale co to ma do demokracji i jej sensu? Demokracja polega na tym że każdy może sobie startować w wyborach i każdego możesz wybrać (oczywiście są pewne kryteria i wyjątki). Dotrzymywanie obietnic nie jest elementem demokracji
@Wilku05 no i widzisz dlatego się ciężko dogadać. Bo słuszne rzeczy jak sprzeciw przeciwko namawianiu dzieci do przyjmowania hormonów, mieszasz z zupełnie niepotrzebnym atakiem na edukację seksualną. Bo w uczeniu dzieci o masturbacji, generalnie o swoim ciele czy potem o bezpiecznym seksie to nic złego. To że u nas jest to temat tabu i kościółkowa Polska chciała by temat seksualności zamknąć za drzwiami to jest zupełnie inna kwestia
@Popitek12 amerykański sen działa za 5% najbogatszych. Reszta zdycha z głodu, jest uzależniona od jakiegoś gówna albo boi się wezwać karetkę żeby nie zbankrutować
@koksik2700 zawsze można wyjechać do Stanów Chin albo innych Indii jak Unia nie pasuje. Po co wyjeżdżać do Niemiec na robotę i się męczyć z regulacjami UE? Jasne można siedzieć w Polsce i jojczyć ale nie wyjdziemy z UE więc trochę szkoda stracić życie będąc nieszczęśliwym
@Arden czyli twój argument o potrzebie wzorca jest z dupy i stosujesz go tylko dlatego żeby dyskryminować bo nie zgadzasz się z tym żeby ludzie kochali tego kogo sobie sami wybiorą No i git sprawa jasna
@JordiAlbion co za idiotyczny pomysł xD politycy zarabiają śmiesznie mało dlatego pcha się tam byle kto. Poważni specjaliści czy zdolni menedżerowie nie pójdą do polityki za 10 koła miesięcznie @clyde zniesienie immunitetów to jest całkiem niezły pomysł
0
@Kgorecki2500 No gorzej. To trzeba pomyśleć wcześniej i wziąć zaświadczenie o głosowaniu poza miejscem zameldowania
0
@Alan_fcbfan ale co oddać? Bo na pewno nie ważny głos :D
0
@Mixtape wydaje mi się że normalnie się odbywają chyba że dany Uniwerek zdecyduje inaczej. Ale po to wybory trwają cały dzień żeby każdy dał radę
4
@Arden dużo lepiej byśmy wyszli na tym jako społeczeństwo jakby zrealizowali zioło a zdelegalizowali wódę
1
@Popitek12 tak. Fajna złożona postać
0
@Azi przesada czy tam nie przesada. Nadzieja dla milionów ludzi ;)
Ale oczywiście na razie taka opcja będzie możliwa tylko w bardzo ciężkich przypadkach gdzie nie da się już czekać
10
@Blanco16 na pewno :D i myślisz że żaden klub do tej pory tego nie zrobił bo nie miał tak genialnego wizjonera jak Laporta czy dlatego że to debilny pomysł?
3
https://tvn24.pl/swiat/usa-pierwszy-przeszczep-nerki-swini-u-zywego-pacjenta-operacja-zakonczona-sukcesem-st7834003
Nereczka od świnki dla żywego pacjenta. No ciekawe. Przyszłość dzieje się dziś ;)
1
@Firestone o kurcze gdybyś nie napisał tego o 17:04 to bym nie pamiętał zupełnie
1
@MadafakinGuy to prawda. Straszne to jest no ale prawdziwe
8
@kuz zgoda ale to co robiła japońska jednostka 731 to się w pale nie mieści
6
@Blanco16 kontynuacja długów i szwindli księgowych, zatrudnianie rodziny i znajomych, gadanie głupot i awanturowanie się po pijaku. Wspaniały prezydent
0
@Polaco9 jest ministerstwo klimatu bo chcemy długofalowo działać żeby ten klimat ochronić w jak największym stopniu. Po co miałoby być ministerstwo pogody?
0
@lucca87 no dokładnie tak. Wystarczy się zapisać i poczekać na termin - dostępność. Ciężko żeby za tak śmieszne składki mieć wszystko na już.
0
@Zoker ale jak potrzeba to Ci życie uratują bez pytania jakie składki płacisz ani czy twój ubezpieczyciel ma umowę z danym szpitalem
0
@lucca87 dlaczego nie ma się dostępu co ty pierniczysz xD
0
@Lucerfi ale my nie jesteśmy w systemie demokracji ateńskiej
0
@Lucerfi ale co to ma do demokracji i jej sensu? Demokracja polega na tym że każdy może sobie startować w wyborach i każdego możesz wybrać (oczywiście są pewne kryteria i wyjątki). Dotrzymywanie obietnic nie jest elementem demokracji
0
@tristan87 a ja myślę że nie :D tam i tak stoją kolejki Januszy do tych punktów sprzedaży
1
@Wilku05 no i widzisz dlatego się ciężko dogadać. Bo słuszne rzeczy jak sprzeciw przeciwko namawianiu dzieci do przyjmowania hormonów, mieszasz z zupełnie niepotrzebnym atakiem na edukację seksualną. Bo w uczeniu dzieci o masturbacji, generalnie o swoim ciele czy potem o bezpiecznym seksie to nic złego. To że u nas jest to temat tabu i kościółkowa Polska chciała by temat seksualności zamknąć za drzwiami to jest zupełnie inna kwestia
5
@Popitek12 amerykański sen działa za 5% najbogatszych. Reszta zdycha z głodu, jest uzależniona od jakiegoś gówna albo boi się wezwać karetkę żeby nie zbankrutować
1
@koksik2700 zawsze można wyjechać do Stanów Chin albo innych Indii jak Unia nie pasuje. Po co wyjeżdżać do Niemiec na robotę i się męczyć z regulacjami UE? Jasne można siedzieć w Polsce i jojczyć ale nie wyjdziemy z UE więc trochę szkoda stracić życie będąc nieszczęśliwym
3
@Kozinho. No to mówię Ci że musiałbyś w ogóle nie głosować bo żaden polityk nie jest w stanie dotrzymać 100% obietnic więc każdy kłamie
2
@Kozinho. Czyli uważasz że lepiej w ogóle nie iść na wybory? Ciekawa postawa
0
@Arden czyli twój argument o potrzebie wzorca jest z dupy i stosujesz go tylko dlatego żeby dyskryminować bo nie zgadzasz się z tym żeby ludzie kochali tego kogo sobie sami wybiorą
No i git sprawa jasna
6
@Matheu12 zasadniczo się zgadzam ;) odpowiednia dawka narzekania i krytyki jest spoko ale nie można robić tylko tego
0
@Arden no a jak dziecko wychowuje ojciec i dziadek bo mama i babcia nie żyją? Albo odwrotnie to dziadek i tata nie żyją? Patologia?
6
@JordiAlbion co za idiotyczny pomysł xD politycy zarabiają śmiesznie mało dlatego pcha się tam byle kto. Poważni specjaliści czy zdolni menedżerowie nie pójdą do polityki za 10 koła miesięcznie
@clyde zniesienie immunitetów to jest całkiem niezły pomysł
2
@Kamil689 żeby wiedzieć co się dzieje w filmie wystarczy przeczytać książkę :D niektórzy mają spoiler od kilkudziesięciu lat
1
@panczo po części się zgadzam ale z drugiej nic nie stoi na przeszkodzie żeby odpisać np widełki płacowe i dopisać że zależą one od tego i tego.