0

@Kratos1990 a jeszcze jak chorujesz i chodzisz na 7 godzin. Polecam. Dzisiaj 13:50 do domu :D
W sensie żart oczywiście wolałbym pracować godzinę dłużej niż być chory

0

@maroon na razie to umieram z żenady jak napisałem "kierowcom" w drugim zdaniu i nie mogę już edytować xD niech są rozsadzi co z tym gagatkiem zrobić a ja idę się zakopać z ortograficznego wstydu

0

@maroon no ale moment w jaki sposób to że był jedynym kierowca jest okolicznością łagodzącą? To jest tylko bardziej chore że będąc jedynym kierowcom upił się tak że miał 2.5 promila

4

@Barcasub w tym głupim kraju sądy mają zdecydowanie zbyt wielkie pobłażanie dla pijaków łamiących prawo pod wpływem. Nic dziwnego że ludzie nadal piją i jeżdżą samochodami czy mają pod opieką dzieci i urządzają libacje

3

@Barcasub ale co ci to zmienia? Jak był sam z dzieckiem to tym gorzej. Jak byli inni a mimo wszystko pojechał najebany gość to tym gorzej. Jak dziecko przewlekle chore i można się było spodziewać że coś się stanie to tym gorzej. Jak nic mu nie było i stał się wypadek to tym gorzej bo był najebany zamiast pilnować dziecka. Gdzie tu widzisz okoliczności łagodzące dla tego co zrobił?

0

@kubix05 to jest jakiś lokalny łakoć? Nigdy nie jadłem czegoś takiego

0

@Barcasub znam wystarczająco historii. Wsiadł z dzieckiem do auta mając 2.5 promila. Kryminał. Ile jeszcze historii potrzebujesz?

0

@Barcasub no nie powiesz mi że taki chlejący odpad społeczny dobrze spełnia obowiązek opieki nad nieletnim?

52

@Wojcio jak masz dzieci pod opieką to nie dajesz w palnik żeby mieć 2.5 promila... Nie wiem czemu dla ludzi takie rzeczy nie są oczywiste. Ja bym nawet piwa nie wypił jak mam dziecko pod opieką no ale rozumiem że w tym chorym pijackim kraju to jest normalne

1

@Michael24 samo logo/tatuaż mi się całkiem podoba. Na naszej koszulce wygląda koszmarnie

8

@RosjaninBut na szczęście za opuszczeniem UE opowiada się marginalna cześć społeczeństwa, która tęskni za mateczką rasiją

0

@maroon no równość generalnie nie musi działać tak że każdy ma identycznie. Np faceci tracą czas na wojsko a kobiety na ciążę i opiekę nad dzieckiem. Tutaj bym się akurat nie czepiał za bardzo w obecnej sytuacji prawnej (tzn brak obowiązku odbycia służby wojskowej - jeśli te przepisy się zmienia zmieni się też sytuacja). Dużo większą nierównością jest np wiek emerytalny

1

@Zoker nie no teraz jest 0% na podstawowe produkty spożywcze jeszcze

2

@draxidox a ruszysz minimalne za szybko na przejeździe 1500 :D

0

@MarioVeB! Gotówka place tylko do usługi typu wymiana oleju czy fryzjer. A tak to karta blik przelew

2

@michal26 genetyka, budowa siatkówki. Podobno całkowite wyjaśnienie jest mega skomplikowane
U mnie w pracy wywołałem zamieszki xD

4

@Deviler wystarczy sobie wpisać w neta. Moja żona widzi różowy i biały. Ja szary i miętowy

3

@draxidox no bo syf się powiela i już nagonka gotowa

6

@draxidox po co wrzucać taki bullshit z jakichś fake kont?

32

Mądry chłop wiadomo nie od dziś. Ma oczywiście rację zawaliliśmy kompletnie wymianę pokoleniową

9

@Ptasior chyba Barca ewoluuje w Atletico Simeone

0

@Mezocyklon87 +1. Myślę że gdzieś od roku, dwóch oglądam mniej niż 1 mecz na miesiąc średnio

0

@ranger3120 jak jej się podoba to luz. Mi nie ale myślę że średnio ją to obchodzi ;D

0

@MESSIah16 jak można z życzeń zrobić śmietnik xD nazwisko zobowiązuje. Buc totalny

1

@barcanawieki nieprawda. U nas dziewczyny zawsze pamiętają o dniu mężczyzn i dostajemy jakiś śmieszny gadżet.
Przywilejów od pracodawcy nie ma nikt
W tym roku np mamy święta razem :D

2

@mmaciass no właśnie problem w tym że już dawno Rusek wspiera tych zadymiarzy :(

13

@Saviola88 nie mieli zamiaru robić afery xD tylko po to tam byli

1

@mekston bardzo dobra decyzja

17

@sokot przecież i tak rolnicy nie głosowali na po. To jaka strata? Normalnie ludzie się wkurzają że im blokują drogi

4

@DonMatteo901 to jest kwintesencja manipulacji xD złe służby i szlachetni rolnicy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?