@Arden a czego tu się wstydzić? :D nie mam ulubionego ale w każdych wyborach pisze na kogo głosowałem personalnie, żaden wstyd Wszystkich do tego zachęcam
@Zoker no tak częściowo tak. Ja po prostu uważam że to głupota pozwolić ludziom do siebie strzelać. Jakieś wizje że ktoś będzie miał broń i obroni się przed włamaniem to są bajki. Oczywiście z częścią o żołnierzach się zgadzam, oni muszą się bronić.
@TankerHunter warto. Ja właśnie nie pamiętam, gdzie dopiero 4 albo 5 odrzuciła trochę. Nie chcę spoilerować no ale jest wyraźny moment przeskoku i mi się to nie podobało
@bartekvisca oczywiście że grozi. Co z tego że tam trochę popadało jak po pierwsze to są ulewne deszcze które ostatecznie słabo nawadniają a po drugie np u mnie w łódzkim jest susza totalna i ma nie padać następne 2 tygodnie
@Omoziu Gutowski uważa Hamiltona za wybitnego kierowcę ale nie za najlepszego bo wiele razy mówił że nie jest w stanie wskazać najlepszego. Chociaż zgaduje że skłania się ku Sennie podobnie jak ja @karolp1593 a to z Kubicą akurat prawda :D jak robi z nim wywiady to mam wrażenie że chciałby go przytulić :D
@JimMorrisonFCB wrzosowy miód w Polsce praktycznie nie występuje. Nie ma miejsc gdzie jest aż tyle wrzosów i nic innego w okolicy. Najczęściej to są wielokwiaty z wrzosem ;) @Arden zdała od ludzi nie musi być ale po pierwsze nakład finansowy jest spory a po drugie jednak dobrze mieć wiedzę na początek żeby pszczołom nie zrobić krzywdy
@Kgorecki2500 wyjątkowo zgadzam się ze Stanowskim. Hitler i NSDAP też wygrali w wolnych demokratycznych wyborach. To żaden argument że władza jest wybrana demokratycznie skoro potem działa nielegalnie
Śledzi sobie ktoś flightradar? Czy tylko mi się wydaje że od kilku dni jest nadzwyczaj duża aktywność lotnictwa USA i Wielkiej Brytanii (widziałem też myśliwce szwedzkie) w Polsce i Rumunii? Są jakieś ćwiczenia czy coś takiego?
@Alex1995 a no ok zgoda. Jeśli rozpatrywać problem tak długofalowo to oczywiście. Mi bardziej chodzi o to że bezpośrednim winowajcą skokowych podwyżek jest PiS który sztucznie zamroził ceny kupując tym głosy. Niestety koalicja rządząca właśnie ma zamiar kontynuować to szaleństwo
@July_6_BcN a masz jakikolwiek prawny problem żeby ten związek zawrzeć? Ja naprawdę rozumiem kontrowersje związane z tym środowiskiem ale nie róbmy jaj
@Alex1995 hmm ale wyborcy obecnej koalicji raczej rozumieją że te podwyżki są wyłączną winą PiSu. A matoły które tego nie kumają i tak są betonem pisowskim
I żeby nie było, dodam tylko że ja na razie jestem mega zawiedziony koalicją rządzącą jako ich wyborca
1
@Arden a czego tu się wstydzić? :D nie mam ulubionego ale w każdych wyborach pisze na kogo głosowałem personalnie, żaden wstyd
Wszystkich do tego zachęcam
0
@VamosVamos na Jońskiego
1
@Albatros no ok tu się zgadzam
0
@Zoker no tak częściowo tak. Ja po prostu uważam że to głupota pozwolić ludziom do siebie strzelać. Jakieś wizje że ktoś będzie miał broń i obroni się przed włamaniem to są bajki. Oczywiście z częścią o żołnierzach się zgadzam, oni muszą się bronić.
1
@Stasiu84 jej dziki zachód xD doskonale się to sprawdza w Stanach. Przecież tak ciężko spojrzeć w statystyki
18
@AmigoBlancos pożyjemy zobaczymy jest zaskakująco zabawne w tej sytuacji :D dużo zdrowia!
0
@usztafik o i chyba mówimy o tym samym momencie
1
@TankerHunter warto. Ja właśnie nie pamiętam, gdzie dopiero 4 albo 5 odrzuciła trochę. Nie chcę spoilerować no ale jest wyraźny moment przeskoku i mi się to nie podobało
0
@tristan87 skąd info? :/
2
@bartekvisca oczywiście że grozi. Co z tego że tam trochę popadało jak po pierwsze to są ulewne deszcze które ostatecznie słabo nawadniają a po drugie np u mnie w łódzkim jest susza totalna i ma nie padać następne 2 tygodnie
0
@Mezocyklon87 no dobrze nawet jeśli uznamy tą hiperboliczną argumentację za uzasadnioną to co Ci to przeszkadza że ktoś weźmie ślub z kotem? :D
8
@MichuZ44 wiadomo. Najlepiej żeby idole dzieciaków chlali wode, kopcili faje i klepali modelki po tyłkach
2
@udarpawarotam uuuu niebezpiecznie celnie :D
1
@Omoziu Gutowski uważa Hamiltona za wybitnego kierowcę ale nie za najlepszego bo wiele razy mówił że nie jest w stanie wskazać najlepszego. Chociaż zgaduje że skłania się ku Sennie podobnie jak ja
@karolp1593 a to z Kubicą akurat prawda :D jak robi z nim wywiady to mam wrażenie że chciałby go przytulić :D
0
@TheNekro94 nie miałeś w nocy jakiegoś skurczu?
1
@Foro o fuck xD już myślałem że byłem blisko a tu jednak za sztukę :D tacie w służbowym głupim AIGO ASO wymieniało lampę za 4 tysiące
0
@Xirrus nie pieprz głupot mieszając do tej patologii edukację seksualną...
0
@Foro za 2? Z 12 tys :D
2
@JimMorrisonFCB wrzosowy miód w Polsce praktycznie nie występuje. Nie ma miejsc gdzie jest aż tyle wrzosów i nic innego w okolicy. Najczęściej to są wielokwiaty z wrzosem ;)
@Arden zdała od ludzi nie musi być ale po pierwsze nakład finansowy jest spory a po drugie jednak dobrze mieć wiedzę na początek żeby pszczołom nie zrobić krzywdy
12
@MichuZ44 o fuck xD nie wierzę w to co zobaczyłem
1
@Kengo no jak oglądałem ten finał w Rzymie to naprawdę grała fenomenalnie
5
@Kgorecki2500 wyjątkowo zgadzam się ze Stanowskim. Hitler i NSDAP też wygrali w wolnych demokratycznych wyborach. To żaden argument że władza jest wybrana demokratycznie skoro potem działa nielegalnie
4
@Szklaner zgadza się tak uczyli ale uczyli też że Himalaje ciągle się wypiętrzają :D
3
@Kgorecki2500 oby bezpiecznie do bazy. Zejście często jest dużo trudniejsze
0
@tadzik447 skąd oni biorą w zaświatach tyle dziewic tego nie wiem :D
1
@Kgorecki2500 mam aplikacje do sprawdzania ;)
0
Śledzi sobie ktoś flightradar? Czy tylko mi się wydaje że od kilku dni jest nadzwyczaj duża aktywność lotnictwa USA i Wielkiej Brytanii (widziałem też myśliwce szwedzkie) w Polsce i Rumunii? Są jakieś ćwiczenia czy coś takiego?
0
@Alex1995 a no ok zgoda. Jeśli rozpatrywać problem tak długofalowo to oczywiście. Mi bardziej chodzi o to że bezpośrednim winowajcą skokowych podwyżek jest PiS który sztucznie zamroził ceny kupując tym głosy. Niestety koalicja rządząca właśnie ma zamiar kontynuować to szaleństwo
0
@July_6_BcN a masz jakikolwiek prawny problem żeby ten związek zawrzeć? Ja naprawdę rozumiem kontrowersje związane z tym środowiskiem ale nie róbmy jaj
0
@Alex1995 hmm ale wyborcy obecnej koalicji raczej rozumieją że te podwyżki są wyłączną winą PiSu. A matoły które tego nie kumają i tak są betonem pisowskim
I żeby nie było, dodam tylko że ja na razie jestem mega zawiedziony koalicją rządzącą jako ich wyborca