1

@Arden a czego tu się wstydzić? :D nie mam ulubionego ale w każdych wyborach pisze na kogo głosowałem personalnie, żaden wstyd
Wszystkich do tego zachęcam

0

@VamosVamos na Jońskiego

1

@Albatros no ok tu się zgadzam

0

@Zoker no tak częściowo tak. Ja po prostu uważam że to głupota pozwolić ludziom do siebie strzelać. Jakieś wizje że ktoś będzie miał broń i obroni się przed włamaniem to są bajki. Oczywiście z częścią o żołnierzach się zgadzam, oni muszą się bronić.

1

@Stasiu84 jej dziki zachód xD doskonale się to sprawdza w Stanach. Przecież tak ciężko spojrzeć w statystyki

18

@AmigoBlancos pożyjemy zobaczymy jest zaskakująco zabawne w tej sytuacji :D dużo zdrowia!

0

@usztafik o i chyba mówimy o tym samym momencie

1

@TankerHunter warto. Ja właśnie nie pamiętam, gdzie dopiero 4 albo 5 odrzuciła trochę. Nie chcę spoilerować no ale jest wyraźny moment przeskoku i mi się to nie podobało

0

@tristan87 skąd info? :/

2

@bartekvisca oczywiście że grozi. Co z tego że tam trochę popadało jak po pierwsze to są ulewne deszcze które ostatecznie słabo nawadniają a po drugie np u mnie w łódzkim jest susza totalna i ma nie padać następne 2 tygodnie

0

@Mezocyklon87 no dobrze nawet jeśli uznamy tą hiperboliczną argumentację za uzasadnioną to co Ci to przeszkadza że ktoś weźmie ślub z kotem? :D

8

@MichuZ44 wiadomo. Najlepiej żeby idole dzieciaków chlali wode, kopcili faje i klepali modelki po tyłkach

2

@udarpawarotam uuuu niebezpiecznie celnie :D

1

@Omoziu Gutowski uważa Hamiltona za wybitnego kierowcę ale nie za najlepszego bo wiele razy mówił że nie jest w stanie wskazać najlepszego. Chociaż zgaduje że skłania się ku Sennie podobnie jak ja
@karolp1593 a to z Kubicą akurat prawda :D jak robi z nim wywiady to mam wrażenie że chciałby go przytulić :D

0

@TheNekro94 nie miałeś w nocy jakiegoś skurczu?

1

@Foro o fuck xD już myślałem że byłem blisko a tu jednak za sztukę :D tacie w służbowym głupim AIGO ASO wymieniało lampę za 4 tysiące

0

@Xirrus nie pieprz głupot mieszając do tej patologii edukację seksualną...

0

@Foro za 2? Z 12 tys :D

2

@JimMorrisonFCB wrzosowy miód w Polsce praktycznie nie występuje. Nie ma miejsc gdzie jest aż tyle wrzosów i nic innego w okolicy. Najczęściej to są wielokwiaty z wrzosem ;)
@Arden zdała od ludzi nie musi być ale po pierwsze nakład finansowy jest spory a po drugie jednak dobrze mieć wiedzę na początek żeby pszczołom nie zrobić krzywdy

12

@MichuZ44 o fuck xD nie wierzę w to co zobaczyłem

1

@Kengo no jak oglądałem ten finał w Rzymie to naprawdę grała fenomenalnie

5

@Kgorecki2500 wyjątkowo zgadzam się ze Stanowskim. Hitler i NSDAP też wygrali w wolnych demokratycznych wyborach. To żaden argument że władza jest wybrana demokratycznie skoro potem działa nielegalnie

4

@Szklaner zgadza się tak uczyli ale uczyli też że Himalaje ciągle się wypiętrzają :D

3

@Kgorecki2500 oby bezpiecznie do bazy. Zejście często jest dużo trudniejsze

0

@tadzik447 skąd oni biorą w zaświatach tyle dziewic tego nie wiem :D

1

@Kgorecki2500 mam aplikacje do sprawdzania ;)

0

Śledzi sobie ktoś flightradar? Czy tylko mi się wydaje że od kilku dni jest nadzwyczaj duża aktywność lotnictwa USA i Wielkiej Brytanii (widziałem też myśliwce szwedzkie) w Polsce i Rumunii? Są jakieś ćwiczenia czy coś takiego?

0

@Alex1995 a no ok zgoda. Jeśli rozpatrywać problem tak długofalowo to oczywiście. Mi bardziej chodzi o to że bezpośrednim winowajcą skokowych podwyżek jest PiS który sztucznie zamroził ceny kupując tym głosy. Niestety koalicja rządząca właśnie ma zamiar kontynuować to szaleństwo

0

@July_6_BcN a masz jakikolwiek prawny problem żeby ten związek zawrzeć? Ja naprawdę rozumiem kontrowersje związane z tym środowiskiem ale nie róbmy jaj

0

@Alex1995 hmm ale wyborcy obecnej koalicji raczej rozumieją że te podwyżki są wyłączną winą PiSu. A matoły które tego nie kumają i tak są betonem pisowskim

I żeby nie było, dodam tylko że ja na razie jestem mega zawiedziony koalicją rządzącą jako ich wyborca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?