@tomek8756 żyłem z obecną żoną 13 lat bez ślubu bez żadnych przerw cały czas mieszkając razem. Teraz żyjemy 3 lata prawie po ślubie. Wiele się zmieniło bo akurat urodziła nam się córka ale gdyby nie to to myślę że bez zmian
@tomek8756 w kategoriach opłaca/nie opłaca to bym tego nie rozpatrywał. Jak jesteście razem i chcecie byś oficjalnie mężem i żoną to brać. Jeśli wam to wisi to nie brać
@kuba1308VeB dramatyczne rozwiązanie. Musisz mieć okno otwarte które wpuszcza ciepłe powietrze, niby zakłada się na to okno specjalny kołnierz ale to gówno daje. Jak pokoje są oddzielone ściana to pewnie trzeba by też przenieść klimatyzator między nimi a co za tym idzie powtarzać proces zabezpieczenia okna w obu pokojach
@AlexDark00 nie. Lepiej zrobić reformy stopniowo i z pomysłem. Jak RN dorwie się do władzy reformy będą brutalne i uważam że się to bardzo źle skończy. Ale Francuzi sami doprowadzili do takiej sytuacji latami zaniedbań więc w sumie ich sprawa jak to teraz rozwiążą
@AlexDark00 a w jaki sposób zrobi ten porządek? xD ja nie mówię że tragedia bo będą zmiany. Tragedia bo Francja będzie płonąć i poleje się krew To co jest teraz to dopiero początek niestety
@Kgorecki2500 ciekawy system wyborczy mają we Francji. I tak uważam że ostatecznie RN nie będzie rządził ale wynik jest zniewalający. Oby to był jakiś impuls do zmian we Francji bo jak RN dostanie prezydenta i większość to będzie katastrofa dla tego kraju
@FCB_dimiC co ty tak marudzisz? :D akurat w okresie gdzie ostatnie kilka wyścigów moglo wygrać co najmniej z 3 kierowców Tamten sezon był dramatycznie nudny, w tym się dużo dzieje a Max jest po prostu najlepszy
@Roobo xD no niestety w polskiej rzeczywistości. Gdzie definicja gwałtu nie była aktualizowana od 100 lat i jest wyraźnie napisane że trzeba wyrazić sprzeciw żeby czyn seksualny mógł być uznany za gwałt.
@Roobo to jakie jest twoje rozwiązanie? Czy pasuje ci obecne gdzie osoba nieprzytomna po np tabletce gwałtu nie może powiedzieć że była zgwałcona bo nie stawiała oporu i nie wyraziła braku zgody na seks. W obecnym systemie prawnym obowiązuje domniemanie zgody na seks. Pasuje Ci to?
@VegetaPolska stary ale to zupełnie nie o to chodzi czy komuś to pasuje czy nie. Chyba nikt nie chce więcej płacić. Chodzi o to że niektórzy rozumieją że te podwyżki powinny mieć miejsce już dawno temu, a że zostały sztucznie zahamowane (gospodarka centralnie sterowana widzisz mnie?) to jest odbicie teraz... Za te ceny prądu odpowiadają wszystkie rządy od 1990 roku które miały głęboko w dupie transformację energetyczną i uginały się pod żądaniami górników. Ale jak już wspomniałem trzeba mieć więcej niż jedną szarą komórkę żeby to przeanalizować trochę szerzej niż pod kątem sporu PiS PO
@JoeBlack Przecież to wystarczy mieć dwie szare komórki żeby wywnioskować że te podwyżki to jest pokłosie polityki PiS sztucznie zatrzymanych cen prądu i gazu poprzez dopłaty i zwolnienia.
@maroon jak widać po odpowiedzi Mbanku jest i dla klientów i dla pracowników. Odpisali że ważny jest też dla nich szacunek do ich potrzeb pracowników. I mają rację
@tomek8756 dobra ok zgadzam się generalnie ale to że one domagają się jakichś praw (np do aborcji) nie znaczy że my nie możemy się domagać np zniesienia poboru czy zrównania wieku emerytalnego. A jakoś z naszej strony nikt nie wychodzi w tych sprawach na protesty
@kuz zgadzam się. Sorry ale jak usłyszałem ile mu proponowali to xD 1.5 bańki to naprawdę mało kto sobie od tak odrzuci. Szczególnie chłopak który parę lat temu nie miał nic
@NeroTFP1 pieniądze za udział w tych gówno galach są ciężkie do odrzucenia. Szczególnie dla człowieka który jak przypuszczam większość tego co zarobił już przepierniczył
0
@tadzik447 kolejnym rządem będzie albo rząd KO PSL Konfa albo nie będzie rządu/będzie mniejszościowy i wrócimy do czasów wyborów co rok
0
@tomek8756 żyłem z obecną żoną 13 lat bez ślubu bez żadnych przerw cały czas mieszkając razem. Teraz żyjemy 3 lata prawie po ślubie. Wiele się zmieniło bo akurat urodziła nam się córka ale gdyby nie to to myślę że bez zmian
11
@tomek8756 w kategoriach opłaca/nie opłaca to bym tego nie rozpatrywał. Jak jesteście razem i chcecie byś oficjalnie mężem i żoną to brać. Jeśli wam to wisi to nie brać
0
@A4ron nie no ale umówmy się że trochę inny rodzaj ruchu jest w piłce. W tenisie nogi dużo bardziej dostają w kość
7
@4drian0 jak można łykać takie rzeczy xD
0
@marcjanna no oczywiście że były legalne pod względem faktycznym a nie emocjonalnym... Ciężko jest z nabuzowanymi dzieciakami rozmawiać o faktach
0
@Lucerfi które chcesz tego czy nie były wtedy legalnymi władzami w Polsce. Temat jest zamknięty i PiS czy Konfa robią z siebie durni wracając do niego
2
@RosjaninBut wy jesteście mocno niepoważni mówiąc o tych reparacjach w kółko :D temat jest dawno zamknięty
1
@kuba1308VeB dramatyczne rozwiązanie. Musisz mieć okno otwarte które wpuszcza ciepłe powietrze, niby zakłada się na to okno specjalny kołnierz ale to gówno daje. Jak pokoje są oddzielone ściana to pewnie trzeba by też przenieść klimatyzator między nimi a co za tym idzie powtarzać proces zabezpieczenia okna w obu pokojach
0
@Barcasub zbieranie nakrętek to jest piękny scam :D
1
@AlexDark00 nie. Lepiej zrobić reformy stopniowo i z pomysłem. Jak RN dorwie się do władzy reformy będą brutalne i uważam że się to bardzo źle skończy. Ale Francuzi sami doprowadzili do takiej sytuacji latami zaniedbań więc w sumie ich sprawa jak to teraz rozwiążą
1
@AlexDark00 a w jaki sposób zrobi ten porządek? xD ja nie mówię że tragedia bo będą zmiany. Tragedia bo Francja będzie płonąć i poleje się krew
To co jest teraz to dopiero początek niestety
2
@Kgorecki2500 ciekawy system wyborczy mają we Francji. I tak uważam że ostatecznie RN nie będzie rządził ale wynik jest zniewalający. Oby to był jakiś impuls do zmian we Francji bo jak RN dostanie prezydenta i większość to będzie katastrofa dla tego kraju
0
@FCB_dimiC co ty tak marudzisz? :D akurat w okresie gdzie ostatnie kilka wyścigów moglo wygrać co najmniej z 3 kierowców
Tamten sezon był dramatycznie nudny, w tym się dużo dzieje a Max jest po prostu najlepszy
0
@Kessie cwaniak Lando chyba idzie po pewne 2 miejsce w kwalifikacji kierowców
0
@Roobo xD no niestety w polskiej rzeczywistości. Gdzie definicja gwałtu nie była aktualizowana od 100 lat i jest wyraźnie napisane że trzeba wyrazić sprzeciw żeby czyn seksualny mógł być uznany za gwałt.
0
@Roobo to jakie jest twoje rozwiązanie? Czy pasuje ci obecne gdzie osoba nieprzytomna po np tabletce gwałtu nie może powiedzieć że była zgwałcona bo nie stawiała oporu i nie wyraziła braku zgody na seks. W obecnym systemie prawnym obowiązuje domniemanie zgody na seks. Pasuje Ci to?
0
@Xpert77 myślę że już jest niestety trochę za późno na taką zmianę
0
@Szklaner nie lol. Mam indukcję i cykler do dializ który chodzi codziennie przez 12h. Mieszkamy we 3
1
@draxidox no ale przyznasz że najmniej napadów w Albanii to jest żart xD
0
@Barcanajlepszyteam dobrze więc że się nie zdecyduje :D
1
@VegetaPolska stary ale to zupełnie nie o to chodzi czy komuś to pasuje czy nie. Chyba nikt nie chce więcej płacić. Chodzi o to że niektórzy rozumieją że te podwyżki powinny mieć miejsce już dawno temu, a że zostały sztucznie zahamowane (gospodarka centralnie sterowana widzisz mnie?) to jest odbicie teraz... Za te ceny prądu odpowiadają wszystkie rządy od 1990 roku które miały głęboko w dupie transformację energetyczną i uginały się pod żądaniami górników.
Ale jak już wspomniałem trzeba mieć więcej niż jedną szarą komórkę żeby to przeanalizować trochę szerzej niż pod kątem sporu PiS PO
4
@JoeBlack Przecież to wystarczy mieć dwie szare komórki żeby wywnioskować że te podwyżki to jest pokłosie polityki PiS sztucznie zatrzymanych cen prądu i gazu poprzez dopłaty i zwolnienia.
0
@Comentateiro zobaczymy czy jestem wśród 90% odbiorców :D 355 teraz za 2 miesiące zapłaciłem
2
@Trojanek23 czyli po prostu do utylizacji :D nie to żeby bycie pod wpływem środków było według mnie jakąś okolicznością łagodzącą
16
@maroon jak widać po odpowiedzi Mbanku jest i dla klientów i dla pracowników. Odpisali że ważny jest też dla nich szacunek do ich potrzeb pracowników. I mają rację
0
@tomek8756 dobra ok zgadzam się generalnie ale to że one domagają się jakichś praw (np do aborcji) nie znaczy że my nie możemy się domagać np zniesienia poboru czy zrównania wieku emerytalnego. A jakoś z naszej strony nikt nie wychodzi w tych sprawach na protesty
0
@kuz zgadzam się. Sorry ale jak usłyszałem ile mu proponowali to xD 1.5 bańki to naprawdę mało kto sobie od tak odrzuci. Szczególnie chłopak który parę lat temu nie miał nic
2
@misterio to jest fizyka którą lubię :D szkoda że mało któremu nauczycielowi w szkole chce się pokazać choćby tak banalne doświadczenie
2
@NeroTFP1 pieniądze za udział w tych gówno galach są ciężkie do odrzucenia. Szczególnie dla człowieka który jak przypuszczam większość tego co zarobił już przepierniczył