@Dalhi ziomeczku no i widzisz raport i go nie rozumiesz. Temperatura zmieniła się o 1.2 stopnia na przestrzeni 200 lat. Tzn że 1000 lat temu czyli jak się rodziło państwo polskie było średnio 6 stopni zimniej? A w czasach Jezusa 12 stopni zimniej? Masz to przed oczami tylko nie wiem boisz się to przyznać czy o co chodzi? Zmiany klimatu w takim tempie jak to się dzieje w ostatnich 200 latach nie są normalne bo są ultra szybkie. Jakby te 1.2 stopnia wzrosło przez 10tys lat to luz ale nie przez 200
@capoN moim zdaniem nie. Jeśli nie robią syfu u was na działce i nie są przekroczone normy hałasu to mogą sobie robić imprezy. Z drugiej strony wiem że starsi ludzie też przesadzają, mojej babci przeszkadza przedszkole za płotem
@tristan87 no tak ale pytanie polega po co w ogóle wspominać o kolorze skóry zawodników? Jakie to ma znaczenie? Jedyne kryterium gry w piłkę dla kraju to posiadanie obywatelstwa
@ProMILs nie no dostał bądź co bądź w głowę co moim skromnym zdaniem w 100% wyklucza ustawkę. Ta teoria z Secret Service już bardziej przemawia chociaż też jest wątpliwa. Chodzi mi tylko o to że takie zdarzenie w końcówce kampanii to jest ogromny boost do PR (wiadomo możemy sobie tak mówić teraz bo nic mu się praktycznie nie stało, równie dobrze mógł zginąć i Ameryka by zapłonęła). Szczególnie w sytuacji gdzie cały czas tli się temat zarzutów i skazania Trumpa. W Polsce ten temat nie istnieje praktycznie ale rozmawiałem z kilkoma ziomkami zza oceanu i twierdzą że ta kampania wcale nie była jeszcze rozstrzygnięta, ani mimo wszystko nadal nie jest (mimo że dla mnie jego zwycięstwo jest pewne) właśnie przez ten wyrok.
@tbas chciał się podłączyć pod ostatnią falę związaną z obchodami rocznicy rzezi wołyńskiej i odsłonięciem pomnika. A że ten jegomość ani mózgu ani klasy nie ma to wyszło jak wyszło
@betonito wygrał Copa America za co szacun ale nawet nie był najlepszym zawodnikiem swojej drużyny. Na Euro nie grał, w LM nie grał, w żadnej poważnej lidze nie grał. Nie da się uargumentować tej nominacji. Jakby był w top30 powinien się cieszyć
@FabianekMrozek wiadomo że tutaj będą Anglicy płakać bez sensu ale prawda jest taka że coś się z tym powinno zrobić. Również przez to piłka traci widzów
@maroon nie dało by się. Cały świat by patrzył na to dochodzenie. Też sobie myślałem rano o jakichś "filmowych" scenariuszach ale umówmy się najprawdopodobniejszy jest taki że jakiemuś czubkowi odwaliło + Secret Service dało dupy. Ot cała historia
@DonCarletto zgadza się. 15min grozy... Otwarte okna miałem żeby trochę przewietrzyć. Zalało mi kuchnie i ścianę w pokoju xD dobrze że u mnie żadne drzewo się nie złamało. Ale zaraz idzie powtórka niestety
@Kinginiesta trochę też o to chodzi ale ogólnie cały format meczu piłkarskiego 90-minutowego jest niedostosowany do dzisiejszych czasów. Ja po pierwszych 15min mam ochotę wyłączyć każdy mecz pod warunkiem że w ogóle go włączę
@mrboom dwie strony medalu. A właściwie jedna ogromna a druga tyciusia. Jestem w stanie to chociaż trochę minimalnie zrozumieć jak ktoś jest influencerem i zarabia realny hajs z tych zasięgów. Może jest to wątpliwe moralnie żeby do tego wykorzystywać dziecko no ale dobra powiedzmy. Jeśli natomiast, jak przypuszczam, jest to zwykła babeczka która po prostu postanowiła to sobie wrzucić dla swoich kilkuset znajomych bliższych lub dalszych, to według mnie jest chorym łbem. Moja dwulatka ma skończone 2 latka i nie wrzuciłem do neta żadnego jej zdjęcia i to się nie zmieni prędko.
@Safrani myślisz że takie historie ich ruszają? Zapomnij. Religijni fanatycy dla których liczy się tylko "życie" płodu. Zrujnowane życia tych wszystkich ludzi mają w dupie
@misterio teraz rozmieniają jak z tego wybrnąć xD o ile dla mnie nie ma problemu ze sobie ogląda takie treści tak dla katolickich tradycjonalistycznych wyborców może to być za dużo
@FCB_dimiC no to jakbym mógł prosić - jaki cel ma osoba niepijąca w tym żeby bronić promocji na alkohol i niskich cen alkoholu? Skoro to bezpośrednio przekłada się na marnowanie twoich pieniędzy z podatków. Bo walka ze skutkami alkoholizmu jest droższa niż wpływy budżetowe z akcyzy. W imię jakiejś pokrętnie rozumianej wolności?
@FCB_dimiC no widzisz, ty uważasz że alkoholik to obraza. A to tylko stwierdzenie jednostki chorobowej. Zdrowej osoby w ogóle nie powinno to dotknąć. Alkoholik nie równa się menel @Gaucho sorry przypadkiem mi weszło oznaczenie
1
@Dalhi ziomeczku no i widzisz raport i go nie rozumiesz. Temperatura zmieniła się o 1.2 stopnia na przestrzeni 200 lat. Tzn że 1000 lat temu czyli jak się rodziło państwo polskie było średnio 6 stopni zimniej? A w czasach Jezusa 12 stopni zimniej? Masz to przed oczami tylko nie wiem boisz się to przyznać czy o co chodzi? Zmiany klimatu w takim tempie jak to się dzieje w ostatnich 200 latach nie są normalne bo są ultra szybkie. Jakby te 1.2 stopnia wzrosło przez 10tys lat to luz ale nie przez 200
0
@Tomason no bromans normalnie lajkują sobie śmieszne odpowiedzi na głupie posty :D dramat
1
@Safrani a to nie wiedziałeś. W komendzie głównej jest specjalna komórka do śledzenia La bamby
0
@Kgorecki2500 moi obserwatorzy na miejscu twierdzą że wynik wyborów nie jest jeszcze rozstrzygnięta
0
@Safrani walka z wiatrakami moim zdaniem
6
@capoN moim zdaniem nie. Jeśli nie robią syfu u was na działce i nie są przekroczone normy hałasu to mogą sobie robić imprezy. Z drugiej strony wiem że starsi ludzie też przesadzają, mojej babci przeszkadza przedszkole za płotem
1
@tristan87 no tak ale pytanie polega po co w ogóle wspominać o kolorze skóry zawodników? Jakie to ma znaczenie? Jedyne kryterium gry w piłkę dla kraju to posiadanie obywatelstwa
1
@ProMILs nie no dostał bądź co bądź w głowę co moim skromnym zdaniem w 100% wyklucza ustawkę. Ta teoria z Secret Service już bardziej przemawia chociaż też jest wątpliwa. Chodzi mi tylko o to że takie zdarzenie w końcówce kampanii to jest ogromny boost do PR (wiadomo możemy sobie tak mówić teraz bo nic mu się praktycznie nie stało, równie dobrze mógł zginąć i Ameryka by zapłonęła). Szczególnie w sytuacji gdzie cały czas tli się temat zarzutów i skazania Trumpa. W Polsce ten temat nie istnieje praktycznie ale rozmawiałem z kilkoma ziomkami zza oceanu i twierdzą że ta kampania wcale nie była jeszcze rozstrzygnięta, ani mimo wszystko nadal nie jest (mimo że dla mnie jego zwycięstwo jest pewne) właśnie przez ten wyrok.
1
@tbas chciał się podłączyć pod ostatnią falę związaną z obchodami rocznicy rzezi wołyńskiej i odsłonięciem pomnika. A że ten jegomość ani mózgu ani klasy nie ma to wyszło jak wyszło
4
@betonito wygrał Copa America za co szacun ale nawet nie był najlepszym zawodnikiem swojej drużyny. Na Euro nie grał, w LM nie grał, w żadnej poważnej lidze nie grał. Nie da się uargumentować tej nominacji. Jakby był w top30 powinien się cieszyć
0
@Stoiczkow wszystko mi śmierdzi w tym zamachu :D zaznaczam że nie wierze w żadne teorie spiskowe no ale lepiej się to dla Trumpa nie mogło ułożyć
1
@FabianekMrozek wiadomo że tutaj będą Anglicy płakać bez sensu ale prawda jest taka że coś się z tym powinno zrobić. Również przez to piłka traci widzów
1
@maroon nie dało by się. Cały świat by patrzył na to dochodzenie. Też sobie myślałem rano o jakichś "filmowych" scenariuszach ale umówmy się najprawdopodobniejszy jest taki że jakiemuś czubkowi odwaliło + Secret Service dało dupy. Ot cała historia
3
@Piotr777 nie no ja nie jestem fanem Trumpa ale litości xD ustawili strzał w głowę przez amatora? :D
1
@DonCarletto zgadza się. 15min grozy... Otwarte okna miałem żeby trochę przewietrzyć. Zalało mi kuchnie i ścianę w pokoju xD dobrze że u mnie żadne drzewo się nie złamało. Ale zaraz idzie powtórka niestety
1
@misterio chyba mi się coś z oczami dzieje od tego upału xD
1
@misterio skoro nie zagłosowali to nie brakło 3 głosów tylko 6 :D a nawet 7. Nie wiem kto te 3 policzył ale niezły ananas
1
@MesQueUnClub_87 tzw amerykanizacja wesel :/ bardzo się cieszę że mnie ominął cały ten kociokwik
2
@pt9 nie wierzę że ktoś tak napisał xD hahaha
1
@Kinginiesta trochę też o to chodzi ale ogólnie cały format meczu piłkarskiego 90-minutowego jest niedostosowany do dzisiejszych czasów. Ja po pierwszych 15min mam ochotę wyłączyć każdy mecz pod warunkiem że w ogóle go włączę
0
@Masnymichael lubię bardzo tylko trochę brak miejsca żeby to ustawiać gdzieś :/
0
@Pawlusek oni są niepełnoletni raczej im to nie grozi ;)
0
@Foton a teraz jaka jest? Nasi dziadkowie napluli by Ci pod nogi za choćby pomyślenia że to co mamy obecnie to nie wolność
4
@mrboom dwie strony medalu. A właściwie jedna ogromna a druga tyciusia. Jestem w stanie to chociaż trochę minimalnie zrozumieć jak ktoś jest influencerem i zarabia realny hajs z tych zasięgów. Może jest to wątpliwe moralnie żeby do tego wykorzystywać dziecko no ale dobra powiedzmy.
Jeśli natomiast, jak przypuszczam, jest to zwykła babeczka która po prostu postanowiła to sobie wrzucić dla swoich kilkuset znajomych bliższych lub dalszych, to według mnie jest chorym łbem. Moja dwulatka ma skończone 2 latka i nie wrzuciłem do neta żadnego jej zdjęcia i to się nie zmieni prędko.
2
@Safrani myślisz że takie historie ich ruszają? Zapomnij. Religijni fanatycy dla których liczy się tylko "życie" płodu. Zrujnowane życia tych wszystkich ludzi mają w dupie
1
@Ojciec5tkidzieci a weź pan daj spokój
6
@misterio teraz rozmieniają jak z tego wybrnąć xD o ile dla mnie nie ma problemu ze sobie ogląda takie treści tak dla katolickich tradycjonalistycznych wyborców może to być za dużo
0
@FCB_dimiC no to jakbym mógł prosić - jaki cel ma osoba niepijąca w tym żeby bronić promocji na alkohol i niskich cen alkoholu? Skoro to bezpośrednio przekłada się na marnowanie twoich pieniędzy z podatków. Bo walka ze skutkami alkoholizmu jest droższa niż wpływy budżetowe z akcyzy.
W imię jakiejś pokrętnie rozumianej wolności?
0
@FCB_dimiC no widzisz, ty uważasz że alkoholik to obraza. A to tylko stwierdzenie jednostki chorobowej. Zdrowej osoby w ogóle nie powinno to dotknąć. Alkoholik nie równa się menel
@Gaucho sorry przypadkiem mi weszło oznaczenie
1
@Culer9002 ja już mam w nosie w sumie :D znowu się angażuje w dyskusję która w tym kraju zawsze się tak samo kończy :D