@FCB_dimiC dawaj wal bezpośrednio. Będziesz sobie mógł odpocząć od forum przy drineczku @gaucho104 a tymczasem najtańsza wóda dalej 2 dychy za pół litra tak jak było.
@Barcasub ale auta jeździć będą. Transport musi się toczyć. Alko i fajki nie są niezbędne. Ba są niepożądane. Już nawet nie chce mi się zaczynać o tym że rozpitym narodem łatwiej rządzić bo to jest chyba oczywiste ale koszty walki z alkoholizmem i zjawiskami pochodnymi to są dziesiątki miliardów złotych rocznie z budżetu @FCB_dimiC widać Ty jednak musisz doczytać bo przepisy o zabieraniu aut zostały wycofane i nie obowiązują
@FCB_dimiC ogromne mandaty mamy? xD zabieranie samochodów? Gdzie? Chyba Ci się kraje pomyliły. Śmiesznie jest patrzeć jak zawsze pod takimi postami zbiera się grupka wzajemnej adoracji alkusów którzy bronią wódy jak niepodległości Ale jestem pewien że na pewno Ciebie akurat problem nie dotyczy. Ty tylko pijesz bo lubisz
@TheCule i jaki to ma związek z tym że alkohol to narkotyk a jest sprzedawany w lepszych promocjach niż woda? Cukier ma tą podstawową różnice że jest nam potrzebny, tyle że nie w nadmiarze.
@TheCule typowy argument alkoholika xD co mają do ciężkiego narkotyku - etanolu, słodycze, tłuszcze czy fast foody? One mają cały inny katalog zagrożeń ale nie są narkotykami
@JaMPSZ ciekawa i nieprawdziwa. Ale byłem jej pewien na podstawie rozmowy z BHPowcem u mnie w firmie. Ale u nas obowiązuje układ zbiorowy więc może w nim jest to zapisane. Przepraszam za wprowadzenie w błąd!
@Szklaner zgadzam się. Tylko potem z tego są dramaty bo mąż sobie znajdzie młodszą a taka tradycyjna zostaje z dziećmi bez pracy, doświadczenia, pieniędzy
@TheNekro94 nie słuchałem wywiadu ale jestem raczej przekonany że nie chodziło o za wcześnie na dobrą grę. Za wcześnie na fame, ogromną kasę i wiążące się z tym zagrożenia. Głowa może nie dojechać
@panczo jeśli nie rozumiecie rozbić między tymi dwoma zachowaniami to nie mamy o czym dalej rozmawiać @Dari0G nie wiem po prostu jak można bronić zachowania takiej prostackiej świni która jest oskarżona o okradanie skarbu państwa na ciężkie miliony
@Dari0G chłop jest oskarżony o ciężkie przestępstwa a siedzi i się szczerzy jakby był na standupie. To mu to wytknęła całkiem słusznie, może tylko w trochę nieodpowiedniej formie. Natomiast on odpowiedział jak typowy seksistowski prostak którym jest. Ale wiem że cię nie przekonam do tego bo jesteś pewnie podobnym człowiekiem to ci się to podoba
@Stinger_ no widzisz to odróżnia właśnie jednych ludzi od drugich. Jedni dostaje propozycję 1.5 banki za walkę i maja to w nosie bo nie chcą być utożsamiani z patologia. Inni się skuszą na takie niebotyczne pieniądze (w stosunku do wysiłku jaki trzeba włożyć)
@Objectivo o to to :D albo nie liczenie masła na kanapce i tego typu rzeczy @FLYP ale to w ogóle nie jest kwestia wybielania czy dyskusji. Alkoholizm to też jednostka choroba. Podobnie jak otyłość. Można też chorować przez własne wybory, nie tylko przez przypadek
@Krzysztof1987 no na pewno bycie mężczyzną to nie są jakieś śmieszne ramy że musisz koło zmienić czy gwoździa przybić. Ja jestem dobrym mężem i ojcem, to mi w zupełności wystarcza do bycia mężczyzną. Nie każdy musi być manualnie ogarnięty
@Jakchcesz wiesz co powiem trochę na swoim przykładzie - nie są świadome ile faktycznie jedzą. Mi dalej daleko do szczuplaska bo przy 185 ważę 110 ale kiedyś było już prawie 150. Jak nie zaczniesz na serio myśleć o jedzeniu a już najlepiej zapisywać co jesz i ile, to ciężko to ogarnąć. No i kolejna kwestia to np nie liczenie do kalorii słodkich napojów. Co z tego że ktoś nawet zje te 2tys kcal skoro do tego walnie 2l coli słodzonej.
@Krzysztof1987 no ja też nie używałem młotka i co z tego? Ścian też nie malowałem. Żarówki wymieniam, meble sobie z żoną składaliśmy razem. A np w kominku zimą pali żona bo ja nie mogę dźwigać drzewa z racji choroby. Nie wiem co to ma wspólnego z byciem mężczyzną :D
@against_modern_football nie no też nie róbmy sobie jaj w drugą stronę xD to wszystko zależy od rodziców. Na all inclusive w Egipcie nie wychodząc przez tydzień z hotelu nic się nie nauczy o niczym. To jest kwestia bardzo indywidualna, są rodzice (nawet u mnie w rodzinie) którzy jeżdżą na wakacje z dzieckiem w trakcie roku szkolnego ale dziecko jest top of the class, olimpijka itd. A są rodzice którzy kładą lacha na edukację dzieci i ten wyjazd dodatkowo nie pomoże. Ja nie jestem fanem tego zakazu ale uważam że jeśli dziecko jeździ na wakacje a potem nie dowozi w szkole ocen/zachowania to powinny być konsekwencje
0
@FCB_dimiC dawaj wal bezpośrednio. Będziesz sobie mógł odpocząć od forum przy drineczku
@gaucho104 a tymczasem najtańsza wóda dalej 2 dychy za pół litra tak jak było.
0
@Barcasub ale auta jeździć będą. Transport musi się toczyć. Alko i fajki nie są niezbędne. Ba są niepożądane. Już nawet nie chce mi się zaczynać o tym że rozpitym narodem łatwiej rządzić bo to jest chyba oczywiste ale koszty walki z alkoholizmem i zjawiskami pochodnymi to są dziesiątki miliardów złotych rocznie z budżetu
@FCB_dimiC widać Ty jednak musisz doczytać bo przepisy o zabieraniu aut zostały wycofane i nie obowiązują
1
@FCB_dimiC ogromne mandaty mamy? xD zabieranie samochodów? Gdzie? Chyba Ci się kraje pomyliły.
Śmiesznie jest patrzeć jak zawsze pod takimi postami zbiera się grupka wzajemnej adoracji alkusów którzy bronią wódy jak niepodległości
Ale jestem pewien że na pewno Ciebie akurat problem nie dotyczy. Ty tylko pijesz bo lubisz
0
@FCB_dimiC no jak spadnie poziom alkoholizmu, przestępstw po alkoholu to ja będę np dużo szczęśliwszy ;)
2
@TheCule i jaki to ma związek z tym że alkohol to narkotyk a jest sprzedawany w lepszych promocjach niż woda?
Cukier ma tą podstawową różnice że jest nam potrzebny, tyle że nie w nadmiarze.
1
@TheCule typowy argument alkoholika xD co mają do ciężkiego narkotyku - etanolu, słodycze, tłuszcze czy fast foody? One mają cały inny katalog zagrożeń ale nie są narkotykami
1
@TheCule Bo nie lubię promocji narkotyków ;) cena wódy praktycznie stoi w miejscu podczas gdy wszystko inne drożeje
8
@Arden jestem całkowicie w 100% za.
0
@mekston żartuje żartuje :D na polu reprezentacji Messi również ma/miał wybitną karierę, bez dwóch zdań
0
@JaMPSZ ciekawa i nieprawdziwa. Ale byłem jej pewien na podstawie rozmowy z BHPowcem u mnie w firmie. Ale u nas obowiązuje układ zbiorowy więc może w nim jest to zapisane. Przepraszam za wprowadzenie w błąd!
0
@Kapitan hawk jakby robili CA co rok to w ogóle mógłby wyśrubować fajny wynik :D
1
@Szklaner zgadzam się. Tylko potem z tego są dramaty bo mąż sobie znajdzie młodszą a taka tradycyjna zostaje z dziećmi bez pracy, doświadczenia, pieniędzy
0
@joloskyy nie wewnętrzne regulacje tylko kodeks pracy ;) u nas BHP-owiec mierzy temperatury w pokojach i powyżej 30 można iść do domu
1
@TheNekro94 nie no zgadzam się. Trzeba mu dać psychologa, dobrego menedżera i niech będzie topem!
6
@TheNekro94 nie słuchałem wywiadu ale jestem raczej przekonany że nie chodziło o za wcześnie na dobrą grę. Za wcześnie na fame, ogromną kasę i wiążące się z tym zagrożenia. Głowa może nie dojechać
0
@panczo jeśli nie rozumiecie rozbić między tymi dwoma zachowaniami to nie mamy o czym dalej rozmawiać
@Dari0G nie wiem po prostu jak można bronić zachowania takiej prostackiej świni która jest oskarżona o okradanie skarbu państwa na ciężkie miliony
1
@Dari0G chłop jest oskarżony o ciężkie przestępstwa a siedzi i się szczerzy jakby był na standupie. To mu to wytknęła całkiem słusznie, może tylko w trochę nieodpowiedniej formie. Natomiast on odpowiedział jak typowy seksistowski prostak którym jest. Ale wiem że cię nie przekonam do tego bo jesteś pewnie podobnym człowiekiem to ci się to podoba
2
@Dari0G a gdzie ja to napisałem? :D
3
@RosjaninBut wójt z Pcimia wyjedzie ale Pcim z wójta nie
2
@Stinger_ no widzisz to odróżnia właśnie jednych ludzi od drugich. Jedni dostaje propozycję 1.5 banki za walkę i maja to w nosie bo nie chcą być utożsamiani z patologia. Inni się skuszą na takie niebotyczne pieniądze (w stosunku do wysiłku jaki trzeba włożyć)
5
@Zoker niesamowicie smutna wiadomość. Wybitny aktor.
0
@FcPortoFan1999 to może być delikatnie nielegalne ale już nie takie sytuacje widziałem w komisjach
1
@Zoker dostałem wylewu xD
1
@Safrani co z tego skoro Tusk się kłania Niemcom i chce wpuszczać inżynierów za 3 2 1
1
@Objectivo o to to :D albo nie liczenie masła na kanapce i tego typu rzeczy
@FLYP ale to w ogóle nie jest kwestia wybielania czy dyskusji. Alkoholizm to też jednostka choroba. Podobnie jak otyłość. Można też chorować przez własne wybory, nie tylko przez przypadek
0
@Krzysztof1987 no na pewno bycie mężczyzną to nie są jakieś śmieszne ramy że musisz koło zmienić czy gwoździa przybić. Ja jestem dobrym mężem i ojcem, to mi w zupełności wystarcza do bycia mężczyzną. Nie każdy musi być manualnie ogarnięty
1
@Jakchcesz wiesz co powiem trochę na swoim przykładzie - nie są świadome ile faktycznie jedzą. Mi dalej daleko do szczuplaska bo przy 185 ważę 110 ale kiedyś było już prawie 150. Jak nie zaczniesz na serio myśleć o jedzeniu a już najlepiej zapisywać co jesz i ile, to ciężko to ogarnąć. No i kolejna kwestia to np nie liczenie do kalorii słodkich napojów. Co z tego że ktoś nawet zje te 2tys kcal skoro do tego walnie 2l coli słodzonej.
0
@Krzysztof1987 no ja też nie używałem młotka i co z tego? Ścian też nie malowałem. Żarówki wymieniam, meble sobie z żoną składaliśmy razem. A np w kominku zimą pali żona bo ja nie mogę dźwigać drzewa z racji choroby. Nie wiem co to ma wspólnego z byciem mężczyzną :D
5
@against_modern_football nie no też nie róbmy sobie jaj w drugą stronę xD to wszystko zależy od rodziców. Na all inclusive w Egipcie nie wychodząc przez tydzień z hotelu nic się nie nauczy o niczym.
To jest kwestia bardzo indywidualna, są rodzice (nawet u mnie w rodzinie) którzy jeżdżą na wakacje z dzieckiem w trakcie roku szkolnego ale dziecko jest top of the class, olimpijka itd. A są rodzice którzy kładą lacha na edukację dzieci i ten wyjazd dodatkowo nie pomoże.
Ja nie jestem fanem tego zakazu ale uważam że jeśli dziecko jeździ na wakacje a potem nie dowozi w szkole ocen/zachowania to powinny być konsekwencje
1
@panczo xD to mnie zaskoczyłeś :D