3

@NeroTFP1 no mało niestety ale dobre i to.

1

@Hosh ciocia chciała koniecznie z salonu bo mieszka sama, bez faceta już, dużo pracuje. Chciała mieć gwarancję i wszystko załatwiane w serwisie żeby się nie musieć z tym bujać.
Ja osobiście również uważam że kupowanie auta z salonu to bezsens. No chyba że faktycznie ma się dużo większy budżet

0

@MichuZ44 dramat czy nie, trzeba spiąć tyłek i zrobić wszystko żeby walka o mistrzostwo nie była za chwilę przegrana. McLaren i Lando na razie zaczęli odstawiać numery ale w końcu przestaną a tempo mają wybitne

2

@Kidd zgadza się. Uważam osobiście że Opole i Wrocław są bezpieczne/bezpieczne w stopniu który nie zagrozi ludziom. A o tych małych mieścinach chwilę pogadają i tyle

3

@tristan87 łoo mają garaże chowane pod wodą jak w jakimś Batmanie :D a tak serio to nie wyobrażam sobie doświadczyć takiego żywiołu :/

0

@MesQueUnClub96 czyli twoja teoria jest taka że jak PO kończyła rządy to już praktycznie wszędzie były wybudowane wały i PiS nie musiał już nic robić? :D no powiem szczerze że nie wpadłbym na taką argumentację.
@BulaKG zgadzam się. Teraz trzeba pomóc ludziom a potem sobie można gadać co można było zrobić lepiej i kto mógł zrobić więcej. Teraz nie czas na to

3

@Marian_Pazdzioch to jest gest. Odnowienie jednej kamienicy to są jakieś grosze a dobrze to wygląda w stosunkach międzynarodowych

0

@BulaKG może dlatego że ten alert nie jest na teraz? :D radar pokazuje że faktycznie ma lać ostro

0

@BORO_12 co za bobas. To chłop na szrot

0

@kanver_ a on nie miał mieć operacji?

0

@tadzik447 no akurat bardzo dobra. Wreszcie trochę deszczu. To 13 to trochę mało ale jeszcze będzie cieplej

4

@Pnog37 już wiesz dlaczego? xD bo mało któremu kibicowi udaje się być obiektywnym w stosunku do rywala. Nikt nie ma klubowo podjazdu do Realu, niestety. Mimo to i tak niektórzy nie są fizycznie w stanie tego przyznać

6

@mrboom niesamowite. Ale też smutne bo to jakby dwie inne konkurencje. Teraz są takie protezy że z nimi można biegać prawie normalnie. A chłop skacze na jednej nodze 1.77! Niezwykłe

0

@Bogan a ja sprzedaje na vinted bez oszustów i prób wyłudzania. Polecam ;)

4

@MesQueUnClub_87 dokładnie. Nie wiem czy jest bardziej patologiczny serwis sprzedażowy

1

@4drian0 no tak najlepiej. Ja teraz kupiłem po długim czasie bo miesiąc w szpitalu byłem to musiałem cokolwiek mieć do roboty :D

2

@4drian0 zrezygnowałem właśnie. Jakoś na HBO max wydaje mi się że jest dużo więcej ciekawych rzeczy do oglądania a cena za podstawowy pakiet to 19.99

0

@Azi ojej a co to za podłe plotki :D

3

@Death_voice niestety to nie dotyczy tylko gier online. Jaki jest powód żeby singlowy dajmy na to Assassin's Creed miał konieczność podłączenia do neta i stania na serwerze? Trochę dziwna ta transakcja kupna/sprzedaży jak wydajesz 3-4 paki a za rok czy dwa się okazuje że twój zakup magicznie znika

1

@mrboom pewnie że tak. Przecież on tą końcówkę to pobiegł jak na jakichś szkolnych zawodach xD

1

@Trojanek23 dzieje się mniej więcej to samo co w związkach sportowych np kolarskim

1

@maroon no i właśnie tu się musi jeszcze ten trzeci element złożyć czyli kompetentny zarząd

0

@PaCo jak będziemy mieli normalny zarząd. Jak nie będziemy mieli przepłaconych zawodników. Jak inne kluby nie będą mógłby korzystać na wiedzy o naszej dramatycznej sytuacji finansowej

1

@pluszek ale tam musiało walić. Jakby jakieś dziecko podeszło to stawiam że by zemdlało

1

@bartekvisca w moje gusta dużo bardziej trafia stylistyka Wiedźmina. Ale jako gra patrząc po wszystkich poprawkach to jednak nie ma podjazdu do Cyberpunka
@marcin62 ale żeśmy ustalili wspólną wersję :D

8

@PW27 Ter Stegena? Zawsze zachowuje się najlepiej w stosunku do kibiców

0

@Zoker jak nie masz problemów z nerkami to nie zaszkodzi na pewno ;)

0

@Zoker a badałeś sobie poziom elektrolitów czy tak chcesz sobie coś brać?

2

@draxidox o w mordę duża rzecz

2

@Uukasz_93 chyba zbyt duża migracja z Krakowa nastąpiła :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?