5

@Criss18Barca mógł się z klubem umówić że w sobotę gra za darmo i traktować to jak hobby a nie pracę ;)

5

@michal26 a teraz szybkie podsumowanie pierwszych nominacji :D

1

@MesQueUnClub96 a ja np uważam że przyjście takiej postaci jak Hamilton (o ile będzie mu się chciało a znając go to tak) może bardzo pozytywnie wpłynąć na całe Ferrari, nie tylko na samym torze. Coś tam jednak przyniesie z tej kultury organizacyjnej Mercedesa, a może i sami mechanicy czy inżynierowie podejdą poważniej do pracy z wielokrotnym mistrzem

0

@esem91 trochę podziwiam trochę nie rozumiem :D ja np nie lubię tego elitarystycznego podejścia Kiszaka. Są pewne rozwiązania w grze, nie są to żadne cheaty, to nie rozumiem dlaczego z nich nie korzystać

0

@Ryoumen no czyli o 100% tych które mają politycy xD

3

@TheNekro94 słucham od tygodnia komentarzy zdziwionych ludzi z USA i od nas i się zastanawiam czego się spodziewali :D jak prezydentem zostanie lunatyk to ciężko się spodziewać żeby wybrał sobie normalnych kolegów do rządzenia
@lithotripter otóż to!

2

@Fake69 postrzeganie świata przez pryzmat swojego życia jest całkowicie normalne ale rozciąganie tego na trzy typu "3/4 ludzi ma wolne" jest niepoważne. To że jakieś biura sobie ustalają że mają zamknięte to nie oznacza że tak jest wszędzie. Produkcja transport handel usługi turystyka to wszystko pracuje 24 grudnia a to zdecydowana większość gospodarki.

3

@Kengo i teraz sobie wyobrazić tych osadników którzy przeszli przed Góry Skaliste potem przez pustynie Nevady/Utah a potem zobaczyli drzewa wielkości wieżowców. Avatar to mało

1

@mekston ten deszcz w Brazylii trochę Maxa uratował. W sensie oczywiście deszcz był tylko katalizatorem do wspaniałej jazdy jaką pokazał więc ostatecznie to on sam się uratował. Ale gdyby warunki były bardziej standardowe to widać było że nerwy już są ogromne a zagrywki co najmniej na granicy. Nawet jakby ostatecznie wybronił tytuł to i tak by się mówiło że dzięki bandyckiej jeździe w końcówce sezonu. Po tej Brazylii większość kibiców o tych "utarczkach" zapomni

0

@Safrani no wiadomo i dlatego nikt mu nie zabrania takiej decyzji. Ale to jest forum do wyrażania swoich opinii między innymi.
A moja opinia o tym jest taka że szkoda młodego bo go sekta mocno wciągnęła

2

@mekston podkręcają na koniec sezonu ale po Las Vegas będzie pewnie oficjalnie po walce

1

@fart najlepsza decyzja ;) i dla zdrowia i dla psiaka i dla zdrowia psychicznego :D
@Poversky1000 ja wybieram kolację z żonką bez włączonego tv

3

@TheCule Jak wsiadasz za kierownicę po pijaku i kogoś zabijesz to jesteś zwykłym mordercą. Bardzo dobrze, że w końcu to regulują, oby tylko poszły za tym odpowiednio wysokie wyroki.

0

@wyrek Z wiedzy wynika to, że nie prawi populistycznych hasełek tylko proponuje realne rozwiązania ekonomiczne. Wigilia wolna? Ok ale 6mld zł gospodarka będzie w plecy. Rysiek to mówi wprost dlatego politykiem jest nędznym. Sławuś wiedzy nie ma więc pierniczy kocopoły żeby się przypodobać dzieciarni

1

@draxidox nie sądzę żeby Mentzen się tak podłożył żeby wyjść na taką debatę. Petru politykiem jest śmiesznym ale wiedzę ma nieporównywalną ze Sławkiem.
Ale sytuacja jest słaba bo nie wyjdzie na debatę to można powiedzieć że się boi powtórki

4

@Karzel jak to co? xD jak każdemu z tej części sceny - zobaczył czarnoskórego i się odpalił

3

@MesQueUnClub_87 taka pogoda jak się teraz zaczęła jest akurat do kitu. Ale jesień po kilkanaście stopni i słoneczko jest cudowna. Tak samo lekki mrozik i śnieżek zimą. Najlepsza pora na spacery

4

@ranger3120 chłopcy tu widzę nade mną średnio umieją w matematykę xD te wszystkie argumenty są spoko jakby stacjonarnie kosztował 40 a w necie 30 a nie 40 do 12. Ja bym się upewnił że to ta sama dawka substancji i tyle samo tabletek w opakowaniu. Śmierdzi trochę taka różnica

0

@ViscaelBarca2007 wspaniały mamy sztab szkoleniowy/medyczny

0

@karolszymek ja się na razie odbiłem na 8. odcinku pierwszego sezonu. Jakoś mnie nie porwał

2

@Jarema2000 jak będziesz poniżej 26 roku życia to nie ma znaczenia czy jesteś studentem czy nie. I tak nie będziesz płacił podatku dochodowego (swoją drogą totalnie nie rozumiem czemu niby taki przepis został wprowadzony)

0

@GeneralXavi no gorzej. Ja bym bardzo chętnie Wojtule zobaczył w oficjalnych meczach. Pena jest mega przeciętniakiem, trzymanie go na siłę nie ma żadnego sensu

2

@GeneralXavi nie wiem skąd wniosek że Szczęsny na pewno będzie bronił. Nie zdziwiłbym się gdyby nie powąchał boiska do powrotu Ter Stegena no chyba że w jakimś PK

2

@Rewolucja123 nie rozumiem pytania więc wychodzi na to że nie :D

1

@Recha_0684 to dobrze że on tego nie robi bo nie wykorzystuje wizerunku godła. Prawo trzeba rozumieć ;)

0

@Recha_0684 "Według załącznika nr 1 do ustawy jest to biały (jednogłowy) orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo. Godło heraldyczne umieszczone jest na czerwonym polu, lekko zwężającej się ku dołowi tarczy herbowej.

Ustawa potwierdza i precyzuje zarazem barwy bieli i czerwieni będące barwami Rzeczypospolitej Polskiej. Określone są one w załączniku nr 2.

Orzeł biały odwzorowany jest symbolicznie w białej, górnej barwie flagi polskiej złożonej z dwóch poziomych pasów. Zgodnie z zasadami heraldyki pas górny polskich barw narodowych reprezentuje białego orła, a dolny – czerwone pole tarczy herbowej."
Nie wiem w którym miejscu jego awatar spełnia definicje godła RP

0

@Recha_0684 nie to nie jest polskie godło. Polskie godło ma dokładnie określone wszystkie parametry w tym kolorystykę ;) to jest zwykły obrazek przy nicku na forum

5

@tristan87 można. Lepsze pytanie to jak można Tarczyńskiego chwalić :D wyjątkowy okaz głupka

1

@Arkon raj dla właściciela firmy. Nic nie musisz zapewniać pracownikom

4

@TheNekro94 a czemu nie kosztem wolnego innego dnia? Kto w tym kraju obchodzi jakieś durne 15 sierpnia (przypominam że wolne nie jest z okazji dnia Wojska Polskiego) czy 6 stycznia?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?