@lithotripter ja to w zasadzie miałbym w nosie bo tv nie oglądam praktycznie w ogóle. Ale nie da się ukryć że węgierskie media są prorosyjskie a to jest zwyczajnie niebezpieczne
Ploteczka nie wiem czy szeroko znana czy nie. Ponoć ze względu na problemy finansowe grupy Discovery, TVN będzie na sprzedaż. I uwaga, podobno bardzo zainteresowana zakupem jest publiczna telewizja węgierska i podobno na prezesa byłby przymierzany Daniel "burmistrz Pcimia" Obajtek
Koledzy gdzie teraz najlepiej kupić komputer stacjonarny? Zakładając że sam go sobie nie złoże. Budżet dajmy na to 5k. Biorę po 200 od każdej drużyny i słucham Państwa
@Ptasior no to jak wiesz że to pierwszy zakręt i pozwala się kierowcom walczyć to jak możesz nie widzieć w tej decyzji niczego zabawnego? :D trzeba się trzymać jakichś jednolitych zasad a nie karać za to samo nie-anglików a Anglikom na wszystko pozwalać xD gorzej niż z Realem w tej F1
@Alvarinho odpaliłem ale muszę poczekać na fundusze na nowy komputer :/ na moim lapku z 3060ti ledwo to działa @Jakchcesz Jezu ten pierwszy boss już mi się tak podobał :D
@Blantozaur ja pograłem 5 minut i mi się już podobało :D strzelanie i poruszanie a nawet walka z pierwszym bossem z dodgowaniem. Kozak. Ja mam starutką 3060ti :/ no cóż może na święta się jakaś kasę dostanie :D
Kurcze no i dla mnie poe2 na razie niedostępne. Co prawda idzie odpalić i nawet pograć ale ekrany ładowania po minucie a laptop się grzeje jak piec kaflowy :( zrzutka na stacjonarny dla Bykunna jest potrzebna :D
@CLS63AMG Ale co ma rząd z tym zrobić? xD Zmusić ludzi do posiadania dzieci? Problem jest dokładnie taki sam w całym rozwiniętym świecie (oprócz krajów z dużą populacją przyjezdnych ale zakładam że nie takie rozwiązanie Cię interesuje). Nie jesteś w stanie ludzi zmusić do posiadania dzieci.
@MessiSuarezNeymar prawdziwie niezależny kandydat jest niemożliwy w tym momencie w Polsce. Dlatego i tak ostatecznie trzeba będzie wybrać między Nawrockim i Trzaskowskim
@esem91 mi się dopiero ściągnęła. Po dializie dzisiaj siadam ogarniać. Sądzę że wizualnie nie będzie aż takich fajerwerków bo mi komputer nie uciągnie ale jestem mocno nakręcony na grę
@jacobFCB uu nie zazdroszczę. Ja mam z WAMu takie sobie wspomnienia. Jestem team Barlicki :D zdrówka Ps. Ze swojej jazdy karetkami we Wrocławiu pamiętam tylko tyle że im się zrzygałem na podłogę bo mi nie wierzyli że nie wytrzymam
@BezglutenowyPedri tu się zgadzam z @Ojciec5tkidzieci że immunitet to w ogóle jest kiepski pomysł. Ja również po ludzku się zgadzam że chłop powinien dawno dostać w ryjka ale w ciemnej uliczce bez kamer i najlepiej przez nieznanego sprawcę. Uważam że w tej sytuacji nie było innego wyjścia żeby dalej nie kontynuować szkodliwego procederu braku odpowiedzialności polityków (czy to jazda po pijaku czy to bójki w samolocie czy inne ekscesy).
@BezglutenowyPedri ale to w ogóle nie ma nic do rzeczy. Też jestem niezadowolony z obecnego rządu mimo że na nich głosowałem ale jeśli policja i prokuratura postawiły zarzuty to nie mogli nie rozpatrzeć tego na komisji. Jaki to byłby poza tym przykład dla obywateli...
@BezglutenowyPedri widocznie każdy ma inne granice :D dla mnie granicą jest że nie bije się ludzi ;) według prawa również. Oczywiście sąd może odstąpić od wymierzenia kary biorąc pod uwagę okoliczności ale to sąd musi to zrobić. A żeby mógł to zrobić Jarosław musiał stracić immunitet. Nie wiem w ogóle gdzie tu kontrowersje w tej sprawie. Gość jest nagrany jak stara się pobić drugiego człowieka. O czym my tu w ogóle dyskutujemy xD
0
@lithotripter ja to w zasadzie miałbym w nosie bo tv nie oglądam praktycznie w ogóle. Ale nie da się ukryć że węgierskie media są prorosyjskie a to jest zwyczajnie niebezpieczne
2
@Commando no właśnie ja dzisiaj pierwszy raz usłyszałem. Wcześniej coś słyszałem o możliwej sprzedaży TVN ale nic poza tym
2
Ploteczka nie wiem czy szeroko znana czy nie.
Ponoć ze względu na problemy finansowe grupy Discovery, TVN będzie na sprzedaż.
I uwaga, podobno bardzo zainteresowana zakupem jest publiczna telewizja węgierska i podobno na prezesa byłby przymierzany Daniel "burmistrz Pcimia" Obajtek
0
Koledzy gdzie teraz najlepiej kupić komputer stacjonarny? Zakładając że sam go sobie nie złoże. Budżet dajmy na to 5k. Biorę po 200 od każdej drużyny i słucham Państwa
0
@Joe_Barbaro moim zdaniem mała dla Małysza średnia dla Stocha a mamut to loteria
0
Wygląda na to że Norris nie wypuści zwycięstwa konstruktorów dla McLarena. Brawa dla Piastriego bo zrobił super robotę w tym sezonie
4
@VamosDeJong Andrzej Duda już na całe szczęście nigdy nie zostanie prezydentem Polski
0
@Ptasior no to jak wiesz że to pierwszy zakręt i pozwala się kierowcom walczyć to jak możesz nie widzieć w tej decyzji niczego zabawnego? :D trzeba się trzymać jakichś jednolitych zasad a nie karać za to samo nie-anglików a Anglikom na wszystko pozwalać xD gorzej niż z Realem w tej F1
0
@mekston dobrze że to już koniec sezonu i o niczym to nie decyduje ale zabawni są ci sędziowie :D
1
@MichuZ44 bardziej mi to wygląda na więzienny pomarańczowy a nie czerwony Ferrari ale może jest tu jakiś zamysł :D
1
@Alvarinho odpaliłem ale muszę poczekać na fundusze na nowy komputer :/ na moim lapku z 3060ti ledwo to działa
@Jakchcesz Jezu ten pierwszy boss już mi się tak podobał :D
0
@Blantozaur ja pograłem 5 minut i mi się już podobało :D strzelanie i poruszanie a nawet walka z pierwszym bossem z dodgowaniem. Kozak. Ja mam starutką 3060ti :/ no cóż może na święta się jakaś kasę dostanie :D
0
Kurcze no i dla mnie poe2 na razie niedostępne. Co prawda idzie odpalić i nawet pograć ale ekrany ładowania po minucie a laptop się grzeje jak piec kaflowy :( zrzutka na stacjonarny dla Bykunna jest potrzebna :D
0
@CLS63AMG Ale co ma rząd z tym zrobić? xD Zmusić ludzi do posiadania dzieci? Problem jest dokładnie taki sam w całym rozwiniętym świecie (oprócz krajów z dużą populacją przyjezdnych ale zakładam że nie takie rozwiązanie Cię interesuje). Nie jesteś w stanie ludzi zmusić do posiadania dzieci.
1
@mekston szkoda. Ale sędziowie jak zwykle w formie. Gearge'a też magicznie nie badali w pierwszej serii :D eh poziom jak w La Liga
0
@CLS63AMG ale to jest akurat wina debilnego systemu który jest piramidą finansową
1
@MessiSuarezNeymar prawdziwie niezależny kandydat jest niemożliwy w tym momencie w Polsce. Dlatego i tak ostatecznie trzeba będzie wybrać między Nawrockim i Trzaskowskim
1
@gumaz pewnie bym spał
0
@esem91 mi się dopiero ściągnęła. Po dializie dzisiaj siadam ogarniać. Sądzę że wizualnie nie będzie aż takich fajerwerków bo mi komputer nie uciągnie ale jestem mocno nakręcony na grę
1
@jacobFCB uu nie zazdroszczę. Ja mam z WAMu takie sobie wspomnienia. Jestem team Barlicki :D zdrówka
Ps. Ze swojej jazdy karetkami we Wrocławiu pamiętam tylko tyle że im się zrzygałem na podłogę bo mi nie wierzyli że nie wytrzymam
0
@BezglutenowyPedri tu się zgadzam z @Ojciec5tkidzieci że immunitet to w ogóle jest kiepski pomysł. Ja również po ludzku się zgadzam że chłop powinien dawno dostać w ryjka ale w ciemnej uliczce bez kamer i najlepiej przez nieznanego sprawcę.
Uważam że w tej sytuacji nie było innego wyjścia żeby dalej nie kontynuować szkodliwego procederu braku odpowiedzialności polityków (czy to jazda po pijaku czy to bójki w samolocie czy inne ekscesy).
2
@BezglutenowyPedri ale to w ogóle nie ma nic do rzeczy. Też jestem niezadowolony z obecnego rządu mimo że na nich głosowałem ale jeśli policja i prokuratura postawiły zarzuty to nie mogli nie rozpatrzeć tego na komisji. Jaki to byłby poza tym przykład dla obywateli...
2
@MesQueUnClub96 w ogóle całkiem ładne imiona
@Hosh właśnie mam to samo wrażenie :D
1
@wawrzyn1 teoretycznie z każdego. Praktycznie jak nie robisz z portfela dużych przelewów to jest mała szansa że ktoś się do tego przypieprzy
4
@BezglutenowyPedri widocznie każdy ma inne granice :D dla mnie granicą jest że nie bije się ludzi ;) według prawa również. Oczywiście sąd może odstąpić od wymierzenia kary biorąc pod uwagę okoliczności ale to sąd musi to zrobić. A żeby mógł to zrobić Jarosław musiał stracić immunitet. Nie wiem w ogóle gdzie tu kontrowersje w tej sprawie.
Gość jest nagrany jak stara się pobić drugiego człowieka. O czym my tu w ogóle dyskutujemy xD
0
@Foton xD co może pójść nie tak. Hmm sprawdźmy :D
1
@fcbarcafan19 dokładnie ;)
1
@fcbarcafan19 ta no wiem ale nic dobrego z tego nie wyszło :D
1
@fcbarcafan19 Briatore
0
@CLS63AMG i po co to komu było. Tylko dymy niepotrzebne od tamtego czasu