0

@lithotripter ja to w zasadzie miałbym w nosie bo tv nie oglądam praktycznie w ogóle. Ale nie da się ukryć że węgierskie media są prorosyjskie a to jest zwyczajnie niebezpieczne

2

@Commando no właśnie ja dzisiaj pierwszy raz usłyszałem. Wcześniej coś słyszałem o możliwej sprzedaży TVN ale nic poza tym

2

Ploteczka nie wiem czy szeroko znana czy nie.
Ponoć ze względu na problemy finansowe grupy Discovery, TVN będzie na sprzedaż.
I uwaga, podobno bardzo zainteresowana zakupem jest publiczna telewizja węgierska i podobno na prezesa byłby przymierzany Daniel "burmistrz Pcimia" Obajtek

0

Koledzy gdzie teraz najlepiej kupić komputer stacjonarny? Zakładając że sam go sobie nie złoże. Budżet dajmy na to 5k. Biorę po 200 od każdej drużyny i słucham Państwa

0

@Joe_Barbaro moim zdaniem mała dla Małysza średnia dla Stocha a mamut to loteria

0

Wygląda na to że Norris nie wypuści zwycięstwa konstruktorów dla McLarena. Brawa dla Piastriego bo zrobił super robotę w tym sezonie

4

@VamosDeJong Andrzej Duda już na całe szczęście nigdy nie zostanie prezydentem Polski

0

@Ptasior no to jak wiesz że to pierwszy zakręt i pozwala się kierowcom walczyć to jak możesz nie widzieć w tej decyzji niczego zabawnego? :D trzeba się trzymać jakichś jednolitych zasad a nie karać za to samo nie-anglików a Anglikom na wszystko pozwalać xD gorzej niż z Realem w tej F1

0

@mekston dobrze że to już koniec sezonu i o niczym to nie decyduje ale zabawni są ci sędziowie :D

1

@MichuZ44 bardziej mi to wygląda na więzienny pomarańczowy a nie czerwony Ferrari ale może jest tu jakiś zamysł :D

1

@Alvarinho odpaliłem ale muszę poczekać na fundusze na nowy komputer :/ na moim lapku z 3060ti ledwo to działa
@Jakchcesz Jezu ten pierwszy boss już mi się tak podobał :D

0

@Blantozaur ja pograłem 5 minut i mi się już podobało :D strzelanie i poruszanie a nawet walka z pierwszym bossem z dodgowaniem. Kozak. Ja mam starutką 3060ti :/ no cóż może na święta się jakaś kasę dostanie :D

0

Kurcze no i dla mnie poe2 na razie niedostępne. Co prawda idzie odpalić i nawet pograć ale ekrany ładowania po minucie a laptop się grzeje jak piec kaflowy :( zrzutka na stacjonarny dla Bykunna jest potrzebna :D

0

@CLS63AMG Ale co ma rząd z tym zrobić? xD Zmusić ludzi do posiadania dzieci? Problem jest dokładnie taki sam w całym rozwiniętym świecie (oprócz krajów z dużą populacją przyjezdnych ale zakładam że nie takie rozwiązanie Cię interesuje). Nie jesteś w stanie ludzi zmusić do posiadania dzieci.

1

@mekston szkoda. Ale sędziowie jak zwykle w formie. Gearge'a też magicznie nie badali w pierwszej serii :D eh poziom jak w La Liga

0

@CLS63AMG ale to jest akurat wina debilnego systemu który jest piramidą finansową

1

@MessiSuarezNeymar prawdziwie niezależny kandydat jest niemożliwy w tym momencie w Polsce. Dlatego i tak ostatecznie trzeba będzie wybrać między Nawrockim i Trzaskowskim

1

@gumaz pewnie bym spał

0

@esem91 mi się dopiero ściągnęła. Po dializie dzisiaj siadam ogarniać. Sądzę że wizualnie nie będzie aż takich fajerwerków bo mi komputer nie uciągnie ale jestem mocno nakręcony na grę

1

@jacobFCB uu nie zazdroszczę. Ja mam z WAMu takie sobie wspomnienia. Jestem team Barlicki :D zdrówka
Ps. Ze swojej jazdy karetkami we Wrocławiu pamiętam tylko tyle że im się zrzygałem na podłogę bo mi nie wierzyli że nie wytrzymam

0

@BezglutenowyPedri tu się zgadzam z @Ojciec5tkidzieci że immunitet to w ogóle jest kiepski pomysł. Ja również po ludzku się zgadzam że chłop powinien dawno dostać w ryjka ale w ciemnej uliczce bez kamer i najlepiej przez nieznanego sprawcę.
Uważam że w tej sytuacji nie było innego wyjścia żeby dalej nie kontynuować szkodliwego procederu braku odpowiedzialności polityków (czy to jazda po pijaku czy to bójki w samolocie czy inne ekscesy).

2

@BezglutenowyPedri ale to w ogóle nie ma nic do rzeczy. Też jestem niezadowolony z obecnego rządu mimo że na nich głosowałem ale jeśli policja i prokuratura postawiły zarzuty to nie mogli nie rozpatrzeć tego na komisji. Jaki to byłby poza tym przykład dla obywateli...

2

@MesQueUnClub96 w ogóle całkiem ładne imiona
@Hosh właśnie mam to samo wrażenie :D

1

@wawrzyn1 teoretycznie z każdego. Praktycznie jak nie robisz z portfela dużych przelewów to jest mała szansa że ktoś się do tego przypieprzy

4

@BezglutenowyPedri widocznie każdy ma inne granice :D dla mnie granicą jest że nie bije się ludzi ;) według prawa również. Oczywiście sąd może odstąpić od wymierzenia kary biorąc pod uwagę okoliczności ale to sąd musi to zrobić. A żeby mógł to zrobić Jarosław musiał stracić immunitet. Nie wiem w ogóle gdzie tu kontrowersje w tej sprawie.
Gość jest nagrany jak stara się pobić drugiego człowieka. O czym my tu w ogóle dyskutujemy xD

0

@Foton xD co może pójść nie tak. Hmm sprawdźmy :D

1

@fcbarcafan19 dokładnie ;)

1

@fcbarcafan19 ta no wiem ale nic dobrego z tego nie wyszło :D

1

@fcbarcafan19 Briatore

0

@CLS63AMG i po co to komu było. Tylko dymy niepotrzebne od tamtego czasu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?