1

@Matheu12 ja nie toleruje spóźniania się, nie rozumiem co w tym dziwnego. Czy chodzi o pracę czy dom czy znajomych. Wiadomo że nikomu nie będę robił o to afery ale po prostu uważam to za zwykle chamstwo i brak szacunku dla czasu innych ludzi.

1

@BezglutenowyPedri nie no wiadomo że jakiejś części społeczeństwa żyje się dobrze. Ba nawet na prowincji jak zapytasz jak im się żyje to część powie że dobrze bo niczego innego nie znają... Ale Rosja w porównaniu do "zachodu" jest krajem ekstremalnie biednym gdzie większość kasy trzyma najbogatszy promil obywateli. Podobnie sytuacja zaczyna wyglądać w USA chociaż oczywiście jeszcze nie o tej skali mówimy

1

@PatrychoO no nie wiem dla mnie żadne spóźnienie jest nieakceptowalne. Kwestia wychowania chyba

1

@PatrychoO dlaczego? Bo jak ktoś mówi że obiad robi na 14:30 to mogę przyjechać nawet o 10:00? Średnio korporacyjne

3

@Lukikiki no widzisz to każdy ma inne podejście do czasu. Ja jakbym miał być na 14:25 to już bym zadzwonił że będziemy na styk. Ale u mnie jak ktoś mówi że obiad na 14:30 to znaczy że o tej chce zacząć jeść a nie żeby o tej przyjechać

2

@Lukikiki a nie można też zadzwonić że będziemy chwilę później? :D

2

@Danny Gaucho no trochę tak. Albo tak jak mówię spóźniają się zawsze i już teściowa miała dość :D za mało informacji :D
@NeroTFP1 do jakichś znajomych pewnie tak ale do rodziny? Może każdy ma w sumie inne relacje ale u nas to nie problem
Ta może o 14:30 kuchnia otwarta i trzeba walczyć o najlepsze kąski xD

12

@karolszymek ja nie wiem jakie masz relacje z teściową. Ja wiem że jakby mnie ktoś zaprosił na 14:30 to byłbym o 14 i problemu by nie było :D może zrobiła to specjalnie a może spóźniacie się regularnie i chciała wam dać nauczkę. Kto wie

28

@karolszymek no ale jednak się spóźniliście co np dla mnie jest nieakceptowalne.

0

@Marian_Pazdzioch ja go pod tym względem nawet rozumiem. W końcu jest prezydentem USA a nie prezydentem świata. Ma przede wszystkim dbać o interesy USA. Ja jestem przeciwnikiem wydatków na zbrojenia ale jeśli umówiliśmy się wspólnie na 2% PKB to warto żeby się tych zobowiązań wszyscy trzymali

7

@Marian_Pazdzioch przede wszystkim to nie wyjdzie z żadnych struktur NATO :D

0

@MysticCat oj ja bym tu Reksia nie lekceważył :D a tak serio to nawet z twarzy nie mogę skojarzyć tych ludzi oprócz Zandberga, który oczywiście jest inteligentnym człowiekiem ale zdecydowanie za dużym socjalistom

1

@arasz1819 Trump jeszcze się z polityką migracyjną rozwinął od poprzedniej kadencji xD teraz zamiast muru jest masowa deportacja grana która spowodowała by zapaść w rolnictwie budownictwie i mniejszą lub większą w praktycznie większości innych sektorów gospodarki

0

@Criss18Barca jeszcze niech startuje w tych wyborach Kubuś Puchatek i Reksio...

3


Polecam zobaczyć jak chłopak zmienił tym ludziom życie na trochę lepsze.
A jednocześnie zachęcam do kupna jakiegoś drobiazgi z bezplanu.com

0

@Awtameok_Klana na Węgrzech są prywatne telewizje jeszcze? :D szok

0

@lithotripter ja to w zasadzie miałbym w nosie bo tv nie oglądam praktycznie w ogóle. Ale nie da się ukryć że węgierskie media są prorosyjskie a to jest zwyczajnie niebezpieczne

2

@Commando no właśnie ja dzisiaj pierwszy raz usłyszałem. Wcześniej coś słyszałem o możliwej sprzedaży TVN ale nic poza tym

2

Ploteczka nie wiem czy szeroko znana czy nie.
Ponoć ze względu na problemy finansowe grupy Discovery, TVN będzie na sprzedaż.
I uwaga, podobno bardzo zainteresowana zakupem jest publiczna telewizja węgierska i podobno na prezesa byłby przymierzany Daniel "burmistrz Pcimia" Obajtek

0

Koledzy gdzie teraz najlepiej kupić komputer stacjonarny? Zakładając że sam go sobie nie złoże. Budżet dajmy na to 5k. Biorę po 200 od każdej drużyny i słucham Państwa

0

@Joe_Barbaro moim zdaniem mała dla Małysza średnia dla Stocha a mamut to loteria

0

Wygląda na to że Norris nie wypuści zwycięstwa konstruktorów dla McLarena. Brawa dla Piastriego bo zrobił super robotę w tym sezonie

4

@VamosDeJong Andrzej Duda już na całe szczęście nigdy nie zostanie prezydentem Polski

0

@Ptasior no to jak wiesz że to pierwszy zakręt i pozwala się kierowcom walczyć to jak możesz nie widzieć w tej decyzji niczego zabawnego? :D trzeba się trzymać jakichś jednolitych zasad a nie karać za to samo nie-anglików a Anglikom na wszystko pozwalać xD gorzej niż z Realem w tej F1

0

@mekston dobrze że to już koniec sezonu i o niczym to nie decyduje ale zabawni są ci sędziowie :D

1

@MichuZ44 bardziej mi to wygląda na więzienny pomarańczowy a nie czerwony Ferrari ale może jest tu jakiś zamysł :D

1

@Alvarinho odpaliłem ale muszę poczekać na fundusze na nowy komputer :/ na moim lapku z 3060ti ledwo to działa
@Jakchcesz Jezu ten pierwszy boss już mi się tak podobał :D

0

@Blantozaur ja pograłem 5 minut i mi się już podobało :D strzelanie i poruszanie a nawet walka z pierwszym bossem z dodgowaniem. Kozak. Ja mam starutką 3060ti :/ no cóż może na święta się jakaś kasę dostanie :D

0

Kurcze no i dla mnie poe2 na razie niedostępne. Co prawda idzie odpalić i nawet pograć ale ekrany ładowania po minucie a laptop się grzeje jak piec kaflowy :( zrzutka na stacjonarny dla Bykunna jest potrzebna :D

0

@CLS63AMG Ale co ma rząd z tym zrobić? xD Zmusić ludzi do posiadania dzieci? Problem jest dokładnie taki sam w całym rozwiniętym świecie (oprócz krajów z dużą populacją przyjezdnych ale zakładam że nie takie rozwiązanie Cię interesuje). Nie jesteś w stanie ludzi zmusić do posiadania dzieci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?