2

@cchesterr43 mi dzisiaj dowieźli akurat bo siedzimy z chorą córką w domku. Plus jest taki że przywieźli już tylko to co lubimy a nie wszystko co było na stole :)

2

@tomek8756 jakbym napisał co sądzę o takich wypowiedziach to bym dostał bana a po co mi to. Kretyn to najłagodniejsze określenie jakie znajduje na pana senatora

5

@Safrani chłop przy świętach dostał udaru xD

0

@gumaz pierwszy raz jak miałem lecieć to był stresik głównie odnośnie startu i lądowania. Ale teraz już jest lepiej. Mimo wszystko wolę samochód :D

2

@BorzyKrzys zgadzam się z nim co do meritum, nie zgadzam się co do wyboru formy przekazu. Ten performance niczego nie udowadnia i jest zwyczajnie głupi.
@FCB_dimiC ktoś mu powiedział że jest taki mądry z tymi kosztami dla budżetu wprowadzenia wolnej wigilii to niech sam popracuje w ten dzień za najniższą

1

@Sulimo to chociaż masz trochę śniegu :D w łódzkim zero i nie zapowiada się do końca stycznia co najmniej

0

@Lucerfi nie no ale euro dla gospodarki jest bardzo dobre. Grecja nie ma problemów przez euro tylko przez to że prowadzili debilną politykę

1

@BorzyKrzys czy ja wiem? Raczej na wszystko przedstawia liczby. Ale nie śledzę każdej jego wypowiedzi.
@Kgorecki2500 tą no wiem ale wiesz bogaty człowiek jak dzień popracuje za najniższą to nie ma na niego żadnego wpływu :D

2

@Kgorecki2500 ja tam Ryśka nawet lubię. Nie nadaje się do polityki ale jest dobrym ekonomistą. Ale po co robi tą szopkę tego nie wiem

1

@PatrykBarca ja nie widzę większych problemów. Nie uważam żeby handel musiał być uprzywilejowany w jakichś sposób akurat brakiem pracy w niedziele.

1

@Ojciec5tkidzieci biedaki xD szkoda że 15min przed zamknięciem dalej kasują ludzi 100% ceny za gówniany towar (nie to żeby w ciągu dnia był jakiś fantastyczny) :D

0

@Mezocyklon87 nie no wszyscy to nie ale tu raczej dużo młodych ludzi siedzi. A wśród młodych coraz większy procent jest niepijących. Więc tak samo jak Konfederacja jest tutaj nadreprezentowana tak samo z niepijącymi. Na Rambli jest ich więcej niż ogólnie w społeczeństwie

0

@Eklerek summertime sadness

0

@Ostatnikrwawygang możliwy jest ale ja nie uważam żeby był rozsądny. Zobaczymy. Te wybory to jest jak w LaLidze mistrzostwo parzy. Wyścig żółwi

0

@Criss18Barca zrobiliby to tylko w sytuacji gdy już by postawili lachę na Naworckim. A nie sądzę żeby to miało miejsce

2

@Mixtape nie no tutaj to Cię poniosło :D w handlu jest równoważny czas pracy i nie ma żadnych dodatków za niedziele

0

@Faro brawo! Od 18 urodzin piłem tylko około roku na studiach jak miałem zajawkę na piwa kraftowe. Oprócz tego zero. Nienawidzę lajtowego podejścia do alkoholu w Polsce. Najgorszy narkotyk bo olewany totalnie

15

@jakub1906 ulala chyba było solidnie popite przy piąteczku xD

2

@don'T.R.I.P.e chłop sobie napisał średniowiecznego Władcę Pierścieni a teraz ludzie rozkminiają co to znaczy :D

2

@takisobiektos nie będzie cieplej posadki za setki tysięcy euro rocznie :( smuteczek

1

Moja prognoza pokazuje na ten moment na czwartek 19 grudnia 13 stopni w dzień i 7 w nocy xD święta będą takie bardziej wiosenne

1

@Pedri16Future skaczą Ci na żywą? Nasz obwącha i raczej ma ja już w nosie potem. Ostatnio tylko pił wodę ze stojaka xD
@macio_944 córka z żoną mają w sypialni od miesiąca sztuczną, ja mam na biurku 20cm żywą a jutro jedziemy po jakieś 2-2.5m żywą ;) pewnie kupimy znowu niekłująca jodłę

1

@Criss18Barca ciekawe czy im się wtedy narracja zmieni odnośnie Tuska uciekającego do Brukseli xD

5

@barcanawieki ajajaj no tak to czasami bywa z klubami marzeń. Idealizowanie a potem rozczarowanie

1

@mekston ponoć jest szansa że będzie chciał zagrać w kolejnych Kandydatach żeby zmierzyć się z Gukeshem. Też uważam że szkoda takiej decyzji Magnusa ale z drugiej strony go rozumiem. W erze super komputerów i silników szachowych które grają na poziomie 4000 elo rozgrywanie wolnych formatów jest dość nudne. Chociaż akurat ten pojedynek o mistrzostwo okazał się całkiem ciekawy.

0

@4drian0 ale dużo łatwiej się pracuje na UE5 niż na własnym silniku :D

0

@A4ron era młodych :D w szachach też 18latek został mistrzem świata :D

0

@gumaz nie pamiętam w sumie. Podejrzewam że parę tygodni 2-4 obstawiam

0

@gumaz nic poważnego, w gimnazjum grając w piłkę ręczną jako bramkarz wyskoczyłem do obrony strzału i niefartownie wylądowałem na stopie skrzydłowego. Skręcenie stawu skokowego ale bez dramatu ;)

2

@ArcziArtt ale brednie xD każdy jeden minister obrony narodowej od 1990 roku uciekł by z kraju w razie W. Kosiniak nie jest tu żadnym wyjątkiem. Nie wiem też jaki wpływ ma rok bycia ministrem przez Kosiniaka na to że mamy stary sprzęt xD masowe odejścia generałów z wojska to akurat były przez ostatnie 8 lat a nie w ostatnim roku także nie wiem kto Ci takie bajki wciska do głowy ale niech zmieni dilera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?