@Hasszz a więc znalazł jedna metodę na leczenie raka podczas gdy każdy nowotwór to inna choroba wywoływana przez co innego? xD chyba Cię czapeczka za mocno uwiera
@Ls0811 nie no to nie jest zbyt mądra wypowiedź... O wolontariuszach wspomina na każdym kroku, co roku główny nacisk położony jest na pracę dziesiątek tysięcy ludzi którzy pozwalają zorganizować finał. Nie wiem też gdzie on niby ukrywa że jego np żona zarabia na pracy w fundacji? Sprawozdania finansowe są jawne, można też sprawdzić bez problemu kto jakie stanowisko zajmuje w fundacjach. To że sprzęt jest fundacji a nie szpitali było już wyjaśniane milion razy ale dobra napisze jeszcze raz... Praktycznie każdy szpital w Polsce jest zadłużony, cześć zostaje przez to zlikwidowanych, są zajęcia komornicze. Naprawdę uważasz że byłoby lepiej gdyby sprzęt od WOŚP został zajęty na poczet długów? A jeśli znasz chociaż jedną historię gdzie sprzęt został ze szpitala zebrany bo ktoś sobie tak wymyślił to ją przedstaw.
@maroon nie wiem czy on sądzi, ale ja sądzę. Nie rozumiem po co z WOŚPu robić kolejne pole walki plemiennej... Oczywiście mam swoje przemyślenia kto to bardziej nakręcił ale to nieistotne bo obecnie obie "strony" się do tego dokładają. Żenada I wiem że ta wypowiedź śmierdzi moim znienawidzonym symetryzmem ale naprawdę mam dość brukania WOŚP
@marcin62 powiem tak, jeśli Borys Nieśpielak tak chwali jakąś grę to naprawdę musi być sztos totalny :D raczej bardzo wymagający jest i ostry w ocenach
@Eklerek spoko preteks żeby podjeść pączków :D ale chyba musiałbym mieć udar żeby jeść takie marketowe @MesQueUnClub_87 trochę tak a z drugiej w tłusty czwartek jakoś mniejsze wyrzuty sumienia :D
@MesQueUnClub_87 niby tak ale to musi być dożywocie bez możliwości wyjścia. Bo w praktyce nawet ci z dożywociem wychodzą po 25 latach dobrego sprawowania... A tak 300 lat i możesz wyjść za dobre po 150 :D
@Ojciec5tkidzieci nawet ładnie zrobiony ale jakim cudem ten pół tonowy drapieżnik wymęczony przebywaniem na otwartej wodzie utrzymał się na jednej łapie na burcie? xD trochę AI jednak dało ciała
@Montjuic niestety jest to prawda. Ale i tak uważam że to żenada. Dało się to na pewno załatwić inaczej i co najważniejsze za zamkniętymi drzwiami. Kanałami dyplomatycznymi dać znać że mamy związane ręce ze względu na nakaz aresztowania i może pan premier by był w tym dniu chory i przysłał kogo innego
Nie wiem czy komuś się będzie chciało słuchać. 40min wywiadu z Panem generałem który miał być kandydatem na prezydenta mojego miasta. Niestety jak słychać w wywiadzie jest zbyt szczery i nie da się kontrolować więc niestety nie mógł zostać tymże kandydatem. Oczywiście rozmowa może drażnić wiele osób bo i Pan generał i Pani redaktor to wyborcy KO. Mi się wydaje że warto posłuchać. Pan generał ogromnie rozczarowany pierwszym rokiem rządów Koalicji, mówi bardzo dużo mądrych i szczerych rzeczy. Polecam
@Odcinkowy oznacz mnie chociaż jak masz ochotę mnie obrażać xD Nie rozumiecie że świetna akademia działająca w zgniłym klubie na dłuższą metę nic nie zmieni. Ale może wasz optymizm zwycięży :D bardzo bym się cieszył
@kamiVeB syf w klubie bezpośrednio przekłada się na projekt sportowy. Szanuję za optymizm ale mi się wydaje że jak dalej będzie zarządzał Laporta to ci piłkarze których wymieniłeś zaraz stąd uciekną A no i nie mam pojęcia jak wygląda obecny projekt Juve. Możliwe że jeszcze gorzej
@MOLESTA a dobra brednie xD zapomniałem że Barca jest gigantem który wcale nie oddaje piłkarzy za bezcen, wcale nie sprowadza jakichś średniaków za grube miliony i wcale od kilku sezonów nie liczy się w walce o nic poważnego. Do tego genialne zarządzanie klubem i wspaniałe finanse. Ale brednie xD
@kamiVeB a jaki projekt sportowy i perspektywy ma w Barcelonie? Z całym szacunkiem ale w obecnej sytuacji to trochę wstyd by mi było jako kibicowi Barcy krytykować inne projekty :D
@fotohobby nie no to jest najgorsza głupota jaką można zrobić. Moja kuzynka wyszła z takiego założenia, niby nie wierzymy ale po co konflikt w rodzinie. Ja postawiłem sprawę jasno, jestem porządnym człowiekiem, który ceni swoje słowo. Nie będę kłamał w kościele że będę żył z żoną w wierze katolickiej i przysięgał przez Bogiem w którego nie wierzę - stąd brak ślubu kościelnego. Nie będę mówił że wychowam dziecko w wierze - stąd brak chrztu mojej córeczki. Nie będę mówił że pomogę wychować czyjeś dziecko w wierze - stąd nigdy nie zgodziłem i nie zgodzę się być ojcem chrzestnym. Jeśli ktoś nie ma problemu z kłamaniem to luz może sobie robić co chce. Moje słowa są jednak coś warte
@Stoiczkow Europa jest w tej niekomfortowej moralnie sytuacji że przez dziesięciolecia (a w zasadzie setki lat) czerpała korzyści z masowego przemysłu, masowego wykorzystywania taniej siły roboczej i masowego zasyfiania naszej planety. Kiedyś nikt nie myślał o konsekwencjach, wszyscy myśleli o zyskach. Niestety w momencie kiedy zmiany klimatyczne zaczynają nam dawać po dupie (a będzie tylko gorzej) Europa nie może stawać na pozycji obrońcy moralności (ochrony klimatu) bo to zwykła hipokryzja. Wszyscy inni mówią, ej ej doszliśmy do momentu kiedy my też się możemy trochę dorobić i mamy w nosie wasze zielone łady. I oczywiście nie można im odmówić racji, Europa się już dorobiła nie zwracając uwagi na planetę, czemu oni mają nie móc. No tylko że wszyscy za to zapłacimy niestety prędzej niż później.
@Pawel13sz ja mam tu problem z oceną jednak. Bo chcąc nie chcąc 9 rozliczamy z bramek a tu Suarez mimo dobrych statystyk nie ma najlepszych. Jeśli oceniamy całokształt to Suarez był zjawiskowy i nietypowy. Ale ja bym go nie nazwał najlepszą 9 jaką oglądałem
@Stoiczkow mhm i to wywracanie stoliczka ładu międzynarodowego przez Trumpa ma polegać na pieprzeniu o Kanadzie jako 51 stanie, odkupieniu Grenlandii, anektowaniu Kanału Panamskiego czy zmianie nazwy Zatoki Meksykańskiej na Amerykańską? Jesteśmy w dupie jako cywilizacja zachodnia, a jako Europa jeszcze bardziej ale Trump na milion procent nie jest żadnym rozwiązaniem
@budel17 a nie no to ja rozumiem kompletnie ;) stąd napisałem że to ludzkie chcieć zarabiać więcej. Ale niestety dla klubu była to kolejna cegiełka do katastrofy
@Comentateiro no ale chyba nikt nie ma wątpliwości że Polska przez ostatnie 20 lat się rozwija i jest coraz bogatsza? :D czy jednak ktoś tego nie rozumie?
0
@BorzyKrzys no to jest złomowisko :D
0
@Criss18Barca myślę że w Polsce najlepiej by się sprawdziło 38 mln kandydatów. Każdy by wybrał siebie i każdy byłby zadowolony :D
1
@Kgorecki2500 chłop przecież nigdy nie był za granicą żeby zobaczyć jak tam wyglądają autostrady :D
1
@Hasszz a więc znalazł jedna metodę na leczenie raka podczas gdy każdy nowotwór to inna choroba wywoływana przez co innego? xD chyba Cię czapeczka za mocno uwiera
0
@Eric_Abidal_22 nigdy... Jest coraz gorzej. Ale daj mu wierzyć że mamę by uratował. To w końcu piękna myśl
1
@Ls0811 nie no to nie jest zbyt mądra wypowiedź... O wolontariuszach wspomina na każdym kroku, co roku główny nacisk położony jest na pracę dziesiątek tysięcy ludzi którzy pozwalają zorganizować finał. Nie wiem też gdzie on niby ukrywa że jego np żona zarabia na pracy w fundacji? Sprawozdania finansowe są jawne, można też sprawdzić bez problemu kto jakie stanowisko zajmuje w fundacjach.
To że sprzęt jest fundacji a nie szpitali było już wyjaśniane milion razy ale dobra napisze jeszcze raz... Praktycznie każdy szpital w Polsce jest zadłużony, cześć zostaje przez to zlikwidowanych, są zajęcia komornicze. Naprawdę uważasz że byłoby lepiej gdyby sprzęt od WOŚP został zajęty na poczet długów? A jeśli znasz chociaż jedną historię gdzie sprzęt został ze szpitala zebrany bo ktoś sobie tak wymyślił to ją przedstaw.
6
@maroon nie wiem czy on sądzi, ale ja sądzę. Nie rozumiem po co z WOŚPu robić kolejne pole walki plemiennej... Oczywiście mam swoje przemyślenia kto to bardziej nakręcił ale to nieistotne bo obecnie obie "strony" się do tego dokładają. Żenada
I wiem że ta wypowiedź śmierdzi moim znienawidzonym symetryzmem ale naprawdę mam dość brukania WOŚP
1
@marcin62 powiem tak, jeśli Borys Nieśpielak tak chwali jakąś grę to naprawdę musi być sztos totalny :D raczej bardzo wymagający jest i ostry w ocenach
2
@Eklerek spoko preteks żeby podjeść pączków :D ale chyba musiałbym mieć udar żeby jeść takie marketowe
@MesQueUnClub_87 trochę tak a z drugiej w tłusty czwartek jakoś mniejsze wyrzuty sumienia :D
4
@MesQueUnClub_87 niby tak ale to musi być dożywocie bez możliwości wyjścia. Bo w praktyce nawet ci z dożywociem wychodzą po 25 latach dobrego sprawowania... A tak 300 lat i możesz wyjść za dobre po 150 :D
0
@Patrykl145 to raczej nie wiek na umieranie. Wiadomo co się stało?
2
@Ojciec5tkidzieci nawet ładnie zrobiony ale jakim cudem ten pół tonowy drapieżnik wymęczony przebywaniem na otwartej wodzie utrzymał się na jednej łapie na burcie? xD trochę AI jednak dało ciała
7
Powody prywatne - nie chce swoją twarzą i nazwiskiem kojarzyć się z tym fatalnym zarządem
2
@Montjuic niestety jest to prawda. Ale i tak uważam że to żenada. Dało się to na pewno załatwić inaczej i co najważniejsze za zamkniętymi drzwiami. Kanałami dyplomatycznymi dać znać że mamy związane ręce ze względu na nakaz aresztowania i może pan premier by był w tym dniu chory i przysłał kogo innego
0
@JordiAlbion zgadza się niestety. Naiwnie człowiek myślał że może jednak po skali przestępstw ostatnich 8 lat, będzie inaczej. Eh naiwności
1
@Kgorecki2500 wow :D bardzo ciekawe co premier odpowie. Moim zdaniem może odpowiedzieć tylko jedno no ale
1
Nie wiem czy komuś się będzie chciało słuchać. 40min wywiadu z Panem generałem który miał być kandydatem na prezydenta mojego miasta. Niestety jak słychać w wywiadzie jest zbyt szczery i nie da się kontrolować więc niestety nie mógł zostać tymże kandydatem.
Oczywiście rozmowa może drażnić wiele osób bo i Pan generał i Pani redaktor to wyborcy KO.
Mi się wydaje że warto posłuchać. Pan generał ogromnie rozczarowany pierwszym rokiem rządów Koalicji, mówi bardzo dużo mądrych i szczerych rzeczy. Polecam
3
@Sulimo o to ja nie wiem o co chodzi :D
0
@Odcinkowy oznacz mnie chociaż jak masz ochotę mnie obrażać xD
Nie rozumiecie że świetna akademia działająca w zgniłym klubie na dłuższą metę nic nie zmieni. Ale może wasz optymizm zwycięży :D bardzo bym się cieszył
1
@kamiVeB syf w klubie bezpośrednio przekłada się na projekt sportowy. Szanuję za optymizm ale mi się wydaje że jak dalej będzie zarządzał Laporta to ci piłkarze których wymieniłeś zaraz stąd uciekną
A no i nie mam pojęcia jak wygląda obecny projekt Juve. Możliwe że jeszcze gorzej
1
@MOLESTA a dobra brednie xD zapomniałem że Barca jest gigantem który wcale nie oddaje piłkarzy za bezcen, wcale nie sprowadza jakichś średniaków za grube miliony i wcale od kilku sezonów nie liczy się w walce o nic poważnego. Do tego genialne zarządzanie klubem i wspaniałe finanse. Ale brednie xD
1
@kamiVeB a jaki projekt sportowy i perspektywy ma w Barcelonie? Z całym szacunkiem ale w obecnej sytuacji to trochę wstyd by mi było jako kibicowi Barcy krytykować inne projekty :D
3
@fotohobby nie no to jest najgorsza głupota jaką można zrobić. Moja kuzynka wyszła z takiego założenia, niby nie wierzymy ale po co konflikt w rodzinie.
Ja postawiłem sprawę jasno, jestem porządnym człowiekiem, który ceni swoje słowo. Nie będę kłamał w kościele że będę żył z żoną w wierze katolickiej i przysięgał przez Bogiem w którego nie wierzę - stąd brak ślubu kościelnego.
Nie będę mówił że wychowam dziecko w wierze - stąd brak chrztu mojej córeczki.
Nie będę mówił że pomogę wychować czyjeś dziecko w wierze - stąd nigdy nie zgodziłem i nie zgodzę się być ojcem chrzestnym.
Jeśli ktoś nie ma problemu z kłamaniem to luz może sobie robić co chce. Moje słowa są jednak coś warte
1
@Stoiczkow Europa jest w tej niekomfortowej moralnie sytuacji że przez dziesięciolecia (a w zasadzie setki lat) czerpała korzyści z masowego przemysłu, masowego wykorzystywania taniej siły roboczej i masowego zasyfiania naszej planety. Kiedyś nikt nie myślał o konsekwencjach, wszyscy myśleli o zyskach. Niestety w momencie kiedy zmiany klimatyczne zaczynają nam dawać po dupie (a będzie tylko gorzej) Europa nie może stawać na pozycji obrońcy moralności (ochrony klimatu) bo to zwykła hipokryzja. Wszyscy inni mówią, ej ej doszliśmy do momentu kiedy my też się możemy trochę dorobić i mamy w nosie wasze zielone łady. I oczywiście nie można im odmówić racji, Europa się już dorobiła nie zwracając uwagi na planetę, czemu oni mają nie móc. No tylko że wszyscy za to zapłacimy niestety prędzej niż później.
0
@Pawel13sz ja mam tu problem z oceną jednak. Bo chcąc nie chcąc 9 rozliczamy z bramek a tu Suarez mimo dobrych statystyk nie ma najlepszych. Jeśli oceniamy całokształt to Suarez był zjawiskowy i nietypowy. Ale ja bym go nie nazwał najlepszą 9 jaką oglądałem
2
@Stoiczkow mhm i to wywracanie stoliczka ładu międzynarodowego przez Trumpa ma polegać na pieprzeniu o Kanadzie jako 51 stanie, odkupieniu Grenlandii, anektowaniu Kanału Panamskiego czy zmianie nazwy Zatoki Meksykańskiej na Amerykańską?
Jesteśmy w dupie jako cywilizacja zachodnia, a jako Europa jeszcze bardziej ale Trump na milion procent nie jest żadnym rozwiązaniem
0
@partymaker nie wiem ale się domyślam
2
@Azazel_Pazuzu dał się porobić jak małe bobo :D
1
@budel17 a nie no to ja rozumiem kompletnie ;) stąd napisałem że to ludzkie chcieć zarabiać więcej. Ale niestety dla klubu była to kolejna cegiełka do katastrofy
5
@Comentateiro no ale chyba nikt nie ma wątpliwości że Polska przez ostatnie 20 lat się rozwija i jest coraz bogatsza? :D czy jednak ktoś tego nie rozumie?