1

@Kondziu_FCB Chciałeś chyba napisać że Trump będzie dobrym prezydentem dla 0.1% Amerykanów a inni będą nadal biednieć na potęgę? A no to masz rację faktycznie

1

@BorzyKrzys mi to na nic nie wygląda bo mam kompletnie w nosie co tam Mateusz robił. Mógłby siedzieć nawet z Elonkiem na scenie :D śmieszy mnie też że ludzie szukają afer w takich tematach

0

@Kamilos84 oj no nie wiem czy Amerykanie pozwolili by na taki "socjalizm" :D

0

@urbipl już pomijając te żarty to czy jest pewność że ona wrzuca filmy i zdjęcia robione samemu? W sensie pokazuje się na nich czy coś?

3

@Kamilos84 boże broń :D niestety musiałbym zdechnąć z ich systemem ochrony zdrowia :(

0

@urbipl ja myślę że ona była wysłannikiem Tuska która szeptała do ucha ochronie że mają zrobić szopkę z Mateuszem

1

@AlexDark00 po pierwsze ja nie jestem lewicowy ale wiem że nie przetlumaczę :D a po drugie teraz dopiero ludzie w Stanach zobaczą dobrobyt i wolność jak nimi będzie rządzić zgraja miliarderów :D wolność korzystania z Tiktoka na przykład

8

@Kondziu_FCB xDDD no jakoś mi nie szkoda
Ciekawe co nasza wersja Trumpa chciałaby przejmować? Lwów? Wilno? Moskwę?

4

@Pawlak1992 nie masz również pewności że jedno z kilku tysięcy innych wierzeń nie okaże się prawdziwe :D ja wolę nie wierzyć w żadne bo żadne nie przedstawia jakichkolwiek dowodów. Równie dobrze mógłbym wierzyć że w Anglii jest szkoła magii i czarodziejstwa. Jest na to równie wiele dowodów co na bogów - książki

3

@Pawlak1992 xD ale chcesz nas przestraszyć tymi tekstami? Wiesz że to bajka wymyślona do zastraszania takich ludzi jak ty? Nie wierzę w twojego Boga ani w żadnego innego więc nie będę na żadnym sądzie po śmierci :D chyba że mnie robaki osądzą jak się dostaną do moich prochów

1

@CLS63AMG nieprawda xD ale nie mam zamiaru się o to kłócić.
Te dwie partie mają tak duże poparcie bo w Polsce od 30 lat żyje się coraz lepiej i jest to, chcesz czy nie, niepodważalny fakt ;) to że nie jest idealni to również fakt ale racjonalni wyborcy nie szukają ideału bo takiego nie ma.

3

@CLS63AMG ale ja nie potrzebuje alternatywy dla PO. Dalej jest to partia z którą zgadzam się najbardziej mimo że nie podoba mi się ich pierwszy rok obecnych rządów.
Jeszcze bardziej pasowała mi Nowoczesna ale to niestety okazał się śmieszny projekt
A te wykazy ustaw możesz sobie wsadzić między bajki. Cześć w ogóle idzie trybem rozporządzeń bo od razu wiadomo że byłyby zavetowane a część jest odsyłana do nielegalnego TK więc to równa się zavetowaniu

2

@xvcWinterSoldier bo po pierwsze chce żeby koalicja mogła pokazać co faktycznie zrobią bez Dudusia który wszystko blokuje. A po drugie nie ma lepszego kandydata niestety. 100x bardziej wolałbym Sikorskiego

1

@D10SLEO niby wyborców by nie stracili ale oni się panicznie boją (i muszę w tym miejscu zaznaczyć że coraz bardziej mam wrażenie że jedni i drudzy) że jak nie będą grzało wojennych nastrojów to część ich najtwardszych wyborców sobie pomyśli że łeeee żar wygasa nie ma co iść na wybory... Z resztą Sławek niestety też już się wpisał w ten trend, nic nie mówi o swoich planach tylko grzeje jacy to inni są źli i jak źle robili. BEZ NA DZIE JA

0

@krol211 no i co z tego? xD wygrywając tylko z nimi nawet 10:0 nie wygramy ligi. To nie LM a i tam wystarczy jeden z takich ostatnich 8 meczów i jedziemy do domu

0

@Cukson nie da się tego oglądać. Ten spalony co nam ostatnio gwizdneli na pół dużego palca to jest żenada

0

@[Oli] trochę radykalne podejście. Ja z żoną używam tiktoka a mamy 34 i 32 lata, nie mam się czego wstydzić. Jasne że wyświetla się tam również dużo dziadostwa ale podobnie jak np na YouTube jest masa wartościowych treści. Problem jest taki że algorytm nie zna litości, jak zaczniesz oglądasz bzdury to już się z nich nie wydostaniesz.
Blokowanie tiktoka nie da absolutnie nic. W Stanach już top1 pobieranych aplikacji jest RedNote ;)

0

@shinthps nie bluźnij tak nawet :D

2

@Gruak kolejne piękne słowa ale nie na temat :D to jest element wojny ale realizowanej przez USA. Ich firmy i aplikacje dokładnie tak samo zbierają i sprzedają dane, inwigilują i odmóżdżają

5

@michal26 nie zgadzam się totalnie. Facebook robi totalna sieczkę w głowie starszym ludziom. Tiktok to domena głównie młodszych
Ja uważam że każde z tych mediów może mieć jakąś wartość, jedne mniejsza drugie większą, pod warunkiem że od dziecka będziemy ludzi uczulać na zagrożenia i uczyć ich obycia z tą technologią

0

@Ojciec5tkidzieci no niby tak trzeba by po prostu lepiej korzystać z narzędzi już dostępnych odnośnie hejtu. Tylko nasze służby są zbyt archaiczne chyba żeby to robić efektywnie.
Tak te notki to fajna sprawa

5

@michal26 to jest poruszenie słusznego problemu ale pod nieodpowiednim tematem :D ban tiktoka nie ma nic wspólnego z dbaniem o społeczeństwo. Facebook Instagram YouTube Twitter robią dokładnie to samo a są ok bo są amerykańskie. A dodatkowo właścicielami są ziomeczki nowego prezydenta więc tym bardziej nie będzie żadnych regulacji.
Natomiast zbanowanie tiktoka odbije się amerykańskim władzom czkawką bo masowe przejście na RedNote może co niektórym obywatelom otworzyć oczy :D

0

@Ojciec5tkidzieci ja tam np uważam że z hejtem i fake info dobrze byłoby coś zrobić ale nie wiem co :D nie ma żadnej obiektywnej uznawanej przez wszystkich instytucji która mogłaby nadzorować tą formę lekkiej cenzury więc jest to science fiction

0

@ViscaelBarca2007 już? Ja to np wiem od początku sezonu bo to oczywiste :D

2

@RoberDzik samo przeniesienie nic by nie dało. Nasze społeczeństwo niestety nie dorasta do pięt Szwajcarom pod względem organizacji, solidarności społecznej i poczucia obowiązku wobec kraju

0

@Criss18Barca Wojtula niech się cieszy z Pucharu Króla i tyle ;) żeby bronił w lidze i LM Pena musiałby być kontuzjowany

1

@misterio nie no wiadomo że nie. I ja się nie dziwię twórcom. Ja się dziwię że taka jest polityka YouTube.

0

@Majkel34 no zgadzam się jest to zupełnie niezrozumiałe. Przynajmniej dla mnie, nie jestem psychologiem. Może ma to jakiś społeczny sens. Chociaż wątpię

1

@Hindus to co napisał @Pressinho plus było już tysiące razy mówione że np w USA proces doprowadzający do wykonania kary śmierci plus samo wykonanie jest droższe niż utrzymywanie więźnia do końca życia w więzieniu.

0

@A4ron nie wiem ale wiem że Sławek "mem" Mentzen musi słabo spać ostatnio. Najpierw cios od Gregorija "kocham Rosję i Boga" Brauna a teraz jeszcze od Stana. Niefortunnie się to poukładało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?